SwarLogo Blitz Dikkele 2019 SwarLogo
000
Organisator: Schaakclub Dikkele
Arbiter: Hans Temmerman
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 22/04/2019 tot 22/04/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., Prest
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Buch
1 Roos Adrian 2304 Zottegem 11.0 2823 - 72.50 61.50
2 De Weird Matthias 2006 Zottegem 8.0 2129 - 48.75 63.50
3 Kegels Pascal 2105 Temse 7.5 2107 - 47.00 65.50
4 Roos David 2162 Zottegem 7.0 2122 - 46.50 66.00
5 Boons Patrick 2031 Temse 7.0 2009 - 41.50 63.00
6 Vanhuyse Nele 2008 Zottegem 7.0 1996 - 40.50 63.00
7 Dijckmans Bjorn 2171 Temse 6.5 1992 - 38.25 63.00
8 Boons Bert 2017 Temse 6.5 2017 - 38.00 64.00
9 Verstraeten Jan 1946 Zottegem 6.5 1864 - 36.25 56.50
10 Musabayeva Diana 1514 Mercatel 6.5 1702 - 28.50 54.00
11 Saligo Luc 2043 Zottegem 6.0 2004 - 38.00 66.00
12 Vermeulen Frank 1846 Zottegem 6.0 1881 - 30.50 61.50
13 Roels Frederik 1907 KGSRL Gent 6.0 1886 - 29.75 60.00
14 Van Driessche Filiep 1664 Zottegem 6.0 1716 - 28.50 56.50
15 Verbruggen Peter 1700 Beveren 6.0 1678 - 25.00 51.50
16 Musabayev Maxim 1321 Mercatel 5.5 1500 - 23.50 52.50
17 De Vriendt Augustin 1504 Dendermonde 5.5 1390 - 14.25 43.00
18 De Sutter Koen 1623 Oudenaarde 5.0 1738 - 24.00 55.50
19 Flamee Dirk 1667 Geraardsbergen 5.0 1656 - 23.00 60.00
20 De Weird Gunter 1708 Zottegem 5.0 1530 - 21.00 50.00
21 Gabriels Ebe 1196 Zottegem 5.0 1304 - 19.50 48.50
22 Van De Vijver Milan 0 KGSRL Gent 5.0 1335 - 19.00 48.50
23 Drossart Julien 1392 Soignies 5.0 1338 - 13.50 45.50
24 Pauwels Rudi 1792 Landegem 5.0 1477 - 11.50 44.00
25 De Rycke Georges 1272 Zottegem 4.5 1178 - 11.75 46.50
26 Kint Jean 1481 Zottegem 4.0 1251 - 7.00 44.00
27 Janssens Sören 0 Zottegem 3.0 996 - 6.50 43.00
28 Raemdonck Loic 0 KGSRL Gent 2.0 833 1.0 2.00 43.00
29 Detandt Jean-Paul 0 Oudenaarde 2.0 848 0.0 3.00 44.00
30 De Vos Philppe 0 0.0 134 - 0.00 44.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos Adrian 1 (2304) 1-0 Flamee Dirk 16 (1667)
2 Van Driessche Filiep 17 (1664) 0-1 Dijckmans Bjorn 2 (2171)
3 Roos David 3 (2162) 1-0 De Sutter Koen 18 (1623)
4 Musabayeva Diana 19 (1514) 0-1 Kegels Pascal 4 (2105)
5 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 De Vriendt Augustin 20 (1504)
6 Kint Jean 21 (1481) 0-1 Boons Patrick 6 (2031)
7 Boons Bert 7 (2017) 1-0 Drossart Julien 22 (1392)
8 Musabayev Maxim 23 (1321) 1-0 Vanhuyse Nele 8 (2008)
9 De Weird Matthias 9 (2006) 1-0 De Rycke Georges 24 (1272)
10 Gabriels Ebe 25 (1196) 0-1 Verstraeten Jan 10 (1946)
11 Roels Frederik 11 (1907) 1-0 Detandt Jean-Paul 26 (0)
12 Janssens Sören 27 (0) 0-1 Vermeulen Frank 12 (1846)
13 Pauwels Rudi 13 (1792) 1-0 De Vos Philppe 28 (0)
14 Van De Vijver Milan 29 (0) 0-1 De Weird Gunter 14 (1708)
15 Verbruggen Peter 15 (1700) 1-0 Raemdonck Loic 30 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Weird Matthias 9 (2006) 0-1 Roos Adrian 1 (2304)
2 Dijckmans Bjorn 2 (2171) ½-½ Roels Frederik 11 (1907)
3 Verstraeten Jan 10 (1946) 0-1 Roos David 3 (2162)
4 Kegels Pascal 4 (2105) 1-0 Pauwels Rudi 13 (1792)
5 Vermeulen Frank 12 (1846) 0-1 Saligo Luc 5 (2043)
6 Boons Patrick 6 (2031) 1-0 Verbruggen Peter 15 (1700)
7 De Weird Gunter 14 (1708) 0-1 Boons Bert 7 (2017)
8 Flamee Dirk 16 (1667) ½-½ Musabayev Maxim 23 (1321)
9 Vanhuyse Nele 8 (2008) 1-0 De Rycke Georges 24 (1272)
10 Detandt Jean-Paul 26 (0) 0-1 Van Driessche Filiep 17 (1664)
11 De Sutter Koen 18 (1623) 1-0 Gabriels Ebe 25 (1196)
12 De Vos Philppe 28 (0) 0-1 Musabayeva Diana 19 (1514)
13 De Vriendt Augustin 20 (1504) 1-0 Janssens Sören 27 (0)
14 Raemdonck Loic 30 (0) 0-1 Kint Jean 21 (1481)
15 Drossart Julien 22 (1392) 0-1 Van De Vijver Milan 29 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos Adrian 1 (2304) 1-0 Saligo Luc 5 (2043)
2 Roos David 3 (2162) 1-0 Boons Patrick 6 (2031)
3 Boons Bert 7 (2017) 0-1 Kegels Pascal 4 (2105)
4 Musabayev Maxim 23 (1321) 0-1 Dijckmans Bjorn 2 (2171)
5 Roels Frederik 11 (1907) 0-1 Vanhuyse Nele 8 (2008)
6 Van Driessche Filiep 17 (1664) 0-1 De Weird Matthias 9 (2006)
7 Musabayeva Diana 19 (1514) ½-½ Verstraeten Jan 10 (1946)
8 Van De Vijver Milan 29 (0) 0-1 Vermeulen Frank 12 (1846)
9 Pauwels Rudi 13 (1792) 0-1 De Sutter Koen 18 (1623)
10 Kint Jean 21 (1481) 0-1 De Weird Gunter 14 (1708)
11 Verbruggen Peter 15 (1700) 1-0 De Vriendt Augustin 20 (1504)
12 Drossart Julien 22 (1392) 0-1 Flamee Dirk 16 (1667)
13 De Rycke Georges 24 (1272) 1-0 De Vos Philppe 28 (0)
14 Gabriels Ebe 25 (1196) 1-0 Raemdonck Loic 30 (0)
15 Janssens Sören 27 (0) 0-1 Detandt Jean-Paul 26 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Kegels Pascal 4 (2105) 0-1 Roos Adrian 1 (2304)
2 Dijckmans Bjorn 2 (2171) 0-1 Roos David 3 (2162)
3 Saligo Luc 5 (2043) ½-½ De Weird Matthias 9 (2006)
4 Boons Patrick 6 (2031) 1-0 Vermeulen Frank 12 (1846)
5 De Sutter Koen 18 (1623) 0-1 Boons Bert 7 (2017)
6 Vanhuyse Nele 8 (2008) 1-0 Verbruggen Peter 15 (1700)
7 De Weird Gunter 14 (1708) 0-1 Roels Frederik 11 (1907)
8 Verstraeten Jan 10 (1946) 1-0 Musabayev Maxim 23 (1321)
9 Flamee Dirk 16 (1667) ½-½ Musabayeva Diana 19 (1514)
10 De Rycke Georges 24 (1272) 0-1 Pauwels Rudi 13 (1792)
11 Gabriels Ebe 25 (1196) 0-1 Van Driessche Filiep 17 (1664)
12 De Vriendt Augustin 20 (1504) 0-1 Van De Vijver Milan 29 (0)
13 Detandt Jean-Paul 26 (0) 0-1 Kint Jean 21 (1481)
14 De Vos Philppe 28 (0) 0-1 Drossart Julien 22 (1392)
15 Raemdonck Loic 30 (0) 0-1 Janssens Sören 27 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos Adrian 1 (2304) 1-0 Roos David 3 (2162)
2 Vanhuyse Nele 8 (2008) 0-1 Kegels Pascal 4 (2105)
3 Boons Bert 7 (2017) ½-½ Boons Patrick 6 (2031)
4 De Weird Matthias 9 (2006) ½-½ Dijckmans Bjorn 2 (2171)
5 Roels Frederik 11 (1907) ½-½ Saligo Luc 5 (2043)
6 Vermeulen Frank 12 (1846) 1-0 Verstraeten Jan 10 (1946)
7 Pauwels Rudi 13 (1792) 0-1 Van Driessche Filiep 17 (1664)
8 Musabayeva Diana 19 (1514) 1-0 De Weird Gunter 14 (1708)
9 Verbruggen Peter 15 (1700) 0-1 De Sutter Koen 18 (1623)
10 Kint Jean 21 (1481) 0-1 Flamee Dirk 16 (1667)
11 Van De Vijver Milan 29 (0) 0-1 Musabayev Maxim 23 (1321)
12 De Vriendt Augustin 20 (1504) 0-1 Gabriels Ebe 25 (1196)
13 Drossart Julien 22 (1392) 1-0 Detandt Jean-Paul 26 (0)
14 Janssens Sören 27 (0) 1-0 De Rycke Georges 24 (1272)
15 Raemdonck Loic 30 (0) 1-0 De Vos Philppe 28 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Boons Patrick 6 (2031) 0-1 Roos Adrian 1 (2304)
2 Roos David 3 (2162) 1-0 Kegels Pascal 4 (2105)
3 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 Boons Bert 7 (2017)
4 Dijckmans Bjorn 2 (2171) ½-½ Musabayeva Diana 19 (1514)
5 Vermeulen Frank 12 (1846) 0-1 Vanhuyse Nele 8 (2008)
6 Flamee Dirk 16 (1667) 0-1 De Weird Matthias 9 (2006)
7 Van Driessche Filiep 17 (1664) 0-1 Roels Frederik 11 (1907)
8 De Sutter Koen 18 (1623) 0-1 Verstraeten Jan 10 (1946)
9 Musabayev Maxim 23 (1321) 1-0 Pauwels Rudi 13 (1792)
10 De Weird Gunter 14 (1708) 1-0 Drossart Julien 22 (1392)
11 Janssens Sören 27 (0) 0-1 Verbruggen Peter 15 (1700)
12 Van De Vijver Milan 29 (0) 1-0 Kint Jean 21 (1481)
13 De Rycke Georges 24 (1272) 1-0 Gabriels Ebe 25 (1196)
14 Detandt Jean-Paul 26 (0) 0-1 Raemdonck Loic 30 (0)
15 De Vos Philppe 28 (0) 0-1 De Vriendt Augustin 20 (1504)
Begin van de pagina
Ronde 7 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos Adrian 1 (2304) 1-0 Vanhuyse Nele 8 (2008)
2 De Weird Matthias 9 (2006) 0-1 Roos David 3 (2162)
3 Kegels Pascal 4 (2105) 1-0 Saligo Luc 5 (2043)
4 Roels Frederik 11 (1907) 1-0 Musabayev Maxim 23 (1321)
5 Boons Bert 7 (2017) 1-0 Dijckmans Bjorn 2 (2171)
6 Verstraeten Jan 10 (1946) 1-0 Boons Patrick 6 (2031)
7 Musabayeva Diana 19 (1514) 0-1 Van Driessche Filiep 17 (1664)
8 Flamee Dirk 16 (1667) 0-1 Vermeulen Frank 12 (1846)
9 De Sutter Koen 18 (1623) 1-0 De Weird Gunter 14 (1708)
10 Verbruggen Peter 15 (1700) 1-0 Van De Vijver Milan 29 (0)
11 Gabriels Ebe 25 (1196) 1-0 Pauwels Rudi 13 (1792)
12 De Vriendt Augustin 20 (1504) ½-½ De Rycke Georges 24 (1272)
13 Kint Jean 21 (1481) 1-0 Janssens Sören 27 (0)
14 Drossart Julien 22 (1392) 1-0 Raemdonck Loic 30 (0)
15 De Vos Philppe 28 (0) 0-1 Detandt Jean-Paul 26 (0)
Begin van de pagina
Ronde 8 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roels Frederik 11 (1907) 0-1 Roos Adrian 1 (2304)
2 Roos David 3 (2162) 0-1 Boons Bert 7 (2017)
3 Kegels Pascal 4 (2105) 1-0 Verstraeten Jan 10 (1946)
4 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 Verbruggen Peter 15 (1700)
5 Vanhuyse Nele 8 (2008) 1-0 De Sutter Koen 18 (1623)
6 Vermeulen Frank 12 (1846) 0-1 De Weird Matthias 9 (2006)
7 Van Driessche Filiep 17 (1664) 0-1 Boons Patrick 6 (2031)
8 Musabayev Maxim 23 (1321) 0-1 Musabayeva Diana 19 (1514)
9 Dijckmans Bjorn 2 (2171) 1-0 Flamee Dirk 16 (1667)
10 De Weird Gunter 14 (1708) 1-0 Gabriels Ebe 25 (1196)
11 Kint Jean 21 (1481) 0-1 Drossart Julien 22 (1392)
12 De Rycke Georges 24 (1272) 0-1 Van De Vijver Milan 29 (0)
13 Raemdonck Loic 30 (0) 0-1 De Vriendt Augustin 20 (1504)
14 Pauwels Rudi 13 (1792) 1-0 Detandt Jean-Paul 26 (0)
15 Janssens Sören 27 (0) 1-0 De Vos Philppe 28 (0)
Begin van de pagina
Ronde 9 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos Adrian 1 (2304) 1-0 Boons Bert 7 (2017)
2 Roos David 3 (2162) 1-0 Roels Frederik 11 (1907)
3 De Weird Matthias 9 (2006) 1-0 Kegels Pascal 4 (2105)
4 Vanhuyse Nele 8 (2008) 1-0 Saligo Luc 5 (2043)
5 Verstraeten Jan 10 (1946) 0-1 Dijckmans Bjorn 2 (2171)
6 Boons Patrick 6 (2031) 1-0 Musabayeva Diana 19 (1514)
7 De Sutter Koen 18 (1623) 0-1 Vermeulen Frank 12 (1846)
8 Verbruggen Peter 15 (1700) 1-0 De Weird Gunter 14 (1708)
9 Van De Vijver Milan 29 (0) 0-1 Van Driessche Filiep 17 (1664)
10 Drossart Julien 22 (1392) 1-0 Musabayev Maxim 23 (1321)
11 De Vriendt Augustin 20 (1504) 1-0 Pauwels Rudi 13 (1792)
12 Flamee Dirk 16 (1667) 1-0 Janssens Sören 27 (0)
13 Detandt Jean-Paul 26 (0) 0-1 Gabriels Ebe 25 (1196)
14 De Vos Philppe 28 (0) 0-1 Kint Jean 21 (1481)
15 Raemdonck Loic 30 (0) 0-1 De Rycke Georges 24 (1272)
Begin van de pagina
Ronde 10 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dijckmans Bjorn 2 (2171) 0-1 Roos Adrian 1 (2304)
2 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 Roos David 3 (2162)
3 De Weird Matthias 9 (2006) 1-0 Vanhuyse Nele 8 (2008)
4 Kegels Pascal 4 (2105) ½-½ Boons Patrick 6 (2031)
5 Boons Bert 7 (2017) 1-0 Verbruggen Peter 15 (1700)
6 Vermeulen Frank 12 (1846) 1-0 Roels Frederik 11 (1907)
7 Van Driessche Filiep 17 (1664) 1-0 Drossart Julien 22 (1392)
8 Verstraeten Jan 10 (1946) 1-0 De Vriendt Augustin 20 (1504)
9 Musabayeva Diana 19 (1514) 1-0 Kint Jean 21 (1481)
10 De Weird Gunter 14 (1708) 0-1 Flamee Dirk 16 (1667)
11 Gabriels Ebe 25 (1196) 1-0 Van De Vijver Milan 29 (0)
12 Janssens Sören 27 (0) 0-1 De Sutter Koen 18 (1623)
13 De Rycke Georges 24 (1272) 1-0 Detandt Jean-Paul 26 (0)
14 Musabayev Maxim 23 (1321) 1-0 De Vos Philppe 28 (0)
15 Pauwels Rudi 13 (1792) 1-0 Raemdonck Loic 30 (0)
Begin van de pagina
Ronde 11 (22/04/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos Adrian 1 (2304) 1-0 Vermeulen Frank 12 (1846)
2 Boons Bert 7 (2017) 0-1 De Weird Matthias 9 (2006)
3 Vanhuyse Nele 8 (2008) 1-0 Roos David 3 (2162)
4 Van Driessche Filiep 17 (1664) 0-1 Kegels Pascal 4 (2105)
5 Boons Patrick 6 (2031) 1-0 Saligo Luc 5 (2043)
6 De Sutter Koen 18 (1623) 0-1 Dijckmans Bjorn 2 (2171)
7 Flamee Dirk 16 (1667) 0-1 Verstraeten Jan 10 (1946)
8 Drossart Julien 22 (1392) 0-1 Musabayeva Diana 19 (1514)
9 Roels Frederik 11 (1907) 1-0 Gabriels Ebe 25 (1196)
10 Verbruggen Peter 15 (1700) 1-0 De Rycke Georges 24 (1272)
11 Kint Jean 21 (1481) 0-1 Musabayev Maxim 23 (1321)
12 Detandt Jean-Paul 26 (0) 0-1 De Vriendt Augustin 20 (1504)
13 Pauwels Rudi 13 (1792) 1-0 Janssens Sören 27 (0)
14 Raemdonck Loic 30 (0) 0-1 De Weird Gunter 14 (1708)
15 Van De Vijver Milan 29 (0) 1-0 De Vos Philppe 28 (0)
Begin van de pagina

FM Roos Adrian (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2304
FIDE-ID263621
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Saligo Luc BEL 2043 6.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 Z - 1 4.0 0.76 +0.24
5 1      Roos David BEL 2162 7.0 W - 1 5.0 0.69 +0.31
6 1      Boons Patrick BEL 2031 7.0 Z - 1 6.0 0.83 +0.17
7 1 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 W v 1 7.0 0.85 +0.15
8 1      Roels Frederik BEL 1907 6.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      Boons Bert BEL 2017 6.5 W v 1 9.0 0.84 +0.16
10 1      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 Z v 1 10.0 0.68 +0.32
11 1      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 W v 1 11.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1996 72.5 Totaal 11.0 9.08 +1.92
Begin van de pagina
De Weird Matthias (Rank: 9)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.25933
N-Elo2006
FIDE-ID214973
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 6      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
4 3      Saligo Luc BEL 2043 6.0 Z - ½ 2.5 0.45 +0.05
5 4      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 W - ½ 3.0 0.28 +0.22
6 6      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
7 2      Roos David BEL 2162 7.0 W - 0 4.0 0.29 -0.29
8 6      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 Z ^ 1 5.0 0.71 +0.29
9 3      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 W ^ 1 6.0 0.36 +0.64
10 3 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 W ^ 1 7.0 0.50 +0.50
11 2      Boons Bert BEL 2017 6.5 Z ^ 1 8.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1932 73.0 Totaal 8.0 5.90 +2.10
Begin van de pagina
Kegels Pascal (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.45284
N-Elo2105
FIDE-ID201383
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(143) Temse

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Boons Bert BEL 2017 6.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
4 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
5 2 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 2      Roos David BEL 2162 7.0 Z - 0 4.0 0.42 -0.42
7 3      Saligo Luc BEL 2043 6.0 W - 1 5.0 0.59 +0.41
8 3      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 W - 1 6.0 0.71 +0.29
9 3      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 Z v 0 6.0 0.64 -0.64
10 4      Boons Patrick BEL 2031 7.0 W v ½ 6.5 0.60 -0.10
11 4      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 Z v 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1953 76.5 Totaal 7.5 7.15 +0.35
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2162
FIDE-ID210064
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Boons Patrick BEL 2031 7.0 W - 1 3.0 0.68 +0.32
4 2      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 Z - 1 4.0 0.49 +0.51
5 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 Z v 0 4.0 0.31 -0.31
6 2      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 W v 1 5.0 0.58 +0.42
7 2      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 Z - 1 6.0 0.71 +0.29
8 2      Boons Bert BEL 2017 6.5 W v 0 6.0 0.69 -0.69
9 2      Roels Frederik BEL 1907 6.0 W v 1 7.0 0.81 +0.19
10 2      Saligo Luc BEL 2043 6.0 Z v 0 7.0 0.66 -0.66
11 3 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 Z v 0 7.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2014 77.0 Totaal 7.0 7.34 -0.34
Begin van de pagina
Boons Patrick (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.28533
N-Elo2031
FIDE-ID205249
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(143) Temse

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kint Jean BEL 1481 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 2      Roos David BEL 2162 7.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
4 4      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 3      Boons Bert BEL 2017 6.5 Z - ½ 3.5 0.52 -0.02
6 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 W - 0 3.5 0.17 -0.17
7 6      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 Z ^ 0 3.5 0.62 -0.62
8 7      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 Z ^ 1 4.5 0.90 +0.10
9 6      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
10 4      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 Z ^ ½ 6.0 0.40 +0.10
11 5      Saligo Luc BEL 2043 6.0 W ^ 1 7.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1889 73.0 Totaal 7.0 6.87 +0.13
Begin van de pagina
WFM Vanhuyse Nele (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.11669
N-Elo2008
FIDE-ID228818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Roels Frederik BEL 1907 6.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
4 6      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 W ^ 1 3.0 0.86 +0.14
5 2      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 W ^ 0 3.0 0.37 -0.37
6 5      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
7 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
8 5      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 W ^ 1 5.0 0.91 +0.09
9 4      Saligo Luc BEL 2043 6.0 W ^ 1 6.0 0.45 +0.55
10 3      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
11 3      Roos David BEL 2162 7.0 W - 1 7.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1844 72.5 Totaal 7.0 6.72 +0.28
Begin van de pagina
Dijckmans Bjorn (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.12467
N-Elo2171
FIDE-ID202479
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(143) Temse

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Roels Frederik BEL 1907 6.0 W - ½ 1.5 0.82 -0.32
3 4      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Roos David BEL 2162 7.0 W - 0 2.5 0.51 -0.51
5 4      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 Z ^ ½ 3.0 0.72 -0.22
6 4      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 W ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
7 5      Boons Bert BEL 2017 6.5 Z - 0 3.5 0.71 -0.71
8 9      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
9 5      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 Z v 1 5.5 0.78 +0.22
10 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 W v 0 5.5 0.32 -0.32
11 6      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 Z ^ 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1830 73.0 Totaal 6.5 8.46 -1.96
Begin van de pagina
Boons Bert (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.40517
N-Elo2017
FIDE-ID212865
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(143) Temse

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Drossart Julien BEL 1392 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 W - 0 2.0 0.38 -0.38
4 5      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Boons Patrick BEL 2031 7.0 W - ½ 3.5 0.48 +0.02
6 3      Saligo Luc BEL 2043 6.0 Z - 0 3.5 0.46 -0.46
7 5      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 W v 1 4.5 0.29 +0.71
8 2      Roos David BEL 2162 7.0 Z v 1 5.5 0.31 +0.69
9 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 Z ^ 0 5.5 0.16 -0.16
10 5      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 W ^ 1 6.5 0.87 +0.13
11 2      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 W v 0 6.5 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1931 74.0 Totaal 6.5 6.17 +0.33
Begin van de pagina
Verstraeten Jan (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.33316
N-Elo1946
FIDE-ID223646
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Roos David BEL 2162 7.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 7      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 8      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 6      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 Z - 0 2.5 0.64 -0.64
6 8      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 Z v 1 3.5 0.87 +0.13
7 6      Boons Patrick BEL 2031 7.0 W v 1 4.5 0.38 +0.62
8 3      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 Z ^ 0 4.5 0.29 -0.29
9 5      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 W ^ 0 4.5 0.22 -0.22
10 8      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
11 7      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 Z - 1 6.5 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1740 66.5 Totaal 6.5 7.14 -0.64
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 19)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1514
FIDE-ID254720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Vos Philppe BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 9      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 Z - ½ 2.0 0.30 +0.20
5 8      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 W - 1 3.0 0.25 +0.75
6 4      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 7      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 W - 0 3.5 0.30 -0.30
8 8      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 Z v 1 4.5 0.75 +0.25
9 6      Boons Patrick BEL 2031 7.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
10 9      Kint Jean BEL 1481 4.0 W - 1 5.5 0.55 +0.45
11 8      Drossart Julien BEL 1392 5.0 Z v 1 6.5 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1748 58.0 Totaal 6.5 4.06 +2.44
Begin van de pagina
Saligo Luc (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19267
N-Elo2043
FIDE-ID203157
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
4 3      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 W - ½ 2.5 0.55 -0.05
5 5      Roels Frederik BEL 1907 6.0 Z - ½ 3.0 0.68 -0.18
6 3      Boons Bert BEL 2017 6.5 W - 1 4.0 0.54 +0.46
7 3      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 Z ^ 0 4.0 0.41 -0.41
8 4      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 W ^ 1 5.0 0.88 +0.12
9 4 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 Z - 0 5.0 0.55 -0.55
10 2      Roos David BEL 2162 7.0 W - 1 6.0 0.34 +0.66
11 5      Boons Patrick BEL 2031 7.0 Z ^ 0 6.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1962 77.5 Totaal 6.0 6.32 -0.32
Begin van de pagina
Vermeulen Frank (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.42960
N-Elo1846
FIDE-ID239593
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Janssens Sören BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Saligo Luc BEL 2043 6.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 8      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Boons Patrick BEL 2031 7.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 6      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 W - 1 3.0 0.36 +0.64
6 5 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 W ^ 0 3.0 0.29 -0.29
7 8      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 Z ^ 1 4.0 0.73 +0.27
8 6      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 W - 0 4.0 0.29 -0.29
9 7      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 Z - 1 5.0 0.78 +0.22
10 6      Roels Frederik BEL 1907 6.0 W - 1 6.0 0.42 +0.58
11 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 Z - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1948 69.5 Totaal 6.0 5.30 +0.70
Begin van de pagina
Roels Frederik (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.22659
N-Elo1907
FIDE-ID209503
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 Z - ½ 1.5 0.18 +0.32
3 5 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 W - 0 1.5 0.36 -0.36
4 7      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 Z v 1 2.5 0.76 +0.24
5 5      Saligo Luc BEL 2043 6.0 W v ½ 3.0 0.32 +0.18
6 7      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 Z ^ 1 4.0 0.80 +0.20
7 4      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 W v 0 5.0 0.08 -0.08
9 2      Roos David BEL 2162 7.0 Z v 0 5.0 0.19 -0.19
10 6      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 Z ^ 0 5.0 0.58 -0.58
11 9      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1842 67.0 Totaal 6.0 6.03 -0.03
Begin van de pagina
Van Driessche Filiep (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.4707
N-Elo1664
FIDE-ID222003
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
4 11      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
6 7      Roels Frederik BEL 1907 6.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
7 7      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
8 7      Boons Patrick BEL 2031 7.0 W ^ 0 4.0 0.10 -0.10
9 9      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
10 7      Drossart Julien BEL 1392 5.0 W v 1 6.0 0.83 +0.17
11 4      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1790 63.5 Totaal 6.0 5.20 +0.80
Begin van de pagina
Verbruggen Peter (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.10207
N-Elo1700
FIDE-ID223280
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(128) Beveren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Boons Patrick BEL 2031 7.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 11      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 6 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
5 9      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 W - 0 2.0 0.61 -0.61
6 11      Janssens Sören BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 4      Saligo Luc BEL 2043 6.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
9 8      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 W - 1 5.0 0.49 +0.51
10 5      Boons Bert BEL 2017 6.5 Z - 0 5.0 0.13 -0.13
11 10      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1775 56.5 Totaal 6.0 6.04 -0.04
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1321
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 Z - ½ 1.5 0.11 +0.39
3 4      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
4 8      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 11      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 9      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 W ^ 1 3.5 0.08 +0.92
7 4      Roels Frederik BEL 1907 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
8 8      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 W v 0 3.5 0.25 -0.25
9 10      Drossart Julien BEL 1392 5.0 Z ^ 0 3.5 0.40 -0.40
10 14      De Vos Philppe BEL 0 0.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
11 11      Kint Jean BEL 1481 4.0 Z v 1 5.5 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1764 56.5 Totaal 5.5 3.29 +2.21
Begin van de pagina
De Vriendt Augustin (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.62316
N-Elo1504
FIDE-ID214892
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Saligo Luc BEL 2043 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Janssens Sören BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
4 12      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 12      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 W - 0 1.0 0.86 -0.86
6 15      De Vos Philppe BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 12      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 W v ½ 2.5 0.79 -0.29
8 13      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
9 11      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 W v 1 4.5 0.16 +0.84
10 8      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
11 12      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1658 45.0 Totaal 5.5 6.82 -1.32
Begin van de pagina
De Sutter Koen (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.43087
N-Elo1623
FIDE-ID214760
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roos David BEL 2162 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 Z - 1 2.0 0.28 +0.72
4 5      Boons Bert BEL 2017 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 Z - 1 3.0 0.39 +0.61
6 8      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 W - 0 3.0 0.13 -0.13
7 9      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 W v 1 4.0 0.38 +0.62
8 5 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 Z v 0 4.0 0.09 -0.09
9 7      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 W - 0 4.0 0.22 -0.22
10 12      Janssens Sören BEL 0 3.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
11 6      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 W v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1854 63.5 Totaal 5.0 3.57 +1.43
Begin van de pagina
Flamee Dirk (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19135
N-Elo1667
FIDE-ID200689
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Roos Adrian BEL 2304 11.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 W - ½ 0.5 0.89 -0.39
3 12      Drossart Julien BEL 1392 5.0 Z ^ 1 1.5 0.83 +0.17
4 9      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 W v ½ 2.0 0.70 -0.20
5 10      Kint Jean BEL 1481 4.0 Z v 1 3.0 0.74 +0.26
6 6      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
7 8      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 W - 0 3.0 0.27 -0.27
8 9      Dijckmans Bjorn BEL 2171 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 12      Janssens Sören BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
10 10      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 Z ^ 1 5.0 0.44 +0.56
11 7      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 W - 0 5.0 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1768 67.0 Totaal 5.0 5.23 -0.23
Begin van de pagina
De Weird Gunter (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.24651
N-Elo1708
FIDE-ID214965
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Boons Bert BEL 2017 6.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 10      Kint Jean BEL 1481 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 7      Roels Frederik BEL 1907 6.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
5 8      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 Z v 0 2.0 0.75 -0.75
6 10      Drossart Julien BEL 1392 5.0 W v 1 3.0 0.87 +0.13
7 9      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 Z - 0 3.0 0.62 -0.62
8 10      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 8      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 Z - 0 4.0 0.51 -0.51
10 10      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 W - 0 4.0 0.56 -0.56
11 14      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1610 56.0 Totaal 5.0 7.24 -2.24
Begin van de pagina
Gabriels Ebe (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.12940
N-Elo1196
FIDE-ID238252
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verstraeten Jan BEL 1946 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 Z - 1 2.0 0.14 +0.86
6 13      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 Z - 0 2.0 0.40 -0.40
7 11      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
8 10      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
9 13      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 11      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 W v 1 5.0 0.92 +0.08
11 9      Roels Frederik BEL 1907 6.0 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1677 52.5 Totaal 5.0 3.78 +1.22
Begin van de pagina
Van De Vijver Milan (Rank: 29)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19552
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Drossart Julien BEL 1392 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 8      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 11      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Kint Jean BEL 1481 4.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
7 10      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
8 12      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 9      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
10 11      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
11 15      De Vos Philppe BEL 0 0.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1508 52.5 Totaal 5.0 1.30 +3.70
Begin van de pagina
Drossart Julien (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.63771
N-Elo1392
FIDE-ID255939
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(518) Soignies

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Boons Bert BEL 2017 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
4 14      De Vos Philppe BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 13      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
7 14      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 11      Kint Jean BEL 1481 4.0 Z - 1 4.0 0.38 +0.62
9 10      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 W - 1 5.0 0.60 +0.40
10 7      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 Z v 0 5.0 0.17 -0.17
11 8      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 W v 0 5.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1624 47.5 Totaal 5.0 5.54 -0.54
Begin van de pagina
Pauwels Rudi (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19216
N-Elo1792
FIDE-ID201880
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Vos Philppe BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Kegels Pascal BEL 2105 7.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 9      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 W - 0 1.0 0.72 -0.72
4 10      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 W - 0 2.0 0.67 -0.67
6 9      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 11      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
8 14      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
9 11      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 Z - 0 3.0 0.84 -0.84
10 15      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
11 13      Janssens Sören BEL 0 3.0 W v 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 46.0 Totaal 5.0 8.81 -3.81
Begin van de pagina
De Rycke Georges (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19627
N-Elo1272
FIDE-ID260894
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Weird Matthias BEL 2006 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9 WFM Vanhuyse Nele BEL 2008 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      De Vos Philppe BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Janssens Sören BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 13      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
7 12      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 Z ^ ½ 2.5 0.21 +0.29
8 12      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 W ^ 0 2.5 0.92 -0.92
9 15      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
10 13      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 W v 1 4.5 0.92 +0.08
11 10      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1701 48.5 Totaal 4.5 5.73 -1.23
Begin van de pagina
Kint Jean (Rank: 21)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.6564
N-Elo1481
FIDE-ID217735
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Boons Patrick BEL 2031 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 13      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
6 12      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 13      Janssens Sören BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 11      Drossart Julien BEL 1392 5.0 W - 0 3.0 0.62 -0.62
9 14      De Vos Philppe BEL 0 0.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 9      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 Z v 0 4.0 0.45 -0.45
11 11      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 W v 0 4.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1605 46.0 Totaal 4.0 6.93 -2.93
Begin van de pagina
Janssens Sören (Rank: 27)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vermeulen Frank BEL 1846 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 14      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 11      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Kint Jean BEL 1481 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 15      De Vos Philppe BEL 0 0.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 12      Flamee Dirk BEL 1667 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
10 12      De Sutter Koen BEL 1623 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
11 13      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1610 45.0 Totaal 3.0 2.14 +0.86
Begin van de pagina
Raemdonck Loic (Rank: 30)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.18304
N-Elo0
FIDE-ID261092
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Verbruggen Peter BEL 1700 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Kint Jean BEL 1481 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 15      Janssens Sören BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 15      De Vos Philppe BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 14      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Drossart Julien BEL 1392 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 13      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 15      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
10 15      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
11 14      De Weird Gunter BEL 1708 5.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1505 45.0 Totaal 2.0 2.14 -0.14
Begin van de pagina
Detandt Jean-Paul (Rank: 26)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.20698
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Roels Frederik BEL 1907 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Van Driessche Filiep BEL 1664 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Janssens Sören BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Kint Jean BEL 1481 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Drossart Julien BEL 1392 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      De Vos Philppe BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 14      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
9 13      Gabriels Ebe BEL 1196 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
10 13      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
11 12      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 46.0 Totaal 2.0 2.14 -0.14
Begin van de pagina
De Vos Philppe (Rank: 28)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Pauwels Rudi BEL 1792 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Musabayeva Diana BEL 1514 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      De Rycke Georges BEL 1272 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Drossart Julien BEL 1392 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 15      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 15      De Vriendt Augustin BEL 1504 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
7 15      Detandt Jean-Paul BEL 0 2.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
8 15      Janssens Sören BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
9 14      Kint Jean BEL 1481 4.0 W ^ 0 0.0 0.08 -0.08
10 14      Musabayev Maxim BEL 1321 5.5 Z ^ 0 0.0 0.08 -0.08
11 15      Van De Vijver Milan BEL 0 5.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 48.0 Totaal 0.0 2.56 -2.56
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR SB Buch Vsch. Prest
1 Roos Adrian 1 2304 2823 11.0 19 W 1 2 Z 1 11 W 1 3 Z 1 4 W 1 5 Z 1 6 W 1 13 Z 1 8 W 1 7 Z 1 12 W 1 - 72.50 61.50 66.0 2823
2 De Weird Matthias 9 2006 2129 8.0 25 W 1 1 W 0 14 Z 1 11 Z ½ 7 W ½ 19 Z 1 4 W 0 12 Z 1 3 W 1 6 W 1 8 Z 1 - 48.75 63.50 43.5 2129
3 Kegels Pascal 4 2105 2107 7.5 10 Z 1 24 W 1 8 Z 1 1 W 0 6 Z 1 4 Z 0 11 W 1 9 W 1 2 Z 0 5 W ½ 14 Z 1 - 47.00 65.50 48.0 2107
4 Roos David 3 2162 2122 7.0 18 W 1 9 Z 1 5 W 1 7 Z 1 1 Z 0 3 W 1 2 Z 1 8 W 0 13 W 1 11 Z 0 6 Z 0 - 46.50 66.00 52.0 2122
5 Boons Patrick 6 2031 2009 7.0 26 Z 1 15 W 1 4 Z 0 12 W 1 8 Z ½ 1 W 0 9 Z 0 14 Z 1 10 W 1 3 Z ½ 11 W 1 - 41.50 63.00 41.5 2009
6 Vanhuyse Nele 8 2008 1996 7.0 16 Z 0 25 W 1 13 Z 1 15 W 1 3 W 0 12 Z 1 1 Z 0 18 W 1 11 W 1 2 Z 0 4 W 1 - 40.50 63.00 41.0 1996
7 Dijckmans Bjorn 2 2171 1992 6.5 14 Z 1 13 W ½ 16 Z 1 4 W 0 2 Z ½ 10 W ½ 8 Z 0 19 W 1 9 Z 1 1 W 0 18 Z 1 - 38.25 63.00 39.5 1992
8 Boons Bert 7 2017 2017 6.5 23 W 1 20 Z 1 3 W 0 18 Z 1 5 W ½ 11 Z 0 7 W 1 4 Z 1 1 Z 0 15 W 1 2 W 0 - 38.00 64.00 43.5 2017
9 Verstraeten Jan 10 1946 1864 6.5 21 Z 1 4 W 0 10 Z ½ 16 W 1 12 Z 0 18 Z 1 5 W 1 3 Z 0 7 W 0 17 W 1 19 Z 1 - 36.25 56.50 37.5 1864
10 Musabayeva Diana 19 1514 1702 6.5 3 W 0 30 Z 1 9 W ½ 19 Z ½ 20 W 1 7 Z ½ 14 W 0 16 Z 1 5 Z 0 26 W 1 23 Z 1 - 28.50 54.00 35.5 1702
11 Saligo Luc 5 2043 2004 6.0 17 W 1 12 Z 1 1 Z 0 2 W ½ 13 Z ½ 8 W 1 3 Z 0 15 W 1 6 Z 0 4 W 1 5 Z 0 - 38.00 66.00 40.5 2004
12 Vermeulen Frank 12 1846 1881 6.0 27 Z 1 11 W 0 22 Z 1 5 Z 0 9 W 1 6 W 0 19 Z 1 2 W 0 18 Z 1 13 W 1 1 Z 0 - 30.50 61.50 37.0 1881
13 Roels Frederik 11 1907 1886 6.0 29 W 1 7 Z ½ 6 W 0 20 Z 1 11 W ½ 14 Z 1 16 W 1 1 W 0 4 Z 0 12 Z 0 21 W 1 - 29.75 60.00 39.5 1886
14 Van Driessche Filiep 17 1664 1716 6.0 7 W 0 29 Z 1 2 W 0 21 Z 1 24 Z 1 13 W 0 10 Z 1 5 W 0 22 Z 1 23 W 1 3 W 0 - 28.50 56.50 35.0 1716
15 Verbruggen Peter 15 1700 1678 6.0 28 W 1 5 Z 0 17 W 1 6 Z 0 18 W 0 27 Z 1 22 W 1 11 Z 0 20 W 1 8 Z 0 25 W 1 - 25.00 51.50 35.0 1678
16 Musabayev Maxim 23 1321 1500 5.5 6 W 1 19 Z ½ 7 W 0 9 Z 0 22 Z 1 24 W 1 13 Z 0 10 W 0 23 Z 0 30 W 1 26 Z 1 - 23.50 52.50 32.0 1500
17 De Vriendt Augustin 20 1504 1390 5.5 11 Z 0 27 W 1 15 Z 0 22 W 0 21 W 0 30 Z 1 25 W ½ 28 Z 1 24 W 1 9 Z 0 29 Z 1 - 14.25 43.00 26.5 1390
18 De Sutter Koen 18 1623 1738 5.0 4 Z 0 21 W 1 24 Z 1 8 W 0 15 Z 1 9 W 0 20 W 1 6 Z 0 12 W 0 27 Z 1 7 W 0 - 24.00 55.50 33.0 1738
19 Flamee Dirk 16 1667 1656 5.0 1 Z 0 16 W ½ 23 Z 1 10 W ½ 26 Z 1 2 W 0 12 W 0 7 Z 0 27 W 1 20 Z 1 9 W 0 - 23.00 60.00 30.0 1656
20 De Weird Gunter 14 1708 1530 5.0 22 Z 1 8 W 0 26 Z 1 13 W 0 10 Z 0 23 W 1 18 Z 0 21 W 1 15 Z 0 19 W 0 28 Z 1 - 21.00 50.00 31.0 1530
21 Gabriels Ebe 25 1196 1304 5.0 9 W 0 18 Z 0 28 W 1 14 W 0 17 Z 1 25 Z 0 24 W 1 20 Z 0 29 Z 1 22 W 1 13 Z 0 - 19.50 48.50 26.0 1304
22 Van De Vijver Milan 29 0 1335 5.0 20 W 0 23 Z 1 12 W 0 17 Z 1 16 W 0 26 W 1 15 Z 0 25 Z 1 14 W 0 21 Z 0 30 W 1 - 19.00 48.50 29.0 1335
23 Drossart Julien 22 1392 1338 5.0 8 Z 0 22 W 0 19 W 0 30 Z 1 29 W 1 20 Z 0 28 W 1 26 Z 1 16 W 1 14 Z 0 10 W 0 - 13.50 45.50 27.0 1338
24 Pauwels Rudi 13 1792 1477 5.0 30 W 1 3 Z 0 18 W 0 25 Z 1 14 W 0 16 Z 0 21 Z 0 29 W 1 17 Z 0 28 W 1 27 W 1 - 11.50 44.00 26.0 1477
25 De Rycke Georges 24 1272 1178 4.5 2 Z 0 6 Z 0 30 W 1 24 W 0 27 Z 0 21 W 1 17 Z ½ 22 W 0 28 Z 1 29 W 1 15 Z 0 - 11.75 46.50 22.5 1178
26 Kint Jean 21 1481 1251 4.0 5 W 0 28 Z 1 20 W 0 29 Z 1 19 W 0 22 Z 0 27 W 1 23 W 0 30 Z 1 10 Z 0 16 W 0 - 7.00 44.00 26.0 1251
27 Janssens Sören 27 0 996 3.0 12 W 0 17 Z 0 29 W 0 28 Z 1 25 W 1 15 W 0 26 Z 0 30 W 1 19 Z 0 18 W 0 24 Z 0 - 6.50 43.00 19.0 996
28 Raemdonck Loic 30 0 833 2.0 15 Z 0 26 W 0 21 Z 0 27 W 0 30 W 1 29 Z 1 23 Z 0 17 W 0 25 W 0 24 Z 0 20 W 0 1.0 2.00 43.00 13.0 833
29 Detandt Jean-Paul 26 0 848 2.0 13 Z 0 14 W 0 27 Z 1 26 W 0 23 Z 0 28 W 0 30 Z 1 24 Z 0 21 W 0 25 Z 0 17 W 0 0.0 3.00 44.00 14.0 848
30 De Vos Philppe 28 0 134 0.0 24 Z 0 10 W 0 25 Z 0 23 W 0 28 Z 0 17 W 0 29 W 0 27 Z 0 26 W 0 16 Z 0 22 Z 0 - 0.00 44.00 0.0 134
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/04/22 18:51