SwarLogo 12de Schans 2018 E SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Marc Kocur
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 31/03/2018 tot 31/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Musabayev Maxim -10 M 2009-09-17 16932 670 Mercatel 7.5 712 41.75 50.50 41.5 7 -
2 Plomp Mateo -10 M 2009-08-06 17780 0 Mercatel 7.0 574 39.00 51.50 35.0 7 1.0
3 Govoreanu Matei -10 M 2009-03-12 16824 610 Westerlo 7.0 569 34.50 49.00 34.0 7 0.0
4 Smolders Oscar -10 M 2008-07-14 16867 640 Turnhout 6.0 446 28.00 46.00 34.0 6 -
5 Sazonov Fedor -10 M 2009-02-28 17684 650 Turnhout 6.0 454 22.50 44.00 30.0 6 -
6 Mernier Martin -10 M 2008-11-06 16670 700 Neerpelt 5.5 458 23.75 45.00 24.5 5 0.0
7 Vertongen Jack -10 M 2009-09-29 17122 0 Mercatel 5.5 300 23.50 47.50 31.0 5 1.0
8 Burssens Maya -10 F 2008-01-08 16894 0 Mercatel 5.0 254 25.50 50.50 29.0 5 -
9 Akulov Vladimir -10 M 2008-07-04 14824 0 Leopoldsburg 5.0 257 22.75 45.00 26.5 4 -
10 Akulov Vsevolod -10 M 2008-07-04 14794 0 Leopoldsburg 5.0 175 21.50 46.50 25.0 5 -
11 Cottenier Lennart -10 M 2008-10-12 16270 0 Dolle Toren Leuven 5.0 166 18.50 39.00 23.0 4 -
12 Coorevits Arthur -10 M 2009-01-14 16261 0 Mercatel 5.0 110 18.25 39.50 24.0 4 -
13 Decraene Merlijn -10 M 2008-09-11 15524 0 Tielt 4.5 138 14.50 37.50 20.5 4 -
14 De Keukelaere Ruben -10 M 2009-08-26 16795 0 LSV-Chesspirant 4.5 109 12.25 29.00 18.0 3 -
15 Lauwers Brent -10 M 2008-01-20 14694 630 Kapelle-op-den-Bos 4.5 282 11.75 31.50 19.0 3 -
16 Ghisa Alexander -10 M 2009-10-28 19454 0 SCRR (Brussel) 4.0 168 19.00 49.50 26.0 4 -
17 Stynen Lisa -10 F 2008-04-22 17059 0 Heusden 4.0 150 14.50 41.50 22.0 3 -
18 Vandeghinste Brecht -10 M 2009-09-13 18324 0 KBSK Brugge 4.0 35 12.50 36.50 19.0 4 -
19 Beuseling Lander -10 M 2009-05-05 19207 0 Mercatel 4.0 153 12.00 35.50 17.0 3 -
20 Aishajiang Ehsan -10 M 2009-06-24 17669 0 Leuven Centraal 4.0 -11 11.00 35.50 15.0 3 -
21 De Rycke Killian -10 M 2009-03-14 15710 0 LSV-Chesspirant 3.5 -17 10.25 36.50 21.5 3 -
22 Cadirgi Emre -10 M 2009-04-19 19394 0 SLim Houthalen-Oost 3.5 -62 8.25 31.00 16.5 2 -
23 Vanderlocht Alexandre -10 M 2009-11-02 16817 0 Brasschaat 3.0 -193 5.50 31.00 12.0 2 -
24 Roosens Ruben -10 M 2009-01-30 16759 0 Mechelen 2.0 -177 7.00 32.50 13.0 1 0.0
25 Litt Thibo -10 M 2008-04-17 18057 0 Wirtzfeld 2.0 -176 4.00 31.00 8.0 1 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Plomp Mateo 12 (0) 7.0 1-0 Mernier Martin 1 (700) 5.5
2 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5 1-0 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0
3 Litt Thibo 15 (0) 2.0 0-1 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0
4 Smolders Oscar 4 (640) 6.0 1-0 Roosens Ruben 16 (0) 2.0
5 De Rycke Killian 17 (0) 3.5 ½-½ Lauwers Brent 5 (630) 4.5
6 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0 1-0 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0
7 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0 1-0 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0
8 Burssens Maya 10 (0) 5.0 1-0 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0
9 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5 0-1 Vertongen Jack 8 (0) 5.5
10 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0 1-0 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0
11 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5 0-1 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0
12 Beuseling Lander 13 (0) 4.0 1-0 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5
  Stynen Lisa 25 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0 0-1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5
2 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0 1-0 Beuseling Lander 13 (0) 4.0
3 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0 1-0 Smolders Oscar 4 (640) 6.0
4 Stynen Lisa 25 (0) 4.0 0-1 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0
5 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0 0-1 Burssens Maya 10 (0) 5.0
6 Vertongen Jack 8 (0) 5.5 0-1 Plomp Mateo 12 (0) 7.0
7 Lauwers Brent 5 (630) 4.5 0-1 Mernier Martin 1 (700) 5.5
8 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0 0-1 De Rycke Killian 17 (0) 3.5
9 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0 1-0 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5
10 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0 0-1 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0
11 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5 1-0 Litt Thibo 15 (0) 2.0
12 Roosens Ruben 16 (0) 2.0 0-1 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5
  Cottenier Lennart 7 (0) 5.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5 1-0 Burssens Maya 10 (0) 5.0
2 Plomp Mateo 12 (0) 7.0 1-0 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0
3 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0 1-0 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0
4 De Rycke Killian 17 (0) 3.5 0-1 Vertongen Jack 8 (0) 5.5
5 Mernier Martin 1 (700) 5.5 0-1 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0
6 Smolders Oscar 4 (640) 6.0 1-0 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5
7 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0 0-1 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0
8 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5 0-1 Stynen Lisa 25 (0) 4.0
9 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0 0-1 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0
10 Beuseling Lander 13 (0) 4.0 0-1 Lauwers Brent 5 (630) 4.5
11 Litt Thibo 15 (0) 2.0 0-1 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0
12 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5 1-0 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0
  Roosens Ruben 16 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0 0-1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5
2 Burssens Maya 10 (0) 5.0 1-0 Plomp Mateo 12 (0) 7.0
3 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0 1-0 Stynen Lisa 25 (0) 4.0
4 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0 0-1 Smolders Oscar 4 (640) 6.0
5 Vertongen Jack 8 (0) 5.5 ½-½ Akulov Vladimir 19 (0) 5.0
6 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0 1-0 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0
7 Lauwers Brent 5 (630) 4.5 0-1 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5
8 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0 0-1 De Rycke Killian 17 (0) 3.5
9 Mernier Martin 1 (700) 5.5 1-0 Beuseling Lander 13 (0) 4.0
10 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0 0-1 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0
11 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5 0-1 Roosens Ruben 16 (0) 2.0
12 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0 1-0 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5
  Litt Thibo 15 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5 1-0 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0
2 Smolders Oscar 4 (640) 6.0 1-0 Burssens Maya 10 (0) 5.0
3 Plomp Mateo 12 (0) 7.0 1-0 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0
4 Vertongen Jack 8 (0) 5.5 1-0 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0
5 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0 1-0 De Rycke Killian 17 (0) 3.5
6 Stynen Lisa 25 (0) 4.0 0-1 Mernier Martin 1 (700) 5.5
7 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0 0-1 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0
8 Roosens Ruben 16 (0) 2.0 0-1 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5
9 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0 1-0 Lauwers Brent 5 (630) 4.5
10 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0 0-1 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0
11 Beuseling Lander 13 (0) 4.0 0-1 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0
12 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5 1-0 Litt Thibo 15 (0) 2.0
  De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Plomp Mateo 12 (0) 7.0 0-1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5
2 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0 0-1 Smolders Oscar 4 (640) 6.0
3 Mernier Martin 1 (700) 5.5 0-1 Vertongen Jack 8 (0) 5.5
4 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0 1-0 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0
5 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5 0-1 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0
6 Burssens Maya 10 (0) 5.0 1-0 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0
7 De Rycke Killian 17 (0) 3.5 0-1 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0
8 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0 0-1 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0
9 Stynen Lisa 25 (0) 4.0 1-0 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5
10 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0 1-0 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5
11 Lauwers Brent 5 (630) 4.5 1-0 Roosens Ruben 16 (0) 2.0
12 Litt Thibo 15 (0) 2.0 0-1 Beuseling Lander 13 (0) 4.0
  Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5 0-1 Smolders Oscar 4 (640) 6.0
2 Vertongen Jack 8 (0) 5.5 1-0 Burssens Maya 10 (0) 5.0
3 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0 1-0 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0
4 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0 0-1 Plomp Mateo 12 (0) 7.0
5 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0 ½-½ Akulov Vladimir 19 (0) 5.0
6 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0 0-1 Mernier Martin 1 (700) 5.5
7 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0 1-0 Stynen Lisa 25 (0) 4.0
8 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0 1-0 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5
9 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5 ½-½ Lauwers Brent 5 (630) 4.5
10 Roosens Ruben 16 (0) 2.0 0-1 De Rycke Killian 17 (0) 3.5
11 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5 1-0 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0
12 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0 1-0 Litt Thibo 15 (0) 2.0
  Beuseling Lander 13 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayev Maxim 2 (670) 7.5 1-0 Vertongen Jack 8 (0) 5.5
2 Smolders Oscar 4 (640) 6.0 0-1 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0
3 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0 0-1 Plomp Mateo 12 (0) 7.0
4 Mernier Martin 1 (700) 5.5 1-0 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0
5 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0 1-0 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0
6 Burssens Maya 10 (0) 5.0 1-0 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0
7 De Rycke Killian 17 (0) 3.5 0-1 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0
8 Lauwers Brent 5 (630) 4.5 ½-½ De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5
9 Stynen Lisa 25 (0) 4.0 1-0 Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0
10 Beuseling Lander 13 (0) 4.0 0-1 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0
11 Decraene Merlijn 23 (0) 4.5 1-0 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0
12 Litt Thibo 15 (0) 2.0 1-0 Roosens Ruben 16 (0) 2.0
  Cadirgi Emre 21 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 1 (700) 5.5 ½-½ Musabayev Maxim 2 (670) 7.5
2 Plomp Mateo 12 (0) 7.0 1-0 Smolders Oscar 4 (640) 6.0
3 Govoreanu Matei 6 (610) 7.0 1-0 Vertongen Jack 8 (0) 5.5
4 Burssens Maya 10 (0) 5.0 0-1 Sazonov Fedor 3 (650) 6.0
5 Coorevits Arthur 9 (0) 5.0 ½-½ Decraene Merlijn 23 (0) 4.5
6 Akulov Vladimir 19 (0) 5.0 1-0 Ghisa Alexander 11 (0) 4.0
7 Cottenier Lennart 7 (0) 5.0 1-0 Stynen Lisa 25 (0) 4.0
8 Akulov Vsevolod 18 (0) 5.0 1-0 Vandeghinste Brecht 20 (0) 4.0
9 De Keukelaere Ruben 24 (0) 4.5 1-0 Cadirgi Emre 21 (0) 3.5
10 De Rycke Killian 17 (0) 3.5 0-1 Beuseling Lander 13 (0) 4.0
11 Lauwers Brent 5 (630) 4.5 1-0 Litt Thibo 15 (0) 2.0
12 Vanderlocht Alexandre 22 (0) 3.0 1-0 Roosens Ruben 16 (0) 2.0
  Aishajiang Ehsan 14 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Musabayev Maxim (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo670
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Burssens Maya BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
5 1      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 W - 1 5.0 0.53 +0.47
6 1      Plomp Mateo BEL 0 7.0 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Smolders Oscar BEL 640 6.0 W v 0 6.0 0.54 -0.54
8 1      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W v 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Mernier Martin BEL 700 5.5 Z v ½ 7.5 0.46 +0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 51.0 Totaal 7.5 6.71 +0.79
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 12)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier Martin BEL 700 5.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 3      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
6 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 W v 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 Z ^ 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      Smolders Oscar BEL 640 6.0 W v 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0654 51.5 Totaal 7.0 2.40 +4.60
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo610
FIDE-ID258059
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Stynen Lisa BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 W - 0 3.0 0.42 -0.42
5 3      Plomp Mateo BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 5      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 W - 1 5.0 0.44 +0.56
8 2      Smolders Oscar BEL 640 6.0 Z - 1 6.0 0.46 +0.54
9 3      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W ^ 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0653 49.5 Totaal 7.0 6.84 +0.16
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo640
FIDE-ID258091
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Roosens Ruben BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Burssens Maya BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 Z v 1 6.0 0.46 +0.54
8 2      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 W v 0 6.0 0.54 -0.54
9 2      Plomp Mateo BEL 0 7.0 Z v 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 47.0 Totaal 6.0 7.44 -1.44
Begin van de pagina
Sazonov Fedor (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo650
FIDE-ID258105
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Litt Thibo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Plomp Mateo BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      Stynen Lisa BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 Z - 0 3.0 0.47 -0.47
6 4      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 Z ^ 0 4.0 0.56 -0.56
8 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 45.5 Totaal 6.0 7.47 -1.47
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo700
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Plomp Mateo BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Lauwers Brent BEL 630 4.5 Z - 1 1.0 0.60 +0.40
3 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W ^ 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Stynen Lisa BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 6      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 4      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 W - ½ 5.5 0.54 -0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 46.5 Totaal 5.5 7.58 -2.08
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo0
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Plomp Mateo BEL 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      De Rycke Killian BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
5 4      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Mernier Martin BEL 700 5.5 Z ^ 1 4.5 0.08 +0.92
7 2      Burssens Maya BEL 0 5.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
8 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
9 3      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 48.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo0
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 2      Plomp Mateo BEL 0 7.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Smolders Oscar BEL 640 6.0 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 W ^ 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0653 51.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 19)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Burssens Maya BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Mernier Martin BEL 700 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 5      De Rycke Killian BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 2      Smolders Oscar BEL 640 6.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 5      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 Z ^ ½ 4.0 0.50 +0.00
8 5      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 6      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0663 45.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 18)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Smolders Oscar BEL 640 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      De Rycke Killian BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Plomp Mateo BEL 0 7.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 8      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0625 47.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Cottenier Lennart (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16270
N-Elo0
FIDE-ID255521
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 9      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Lauwers Brent BEL 630 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Mernier Martin BEL 700 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Stynen Lisa BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0665 36.5 Totaal 5.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo0
FIDE-ID252395
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
8 7      De Rycke Killian BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
9 5      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W ^ ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 40.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 23)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo0
FIDE-ID255556
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Lauwers Brent BEL 630 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 8      Roosens Ruben BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 11      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 5      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 Z v ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 39.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 24)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Litt Thibo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Smolders Oscar BEL 640 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Roosens Ruben BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 9      Stynen Lisa BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Lauwers Brent BEL 630 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 9      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0635 29.0 Totaal 4.5 3.16 +0.34
Begin van de pagina
Lauwers Brent (Rank: 5)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo630
FIDE-ID250104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Rycke Killian BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Mernier Martin BEL 700 5.5 W - 0 0.5 0.40 -0.40
3 10      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
4 7      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W v 0 1.5 0.92 -0.92
5 9      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z v 0 1.5 0.92 -0.92
6 11      Roosens Ruben BEL 0 2.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
7 9      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 Z ^ ½ 3.0 0.92 -0.42
8 8      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W v ½ 3.5 0.92 -0.42
9 11      Litt Thibo BEL 0 2.0 W v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 34.5 Totaal 4.5 7.76 -3.26
Begin van de pagina
Ghisa Alexander (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19454
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Smolders Oscar BEL 640 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Vertongen Jack BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Stynen Lisa BEL 0 4.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 3      Plomp Mateo BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 6      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0633 50.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Stynen Lisa (Rank: 25)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo0
FIDE-ID258113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Govoreanu Matei BEL 610 7.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Mernier Martin BEL 700 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Ghisa Alexander BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 9      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0653 39.5 Totaal 4.0 2.74 +0.26
Begin van de pagina
Vandeghinste Brecht (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18324
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Burssens Maya BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      De Rycke Killian BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Mernier Martin BEL 700 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 10      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 8      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 38.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 13)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Lauwers Brent BEL 630 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Mernier Martin BEL 700 5.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Litt Thibo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7        Bye           1 3.0    
8 10      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 10      De Rycke Killian BEL 0 3.5 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 34.0 Totaal 4.0 2.74 +0.26
Begin van de pagina
Aishajiang Ehsan (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo0
FIDE-ID256897
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev Maxim BEL 670 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Litt Thibo BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 9      Stynen Lisa BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 34.5 Totaal 4.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lauwers Brent BEL 630 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
3 4      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
4 8      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 5      Akulov Vladimir BEL 0 5.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
6 7      Akulov Vsevolod BEL 0 5.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
7 10      Roosens Ruben BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
8 7      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9 10      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 38.0 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Cadirgi Emre (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vertongen Jack BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Roosens Ruben BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Stynen Lisa BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Litt Thibo BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Lauwers Brent BEL 630 4.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
8        Bye           1 3.5    
9 9      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 30.5 Totaal 3.5 3.58 -1.08
Begin van de pagina
Vanderlocht Alexandre (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16817
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Coorevits Arthur BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      De Rycke Killian BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Litt Thibo BEL 0 2.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 11      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      Roosens Ruben BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Roosens Ruben (Rank: 16)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16759
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Smolders Oscar BEL 640 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Decraene Merlijn BEL 0 4.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Lauwers Brent BEL 630 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 10      De Rycke Killian BEL 0 3.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
8 12      Litt Thibo BEL 0 2.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0635 31.5 Totaal 2.0 3.16 -2.16
Begin van de pagina
Litt Thibo (Rank: 15)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18057
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Sazonov Fedor BEL 650 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Vanderlocht Alexandre BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 12      Cadirgi Emre BEL 0 3.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Aishajiang Ehsan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Roosens Ruben BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
9 11      Lauwers Brent BEL 630 4.5 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 31.5 Totaal 2.0 3.16 -2.16
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Musabayev Maxim 2 670 712 7.5 20 W 1 12 Z 1 8 W 1 3 Z 1 5 W 1 2 Z 1 4 W 0 7 W 1 6 Z ½ 41.75 50.50 41.5 7 -
2 Plomp Mateo 12 0 574 7.0 6 W 1 7 Z 1 5 W 1 8 Z 0 3 W 1 1 W 0 10 Z 1 16 Z 1 4 W 1 39.00 51.50 35.0 7 1.0
3 Govoreanu Matei 6 610 569 7.0 10 W 1 17 Z 1 16 W 1 1 W 0 2 Z 0 13 Z 1 5 W 1 4 Z 1 7 W 1 34.50 49.00 34.0 7 0.0
4 Smolders Oscar 4 640 446 6.0 24 W 1 16 Z 0 14 W 1 10 Z 1 8 W 1 9 Z 1 1 Z 1 3 W 0 2 Z 0 28.00 46.00 34.0 6 -
5 Sazonov Fedor 3 650 454 6.0 25 Z 1 19 W 1 2 Z 0 17 W 1 1 Z 0 16 W 1 3 Z 0 9 W 1 8 Z 1 22.50 44.00 30.0 6 -
6 Mernier Martin 1 700 458 5.5 2 Z 0 15 Z 1 9 W 0 19 W 1 17 Z 1 7 W 0 18 Z 1 11 W 1 1 W ½ 23.75 45.00 24.5 5 0.0
7 Vertongen Jack 8 0 300 5.5 22 Z 1 2 W 0 21 Z 1 9 W ½ 16 W 1 6 Z 1 8 W 1 1 Z 0 3 Z 0 23.50 47.50 31.0 5 1.0
8 Burssens Maya 10 0 254 5.0 18 W 1 9 Z 1 1 Z 0 2 W 1 4 Z 0 11 W 1 7 Z 0 10 W 1 5 W 0 25.50 50.50 29.0 5 -
9 Akulov Vladimir 19 0 257 5.0 11 W 1 8 W 0 6 Z 1 7 Z ½ 21 W 1 4 W 0 12 Z ½ 5 Z 0 16 W 1 22.75 45.00 26.5 4 -
10 Akulov Vsevolod 18 0 175 5.0 3 Z 0 13 W 1 11 Z 1 4 W 0 12 Z 1 21 Z 1 2 W 0 8 Z 0 18 W 1 21.50 46.50 25.0 5 -
11 Cottenier Lennart 7 0 166 5.0 9 Z 0 B1 10 W 0 23 Z 1 15 W 1 8 Z 0 13 W 1 6 Z 0 17 W 1 18.50 39.00 23.0 4 -
12 Coorevits Arthur 9 0 110 5.0 23 W 1 1 W 0 18 Z 1 16 Z 0 10 W 0 20 Z 1 9 W ½ 21 Z 1 13 W ½ 18.25 39.50 24.0 4 -
13 Decraene Merlijn 23 0 138 4.5 16 W 0 10 Z 0 20 W 1 15 Z 1 24 Z 1 3 W 0 11 Z 0 23 W 1 12 Z ½ 14.50 37.50 20.5 4 -
14 De Keukelaere Ruben 24 0 109 4.5 19 Z 0 25 W 1 4 Z 0 24 W 0 B1 17 Z 0 23 W 1 15 Z ½ 22 W 1 12.25 29.00 18.0 3 -
15 Lauwers Brent 5 630 282 4.5 21 Z ½ 6 W 0 19 Z 1 13 W 0 11 Z 0 24 W 1 22 Z ½ 14 W ½ 25 W 1 11.75 31.50 19.0 3 -
16 Ghisa Alexander 11 0 168 4.0 13 Z 1 4 W 1 3 Z 0 12 W 1 7 Z 0 5 Z 0 17 W 1 2 W 0 9 Z 0 19.00 49.50 26.0 4 -
17 Stynen Lisa 25 0 150 4.0 B1 3 W 0 22 Z 1 5 Z 0 6 W 0 14 W 1 16 Z 0 20 W 1 11 Z 0 14.50 41.50 22.0 3 -
18 Vandeghinste Brecht 20 0 35 4.0 8 Z 0 20 Z 1 12 W 0 21 W 0 23 Z 1 22 W 1 6 W 0 19 Z 1 10 Z 0 12.50 36.50 19.0 4 -
19 Beuseling Lander 13 0 153 4.0 14 W 1 5 Z 0 15 W 0 6 Z 0 20 W 0 25 Z 1 B1 18 W 0 21 Z 1 12.00 35.50 17.0 3 -
20 Aishajiang Ehsan 14 0 -11 4.0 1 Z 0 18 W 0 13 Z 0 22 W 1 19 Z 1 12 W 0 25 W 1 17 Z 0 B1 11.00 35.50 15.0 3 -
21 De Rycke Killian 17 0 -17 3.5 15 W ½ 23 Z 1 7 W 0 18 Z 1 9 Z 0 10 W 0 24 Z 1 12 W 0 19 W 0 10.25 36.50 21.5 3 -
22 Cadirgi Emre 21 0 -62 3.5 7 W 0 24 Z 1 17 W 0 20 Z 0 25 W 1 18 Z 0 15 W ½ B1 14 Z 0 8.25 31.00 16.5 2 -
23 Vanderlocht Alexandre 22 0 -193 3.0 12 Z 0 21 W 0 25 Z 1 11 W 0 18 W 0 B1 14 Z 0 13 Z 0 24 W 1 5.50 31.00 12.0 2 -
24 Roosens Ruben 16 0 -177 2.0 4 Z 0 22 W 0 B1 14 Z 1 13 W 0 15 Z 0 21 W 0 25 Z 0 23 Z 0 7.00 32.50 13.0 1 0.0
25 Litt Thibo 15 0 -176 2.0 5 W 0 14 Z 0 23 W 0 B1 22 Z 0 19 W 0 20 Z 0 24 W 1 15 Z 0 4.00 31.00 8.0 1 1.0
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/01 11:45