SwarLogo 12de Schans 2018 D SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Cindy Harder
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 31/03/2018 tot 31/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Paes Martijn -12 M 2006-01-31 15064 1319 Dolle Toren Leuven 6.0 1451 24.75 30.00 25.5 5 0.5
2 Malfliet Alexander -12 M 2006-02-16 15721 1244 LSV-Chesspirant 6.0 1343 24.75 30.00 25.5 5 0.5
3 Van Steertegem Maxim -12 M 2006-03-21 15672 0 Opwijk 5.0 1021 18.00 27.50 19.0 5 -
4 Musabayeva Diana -12 F 2007-10-10 16881 1305 Mercatel 4.5 1214 15.75 29.00 19.5 3 -
5 Roymans Liese -12 F 2006-09-27 16158 1332 Geel 4.5 1294 14.75 29.00 19.0 4 -
6 Dewever Niel -12 M 2006-07-11 19023 640 Waregem 4.5 738 13.50 26.50 17.5 4 -
7 Smolders Bavo -12 M 2006-11-26 15540 610 Turnhout 4.0 664 14.00 28.00 16.0 4 -
8 Mernier Simon -12 M 2010-02-20 16673 660 Neerpelt 4.0 767 11.50 26.50 19.0 3 -
9 Cotman Lothar -12 M 2007-04-24 16246 0 Opwijk 4.0 867 11.00 25.00 14.0 4 -
10 Decraene Jade -12 F 2007-02-09 15522 0 Tielt 4.0 542 9.50 19.50 11.0 4 -
11 Vranckx Jonas -12 M 2006-05-26 16085 1230 Mechelen 3.5 1021 13.00 29.50 17.0 3 -
12 Eijkenboom Luca-Zsofia -12 F 2006-09-06 16296 0 Overpelt 3.0 797 9.00 25.00 14.0 3 -
13 Van Bladel Rune -12 M 2007-04-23 15542 1162 Geel 3.0 786 8.50 24.00 11.0 3 -
14 Vandermeulen Oscar -12 M 2007-05-11 16598 0 Mercatel 3.0 617 7.50 25.00 15.0 3 -
15 Gelders Marte -12 F 2006-01-31 15467 1176 Houthalen-Oost 3.0 859 7.50 23.00 11.0 3 -
16 De Keukelaere Mathias -12 M 2007-03-06 15771 0 LSV-Chesspirant 3.0 551 7.50 23.00 9.0 3 -
17 Bouaouina Ilias -12 M 2007-07-05 16859 0 Halle 3.0 441 5.50 17.50 10.0 3 -
18 Pauwels Wout -12 M 2007-11-16 16062 0 Mechelen 2.5 146 5.25 18.50 6.0 2 -
19 Gelders Flore -12 F 2007-09-26 15469 1150 Houthalen-Oost 2.0 667 4.50 23.00 10.0 2 -
20 Özyürek Selim -12 M 2006-04-15 19477 0 Genk 1.5 124 3.25 19.00 7.0 1 0.5
21 Viaene Pieter -12 M 2006-05-01 16702 0 Mechelen 1.5 -52 2.75 21.50 5.0 1 1.0
22 Peeters Jurre -12 M 2007-10-03 16199 0 Kapelle-op-den-Bos 1.5 354 2.25 19.00 7.0 1 1.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roymans Liese 1 (1332) 4.5 1-0 Smolders Bavo 12 (610) 4.0
2 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0 0-1 Paes Martijn 2 (1319) 6.0
3 Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5 1-0 Özyürek Selim 14 (0) 1.5
4 Viaene Pieter 15 (0) 1.5 0-1 Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0
5 Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5 1-0 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0
6 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0 1-0 Gelders Marte 6 (1176) 3.0
7 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0
8 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0 0-1 Gelders Flore 8 (1150) 2.0
9 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0 1-0 Decraene Jade 20 (0) 4.0
10 Pauwels Wout 21 (0) 2.5 0-1 Mernier Simon 10 (660) 4.0
11 Dewever Niel 11 (640) 4.5 1-0 Peeters Jurre 22 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gelders Flore 8 (1150) 2.0 0-1 Roymans Liese 1 (1332) 4.5
2 Paes Martijn 2 (1319) 6.0 1-0 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0
3 Mernier Simon 10 (660) 4.0 ½-½ Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5
4 Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0 1-0 Dewever Niel 11 (640) 4.5
5 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0 0-1 Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5
6 Smolders Bavo 12 (610) 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0
7 Gelders Marte 6 (1176) 3.0 1-0 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0
8 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0 1-0 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0
9 Decraene Jade 20 (0) 4.0 0-1 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0
10 Özyürek Selim 14 (0) 1.5 1-0 Pauwels Wout 21 (0) 2.5
11 Peeters Jurre 22 (0) 1.5 1-0 Viaene Pieter 15 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roymans Liese 1 (1332) 4.5 0-1 Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0
2 Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5 0-1 Paes Martijn 2 (1319) 6.0
3 Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5 1-0 Gelders Marte 6 (1176) 3.0
4 Gelders Flore 8 (1150) 2.0 0-1 Mernier Simon 10 (660) 4.0
5 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0 0-1 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0
6 Dewever Niel 11 (640) 4.5 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0
7 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0 0-1 Smolders Bavo 12 (610) 4.0
8 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0 1-0 Özyürek Selim 14 (0) 1.5
9 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0 1-0 Peeters Jurre 22 (0) 1.5
10 Viaene Pieter 15 (0) 1.5 0-1 Decraene Jade 20 (0) 4.0
11 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0 1-0 Pauwels Wout 21 (0) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Paes Martijn 2 (1319) 6.0 ½-½ Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0
2 Roymans Liese 1 (1332) 4.5 ½-½ Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5
3 Mernier Simon 10 (660) 4.0 ½-½ Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5
4 Smolders Bavo 12 (610) 4.0 1-0 Dewever Niel 11 (640) 4.5
5 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0 1-0 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0
6 Gelders Marte 6 (1176) 3.0 1-0 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0
7 Decraene Jade 20 (0) 4.0 0-1 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0
8 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0 1-0 Gelders Flore 8 (1150) 2.0
9 Peeters Jurre 22 (0) 1.5 0-1 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0
10 Özyürek Selim 14 (0) 1.5 0-1 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0
11 Pauwels Wout 21 (0) 2.5 ½-½ Viaene Pieter 15 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5 0-1 Paes Martijn 2 (1319) 6.0
2 Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0 1-0 Mernier Simon 10 (660) 4.0
3 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0 1-0 Smolders Bavo 12 (610) 4.0
4 Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5 0-1 Roymans Liese 1 (1332) 4.5
5 Dewever Niel 11 (640) 4.5 1-0 Gelders Marte 6 (1176) 3.0
6 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0 0-1 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0
7 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0
8 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0 0-1 Decraene Jade 20 (0) 4.0
9 Gelders Flore 8 (1150) 2.0 1-0 Peeters Jurre 22 (0) 1.5
10 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0 0-1 Pauwels Wout 21 (0) 2.5
11 Viaene Pieter 15 (0) 1.5 1-0 Özyürek Selim 14 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0 1-0 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0
2 Paes Martijn 2 (1319) 6.0 1-0 Roymans Liese 1 (1332) 4.5
3 Smolders Bavo 12 (610) 4.0 0-1 Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5
4 Mernier Simon 10 (660) 4.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0
5 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0 0-1 Dewever Niel 11 (640) 4.5
6 Gelders Marte 6 (1176) 3.0 0-1 Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5
7 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0 0-1 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0
8 Decraene Jade 20 (0) 4.0 1-0 Gelders Flore 8 (1150) 2.0
9 Pauwels Wout 21 (0) 2.5 0-1 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0
10 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0 1-0 Viaene Pieter 15 (0) 1.5
11 Özyürek Selim 14 (0) 1.5 ½-½ Peeters Jurre 22 (0) 1.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dewever Niel 11 (640) 4.5 ½-½ Paes Martijn 2 (1319) 6.0
2 Musabayeva Diana 3 (1305) 4.5 ½-½ Malfliet Alexander 4 (1244) 6.0
3 Van Steertegem Maxim 16 (0) 5.0 1-0 Mernier Simon 10 (660) 4.0
4 Roymans Liese 1 (1332) 4.5 1-0 Van Bladel Rune 7 (1162) 3.0
5 Vranckx Jonas 5 (1230) 3.5 0-1 Smolders Bavo 12 (610) 4.0
6 Cotman Lothar 9 (1133) 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 17 (0) 3.0
7 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 (0) 3.0 0-1 Decraene Jade 20 (0) 4.0
8 Gelders Flore 8 (1150) 2.0 0-1 De Keukelaere Mathias 13 (0) 3.0
9 Özyürek Selim 14 (0) 1.5 0-1 Gelders Marte 6 (1176) 3.0
10 Viaene Pieter 15 (0) 1.5 0-1 Bouaouina Ilias 19 (0) 3.0
11 Peeters Jurre 22 (0) 1.5 0-1 Pauwels Wout 21 (0) 2.5
Begin van de pagina

Paes Martijn (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1319
FIDE-ID251500
F-Elo1368
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
3 2      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
4 1      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 W - ½ 3.5 0.60 -0.10
5 1      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 Z - 1 4.5 0.52 +0.48
6 2      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W v 1 5.5 0.48 +0.52
7 1      Dewever Niel BEL 640 4.5 Z v ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1147 30.0 Totaal 6.0 4.80 +1.20
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1244
FIDE-ID252557
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Viaene Pieter BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dewever Niel BEL 640 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z - 1 3.0 0.38 +0.62
4 1      Paes Martijn BEL 1319 6.0 Z - ½ 3.5 0.40 +0.10
5 2      Mernier Simon BEL 660 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W v 1 5.5 0.92 +0.08
7 2      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 Z v ½ 6.0 0.42 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1051 30.0 Totaal 6.0 4.88 +1.12
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 16)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo0
FIDE-ID255483
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 5      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Smolders Bavo BEL 610 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 1      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 3      Mernier Simon BEL 660 4.0 W ^ 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1006 27.5 Totaal 5.0 0.98 +4.02
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1305
FIDE-ID254720
F-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Özyürek Selim BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mernier Simon BEL 660 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 3      Gelders Marte BEL 1176 3.0 W - 1 2.5 0.67 +0.33
4 2      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z v ½ 3.0 0.46 +0.04
5 1      Paes Martijn BEL 1319 6.0 W v 0 3.0 0.48 -0.48
6 3      Smolders Bavo BEL 610 4.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 W ^ ½ 4.5 0.58 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1056 29.0 Totaal 4.5 4.95 -0.45
Begin van de pagina
Roymans Liese (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16158
N-Elo1332
FIDE-ID253464
F-Elo1276
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Smolders Bavo BEL 610 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Gelders Flore BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 1      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 W - 0 2.0 0.62 -0.62
4 2      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 W - ½ 2.5 0.54 -0.04
5 4      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 Z ^ 1 3.5 0.64 +0.36
6 2      Paes Martijn BEL 1319 6.0 Z ^ 0 3.5 0.52 -0.52
7 4      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 W ^ 1 4.5 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 29.0 Totaal 4.5 4.70 -0.20
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo640
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters Jurre BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Smolders Bavo BEL 610 4.0 Z - 0 2.0 0.54 -0.54
5 5      Gelders Marte BEL 1176 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Paes Martijn BEL 1319 6.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1087 26.5 Totaal 4.5 3.54 +0.96
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo610
FIDE-ID257818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dewever Niel BEL 640 4.5 W ^ 1 3.0 0.46 +0.54
5 3      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 3      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1126 28.0 Totaal 4.0 3.46 +0.54
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo660
FIDE-ID254894
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pauwels Wout BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 4      Gelders Flore BEL 1150 2.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
4 3      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 W v ½ 3.0 0.08 +0.42
5 2      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 26.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo0
FIDE-ID255173
F-Elo1133
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Decraene Jade BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Paes Martijn BEL 1319 6.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
3 5      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Peeters Jurre BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 9      Pauwels Wout BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 25.0 Totaal 4.0 5.78 -1.78
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 20)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo0
FIDE-ID258415
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Viaene Pieter BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Gelders Flore BEL 1150 2.0 W ^ 1 3.0 0.08 +0.92
7 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1148 19.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Vranckx Jonas (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1230
FIDE-ID256838
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Paes Martijn BEL 1319 6.0 W - 0 2.0 0.38 -0.38
4 3      Mernier Simon BEL 660 4.0 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 4      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W ^ 0 2.5 0.36 -0.36
6 6      Gelders Marte BEL 1176 3.0 Z ^ 1 3.5 0.58 +0.42
7 5      Smolders Bavo BEL 610 4.0 W v 0 3.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1019 29.5 Totaal 3.5 5.00 -1.50
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Dewever Niel BEL 640 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Gelders Flore BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 7      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 4      Mernier Simon BEL 660 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Decraene Jade BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0995 25.0 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
Van Bladel Rune (Rank: 7)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15542
N-Elo1162
FIDE-ID253499
F-Elo1225
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 9      Peeters Jurre BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 7      Decraene Jade BEL 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.92 -0.92
6 7      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 4      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1332 24.0 Totaal 3.0 5.80 -2.80
Begin van de pagina
Vandermeulen Oscar (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo0
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gelders Marte BEL 1176 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Smolders Bavo BEL 610 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Özyürek Selim BEL 0 1.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Van Steertegem Maxim BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Dewever Niel BEL 640 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0944 25.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Gelders Marte (Rank: 6)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.15467
N-Elo1176
FIDE-ID255513
F-Elo1229
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
4 6      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Dewever Niel BEL 640 4.5 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
6 6      Vranckx Jonas BEL 1230 3.5 W - 0 2.0 0.42 -0.42
7 9      Özyürek Selim BEL 0 1.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1058 23.0 Totaal 3.0 5.35 -2.35
Begin van de pagina
De Keukelaere Mathias (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo0
FIDE-ID255246
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Paes Martijn BEL 1319 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Decraene Jade BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Smolders Bavo BEL 610 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Gelders Marte BEL 1176 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Viaene Pieter BEL 0 1.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Gelders Flore BEL 1150 2.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1063 23.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Bouaouina Ilias (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16859
N-Elo0
FIDE-ID256269
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gelders Flore BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Gelders Marte BEL 1176 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Özyürek Selim BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Decraene Jade BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 10      Viaene Pieter BEL 0 1.5 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 17.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Pauwels Wout (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Mernier Simon BEL 660 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Özyürek Selim BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Viaene Pieter BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 10      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
6 9      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
7 11      Peeters Jurre BEL 0 1.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0896 18.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Gelders Flore (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.15469
N-Elo1150
FIDE-ID255882
F-Elo1119
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 4      Mernier Simon BEL 660 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 8      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
5 9      Peeters Jurre BEL 0 1.5 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 8      Decraene Jade BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 8      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0996 23.0 Totaal 2.0 5.78 -3.78
Begin van de pagina
Özyürek Selim (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19477
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Musabayeva Diana BEL 1305 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Viaene Pieter BEL 0 1.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Peeters Jurre BEL 0 1.5 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
7 9      Gelders Marte BEL 1176 3.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1240 19.0 Totaal 1.5 2.66 -1.16
Begin van de pagina
Viaene Pieter (Rank: 15)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16702
N-Elo0
FIDE-ID258660
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Malfliet Alexander BEL 1244 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Peeters Jurre BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Decraene Jade BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Pauwels Wout BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 11      Özyürek Selim BEL 0 1.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
6 10      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
7 10      Bouaouina Ilias BEL 0 3.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 21.5 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Peeters Jurre (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dewever Niel BEL 640 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Viaene Pieter BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Van Bladel Rune BEL 1162 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Cotman Lothar BEL 1133 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Gelders Flore BEL 1150 2.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Özyürek Selim BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 11      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1021 19.0 Totaal 1.5 1.82 -0.32
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Paes Martijn 2 1319 1451 6.0 16 Z 1 9 W 1 11 Z 1 2 W ½ 4 Z 1 5 W 1 6 Z ½ 24.75 30.00 25.5 5 0.5
2 Malfliet Alexander 4 1244 1343 6.0 21 Z 1 6 W 1 5 Z 1 1 Z ½ 8 W 1 3 W 1 4 Z ½ 24.75 30.00 25.5 5 0.5
3 Van Steertegem Maxim 16 0 1021 5.0 11 Z 0 13 W 1 9 Z 1 14 W 1 7 W 1 2 Z 0 8 W 1 18.00 27.50 19.0 5 -
4 Musabayeva Diana 3 1305 1214 4.5 20 W 1 8 Z ½ 15 W 1 5 Z ½ 1 W 0 7 Z 1 2 W ½ 15.75 29.00 19.5 3 -
5 Roymans Liese 1 1332 1294 4.5 7 W 1 19 Z 1 2 W 0 4 W ½ 11 Z 1 1 Z 0 13 W 1 14.75 29.00 19.0 4 -
6 Dewever Niel 11 640 738 4.5 22 W 1 2 Z 0 12 W 1 7 Z 0 15 W 1 14 Z 1 1 W ½ 13.50 26.50 17.5 4 -
7 Smolders Bavo 12 610 664 4.0 5 Z 0 14 W 1 16 Z 1 6 W 1 3 Z 0 4 W 0 11 Z 1 14.00 28.00 16.0 4 -
8 Mernier Simon 10 660 767 4.0 18 Z 1 4 W ½ 19 Z 1 11 W ½ 2 Z 0 12 W 1 3 Z 0 11.50 26.50 19.0 3 -
9 Cotman Lothar 9 1133 867 4.0 10 W 1 1 Z 0 3 W 0 22 Z 1 12 W 0 18 Z 1 14 W 1 11.00 25.00 14.0 4 -
10 Decraene Jade 20 0 542 4.0 9 Z 0 16 W 0 21 Z 1 13 W 0 17 Z 1 19 W 1 12 Z 1 9.50 19.50 11.0 4 -
11 Vranckx Jonas 5 1230 1021 3.5 3 W 1 12 Z 1 1 W 0 8 Z ½ 5 W 0 15 Z 1 7 W 0 13.00 29.50 17.0 3 -
12 Eijkenboom Luca-Zsofia 18 0 797 3.0 13 Z 1 11 W 0 6 Z 0 19 W 1 9 Z 1 8 Z 0 10 W 0 9.00 25.00 14.0 3 -
13 Van Bladel Rune 7 1162 786 3.0 12 W 0 3 Z 0 22 W 1 10 Z 1 14 W 0 17 Z 1 5 Z 0 8.50 24.00 11.0 3 -
14 Vandermeulen Oscar 17 0 617 3.0 15 W 1 7 Z 0 20 W 1 3 Z 0 13 Z 1 6 W 0 9 Z 0 7.50 25.00 15.0 3 -
15 Gelders Marte 6 1176 859 3.0 14 Z 0 17 W 1 4 Z 0 16 W 1 6 Z 0 11 W 0 20 Z 1 7.50 23.00 11.0 3 -
16 De Keukelaere Mathias 13 0 551 3.0 1 W 0 10 Z 1 7 W 0 15 Z 0 18 W 0 21 W 1 19 Z 1 7.50 23.00 9.0 3 -
17 Bouaouina Ilias 19 0 441 3.0 19 W 0 15 Z 0 18 W 1 20 Z 1 10 W 0 13 W 0 21 Z 1 5.50 17.50 10.0 3 -
18 Pauwels Wout 21 0 146 2.5 8 W 0 20 Z 0 17 Z 0 21 W ½ 16 Z 1 9 W 0 22 Z 1 5.25 18.50 6.0 2 -
19 Gelders Flore 8 1150 667 2.0 17 Z 1 5 W 0 8 W 0 12 Z 0 22 W 1 10 Z 0 16 W 0 4.50 23.00 10.0 2 -
20 Özyürek Selim 14 0 124 1.5 4 Z 0 18 W 1 14 Z 0 17 W 0 21 Z 0 22 W ½ 15 W 0 3.25 19.00 7.0 1 0.5
21 Viaene Pieter 15 0 -52 1.5 2 W 0 22 Z 0 10 W 0 18 Z ½ 20 W 1 16 Z 0 17 W 0 2.75 21.50 5.0 1 1.0
22 Peeters Jurre 22 0 354 1.5 6 Z 0 21 W 1 13 Z 0 9 W 0 19 Z 0 20 Z ½ 18 W 0 2.25 19.00 7.0 1 1.5
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/01 11:44