SwarLogo 12de Schans 2018 A en B SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: IA Luc CORNET, Roel Hamblok
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 31/03/2018 tot 31/03/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Van Kessel Wessel +20 M 1994-11-15 10785 2081 Lommel 6.0 2203 24.50 30.00 25.0 6 -
2 Boudry William -20 M 2001-01-26 10816 2034 LSV-Chesspirant 6.0 2107 23.50 27.50 21.0 6 -
3 Van De Wynkele Herman +20 M 1951-03-09 9644 2003 MSV 5.5 2109 22.25 30.50 25.0 5 -
4 Van Malder Dries -16 M 2002-07-26 10934 2000 LSV-Chesspirant 5.0 2013 21.00 31.00 21.5 4 1.0
5 Pfeiffer Noah -20 M 2000-07-04 13545 1698 Wirtzfeld 5.0 1847 15.50 24.50 18.0 5 0.0
6 Stynen Koen +20 M 1973-08-11 41076 2091 Borgerhout 4.5 1999 17.75 30.50 21.0 3 0.5
7 De Block Yordi -20 M 1998-04-25 11030 2094 Opwijk 4.5 1979 14.75 28.00 19.5 4 0.5
8 Verheyen Olivier -20 M 2001-05-13 10978 1853 Overpelt 4.0 1795 15.00 29.50 18.0 4 -
9 Langie Jeroen -20 M 1998-05-21 12160 1440 De Drie Torens Gent 4.0 1680 14.50 26.00 14.0 4 -
10 De Coninck Erik -20 M 2000-12-07 10474 1957 Houthalen-Oost 4.0 1773 14.00 29.00 17.0 4 -
11 Cuvelier Annelies +20 F 1994-04-27 18465 1798 LSV-Chesspirant 4.0 1815 13.50 28.50 18.0 3 -
12 Zilles Paul +20 M 1962-03-24 47422 1730 Wirtzfeld 4.0 1837 13.50 28.00 17.5 3 -
13 Harutyunyan Axel +20 M 1995-01-25 10415 1981 SCRR (Brussel) 4.0 1812 11.50 25.50 19.0 4 -
14 Abidin Aysajan +20 M 1983-11-17 17291 1450 Leuven Centraal 4.0 1352 9.00 21.50 11.0 4 -
15 Van Gheluwe Frank +20 M 1968-07-31 13008 1195 Wirtzfeld 3.5 1460 12.25 25.00 13.5 3 -
16 Akulov Lev -16 M 2003-11-23 10946 1881 Leopoldsburg 3.5 1804 11.25 28.50 17.5 3 -
17 Van Stiphout Marc +20 M 1966-02-21 38890 1706 Overpelt 3.5 1704 11.25 27.00 16.5 3 -
18 De Smedt Lias -20 M 2001-06-01 13799 1248 LSV-Chesspirant 3.5 1299 7.75 20.50 12.0 3 -
19 Mernier Guillaume +20 M 1981-01-21 17556 0 Neerpelt 3.5 1179 7.25 21.00 9.5 3 -
20 Akulova Alicia -16 F 2002-07-31 10949 1762 Leopoldsburg 3.0 1622 9.50 27.50 15.0 3 -
21 Ooms Bram -16 M 2002-07-13 13290 0 Lommel 3.0 1174 9.00 21.00 10.0 3 -
22 Schleck Victor +20 M 1964-12-20 99031 1523 Wirtzfeld 3.0 1530 7.50 25.00 12.0 3 -
23 Jacobs Oliver +20 M 1987-06-30 96709 1608 Wirtzfeld 3.0 1396 5.00 20.00 14.0 3 -
24 Hilgers Norbert +20 M 1960-08-06 96997 1183 Wirtzfeld 3.0 1060 4.00 19.50 8.0 3 -
25 Van Bladel Robin -16 M 2003-03-18 15544 1222 Geel 2.5 1104 4.75 21.00 9.5 2 -
26 Roymans Elien -16 F 2003-10-22 16156 1273 Geel 2.5 1064 4.25 19.00 9.5 2 -
27 Bigi Ernesto +20 M 1949-12-20 13429 1156 Eisden 2.5 1045 3.25 18.00 7.5 2 -
28 Vanderlocht Stijn +20 M 1976-06-21 96079 1539 Brasschaat 2.0 1339 5.00 26.00 10.0 2 -
29 Groffils Raf +20 M 1979-04-25 17813 0 Overpelt 2.0 603 2.00 18.00 6.0 2 -
30 Tran Kevin -16 M 2002-12-15 14045 0 Neerpelt 2.0 675 1.50 17.50 4.0 2 -
31 Boustany Georges -20 M 1998-04-21 17662 0 Kapelle-op-den-Bos 1.5 811 4.25 22.00 8.0 1 -
32 Schouteden Linda +20 F 1970-12-23 19478 0 Eisden 0.0 120 0.00 17.50 0.0 0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Van Kessel Wessel +20 M 1994-11-15 10785 2081 Lommel 6.0 2203 24.50 30.00 25.0 6 -
2 3 Van De Wynkele Herman +20 M 1951-03-09 9644 2003 MSV 5.5 2109 22.25 30.50 25.0 5 -
3 6 Stynen Koen +20 M 1973-08-11 41076 2091 Borgerhout 4.5 1999 17.75 30.50 21.0 3 0.5
4 11 Cuvelier Annelies +20 F 1994-04-27 18465 1798 LSV-Chesspirant 4.0 1815 13.50 28.50 18.0 3 -
5 12 Zilles Paul +20 M 1962-03-24 47422 1730 Wirtzfeld 4.0 1837 13.50 28.00 17.5 3 -
6 13 Harutyunyan Axel +20 M 1995-01-25 10415 1981 SCRR (Brussel) 4.0 1812 11.50 25.50 19.0 4 -
7 14 Abidin Aysajan +20 M 1983-11-17 17291 1450 Leuven Centraal 4.0 1352 9.00 21.50 11.0 4 -
8 15 Van Gheluwe Frank +20 M 1968-07-31 13008 1195 Wirtzfeld 3.5 1460 12.25 25.00 13.5 3 -
9 17 Van Stiphout Marc +20 M 1966-02-21 38890 1706 Overpelt 3.5 1704 11.25 27.00 16.5 3 -
10 19 Mernier Guillaume +20 M 1981-01-21 17556 0 Neerpelt 3.5 1179 7.25 21.00 9.5 3 -
11 22 Schleck Victor +20 M 1964-12-20 99031 1523 Wirtzfeld 3.0 1530 7.50 25.00 12.0 3 -
12 23 Jacobs Oliver +20 M 1987-06-30 96709 1608 Wirtzfeld 3.0 1396 5.00 20.00 14.0 3 -
13 24 Hilgers Norbert +20 M 1960-08-06 96997 1183 Wirtzfeld 3.0 1060 4.00 19.50 8.0 3 -
14 27 Bigi Ernesto +20 M 1949-12-20 13429 1156 Eisden 2.5 1045 3.25 18.00 7.5 2 -
15 28 Vanderlocht Stijn +20 M 1976-06-21 96079 1539 Brasschaat 2.0 1339 5.00 26.00 10.0 2 -
16 29 Groffils Raf +20 M 1979-04-25 17813 0 Overpelt 2.0 603 2.00 18.00 6.0 2 -
17 32 Schouteden Linda +20 F 1970-12-23 19478 0 Eisden 0.0 120 0.00 17.50 0.0 0 -
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 2 Boudry William -20 M 2001-01-26 10816 2034 LSV-Chesspirant 6.0 2107 23.50 27.50 21.0 6 -
2 5 Pfeiffer Noah -20 M 2000-07-04 13545 1698 Wirtzfeld 5.0 1847 15.50 24.50 18.0 5 0.0
3 7 De Block Yordi -20 M 1998-04-25 11030 2094 Opwijk 4.5 1979 14.75 28.00 19.5 4 0.5
4 8 Verheyen Olivier -20 M 2001-05-13 10978 1853 Overpelt 4.0 1795 15.00 29.50 18.0 4 -
5 9 Langie Jeroen -20 M 1998-05-21 12160 1440 De Drie Torens Gent 4.0 1680 14.50 26.00 14.0 4 -
6 10 De Coninck Erik -20 M 2000-12-07 10474 1957 Houthalen-Oost 4.0 1773 14.00 29.00 17.0 4 -
7 18 De Smedt Lias -20 M 2001-06-01 13799 1248 LSV-Chesspirant 3.5 1299 7.75 20.50 12.0 3 -
8 31 Boustany Georges -20 M 1998-04-21 17662 0 Kapelle-op-den-Bos 1.5 811 4.25 22.00 8.0 1 -
Categorie: -16
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 4 Van Malder Dries -16 M 2002-07-26 10934 2000 LSV-Chesspirant 5.0 2013 21.00 31.00 21.5 4 1.0
2 16 Akulov Lev -16 M 2003-11-23 10946 1881 Leopoldsburg 3.5 1804 11.25 28.50 17.5 3 -
3 20 Akulova Alicia -16 F 2002-07-31 10949 1762 Leopoldsburg 3.0 1622 9.50 27.50 15.0 3 -
4 21 Ooms Bram -16 M 2002-07-13 13290 0 Lommel 3.0 1174 9.00 21.00 10.0 3 -
5 25 Van Bladel Robin -16 M 2003-03-18 15544 1222 Geel 2.5 1104 4.75 21.00 9.5 2 -
6 26 Roymans Elien -16 F 2003-10-22 16156 1273 Geel 2.5 1064 4.25 19.00 9.5 2 -
7 30 Tran Kevin -16 M 2002-12-15 14045 0 Neerpelt 2.0 675 1.50 17.50 4.0 2 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0 0-1 De Block Yordi 1 (2094) 4.5
2 Stynen Koen 2 (2091) 4.5 1-0 Schleck Victor 18 (1523) 3.0
3 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0 0-1 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0
4 Boudry William 4 (2034) 6.0 0-1 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0
5 Roymans Elien 21 (1273) 2.5 0-1 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5
6 Van Malder Dries 6 (2000) 5.0 1-0 De Smedt Lias 22 (1248) 3.5
7 Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5 0-1 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0
8 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0 1-0 Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5
9 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0 0-1 Akulov Lev 9 (1881) 3.5
10 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0 1-0 Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5
11 Groffils Raf 31 (0) 2.0 0-1 Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0
12 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0 1-0 Ooms Bram 27 (0) 3.0
13 Tran Kevin 29 (0) 2.0 0-1 Zilles Paul 13 (1730) 4.0
14 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5 1-0 Boustany Georges 28 (0) 1.5
15 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5 0-1 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0
16 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0 1-0 Schouteden Linda 30 (0) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Block Yordi 1 (2094) 4.5 1-0 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0
2 Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0 0-1 Stynen Koen 2 (2091) 4.5
3 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0 1-0 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0
4 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5 1-0 Zilles Paul 13 (1730) 4.0
5 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0 0-1 Van Malder Dries 6 (2000) 5.0
6 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0 0-1 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5
7 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0 0-1 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0
8 Akulov Lev 9 (1881) 3.5 1-0 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0
9 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0 0-1 Boudry William 4 (2034) 6.0
10 Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5 0-1 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0
11 Schleck Victor 18 (1523) 3.0 1-0 Tran Kevin 29 (0) 2.0
12 Ooms Bram 27 (0) 3.0 1-0 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0
13 Boustany Georges 28 (0) 1.5 1-0 Roymans Elien 21 (1273) 2.5
14 De Smedt Lias 22 (1248) 3.5 1-0 Groffils Raf 31 (0) 2.0
15 Schouteden Linda 30 (0) 0.0 0-1 Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5
16 Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5 1-0 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 6 (2000) 5.0 1-0 De Block Yordi 1 (2094) 4.5
2 Stynen Koen 2 (2091) 4.5 ½-½ Akulov Lev 9 (1881) 3.5
3 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0 0-1 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0
4 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5 0-1 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5
5 Boudry William 4 (2034) 6.0 1-0 Schleck Victor 18 (1523) 3.0
6 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0 0-1 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0
7 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0 1-0 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0
8 De Smedt Lias 22 (1248) 3.5 0-1 Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0
9 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0 1-0 Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5
10 Zilles Paul 13 (1730) 4.0 1-0 Ooms Bram 27 (0) 3.0
11 Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5 0-1 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0
12 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0 1-0 Boustany Georges 28 (0) 1.5
13 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0 1-0 Tran Kevin 29 (0) 2.0
14 Roymans Elien 21 (1273) 2.5 1-0 Schouteden Linda 30 (0) 0.0
15 Groffils Raf 31 (0) 2.0 0-1 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0
16 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5 1-0 Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0 1-0 Van Malder Dries 6 (2000) 5.0
2 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5 ½-½ Stynen Koen 2 (2091) 4.5
3 Akulov Lev 9 (1881) 3.5 0-1 Boudry William 4 (2034) 6.0
4 De Block Yordi 1 (2094) 4.5 1-0 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0
5 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0 1-0 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0
6 Zilles Paul 13 (1730) 4.0 1-0 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0
7 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0 0-1 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0
8 Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0 1-0 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5
9 Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5 0-1 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0
10 Schleck Victor 18 (1523) 3.0 1-0 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0
11 Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5 1-0 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0
12 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0 1-0 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5
13 Ooms Bram 27 (0) 3.0 0-1 Roymans Elien 21 (1273) 2.5
14 Boustany Georges 28 (0) 1.5 ½-½ De Smedt Lias 22 (1248) 3.5
15 Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5 1-0 Schouteden Linda 30 (0) 0.0
16 Tran Kevin 29 (0) 2.0 0-1 Groffils Raf 31 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5 1-0 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0
2 Boudry William 4 (2034) 6.0 1-0 De Block Yordi 1 (2094) 4.5
3 Stynen Koen 2 (2091) 4.5 1-0 Zilles Paul 13 (1730) 4.0
4 Van Malder Dries 6 (2000) 5.0 ½-½ Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0
5 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0 0-1 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0
6 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0 1-0 Akulov Lev 9 (1881) 3.5
7 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0 1-0 Schleck Victor 18 (1523) 3.0
8 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5 1-0 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0
9 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0 0-1 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0
10 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0 0-1 Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5
11 Roymans Elien 21 (1273) 2.5 0-1 De Smedt Lias 22 (1248) 3.5
12 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0 1-0 Boustany Georges 28 (0) 1.5
13 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5 ½-½ Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5
14 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0 0-1 Ooms Bram 27 (0) 3.0
15 Groffils Raf 31 (0) 2.0 0-1 Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5
16 Schouteden Linda 30 (0) 0.0 0-1 Tran Kevin 29 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0 0-1 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5
2 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0 1-0 Stynen Koen 2 (2091) 4.5
3 Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0 0-1 Boudry William 4 (2034) 6.0
4 Zilles Paul 13 (1730) 4.0 ½-½ Van Malder Dries 6 (2000) 5.0
5 De Block Yordi 1 (2094) 4.5 1-0 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5
6 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0 1-0 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0
7 Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5 0-1 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0
8 Akulov Lev 9 (1881) 3.5 1-0 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0
9 De Smedt Lias 22 (1248) 3.5 0-1 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0
10 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0 1-0 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0
11 Schleck Victor 18 (1523) 3.0 1-0 Roymans Elien 21 (1273) 2.5
12 Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5 0-1 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0
13 Ooms Bram 27 (0) 3.0 0-1 Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5
14 Boustany Georges 28 (0) 1.5 0-1 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5
15 Tran Kevin 29 (0) 2.0 0-1 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0
16 Schouteden Linda 30 (0) 0.0 0-1 Groffils Raf 31 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (31/03/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Boudry William 4 (2034) 6.0 1-0 Van De Wynkele Herman 5 (2003) 5.5
2 Verheyen Olivier 10 (1853) 4.0 0-1 Van Kessel Wessel 3 (2081) 6.0
3 Stynen Koen 2 (2091) 4.5 ½-½ De Block Yordi 1 (2094) 4.5
4 Van Malder Dries 6 (2000) 5.0 1-0 Harutyunyan Axel 7 (1981) 4.0
5 Akulov Lev 9 (1881) 3.5 0-1 Pfeiffer Noah 15 (1698) 5.0
6 Cuvelier Annelies 11 (1798) 4.0 ½-½ Zilles Paul 13 (1730) 4.0
7 De Coninck Erik 8 (1957) 4.0 1-0 Schleck Victor 18 (1523) 3.0
8 Akulova Alicia 12 (1762) 3.0 0-1 Abidin Aysajan 19 (1450) 4.0
9 Van Stiphout Marc 14 (1706) 3.5 ½-½ Van Gheluwe Frank 24 (1195) 3.5
10 Jacobs Oliver 16 (1608) 3.0 0-1 Langie Jeroen 20 (1440) 4.0
11 Van Bladel Robin 23 (1222) 2.5 0-1 De Smedt Lias 22 (1248) 3.5
12 Mernier Guillaume 32 (0) 3.5 1-0 Vanderlocht Stijn 17 (1539) 2.0
13 Roymans Elien 21 (1273) 2.5 ½-½ Bigi Ernesto 26 (1156) 2.5
14 Groffils Raf 31 (0) 2.0 0-1 Ooms Bram 27 (0) 3.0
15 Hilgers Norbert 25 (1183) 3.0 1-0 Schouteden Linda 30 (0) 0.0
16 Tran Kevin 29 (0) 2.0 1-0 Boustany Georges 28 (0) 1.5
Begin van de pagina

Van Kessel Wessel (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2081
FIDE-ID233404
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 3      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 Z - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 W - 1 4.0 0.61 +0.39
5 1      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 Z - 0 4.0 0.61 -0.61
6 2      Stynen Koen BEL 2091 4.5 W v 1 5.0 0.49 +0.51
7 2      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 Z v 1 6.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1873 30.0 Totaal 6.0 4.96 +1.04
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2034
FIDE-ID234990
F-Elo2033
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Schleck Victor BEL 1523 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Akulov Lev BEL 1881 3.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 2      De Block Yordi BEL 2094 4.5 W ^ 1 4.0 0.42 +0.58
6 3      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 Z ^ 1 5.0 0.80 +0.20
7 1      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 W v 1 6.0 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 27.5 Totaal 6.0 5.22 +0.78
Begin van de pagina
Van De Wynkele Herman (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2003
FIDE-ID207144
F-Elo2033
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Roymans Elien BEL 1273 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Zilles Paul BEL 1730 4.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 4      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 2      Stynen Koen BEL 2091 4.5 W - ½ 3.5 0.38 +0.12
5 1      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 W v 1 4.5 0.39 +0.61
6 1      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 Z v 1 5.5 0.53 +0.47
7 1      Boudry William BEL 2034 6.0 Z v 0 5.5 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1842 30.5 Totaal 5.5 4.36 +1.14
Begin van de pagina
Van Malder Dries (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2000
FIDE-ID242314
F-Elo2083
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      De Block Yordi BEL 2094 4.5 W - 1 3.0 0.37 +0.63
4 1      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
5 4      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 W - ½ 3.5 0.76 -0.26
6 4      Zilles Paul BEL 1730 4.0 Z - ½ 4.0 0.83 -0.33
7 4      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 W v 1 5.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1804 31.0 Totaal 5.0 4.65 +0.35
Begin van de pagina
Pfeiffer Noah (Rank: 15)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1698
FIDE-ID241881
F-Elo1788
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 11      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 9      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
6 6      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
7 5      Akulov Lev BEL 1881 3.5 Z - 1 5.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1742 24.5 Totaal 5.0 3.43 +1.57
Begin van de pagina
Stynen Koen (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.41076
N-Elo2091
FIDE-ID205923
F-Elo2072
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schleck Victor BEL 1523 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 2      Akulov Lev BEL 1881 3.5 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
4 2      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 Z - ½ 3.0 0.62 -0.12
5 3      Zilles Paul BEL 1730 4.0 W ^ 1 4.0 0.90 +0.10
6 2      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 Z ^ 0 4.0 0.51 -0.51
7 3      De Block Yordi BEL 2094 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1872 30.5 Totaal 4.5 5.07 -0.57
Begin van de pagina
De Block Yordi (Rank: 1)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2094
FIDE-ID214175
F-Elo2058
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 Z - 0 2.0 0.63 -0.63
4 4      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
5 2      Boudry William BEL 2034 6.0 Z - 0 3.0 0.58 -0.58
6 5      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 W - 1 4.0 0.91 +0.09
7 3      Stynen Koen BEL 2091 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1855 28.0 Totaal 4.5 5.22 -0.72
Begin van de pagina
Verheyen Olivier (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo1853
FIDE-ID236055
F-Elo1930
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Block Yordi BEL 2094 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 7      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 5      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 W - 0 3.0 0.33 -0.33
6 7      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 W - 0 4.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1663 29.5 Totaal 4.0 4.21 -0.21
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 20)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1440
FIDE-ID236195
F-Elo1465
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Boudry William BEL 2034 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
6 10      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 W - 1 3.0 0.36 +0.64
7 10      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 Z - 1 4.0 0.28 +0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1782 26.0 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina
De Coninck Erik (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10474
N-Elo1957
FIDE-ID233234
F-Elo1923
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 W - 0 2.0 0.33 -0.33
4 6      Zilles Paul BEL 1730 4.0 Z - 0 2.0 0.79 -0.79
5 6      Akulov Lev BEL 1881 3.5 W - 1 3.0 0.60 +0.40
6 6      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 Z ^ 0 3.0 0.82 -0.82
7 7      Schleck Victor BEL 1523 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1649 29.0 Totaal 4.0 5.30 -1.30
Begin van de pagina
Cuvelier Annelies (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1798
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Groffils Raf BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Stynen Koen BEL 2091 4.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 8      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 W - 1 3.0 0.63 +0.37
5 4      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 Z - ½ 3.5 0.24 +0.26
6 3      Boudry William BEL 2034 6.0 W - 0 3.5 0.20 -0.20
7 6      Zilles Paul BEL 1730 4.0 W ^ ½ 4.0 0.59 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1801 28.5 Totaal 4.0 3.65 +0.35
Begin van de pagina
Zilles Paul (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.47422
N-Elo1730
FIDE-ID205990
F-Elo1745
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Tran Kevin BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 10      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 W - 1 3.0 0.21 +0.79
5 3      Stynen Koen BEL 2091 4.5 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
6 4      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 W - ½ 3.5 0.17 +0.33
7 6      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.41 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1969 28.0 Totaal 4.0 2.90 +1.10
Begin van de pagina
Harutyunyan Axel (Rank: 7)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.10415
N-Elo1981
FIDE-ID235474
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 W - 0 1.0 0.83 -0.83
3 6      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
5 5      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 Z - 1 4.0 0.67 +0.33
6 1      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 W - 0 4.0 0.47 -0.47
7 4      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 Z ^ 0 4.0 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 25.5 Totaal 4.0 5.18 -1.18
Begin van de pagina
Abidin Aysajan (Rank: 19)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1450
FIDE-ID257583
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 13      Tran Kevin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
5 12      Boustany Georges BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 Z ^ 1 3.0 0.85 +0.15
7 8      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 Z ^ 1 4.0 0.14 +0.86
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1548 21.5 Totaal 4.0 4.64 -0.64
Begin van de pagina
Van Gheluwe Frank (Rank: 24)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13008
N-Elo1195
FIDE-ID239364
F-Elo1454
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
5 10      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 7      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1722 25.0 Totaal 3.5 1.51 +1.99
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1881
FIDE-ID242853
F-Elo1925
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Stynen Koen BEL 2091 4.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
4 3      Boudry William BEL 2034 6.0 W - 0 2.5 0.30 -0.30
5 6      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 Z v 0 2.5 0.40 -0.40
6 8      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 W v 1 3.5 0.66 +0.34
7 5      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 W v 0 3.5 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1761 28.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Van Stiphout Marc (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1706
FIDE-ID211915
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Boustany Georges BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 Z - 1 2.0 0.17 +0.83
3 4      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 8      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 Z - 0 2.0 0.37 -0.37
5 8      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
6 5      De Block Yordi BEL 2094 4.5 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
7 9      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1751 27.0 Totaal 3.5 3.44 +0.06
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 22)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1248
FIDE-ID245950
F-Elo1263
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Malder Dries BEL 2000 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Groffils Raf BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Boustany Georges BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 11      Roymans Elien BEL 1273 2.5 Z - 1 2.5 0.47 +0.53
6 9      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 W ^ 0 2.5 0.10 -0.10
7 11      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z v 1 3.5 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1580 20.5 Totaal 3.5 3.11 +0.39
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 32)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo0
FIDE-ID257133
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 12      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 14      Boustany Georges BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 12      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1375 21.0 Totaal 3.5 0.98 +2.52
Begin van de pagina
Akulova Alicia (Rank: 12)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1762
FIDE-ID242861
F-Elo1829
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Kessel Wessel BEL 2081 6.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 9      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      De Block Yordi BEL 2094 4.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
5 7      Schleck Victor BEL 1523 3.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
6 8      Akulov Lev BEL 1881 3.5 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
7 8      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 W v 0 3.0 0.86 -0.86
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 27.5 Totaal 3.0 4.09 -1.09
Begin van de pagina
Ooms Bram (Rank: 27)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13290
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 10      Zilles Paul BEL 1730 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Roymans Elien BEL 1273 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 13      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Groffils Raf BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1436 21.0 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
Schleck Victor (Rank: 18)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.99031
N-Elo1523
FIDE-ID208183
F-Elo1705
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Stynen Koen BEL 2091 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Tran Kevin BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Boudry William BEL 2034 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
5 7      Akulova Alicia BEL 1762 3.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
6 11      Roymans Elien BEL 1273 2.5 W - 1 3.0 0.81 +0.19
7 7      De Coninck Erik BEL 1957 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1716 25.0 Totaal 3.0 3.05 -0.05
Begin van de pagina
Jacobs Oliver (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.96709
N-Elo1608
FIDE-ID217450
F-Elo1653
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Schouteden Linda BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Akulov Lev BEL 1881 3.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 12      Boustany Georges BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
5 10      Van Gheluwe Frank BEL 1195 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 9      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
7 10      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 W ^ 0 3.0 0.72 -0.72
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1549 20.0 Totaal 3.0 4.65 -1.65
Begin van de pagina
Hilgers Norbert (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.96997
N-Elo1183
FIDE-ID217247
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Akulov Lev BEL 1881 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Boudry William BEL 2034 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Groffils Raf BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Schleck Victor BEL 1523 3.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
5 14      Ooms Bram BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 15      Tran Kevin BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 15      Schouteden Linda BEL 0 0.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1812 19.5 Totaal 3.0 3.96 -0.96
Begin van de pagina
Van Bladel Robin (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15544
N-Elo1222
FIDE-ID251895
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Schouteden Linda BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
5 13      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 13      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 11      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 W ^ 0 2.5 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1616 21.0 Totaal 2.5 3.51 -1.01
Begin van de pagina
Roymans Elien (Rank: 21)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16156
N-Elo1273
FIDE-ID251941
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van De Wynkele Herman BEL 2003 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Boustany Georges BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 14      Schouteden Linda BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Ooms Bram BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 W - 0 2.0 0.53 -0.53
6 11      Schleck Victor BEL 1523 3.0 Z v 0 2.0 0.19 -0.19
7 13      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 W v ½ 2.5 0.66 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1482 19.0 Totaal 2.5 4.22 -1.72
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 26)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1156
FIDE-ID252379
F-Elo1277
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verheyen Olivier BEL 1853 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vanderlocht Stijn BEL 1539 2.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
3 16      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 15      Schouteden Linda BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 15      Groffils Raf BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
7 13      Roymans Elien BEL 1273 2.5 Z - ½ 2.5 0.34 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1528 18.0 Totaal 2.5 3.42 -0.92
Begin van de pagina
Vanderlocht Stijn (Rank: 17)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.96079
N-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Block Yordi BEL 2094 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
3 6      Harutyunyan Axel BEL 1981 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
5 9      Pfeiffer Noah BEL 1698 5.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
6 10      Langie Jeroen BEL 1440 4.0 Z - 0 2.0 0.64 -0.64
7 12      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1598 26.0 Totaal 2.0 3.79 -1.79
Begin van de pagina
Groffils Raf (Rank: 31)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17813
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cuvelier Annelies BEL 1798 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 16      Tran Kevin BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 16      Schouteden Linda BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Ooms Bram BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1346 18.0 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Tran Kevin (Rank: 29)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.14045
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Zilles Paul BEL 1730 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Schleck Victor BEL 1523 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 16      Groffils Raf BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 16      Schouteden Linda BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 15      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 16      Boustany Georges BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1471 17.5 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Boustany Georges (Rank: 28)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.17662
N-Elo0
FIDE-ID257877
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Stiphout Marc BEL 1706 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Roymans Elien BEL 1273 2.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 12      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      De Smedt Lias BEL 1248 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 12      Abidin Aysajan BEL 1450 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 14      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
7 16      Tran Kevin BEL 0 2.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1457 22.0 Totaal 1.5 1.40 +0.10
Begin van de pagina
Schouteden Linda (Rank: 30)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Jacobs Oliver BEL 1608 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Bladel Robin BEL 1222 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Roymans Elien BEL 1273 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 15      Bigi Ernesto BEL 1156 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 16      Tran Kevin BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 16      Groffils Raf BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 15      Hilgers Norbert BEL 1183 3.0 Z ^ 0 0.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1288 17.5 Totaal 0.0 1.40 -1.40
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Van Kessel Wessel 3 2081 2203 6.0 14 Z 1 20 W 1 10 Z 1 4 W 1 3 Z 0 6 W 1 8 Z 1 24.50 30.00 25.0 6 -
2 Boudry William 4 2034 2107 6.0 9 W 0 24 Z 1 22 W 1 16 Z 1 7 W 1 11 Z 1 3 W 1 23.50 27.50 21.0 6 -
3 Van De Wynkele Herman 5 2003 2109 5.5 26 Z 1 12 W 1 17 Z 1 6 W ½ 1 W 1 13 Z 1 2 Z 0 22.25 30.50 25.0 5 -
4 Van Malder Dries 6 2000 2013 5.0 18 W 1 5 Z 1 7 W 1 1 Z 0 11 W ½ 12 Z ½ 13 W 1 21.00 31.00 21.5 4 1.0
5 Pfeiffer Noah 15 1698 1847 5.0 19 Z 1 4 W 0 25 Z 1 8 W 0 28 Z 1 10 W 1 16 Z 1 15.50 24.50 18.0 5 0.0
6 Stynen Koen 2 2091 1999 4.5 22 W 1 11 Z 1 16 W ½ 3 Z ½ 12 W 1 1 Z 0 7 W ½ 17.75 30.50 21.0 3 0.5
7 De Block Yordi 1 2094 1979 4.5 28 Z 1 8 W 1 4 Z 0 20 W 1 2 Z 0 17 W 1 6 Z ½ 14.75 28.00 19.5 4 0.5
8 Verheyen Olivier 10 1853 1795 4.0 27 W 1 7 Z 0 9 W 1 5 Z 1 13 W 0 15 Z 1 1 W 0 15.00 29.50 18.0 4 -
9 Langie Jeroen 20 1440 1680 4.0 2 Z 1 10 W 0 8 Z 0 19 W 1 17 Z 0 28 W 1 23 Z 1 14.50 26.00 14.0 4 -
10 De Coninck Erik 8 1957 1773 4.0 15 W 1 9 Z 1 1 W 0 12 Z 0 16 W 1 5 Z 0 22 W 1 14.00 29.00 17.0 4 -
11 Cuvelier Annelies 11 1798 1815 4.0 29 Z 1 6 W 0 18 Z 1 17 W 1 4 Z ½ 2 W 0 12 W ½ 13.50 28.50 18.0 3 -
12 Zilles Paul 13 1730 1837 4.0 30 Z 1 3 Z 0 21 W 1 10 W 1 6 Z 0 4 W ½ 11 Z ½ 13.50 28.00 17.5 3 -
13 Harutyunyan Axel 7 1981 1812 4.0 25 Z 1 17 W 0 28 Z 1 23 W 1 8 Z 1 3 W 0 4 Z 0 11.50 25.50 19.0 4 -
14 Abidin Aysajan 19 1450 1352 4.0 1 W 0 21 Z 0 30 W 1 15 Z 0 31 W 1 27 Z 1 20 Z 1 9.00 21.50 11.0 4 -
15 Van Gheluwe Frank 24 1195 1460 3.5 10 Z 0 19 W 1 20 Z 0 14 W 1 23 Z 1 8 W 0 17 Z ½ 12.25 25.00 13.5 3 -
16 Akulov Lev 9 1881 1804 3.5 24 Z 1 23 W 1 6 Z ½ 2 W 0 10 Z 0 20 W 1 5 W 0 11.25 28.50 17.5 3 -
17 Van Stiphout Marc 14 1706 1704 3.5 31 W 1 13 Z 1 3 W 0 11 Z 0 9 W 1 7 Z 0 15 W ½ 11.25 27.00 16.5 3 -
18 De Smedt Lias 22 1248 1299 3.5 4 Z 0 29 W 1 11 W 0 31 Z ½ 26 Z 1 23 W 0 25 Z 1 7.75 20.50 12.0 3 -
19 Mernier Guillaume 32 0 1179 3.5 5 W 0 15 Z 0 27 W 1 9 Z 0 25 W ½ 31 Z 1 28 W 1 7.25 21.00 9.5 3 -
20 Akulova Alicia 12 1762 1622 3.0 21 W 1 1 Z 0 15 W 1 7 Z 0 22 W 1 16 Z 0 14 W 0 9.50 27.50 15.0 3 -
21 Ooms Bram 27 0 1174 3.0 20 Z 0 14 W 1 12 Z 0 26 W 0 24 Z 1 25 W 0 29 Z 1 9.00 21.00 10.0 3 -
22 Schleck Victor 18 1523 1530 3.0 6 Z 0 30 W 1 2 Z 0 24 W 1 20 Z 0 26 W 1 10 Z 0 7.50 25.00 12.0 3 -
23 Jacobs Oliver 16 1608 1396 3.0 32 W 1 16 Z 0 31 W 1 13 Z 0 15 W 0 18 Z 1 9 W 0 5.00 20.00 14.0 3 -
24 Hilgers Norbert 25 1183 1060 3.0 16 W 0 2 W 0 29 Z 1 22 Z 0 21 W 0 30 Z 1 32 W 1 4.00 19.50 8.0 3 -
25 Van Bladel Robin 23 1222 1104 2.5 13 W 0 32 Z 1 5 W 0 28 W 0 19 Z ½ 21 Z 1 18 W 0 4.75 21.00 9.5 2 -
26 Roymans Elien 21 1273 1064 2.5 3 W 0 31 Z 0 32 W 1 21 Z 1 18 W 0 22 Z 0 27 W ½ 4.25 19.00 9.5 2 -
27 Bigi Ernesto 26 1156 1045 2.5 8 Z 0 28 W 0 19 Z 0 32 W 1 29 Z 1 14 W 0 26 Z ½ 3.25 18.00 7.5 2 -
28 Vanderlocht Stijn 17 1539 1339 2.0 7 W 0 27 Z 1 13 W 0 25 Z 1 5 W 0 9 Z 0 19 Z 0 5.00 26.00 10.0 2 -
29 Groffils Raf 31 0 603 2.0 11 W 0 18 Z 0 24 W 0 30 Z 1 27 W 0 32 Z 1 21 W 0 2.00 18.00 6.0 2 -
30 Tran Kevin 29 0 675 2.0 12 W 0 22 Z 0 14 Z 0 29 W 0 32 Z 1 24 W 0 31 W 1 1.50 17.50 4.0 2 -
31 Boustany Georges 28 0 811 1.5 17 Z 0 26 W 1 23 Z 0 18 W ½ 14 Z 0 19 W 0 30 Z 0 4.25 22.00 8.0 1 -
32 Schouteden Linda 30 0 120 0.0 23 Z 0 25 W 0 26 Z 0 27 Z 0 30 W 0 29 W 0 24 Z 0 0.00 17.50 0.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/04/01 11:43