SwarLogo 1 Mei Tornooi Rapid Aalter C SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2018 tot 01/05/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub Clubnaam #Part. #Ptn PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 De Rycke Tyani -14 2005-08-30 F 14625 1648 436 LSV-Chesspirant 7 6.5 6.5 1900 - 28.00 31.00 27.0 6
2 Heldenbergh Nils -14 2005-08-25 M 14450 1589 601 CRELEL Liège 7 6.0 6.0 1750 - 25.25 30.50 24.5 5
3 Van Volsem Merlijn -14 2004-05-27 M 17843 0 401 KGSRL Gent 7 5.5 5.5 1721 - 22.25 30.00 20.5 5
4 De Reese Elias -14 2007-01-25 M 15179 1593 401 KGSRL Gent 7 5.0 5.0 1564 - 20.50 32.00 22.0 5
5 Liveyns Rune -14 2004-07-03 M 13162 1652 422 MSV 7 5.0 5.0 1661 - 20.50 30.00 22.5 4
6 Beukema Constantijn -14 2005-06-29 M 12522 1844 174 Brasschaat 7 5.0 5.0 1681 - 20.50 30.00 20.0 4
7 Rogge Parcival -14 2004-02-19 M 14279 1535 436 LSV-Chesspirant 7 5.0 5.0 1648 - 19.00 28.50 21.5 4
8 Dellaert Ines -14 2004-01-05 F 12139 1468 462 Zottegem 7 5.0 5.0 1575 - 18.00 30.50 23.0 5
9 D'Haenens Leon -14 2005-11-20 M 14291 1443 436 LSV-Chesspirant 7 5.0 5.0 1515 - 18.00 27.50 21.5 4
10 Peeters Alex -14 2005-01-26 M 16154 1430 307 Bredene 7 4.5 4.5 1457 - 17.75 30.50 19.5 4
11 Zotikishvili Dimitri -14 2004-07-24 M 16319 1789 301 KOSK Oostende 7 4.5 4.5 1675 - 17.50 31.50 20.5 4
12 Piceu Jarid -14 2004-02-05 M 12523 1830 362 Oostkamp 7 4.5 4.5 1602 - 17.00 29.00 19.0 4
13 Verbeke Lucas -14 2004-01-07 M 13802 1655 362 Oostkamp 7 4.5 4.5 1384 - 14.75 24.00 16.5 4
14 Westerhof Jannes -14 2005-12-01 M 19511 1260 1471 1471 7 4.5 4.5 1414 - 14.00 26.00 18.5 4
15 Cotman Bernd -14 2004-10-20 M 13055 1369 261 Opwijk 7 4.5 4.5 1470 - 12.75 24.00 17.0 4
16 Caudron Meindert -14 2004-01-19 M 13157 1533 261 Opwijk 7 4.5 4.5 1396 - 11.25 25.50 18.0 4
17 Dreelinck Adriaan -14 2005-09-30 M 14078 1617 418 Geraardsbergen 7 4.0 4.0 1499 - 16.50 32.50 21.0 3
18 De Cocq Ramin -14 2004-07-21 M 13860 1818 135 Geel 7 4.0 4.0 1604 - 15.75 30.00 19.0 3
19 Schepens Asato -14 2004-09-04 M 16034 1415 260 Kapelle-op-den-Bos 7 4.0 4.0 1450 - 13.50 27.50 19.0 4
20 De Keukelaere Wouter -14 2005-07-28 M 15779 0 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 4.0 1393 - 13.50 27.00 15.5 3
21 Sleypen Maxim -14 2004-04-18 M 14276 1371 401 KGSRL Gent 7 4.0 4.0 1237 - 12.00 26.50 17.0 4
22 Boone Nathan -14 2004-06-17 M 13782 1359 475 Aalter 7 4.0 4.0 1272 - 10.00 23.50 15.0 4
23 Van Droogenbroeck Mats -14 2005-02-25 M 13938 1164 260 Kapelle-op-den-Bos 7 4.0 4.0 1138 - 10.00 23.50 14.0 4
24 Van Houdt Jonas -14 2005-09-22 M 16119 1289 121 Turnhout 7 4.0 4.0 1122 - 9.00 20.00 14.0 4
25 Deleu Ellen -14 2005-08-08 F 14510 1262 401 KGSRL Gent 7 3.5 3.5 1074 - 10.75 25.00 12.5 3
26 Karlioglu Boran -14 2004-03-04 M 16971 1116 471 Wachtebeke 7 3.5 3.5 1244 - 10.25 24.50 13.5 3
27 Quintens Sam -14 2004-04-13 M 15706 0 303 KBSK Brugge 7 3.5 3.5 1090 - 9.75 21.50 11.5 3
28 Borgelioen Elise -14 2004-09-10 F 15345 1246 135 Geel 7 3.5 3.5 996 - 8.50 22.50 12.0 3
29 Lauwers Timo -14 2004-05-15 M 13934 1180 260 Kapelle-op-den-Bos 7 3.5 3.5 1139 - 8.00 23.50 14.5 3
30 Decruyenaere Victor -14 2005-10-24 M 13151 1218 436 LSV-Chesspirant 7 3.5 3.5 1057 - 6.25 19.50 14.5 3
31 Pouleyn Floris -14 2005-11-12 M 16873 0 401 KGSRL Gent 7 3.0 3.0 1281 - 10.50 28.00 14.0 3
32 Willaert Tim -14 2004-01-26 M 17969 0 312 Gistel 6 3.0 3.0 1232 - 9.50 27.00 15.0 2
33 Huysmans Quinten -14 2005-06-30 M 16601 630 726 Neerpelt 7 3.0 3.0 744 - 7.50 24.00 11.0 3
34 Goossens Lowie -14 2005-06-02 M 16975 1150 471 Wachtebeke 7 3.0 3.0 1009 - 7.00 23.00 11.0 3
35 Vander Donckt Mattis -14 2005-07-22 M 15999 0 462 Zottegem 6 3.0 3.0 939 - 7.00 22.50 10.0 2
36 Decruyenaere Laura -14 2004-02-23 F 12800 1207 436 LSV-Chesspirant 7 3.0 3.0 944 - 7.00 21.00 10.0 3
37 Debucke Jolan -14 2005-08-01 M 13798 1492 465 Artevelde 7 3.0 3.0 1103 - 6.50 24.00 9.0 3
38 De Prycker Wannes -14 2005-03-11 M 15070 1157 471 Wachtebeke 7 3.0 3.0 814 - 6.00 20.00 10.0 3
39 Vanherck Yannick -14 2005-07-22 M 15745 1271 261 Opwijk 7 3.0 3.0 986 - 5.50 20.50 11.0 3
40 Cleuren Mattice -14 2005-08-26 M 16132 1125 430 Landegem 7 3.0 3.0 1064 - 5.00 23.00 10.0 3
41 Jablonski Tim -14 2004-11-23 M 17967 0 312 Gistel 7 3.0 3.0 863 - 5.00 20.50 9.0 3
42 Cottenier Anton -14 2005-08-16 M 13574 1150 231 Dolle Toren Leuven 7 2.5 2.5 1140 - 8.25 27.00 12.5 2
43 Bergmann Kenji -14 2004-01-09 M 15703 0 318 Blankenberge 7 2.5 2.5 1018 - 7.00 23.50 12.0 2
44 Vander Haeghen Loic -14 2005-07-20 M 14723 0 436 LSV-Chesspirant 7 2.5 2.5 398 - 3.50 17.50 10.5 2
45 Declerck Wesley -14 2004-04-28 M 17910 0 312 Gistel 6 2.0 2.0 753 - 4.00 23.00 7.0 1
46 Van Campenhout Rien -14 2004-04-27 M 15299 0 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 2.0 662 - 4.00 18.00 7.5 1
47 Condes Adam Sean -14 2004-12-21 M 13390 881 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 2.0 865 - 3.50 22.50 11.0 2
48 Vanhaverbeke Daan -14 2005-07-23 M 15387 0 340 Izegem 6 2.0 2.0 605 - 3.50 19.50 8.0 1
49 Dierick Tuur -14 2005-08-18 M 15743 0 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 2.0 766 - 2.00 20.00 7.0 2
50 Rolle Mathieu -14 2005-12-23 M 19506 0 430 Landegem 6 2.0 2.0 338 - 2.00 16.50 5.0 1
51 Raemdonck Loic -14 2005-09-28 M 18304 0 0 6 2.0 2.0 572 - 1.50 18.50 3.0 1
52 Croes Matteo -14 2005-12-23 M 17508 0 318 Blankenberge 7 1.0 1.0 266 1.0 0.50 17.00 5.0 1
53 Segaert Louis -14 2004-09-29 M 19515 0 312 Gistel 6 1.0 1.0 -438 0.0 1.00 14.50 3.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0 1-0 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0
2 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5 0-1 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5
3 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0 1-0 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0
4 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0 0-1 Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5
5 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5 0-1 Cottenier Anton 31 (1150) 2.5
6 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0 0-1 Liveyns Rune 6 (1652) 5.0
7 De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5 1-0 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0
8 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5 0-1 Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0
9 De Reese Elias 9 (1593) 5.0 1-0 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5
10 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0 0-1 Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0
11 Rogge Parcival 11 (1535) 5.0 1-0 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0
12 Croes Matteo 38 (0) 1.0 0-1 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5
13 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0 0-1 De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0
14 Declerck Wesley 40 (0) 2.0 0-1 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0
15 D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0 1-0 Dierick Tuur 41 (0) 2.0
16 Jablonski Tim 42 (0) 3.0 0-1 Peeters Alex 16 (1430) 4.5
17 Schepens Asato 17 (1415) 4.0 1-0 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0
18 Quintens Sam 44 (0) 3.5 0-1 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0
19 Cotman Bernd 19 (1369) 4.5 1-0 Raemdonck Loic 45 (0) 2.0
20 Rolle Mathieu 46 (0) 2.0 0-1 Boone Nathan 20 (1359) 4.0
21 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0 1-0 Segaert Louis 47 (0) 1.0
22 Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0 0-1 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0
23 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5 ½-½ Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5
24 Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0 0-1 Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5
25 Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5 1-0 Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5
26 Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0 0-1 Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5
  Willaert Tim 53 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Peeters Alex 16 (1430) 4.5 1-0 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0
2 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5 0-1 Schepens Asato 17 (1415) 4.0
3 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0 0-1 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0
4 Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5 1-0 Cotman Bernd 19 (1369) 4.5
5 Liveyns Rune 6 (1652) 5.0 1-0 Boone Nathan 20 (1359) 4.0
6 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0 0-1 De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5
7 Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0 1-0 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0
8 Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5 0-1 De Reese Elias 9 (1593) 5.0
9 Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0 1-0 Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5
10 Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5 0-1 Rogge Parcival 11 (1535) 5.0
11 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5 1-0 Cottenier Anton 31 (1150) 2.5
12 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0 1-0 Willaert Tim 53 (0) 3.0
13 De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0 0-1 D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0
14 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5 1-0 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5
15 Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5 1-0 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0
16 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0 0-1 Declerck Wesley 40 (0) 2.0
17 Dierick Tuur 41 (0) 2.0 0-1 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5
18 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0 1-0 Jablonski Tim 42 (0) 3.0
19 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0 1-0 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0
20 Quintens Sam 44 (0) 3.5 0-1 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0
21 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0 1-0 Rolle Mathieu 46 (0) 2.0
22 Raemdonck Loic 45 (0) 2.0 0-1 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5
23 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5 ½-½ Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0
24 Segaert Louis 47 (0) 1.0 0-1 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0
25 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0 1-0 Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0
26 Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5 1-0 Croes Matteo 38 (0) 1.0
  Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0 ½-½ Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0
2 Rogge Parcival 11 (1535) 5.0 ½-½ Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5
3 D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0 0-1 Liveyns Rune 6 (1652) 5.0
4 De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5 1-0 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5
5 Schepens Asato 17 (1415) 4.0 0-1 Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0
6 De Reese Elias 9 (1593) 5.0 0-1 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0
7 Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5 1-0 Peeters Alex 16 (1430) 4.5
8 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0 1-0 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0
9 Cottenier Anton 31 (1150) 2.5 0-1 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5
10 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0 0-1 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5
11 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5 0-1 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0
12 Cotman Bernd 19 (1369) 4.5 1-0 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0
13 Boone Nathan 20 (1359) 4.0 1-0 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0
14 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0 0-1 De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0
15 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0 1-0 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0
16 Declerck Wesley 40 (0) 2.0 0-1 Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5
17 Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5 0-1 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0
18 Willaert Tim 53 (0) 3.0 1-0 Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5
19 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5 1-0 Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0
20 Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0 ½-½ Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5
21 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5 0-1 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5
22 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0 0-1 Quintens Sam 44 (0) 3.5
23 Jablonski Tim 42 (0) 3.0 0-1 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0
24 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0 1-0 Raemdonck Loic 45 (0) 2.0
25 Croes Matteo 38 (0) 1.0 1-0 Segaert Louis 47 (0) 1.0
26 Rolle Mathieu 46 (0) 2.0 0-1 Dierick Tuur 41 (0) 2.0
  Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Liveyns Rune 6 (1652) 5.0 ½-½ Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0
2 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0 0-1 De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5
3 Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5 1-0 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0
4 Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0 1-0 Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5
5 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5 ½-½ Rogge Parcival 11 (1535) 5.0
6 Boone Nathan 20 (1359) 4.0 0-1 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0
7 Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5 1-0 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5
8 De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0 0-1 De Reese Elias 9 (1593) 5.0
9 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5 ½-½ Cotman Bernd 19 (1369) 4.5
10 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0 0-1 D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0
11 Peeters Alex 16 (1430) 4.5 1-0 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5
12 Willaert Tim 53 (0) 3.0 0-1 Schepens Asato 17 (1415) 4.0
13 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0 1-0 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0
14 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5 1-0 Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5
15 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0 0-1 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0
16 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0 0-1 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5
17 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0 1-0 Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5
18 Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5 1-0 Croes Matteo 38 (0) 1.0
19 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0 0-1 Quintens Sam 44 (0) 3.5
20 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0 1-0 Declerck Wesley 40 (0) 2.0
21 Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0 1-0 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0
22 Cottenier Anton 31 (1150) 2.5 1-0 Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0
23 Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0 0-1 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0
24 Dierick Tuur 41 (0) 2.0 0-1 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5
25 Raemdonck Loic 45 (0) 2.0 0-1 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0
26 Segaert Louis 47 (0) 1.0 0-1 Jablonski Tim 42 (0) 3.0
  Rolle Mathieu 46 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5 1-0 Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5
2 Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0 0-1 Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0
3 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0 ½-½ Liveyns Rune 6 (1652) 5.0
4 De Reese Elias 9 (1593) 5.0 1-0 Peeters Alex 16 (1430) 4.5
5 Rogge Parcival 11 (1535) 5.0 1-0 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0
6 Schepens Asato 17 (1415) 4.0 0-1 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0
7 D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0 1-0 Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5
8 Cotman Bernd 19 (1369) 4.5 0-1 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5
9 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0 1-0 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5
10 Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5 1-0 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5
11 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5 1-0 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0
12 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5 1-0 Boone Nathan 20 (1359) 4.0
13 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0 0-1 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0
14 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0 0-1 Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5
15 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5 ½-½ De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0
16 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0 1-0 Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0
17 Quintens Sam 44 (0) 3.5 ½-½ Cottenier Anton 31 (1150) 2.5
18 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0 0-1 Willaert Tim 53 (0) 3.0
19 Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5 0-1 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5
20 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0 1-0 Dierick Tuur 41 (0) 2.0
21 Croes Matteo 38 (0) 1.0 0-1 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0
22 Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5 1-0 Rolle Mathieu 46 (0) 2.0
23 Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0 0-1 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0
24 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0 1-0 Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0
25 Declerck Wesley 40 (0) 2.0 0-1 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0
26 Jablonski Tim 42 (0) 3.0 1-0 Raemdonck Loic 45 (0) 2.0
  Segaert Louis 47 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0 ½-½ De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5
2 Liveyns Rune 6 (1652) 5.0 0-1 De Reese Elias 9 (1593) 5.0
3 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0 1-0 Rogge Parcival 11 (1535) 5.0
4 Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0 ½-½ D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0
5 Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5 0-1 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0
6 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5 1-0 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0
7 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0 0-1 Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5
8 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0 0-1 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5
9 Peeters Alex 16 (1430) 4.5 1-0 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0
10 Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5 0-1 Schepens Asato 17 (1415) 4.0
11 Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5 1-0 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5
12 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5 1-0 Willaert Tim 53 (0) 3.0
13 Cottenier Anton 31 (1150) 2.5 0-1 Cotman Bernd 19 (1369) 4.5
14 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5 1-0 Quintens Sam 44 (0) 3.5
15 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5 0-1 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5
16 De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0 ½-½ Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5
17 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0 0-1 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0
18 Boone Nathan 20 (1359) 4.0 1-0 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0
19 Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0 0-1 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0
20 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0 0-1 Jablonski Tim 42 (0) 3.0
21 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0 1-0 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0
22 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0 0-1 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0
23 Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5 1-0 Declerck Wesley 40 (0) 2.0
24 Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0 1-0 Croes Matteo 38 (0) 1.0
25 Dierick Tuur 41 (0) 2.0 1-0 Segaert Louis 47 (0) 1.0
26 Rolle Mathieu 46 (0) 2.0 0-1 Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0
  Raemdonck Loic 45 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Rycke Tyani 7 (1648) 6.5 1-0 De Reese Elias 9 (1593) 5.0
2 Dellaert Ines 14 (1468) 5.0 0-1 Heldenbergh Nils 10 (1589) 6.0
3 Beukema Constantijn 1 (1844) 5.0 ½-½ D'Haenens Leon 15 (1443) 5.0
4 Van Volsem Merlijn 49 (0) 5.5 1-0 Piceu Jarid 2 (1830) 4.5
5 Verbeke Lucas 5 (1655) 4.5 ½-½ Peeters Alex 16 (1430) 4.5
6 Schepens Asato 17 (1415) 4.0 0-1 Liveyns Rune 6 (1652) 5.0
7 Rogge Parcival 11 (1535) 5.0 1-0 Dreelinck Adriaan 8 (1617) 4.0
8 De Cocq Ramin 3 (1818) 4.0 ½-½ Westerhof Jannes 24 (1260) 4.5
9 Lauwers Timo 28 (1180) 3.5 0-1 Zotikishvili Dimitri 4 (1789) 4.5
10 Cotman Bernd 19 (1369) 4.5 1-0 Deleu Ellen 23 (1262) 3.5
11 Debucke Jolan 13 (1492) 3.0 0-1 Caudron Meindert 12 (1533) 4.5
12 Jablonski Tim 42 (0) 3.0 0-1 Sleypen Maxim 18 (1371) 4.0
13 Willaert Tim 53 (0) 3.0 0-1 Boone Nathan 20 (1359) 4.0
14 Van Houdt Jonas 21 (1289) 4.0 1-0 Decruyenaere Laura 27 (1207) 3.0
15 Karlioglu Boran 34 (1116) 3.5 ½-½ Decruyenaere Victor 26 (1218) 3.5
16 Van Droogenbroeck Mats 29 (1164) 4.0 1-0 Pouleyn Floris 43 (0) 3.0
17 De Prycker Wannes 30 (1157) 3.0 0-1 De Keukelaere Wouter 39 (0) 4.0
18 Borgelioen Elise 25 (1246) 3.5 1-0 Cottenier Anton 31 (1150) 2.5
19 Quintens Sam 44 (0) 3.5 1-0 Vander Haeghen Loic 51 (0) 2.5
20 Vanherck Yannick 22 (1271) 3.0 1-0 Bergmann Kenji 35 (1045) 2.5
21 Goossens Lowie 32 (1150) 3.0 1-0 Dierick Tuur 41 (0) 2.0
22 Van Campenhout Rien 48 (0) 2.0 0-1 Cleuren Mattice 33 (1125) 3.0
23 Condes Adam Sean 36 (881) 2.0 0-1 Vander Donckt Mattis 50 (0) 3.0
24 Huysmans Quinten 37 (630) 3.0 1-0 Vanhaverbeke Daan 52 (0) 2.0
25 Raemdonck Loic 45 (0) 2.0 1-0 Croes Matteo 38 (0) 1.0
26 Segaert Louis 47 (0) 1.0 0-1 Rolle Mathieu 46 (0) 2.0
  Declerck Wesley 40 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina

De Rycke Tyani (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1648
FIDE-ID247936
F-Elo1693
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 W - 1 3.0 0.66 +0.34
4 2      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
5 1      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 W - 1 5.0 0.31 +0.69
6 1      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 Z v ½ 5.5 0.58 -0.08
7 1      De Reese Elias BEL 1593 5.0 W v 1 6.5 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1481 31.0 Totaal 6.5 4.70 +1.80
Begin van de pagina
Heldenbergh Nils (Rank: 10)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1589
FIDE-ID246387
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 1      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 Z - ½ 2.5 0.21 +0.29
4 4      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 Z - 1 4.5 0.46 +0.54
6 1      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 W - ½ 5.0 0.42 +0.08
7 2      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 Z ^ 1 6.0 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1446 30.5 Totaal 6.0 4.47 +1.53
Begin van de pagina
Van Volsem Merlijn (Rank: 49)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo0
FIDE-ID258806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 15      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
3 7      Peeters Alex BEL 1430 4.5 W v 1 2.5 0.08 +0.92
4 4      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
5 10      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 W ^ 1 3.5 0.08 +0.92
6 7      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
7 4      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 W v 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1501 30.0 Totaal 5.5 0.56 +4.94
Begin van de pagina
De Reese Elias (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1593
FIDE-ID249238
F-Elo1593
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 6      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 W - 0 2.0 0.67 -0.67
4 8      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Peeters Alex BEL 1430 4.5 W - 1 4.0 0.72 +0.28
6 2      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 Z - 1 5.0 0.42 +0.58
7 1      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 Z - 0 5.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1417 32.0 Totaal 5.0 4.95 +0.05
Begin van de pagina
Liveyns Rune (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1652
FIDE-ID243981
F-Elo1695
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Boone Nathan BEL 1359 4.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 3      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
4 1      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 W - ½ 3.5 0.55 -0.05
5 3      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 Z - ½ 4.0 0.25 +0.25
6 2      De Reese Elias BEL 1593 5.0 W v 0 4.0 0.58 -0.58
7 6      Schepens Asato BEL 1415 4.0 Z v 1 5.0 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1488 30.0 Totaal 5.0 4.72 +0.28
Begin van de pagina
Beukema Constantijn (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1844
FIDE-ID240192
F-Elo1871
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Peeters Alex BEL 1430 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Boone Nathan BEL 1359 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 W - ½ 3.5 0.75 -0.25
6 5      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 Z ^ 1 4.5 0.58 +0.42
7 3      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 W ^ ½ 5.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1434 30.0 Totaal 5.0 5.93 -0.93
Begin van de pagina
Rogge Parcival (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1535
FIDE-ID249254
F-Elo1553
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 W - ½ 2.5 0.19 +0.31
4 5      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 Z - ½ 3.0 0.15 +0.35
5 5      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 W v 1 4.0 0.72 +0.28
6 3      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 Z v 0 4.0 0.59 -0.59
7 7      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 W - 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1417 28.5 Totaal 5.0 3.83 +1.17
Begin van de pagina
Dellaert Ines (Rank: 14)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.12139
N-Elo1468
FIDE-ID238023
F-Elo1502
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Willaert Tim BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      De Reese Elias BEL 1593 5.0 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
4 2      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 W - 0 3.0 0.26 -0.26
5 6      Schepens Asato BEL 1415 4.0 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
6 3      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 W - 1 5.0 0.41 +0.59
7 2      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 W - 0 5.0 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1556 31.5 Totaal 5.0 3.75 +1.25
Begin van de pagina
D'Haenens Leon (Rank: 15)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1443
FIDE-ID251470
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
4 10      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 W - 1 4.0 0.74 +0.26
6 4      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 Z - ½ 4.5 0.27 +0.23
7 3      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 Z v ½ 5.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1593 27.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Peeters Alex (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1430
FIDE-ID252042
F-Elo1482
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Jablonski Tim BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 11      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 W v 1 3.0 0.81 +0.19
5 4      De Reese Elias BEL 1593 5.0 Z v 0 3.0 0.28 -0.28
6 9      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 W - 1 4.0 0.82 +0.18
7 5      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 Z - ½ 4.5 0.22 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1487 30.5 Totaal 4.5 4.05 +0.45
Begin van de pagina
Zotikishvili Dimitri (Rank: 4)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1789
FIDE-ID252140
F-Elo1659
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 Z - ½ 2.5 0.81 -0.31
4 3      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 W - 1 3.5 0.46 +0.54
5 1      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 Z - 0 3.5 0.69 -0.69
6 5      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 W ^ 0 3.5 0.42 -0.42
7 9      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1507 31.5 Totaal 4.5 5.14 -0.64
Begin van de pagina
Piceu Jarid (Rank: 2)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.12523
N-Elo1830
FIDE-ID241911
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Schepens Asato BEL 1415 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 W - ½ 2.5 0.85 -0.35
5 8      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 W ^ 1 4.5 0.52 +0.48
7 4      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1411 29.0 Totaal 4.5 5.97 -1.47
Begin van de pagina
Verbeke Lucas (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.13802
N-Elo1655
FIDE-ID245470
F-Elo1660
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 14      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
5 11      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Peeters Alex BEL 1430 4.5 W - ½ 4.5 0.78 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1147 24.0 Totaal 4.5 6.30 -1.80
Begin van de pagina
Westerhof Jannes (Rank: 24)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19511
N-Elo1260
FIDE-ID1064258
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1471) 1471
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Reese Elias BEL 1593 5.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 16      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 7      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
6 11      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 W - 1 4.0 0.69 +0.31
7 8      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 27.0 Totaal 4.5 3.07 +1.43
Begin van de pagina
Cotman Bernd (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13055
N-Elo1369
FIDE-ID243698
F-Elo1366
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 9      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 Z - ½ 2.5 0.28 +0.22
5 8      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 13      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 Z - 1 3.5 0.78 +0.22
7 10      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 W - 1 4.5 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1448 24.5 Totaal 4.5 3.59 +0.91
Begin van de pagina
Caudron Meindert (Rank: 12)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13157
N-Elo1533
FIDE-ID240796
F-Elo1515
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Croes Matteo BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
4 9      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
5 10      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
6 12      Willaert Tim BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 Z ^ 1 4.5 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1414 26.0 Totaal 4.5 5.29 -0.79
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 8)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1617
FIDE-ID250503
F-Elo1476
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 5      Schepens Asato BEL 1415 4.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 Z - ½ 3.5 0.45 +0.05
5 2      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 W - 0 3.5 0.54 -0.54
6 4      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 W - ½ 4.0 0.73 -0.23
7 7      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 Z ^ 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1434 32.5 Totaal 4.0 4.88 -0.88
Begin van de pagina
De Cocq Ramin (Rank: 3)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13860
N-Elo1818
FIDE-ID246166
F-Elo1861
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 W - ½ 2.5 0.79 -0.29
4 3      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 Z - 0 2.5 0.54 -0.54
5 9      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 Z - 0 3.5 0.48 -0.48
7 8      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 30.0 Totaal 4.0 5.49 -1.49
Begin van de pagina
Schepens Asato (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16034
N-Elo1415
FIDE-ID251356
F-Elo1505
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
4 12      Willaert Tim BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
6 10      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 Z - 1 4.0 0.75 +0.25
7 6      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 W - 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1557 28.0 Totaal 4.0 3.54 +0.46
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter (Rank: 39)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo0
FIDE-ID251976
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 8      De Reese Elias BEL 1593 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 16      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 17      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1342 27.0 Totaal 4.0 0.56 +3.44
Begin van de pagina
Sleypen Maxim (Rank: 18)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14276
N-Elo1371
FIDE-ID247618
F-Elo1569
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Quintens Sam BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 13      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
6 7      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 12      Jablonski Tim BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1337 26.5 Totaal 4.0 4.85 -0.85
Begin van de pagina
Boone Nathan (Rank: 20)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13782
N-Elo1359
FIDE-ID249874
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Rolle Mathieu BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 13      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 Z - 0 2.0 0.80 -0.80
6 18      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
7 13      Willaert Tim BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 24.5 Totaal 4.0 4.56 -0.56
Begin van de pagina
Van Droogenbroeck Mats (Rank: 29)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.13938
N-Elo1164
FIDE-ID245402
F-Elo1162
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Jablonski Tim BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Peeters Alex BEL 1430 4.5 Z - 0 3.0 0.18 -0.18
7 16      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1697 24.5 Totaal 4.0 4.02 -0.02
Begin van de pagina
Van Houdt Jonas (Rank: 21)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16119
N-Elo1289
FIDE-ID257680
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Segaert Louis BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 14      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 15      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
5 13      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 19      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 W - 1 4.0 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 21.0 Totaal 4.0 5.14 -1.14
Begin van de pagina
Deleu Ellen (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1262
FIDE-ID246689
F-Elo1285
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 14      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 21      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 W v 0 0.5 0.78 -0.78
4 24      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
5 19      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 14      Quintens Sam BEL 0 3.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 10      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 Z - 0 3.5 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1356 25.0 Totaal 3.5 4.89 -1.39
Begin van de pagina
Karlioglu Boran (Rank: 34)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1116
FIDE-ID254681
F-Elo1116
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dreelinck Adriaan BEL 1617 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 16      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 Z - 1 2.0 0.29 +0.71
5 12      Boone Nathan BEL 1359 4.0 W - 1 3.0 0.20 +0.80
6 11      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
7 15      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 W - ½ 3.5 0.36 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1349 25.0 Totaal 3.5 2.35 +1.15
Begin van de pagina
Quintens Sam (Rank: 44)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15706
N-Elo0
FIDE-ID249610
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 22      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 19      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 17      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 14      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 19      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1272 21.5 Totaal 3.5 0.98 +2.52
Begin van de pagina
Borgelioen Elise (Rank: 25)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.15345
N-Elo1246
FIDE-ID252158
F-Elo1259
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 17      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 17      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 22      Rolle Mathieu BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 18      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 W ^ 1 3.5 0.63 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1123 23.0 Totaal 3.5 5.35 -1.85
Begin van de pagina
Lauwers Timo (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1180
FIDE-ID250112
F-Elo1194
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Vanhaverbeke Daan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Peeters Alex BEL 1430 4.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
5 15      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 15      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 Z - 1 3.5 0.68 +0.32
7 9      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1523 24.0 Totaal 3.5 3.79 -0.29
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1218
FIDE-ID249971
F-Elo1238
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vanhaverbeke Daan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 18      Willaert Tim BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 18      Croes Matteo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
6 10      Schepens Asato BEL 1415 4.0 W - 0 3.0 0.25 -0.25
7 15      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 Z - ½ 3.5 0.64 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1236 20.5 Totaal 3.5 4.66 -1.16
Begin van de pagina
Pouleyn Floris (Rank: 43)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo0
FIDE-ID258768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Schepens Asato BEL 1415 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 17      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 10      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 8      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 28.0 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Willaert Tim (Rank: 53)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.17969
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 12      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 W v 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      Schepens Asato BEL 1415 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 12      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Boone Nathan BEL 1359 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1357 24.0 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Huysmans Quinten (Rank: 37)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo630
FIDE-ID255270
F-Elo1174
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Rogge Parcival BEL 1535 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Boone Nathan BEL 1359 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 11      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 22      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 24      Vanhaverbeke Daan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1390 25.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Goossens Lowie (Rank: 32)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16975
N-Elo1150
FIDE-ID254835
F-Elo1202
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Liveyns Rune BEL 1652 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Quintens Sam BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Vanhaverbeke Daan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 18      Willaert Tim BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 18      Boone Nathan BEL 1359 4.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
7 21      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1555 24.0 Totaal 3.0 4.07 -1.07
Begin van de pagina
Vander Donckt Mattis (Rank: 50)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 21      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
5 16      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 19      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 23      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1063 20.5 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Decruyenaere Laura (Rank: 27)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.12800
N-Elo1207
FIDE-ID240109
F-Elo1342
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Beukema Constantijn BEL 1844 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 23      Jablonski Tim BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 19      Quintens Sam BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 23      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
7 14      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 21.5 Totaal 3.0 5.02 -2.02
Begin van de pagina
Debucke Jolan (Rank: 13)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1492
FIDE-ID245194
F-Elo1490
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 15      Van Volsem Merlijn BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 22      Quintens Sam BEL 0 3.5 W ^ 0 0.0 0.92 -0.92
4 25      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 20      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 17      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
7 11      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 W - 0 3.0 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1329 24.5 Totaal 3.0 5.94 -2.94
Begin van de pagina
De Prycker Wannes (Rank: 30)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.15070
N-Elo1157
FIDE-ID254983
F-Elo1180
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Zotikishvili Dimitri BEL 1789 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Pouleyn Floris BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 24      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 21      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 24      Vanhaverbeke Daan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      De Keukelaere Wouter BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1209 21.5 Totaal 3.0 5.60 -2.60
Begin van de pagina
Vanherck Yannick (Rank: 22)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1271
FIDE-ID252131
F-Elo1065
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 15      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 Z - 0 1.0 0.91 -0.91
4 16      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 W - 0 1.0 0.71 -0.71
5 21      Croes Matteo BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 20      Jablonski Tim BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 20      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 W - 1 3.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1172 20.5 Totaal 3.0 5.26 -2.26
Begin van de pagina
Cleuren Mattice (Rank: 33)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1125
FIDE-ID251950
F-Elo1227
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Rycke Tyani BEL 1648 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Rolle Mathieu BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 15      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
5 25      Declerck Wesley BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 17      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
7 22      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1449 24.0 Totaal 3.0 3.42 -0.42
Begin van de pagina
Jablonski Tim (Rank: 42)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.17967
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Peeters Alex BEL 1430 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 26      Segaert Louis BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 26      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
7 12      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1288 21.5 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Cottenier Anton (Rank: 31)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.13574
N-Elo1150
FIDE-ID251968
F-Elo1175
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Verbeke Lucas BEL 1655 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 9      Piceu Jarid BEL 1830 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Quintens Sam BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 13      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 W - 0 2.5 0.22 -0.22
7 18      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 Z - 0 2.5 0.37 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 27.0 Totaal 2.5 2.68 -0.18
Begin van de pagina
Bergmann Kenji (Rank: 35)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.15703
N-Elo0
FIDE-ID255416
F-Elo1045
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Reese Elias BEL 1593 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 21      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 Z - 1 1.5 0.22 +0.78
4 14      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 9      De Cocq Ramin BEL 1818 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 15      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 W - 0 2.5 0.32 -0.32
7 20      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 Z - 0 2.5 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1424 23.5 Totaal 2.5 2.75 -0.25
Begin van de pagina
Vander Haeghen Loic (Rank: 51)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo0
FIDE-ID255319
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Croes Matteo BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 14      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 19      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
6 23      Declerck Wesley BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 19      Quintens Sam BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1184 18.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Declerck Wesley (Rank: 40)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.17910
N-Elo0
FIDE-ID258407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Dellaert Ines BEL 1468 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 16      Westerhof Jannes NED 1260 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Van Droogenbroeck Mats BEL 1164 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 25      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 23      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 22.0 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Van Campenhout Rien (Rank: 48)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.15299
N-Elo0
FIDE-ID252093
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Bergmann Kenji BEL 1045 2.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 20      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
4 22      Cottenier Anton BEL 1150 2.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
6 26      Rolle Mathieu BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 22      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1159 18.5 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Condes Adam Sean (Rank: 36)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.13390
N-Elo881
FIDE-ID237175
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Heldenbergh Nils BEL 1589 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Segaert Louis BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 W - 1 2.0 0.09 +0.91
4 13      Sleypen Maxim BEL 1371 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 W - 0 2.0 0.12 -0.12
6 21      Decruyenaere Laura BEL 1207 3.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
7 23      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1331 23.5 Totaal 2.0 2.34 -0.34
Begin van de pagina
Vanhaverbeke Daan (Rank: 52)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.15387
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 19      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 24      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 24      Croes Matteo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 24      Huysmans Quinten BEL 630 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1067 17.0 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Dierick Tuur (Rank: 41)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.15743
N-Elo0
FIDE-ID252000
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      D'Haenens Leon BEL 1443 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Lauwers Timo BEL 1180 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Rolle Mathieu BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Deleu Ellen BEL 1262 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 20      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 25      Segaert Louis BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1305 21.0 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Rolle Mathieu (Rank: 46)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.19506
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Boone Nathan BEL 1359 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Cleuren Mattice BEL 1125 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Dierick Tuur BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 22      Borgelioen Elise BEL 1246 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 26      Van Campenhout Rien BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 26      Segaert Louis BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1243 15.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Raemdonck Loic (Rank: 45)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.18304
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Cotman Bernd BEL 1369 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Karlioglu Boran BEL 1116 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      De Prycker Wannes BEL 1157 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 25      Debucke Jolan BEL 1492 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 26      Jablonski Tim BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 25      Croes Matteo BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1283 18.0 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Croes Matteo (Rank: 38)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.17508
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Caudron Meindert BEL 1533 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Vander Haeghen Loic BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Segaert Louis BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Decruyenaere Victor BEL 1218 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 21      Vanherck Yannick BEL 1271 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 24      Vanhaverbeke Daan BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 25      Raemdonck Loic BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1340 18.5 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina
Segaert Louis (Rank: 47)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.19515
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Houdt Jonas BEL 1289 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Condes Adam Sean BEL 881 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Croes Matteo BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 26      Jablonski Tim BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 25      Dierick Tuur BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 26      Rolle Mathieu BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1085 14.0 Totaal 1.0 2.16 -2.16
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch Vsch. #Win
1 De Rycke Tyani 7 1648 1900 6.5 40 W 1 39 Z 1 16 W 1 8 Z 1 11 W 1 2 Z ½ 4 W 1 - 28.00 31.00 27.0 6
2 Heldenbergh Nils 10 1589 1750 6.0 47 Z 1 28 W 1 18 Z ½ 3 W 1 17 Z 1 1 W ½ 8 Z 1 - 25.25 30.50 24.5 5
3 Van Volsem Merlijn 49 0 1721 5.5 25 Z ½ 37 W 1 10 W 1 2 Z 0 16 W 1 21 Z 1 12 W 1 - 22.25 30.00 20.5 5
4 De Reese Elias 9 1593 1564 5.0 43 W 1 14 Z 1 8 W 0 20 Z 1 10 W 1 5 Z 1 1 Z 0 - 20.50 32.00 22.0 5
5 Liveyns Rune 6 1652 1661 5.0 34 Z 1 22 W 1 9 Z 1 17 W ½ 6 Z ½ 4 W 0 19 Z 1 - 20.50 30.00 22.5 4
6 Beukema Constantijn 1 1844 1681 5.0 36 W 1 10 Z 0 23 W 1 22 Z 1 5 W ½ 11 Z 1 9 W ½ - 20.50 30.00 20.0 4
7 Rogge Parcival 11 1535 1648 5.0 33 W 1 30 Z 1 11 W ½ 12 Z ½ 21 W 1 8 Z 0 17 W 1 - 19.00 28.50 21.5 4
8 Dellaert Ines 14 1468 1575 5.0 45 Z 1 32 W 1 4 Z 1 1 W 0 19 Z 1 7 W 1 2 W 0 - 18.00 30.50 23.0 5
9 D'Haenens Leon 15 1443 1515 5.0 49 W 1 20 Z 1 5 W 0 31 Z 1 14 W 1 17 Z ½ 6 Z ½ - 18.00 27.50 21.5 4
10 Peeters Alex 16 1430 1457 4.5 41 Z 1 6 W 1 3 Z 0 29 W 1 4 Z 0 23 W 1 13 Z ½ - 17.75 30.50 19.5 4
11 Zotikishvili Dimitri 4 1789 1675 4.5 38 Z 1 15 W 1 7 Z ½ 18 W 1 1 Z 0 6 W 0 29 Z 1 - 17.50 31.50 20.5 4
12 Piceu Jarid 2 1830 1602 4.5 29 Z 1 19 W 0 42 Z 1 7 W ½ 15 Z 1 18 W 1 3 Z 0 - 17.00 29.00 19.0 4
13 Verbeke Lucas 5 1655 1384 4.5 42 W 0 25 W 1 34 Z 1 14 Z 0 33 W 1 31 Z 1 10 W ½ - 14.75 24.00 16.5 4
14 Westerhof Jannes 24 1260 1414 4.5 35 Z 1 4 W 0 45 Z 1 13 W 1 9 Z 0 26 W 1 18 Z ½ - 14.00 26.00 18.5 4
15 Cotman Bernd 19 1369 1470 4.5 51 W 1 11 Z 0 40 W 1 16 Z ½ 12 W 0 42 Z 1 25 W 1 - 12.75 24.00 17.0 4
16 Caudron Meindert 12 1533 1396 4.5 52 Z 1 42 W 1 1 Z 0 15 W ½ 3 Z 0 32 W 1 37 Z 1 - 11.25 25.50 18.0 4
17 Dreelinck Adriaan 8 1617 1499 4.0 26 Z 1 24 W 1 19 Z 1 5 Z ½ 2 W 0 9 W ½ 7 Z 0 - 16.50 32.50 21.0 3
18 De Cocq Ramin 3 1818 1604 4.0 23 W 1 21 Z 1 2 W ½ 11 Z 0 43 W 1 12 Z 0 14 W ½ - 15.75 30.00 19.0 3
19 Schepens Asato 17 1415 1450 4.0 31 W 1 12 Z 1 17 W 0 32 Z 1 8 W 0 30 Z 1 5 W 0 - 13.50 27.50 19.0 4
20 De Keukelaere Wouter 39 0 1393 4.0 37 Z 1 9 W 0 24 Z 1 4 W 0 29 Z ½ 28 W ½ 38 Z 1 - 13.50 27.00 15.5 3
21 Sleypen Maxim 18 1371 1237 4.0 27 Z 1 18 W 0 26 Z 1 47 W 1 7 Z 0 3 W 0 41 Z 1 - 12.00 26.50 17.0 4
22 Boone Nathan 20 1359 1272 4.0 50 Z 1 5 Z 0 33 W 1 6 W 0 26 Z 0 34 W 1 32 Z 1 - 10.00 23.50 15.0 4
23 Van Droogenbroeck Mats 29 1164 1138 4.0 18 Z 0 41 W 1 6 Z 0 45 W 1 35 W 1 10 Z 0 31 W 1 - 10.00 23.50 14.0 4
24 Van Houdt Jonas 21 1289 1122 4.0 53 W 1 17 Z 0 20 W 0 40 Z 1 31 W 0 35 Z 1 36 W 1 - 9.00 20.00 14.0 4
25 Deleu Ellen 23 1262 1074 3.5 3 W ½ 13 Z 0 43 W 0 49 Z 1 44 Z 1 27 W 1 15 Z 0 - 10.75 25.00 12.5 3
26 Karlioglu Boran 34 1116 1244 3.5 17 W 0 51 Z 1 21 W 0 39 Z 1 22 W 1 14 Z 0 30 W ½ - 10.25 24.50 13.5 3
27 Quintens Sam 44 0 1090 3.5 21 W 0 34 W 0 37 Z 1 36 Z 1 42 W ½ 25 Z 0 44 W 1 - 9.75 21.50 11.5 3
28 Borgelioen Elise 25 1246 996 3.5 44 W 1 2 Z 0 31 W 0 33 Z 0 50 W 1 20 Z ½ 42 W 1 - 8.50 22.50 12.0 3
29 Lauwers Timo 28 1180 1139 3.5 12 W 0 49 Z 1 48 W 1 10 Z 0 20 W ½ 43 Z 1 11 W 0 - 8.00 23.50 14.5 3
30 Decruyenaere Victor 26 1218 1057 3.5 48 Z 1 7 W 0 32 Z 0 52 W 1 47 Z 1 19 W 0 26 Z ½ - 6.25 19.50 14.5 3
31 Pouleyn Floris 43 0 1281 3.0 19 Z 0 38 W 1 28 Z 1 9 W 0 24 Z 1 13 W 0 23 Z 0 - 10.50 28.00 14.0 3
32 Willaert Tim 53 0 1232 3.0 B1 8 Z 0 30 W 1 19 W 0 34 Z 1 16 Z 0 22 W 0 - 9.50 27.00 15.0 2
33 Huysmans Quinten 37 630 744 3.0 7 Z 0 35 W 1 22 Z 0 28 W 1 13 Z 0 38 W 0 48 W 1 - 7.50 24.00 11.0 3
34 Goossens Lowie 32 1150 1009 3.0 5 W 0 27 Z 1 13 W 0 48 Z 1 32 W 0 22 Z 0 49 W 1 - 7.00 23.00 11.0 3
35 Vander Donckt Mattis 50 0 939 3.0 14 W 0 33 Z 0 B1 38 W 1 23 Z 0 24 W 0 47 Z 1 - 7.00 22.50 10.0 2
36 Decruyenaere Laura 27 1207 944 3.0 6 Z 0 45 W 0 41 Z 1 27 W 0 46 Z 1 47 W 1 24 Z 0 - 7.00 21.00 10.0 3
37 Debucke Jolan 13 1492 1103 3.0 20 W 0 3 Z 0 27 W 0 51 Z 1 49 W 1 40 Z 1 16 W 0 - 6.50 24.00 9.0 3
38 De Prycker Wannes 30 1157 814 3.0 11 W 0 31 Z 0 51 W 1 35 Z 0 48 W 1 33 Z 1 20 W 0 - 6.00 20.00 10.0 3
39 Vanherck Yannick 22 1271 986 3.0 46 Z 1 1 W 0 47 Z 0 26 W 0 52 Z 1 41 W 0 43 W 1 - 5.50 20.50 11.0 3
40 Cleuren Mattice 33 1125 1064 3.0 1 Z 0 50 W 1 15 Z 0 24 W 0 45 Z 1 37 W 0 46 Z 1 - 5.00 23.00 10.0 3
41 Jablonski Tim 42 0 863 3.0 10 W 0 23 Z 0 36 W 0 53 Z 1 51 W 1 39 Z 1 21 W 0 - 5.00 20.50 9.0 3
42 Cottenier Anton 31 1150 1140 2.5 13 Z 1 16 Z 0 12 W 0 46 W 1 27 Z ½ 15 W 0 28 Z 0 - 8.25 27.00 12.5 2
43 Bergmann Kenji 35 1045 1018 2.5 4 Z 0 46 W ½ 25 Z 1 44 W 1 18 Z 0 29 W 0 39 Z 0 - 7.00 23.50 12.0 2
44 Vander Haeghen Loic 51 0 398 2.5 28 Z 0 52 W 1 46 Z ½ 43 Z 0 25 W 0 45 W 1 27 Z 0 - 3.50 17.50 10.5 2
45 Declerck Wesley 40 0 753 2.0 8 W 0 36 Z 1 14 W 0 23 Z 0 40 W 0 44 Z 0 B1 - 4.00 23.00 7.0 1
46 Van Campenhout Rien 48 0 662 2.0 39 W 0 43 Z ½ 44 W ½ 42 Z 0 36 W 0 50 Z 1 40 W 0 - 4.00 18.00 7.5 1
47 Condes Adam Sean 36 881 865 2.0 2 W 0 53 Z 1 39 W 1 21 Z 0 30 W 0 36 Z 0 35 W 0 - 3.50 22.50 11.0 2
48 Vanhaverbeke Daan 52 0 605 2.0 30 W 0 B1 29 Z 0 34 W 0 38 Z 0 52 W 1 33 Z 0 - 3.50 19.50 8.0 1
49 Dierick Tuur 41 0 766 2.0 9 Z 0 29 W 0 50 Z 1 25 W 0 37 Z 0 53 W 1 34 Z 0 - 2.00 20.00 7.0 2
50 Rolle Mathieu 46 0 338 2.0 22 W 0 40 Z 0 49 W 0 B1 28 Z 0 46 W 0 53 Z 1 - 2.00 16.50 5.0 1
51 Raemdonck Loic 45 0 572 2.0 15 Z 0 26 W 0 38 Z 0 37 W 0 41 Z 0 B1 52 W 1 - 1.50 18.50 3.0 1
52 Croes Matteo 38 0 266 1.0 16 W 0 44 Z 0 53 W 1 30 Z 0 39 W 0 48 Z 0 51 Z 0 1.0 0.50 17.00 5.0 1
53 Segaert Louis 47 0 -438 1.0 24 Z 0 47 W 0 52 Z 0 41 W 0 B1 49 Z 0 50 W 0 0.0 1.00 14.50 3.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/03 05:33