SwarLogo 1 Mei Tornooi Rapid Aalter B SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2018 tot 01/05/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 Godde Matthias -16 2002-05-11 M 2039 Hoboken 6.0 2097 0.5 26.75 32.00 26.0 5
2 Vanduyfhuys Daria -16 2003-06-05 F 1876 KGSRL Gent 6.0 1996 0.5 24.00 29.50 24.0 5
3 Van Malder Dries -16 2002-07-26 M 2048 LSV-Chesspirant 5.0 1960 1.0 20.75 32.00 21.0 4
4 Heymans Berwout -16 2003-05-20 M 1696 Aalst 5.0 1764 0.0 16.50 27.50 20.0 5
5 Akulov Lev -16 2003-11-23 M 1886 Leopoldsburg 4.5 1805 - 16.50 31.00 18.5 4
6 Decruyenaere Robbert -16 2002-01-20 M 1820 LSV-Chesspirant 4.5 1751 - 14.00 27.00 19.5 4
7 Daels Emma -16 2002-12-19 F 1500 Tielt 4.0 1553 - 12.00 27.00 16.0 4
8 Phlips Daan -16 2003-10-06 M 1330 KGSRL Gent 4.0 1240 - 11.00 24.00 15.0 4
9 Silantev Ilia -16 2002-05-03 M 0 Dolle Toren Leuven 4.0 1164 - 11.00 23.50 16.0 4
10 Van Der Straeten Witze -16 2003-03-02 M 1150 Opwijk 4.0 938 - 8.00 19.00 11.0 4
11 Ooms Kylion -16 2002-06-07 M 1314 Wachtebeke 3.0 1226 - 9.00 26.50 14.0 3
12 Van Campenhout Arne -16 2002-05-27 M 915 LSV-Chesspirant 3.0 1006 - 9.00 25.00 13.0 3
13 Schoutteet Jared -16 2003-08-05 M 0 Blankenberge 3.0 920 - 8.00 21.00 11.0 3
14 Fivez Stev -16 2002-11-13 M 1569 SCRR (Brussel) 3.0 1266 - 7.00 24.00 13.0 3
15 Vanhoucke Kobe -16 2003-06-18 M 1427 KGSRL Gent 3.0 1362 - 6.00 26.00 15.0 3
16 Schalembier Kylian -16 2003-05-09 M 1286 KBSK Brugge 3.0 1155 - 6.00 21.50 11.0 3
17 Lootens Talin -16 2002-10-20 M 841 KGSRL Gent 3.0 727 - 6.00 21.00 11.0 3
18 De Naegel Jaffe -16 2002-03-03 M 0 Gistel 3.0 642 - 6.00 21.00 11.0 3
19 Burssens Ruben -16 2002-06-28 M 0 Mercatel 2.0 794 1.0 3.00 21.00 7.0 2
20 Coppens Pieter -16 2003-07-03 M 0 LSV-Chesspirant 2.0 734 0.0 7.00 19.00 10.0 2
21 Adriaensens Robin -16 2003-03-07 M 0 Mechelen 1.0 299 1.0 1.00 21.50 4.0 1
22 Pauwels Fien -16 2003-06-16 F 0 Dendermonde 1.0 179 0.0 2.00 19.00 1.0 1
23 Dauw Sterre -16 2002-04-28 M 2004 Mechelen 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
24 Mitran Marie -16 2002-12-04 F 1783 Hoboken 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
25 Akulova Alicia -16 2002-07-31 F 1768 Leopoldsburg 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 1 (2048) 5.0 1-0 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0
2 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0 0-1 Godde Matthias 2 (2039) 6.0
3 Akulov Lev 4 (1886) 4.5 1-0 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0
4 Lootens Talin 18 (841) 3.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0
5 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5 1-0 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0
6 Burssens Ruben 20 (0) 2.0 0-1 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0
7 Fivez Stev 10 (1569) 3.0 1-0 Coppens Pieter 21 (0) 2.0
8 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0 0-1 Daels Emma 11 (1500) 4.0
9 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0 1-0 Pauwels Fien 23 (0) 1.0
10 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0 1-0 Phlips Daan 13 (1330) 4.0
11 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0 1-0 Silantev Ilia 25 (0) 4.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0 0-1 Van Malder Dries 1 (2048) 5.0
2 Godde Matthias 2 (2039) 6.0 1-0 Fivez Stev 10 (1569) 3.0
3 Daels Emma 11 (1500) 4.0 0-1 Akulov Lev 4 (1886) 4.5
4 Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0 1-0 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0
5 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0 0-1 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5
6 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0 1-0 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0
7 Phlips Daan 13 (1330) 4.0 1-0 Burssens Ruben 20 (0) 2.0
8 Coppens Pieter 21 (0) 2.0 1-0 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0
9 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0 1-0 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0
10 Pauwels Fien 23 (0) 1.0 0-1 Lootens Talin 18 (841) 3.0
11 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0 0-1 Silantev Ilia 25 (0) 4.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Malder Dries 1 (2048) 5.0 ½-½ Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0
2 Akulov Lev 4 (1886) 4.5 0-1 Godde Matthias 2 (2039) 6.0
3 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5 0-1 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0
4 Fivez Stev 10 (1569) 3.0 1-0 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0
5 Lootens Talin 18 (841) 3.0 0-1 Daels Emma 11 (1500) 4.0
6 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0 1-0 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0
7 Silantev Ilia 25 (0) 4.0 1-0 Phlips Daan 13 (1330) 4.0
8 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0 0-1 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0
9 Burssens Ruben 20 (0) 2.0 1-0 Coppens Pieter 21 (0) 2.0
10 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0 1-0 Pauwels Fien 23 (0) 1.0
11 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0 1-0 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Godde Matthias 2 (2039) 6.0 1-0 Van Malder Dries 1 (2048) 5.0
2 Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0 1-0 Akulov Lev 4 (1886) 4.5
3 Daels Emma 11 (1500) 4.0 0-1 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5
4 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0 1-0 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0
5 Silantev Ilia 25 (0) 4.0 1-0 Fivez Stev 10 (1569) 3.0
6 Phlips Daan 13 (1330) 4.0 1-0 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0
7 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0 1-0 Burssens Ruben 20 (0) 2.0
8 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0 1-0 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0
9 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0 1-0 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0
10 Coppens Pieter 21 (0) 2.0 1-0 Lootens Talin 18 (841) 3.0
11 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0 1-0 Pauwels Fien 23 (0) 1.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0 ½-½ Godde Matthias 2 (2039) 6.0
2 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0 1-0 Silantev Ilia 25 (0) 4.0
3 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5 0-1 Van Malder Dries 1 (2048) 5.0
4 Akulov Lev 4 (1886) 4.5 1-0 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0
5 Fivez Stev 10 (1569) 3.0 0-1 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0
6 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0 0-1 Daels Emma 11 (1500) 4.0
7 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0 1-0 Coppens Pieter 21 (0) 2.0
8 Phlips Daan 13 (1330) 4.0 1-0 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0
9 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0 1-0 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0
10 Lootens Talin 18 (841) 3.0 1-0 Burssens Ruben 20 (0) 2.0
11 Pauwels Fien 23 (0) 1.0 0-1 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Godde Matthias 2 (2039) 6.0 1-0 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0
2 Daels Emma 11 (1500) 4.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0
3 Van Malder Dries 1 (2048) 5.0 1-0 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0
4 Silantev Ilia 25 (0) 4.0 0-1 Akulov Lev 4 (1886) 4.5
5 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0 0-1 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5
6 Fivez Stev 10 (1569) 3.0 0-1 Phlips Daan 13 (1330) 4.0
7 Coppens Pieter 21 (0) 2.0 0-1 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0
8 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0 0-1 Lootens Talin 18 (841) 3.0
9 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0 0-1 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0
10 Pauwels Fien 23 (0) 1.0 0-1 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0
11 Burssens Ruben 20 (0) 2.0 1-0 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Decruyenaere Robbert 6 (1820) 4.5 ½-½ Godde Matthias 2 (2039) 6.0
2 Vanduyfhuys Daria 5 (1876) 6.0 1-0 Phlips Daan 13 (1330) 4.0
3 Akulov Lev 4 (1886) 4.5 ½-½ Van Malder Dries 1 (2048) 5.0
4 Ooms Kylion 14 (1314) 3.0 0-1 Heymans Berwout 9 (1696) 5.0
5 Vanhoucke Kobe 12 (1427) 3.0 0-1 Daels Emma 11 (1500) 4.0
6 Van Der Straeten Witze 16 (1150) 4.0 1-0 Van Campenhout Arne 17 (915) 3.0
7 De Naegel Jaffe 22 (0) 3.0 0-1 Silantev Ilia 25 (0) 4.0
8 Lootens Talin 18 (841) 3.0 0-1 Schoutteet Jared 24 (0) 3.0
9 Burssens Ruben 20 (0) 2.0 0-1 Fivez Stev 10 (1569) 3.0
10 Adriaensens Robin 19 (0) 1.0 0-1 Schalembier Kylian 15 (1286) 3.0
11 Coppens Pieter 21 (0) 2.0 0-1 Pauwels Fien 23 (0) 1.0
  Akulova Alicia 8 (1768) 0.0 0 Afwezig      
  Dauw Sterre 3 (2004) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Marie 7 (1783) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Godde Matthias (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo2039
FIDE-ID243426
F-Elo2036
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Fivez Stev BEL 1569 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
4 1      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 W - 1 4.0 0.49 +0.51
5 1 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 Z v ½ 4.5 0.72 -0.22
6 1      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 W v 1 5.5 0.88 +0.12
7 1      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 Z v ½ 6.0 0.78 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1720 32.0 Totaal 6.0 5.41 +0.59
Begin van de pagina
WCM Vanduyfhuys Daria (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1876
FIDE-ID246336
F-Elo1879
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lootens Talin BEL 841 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 Z - ½ 2.5 0.27 +0.23
4 2      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W - 1 3.5 0.49 +0.51
5 1      Godde Matthias BEL 2039 6.0 W v ½ 4.0 0.28 +0.22
6 2      Daels Emma BEL 1500 4.0 Z v 1 5.0 0.91 +0.09
7 2      Phlips Daan BEL 1330 4.0 W v 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1581 29.5 Totaal 6.0 4.71 +1.29
Begin van de pagina
Van Malder Dries (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2048
FIDE-ID242314
F-Elo2087
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 1 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 W - ½ 2.5 0.73 -0.23
4 1      Godde Matthias BEL 2039 6.0 Z - 0 2.5 0.51 -0.51
5 3      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 Z ^ 1 3.5 0.79 +0.21
6 3      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z v ½ 5.0 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1718 32.0 Totaal 5.0 5.47 -0.47
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1696
FIDE-ID257036
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Burssens Ruben BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 3      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
4 4      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 W ^ 1 3.0 0.83 +0.17
5 2      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Godde Matthias BEL 2039 6.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
7 4      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 Z ^ 1 5.0 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1729 27.5 Totaal 5.0 4.14 +0.86
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1886
FIDE-ID242853
F-Elo1920
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Daels Emma BEL 1500 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Godde Matthias BEL 2039 6.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
4 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 Z - 0 2.0 0.51 -0.51
5 4      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 W - ½ 4.5 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1610 31.0 Totaal 4.5 4.77 -0.27
Begin van de pagina
Decruyenaere Robbert (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10967
N-Elo1820
FIDE-ID240427
F-Elo1842
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 W - 0 2.0 0.67 -0.67
4 3      Daels Emma BEL 1500 4.0 Z v 1 3.0 0.87 +0.13
5 3      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 W v 0 3.0 0.21 -0.21
6 5      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Godde Matthias BEL 2039 6.0 W v ½ 4.5 0.22 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1585 27.0 Totaal 4.5 4.73 -0.23
Begin van de pagina
Daels Emma (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1500
FIDE-ID240974
F-Elo1596
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 5      Lootens Talin BEL 841 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 W - 0 2.0 0.13 -0.13
5 6      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
6 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
7 5      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 Z ^ 1 4.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1527 27.0 Totaal 4.0 3.49 +0.51
Begin van de pagina
Phlips Daan (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13614
N-Elo1330
FIDE-ID241890
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Burssens Ruben BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 6      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 W - 1 2.0 0.52 +0.48
5 8      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Fivez Stev BEL 1569 3.0 Z ^ 1 4.0 0.20 +0.80
7 2 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1586 24.0 Totaal 4.0 4.48 -0.48
Begin van de pagina
Silantev Ilia (Rank: 25)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo0
FIDE-ID258300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Phlips Daan BEL 1330 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Fivez Stev BEL 1569 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 2      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Akulov Lev BEL 1886 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1559 23.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Van Der Straeten Witze (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15103
N-Elo1150
FIDE-ID247081
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Godde Matthias BEL 2039 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Coppens Pieter BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 10      Pauwels Fien BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 9      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1477 19.0 Totaal 4.0 5.47 -1.47
Begin van de pagina
Ooms Kylion (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15665
N-Elo1314
FIDE-ID251046
F-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Phlips Daan BEL 1330 4.0 Z - 0 2.0 0.48 -0.48
5 6      Daels Emma BEL 1500 4.0 W v 0 2.0 0.26 -0.26
6 7      Coppens Pieter BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
7 4      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1586 26.5 Totaal 3.0 3.67 -0.67
Begin van de pagina
Van Campenhout Arne (Rank: 17)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo915
FIDE-ID248983
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Fivez Stev BEL 1569 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1570 25.0 Totaal 3.0 2.37 +0.63
Begin van de pagina
Schoutteet Jared (Rank: 24)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14245
N-Elo0
FIDE-ID255440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Phlips Daan BEL 1330 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Pauwels Fien BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 8      Lootens Talin BEL 841 3.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1139 21.0 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
Fivez Stev (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14089
N-Elo1569
FIDE-ID246786
F-Elo1518
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Coppens Pieter BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Godde Matthias BEL 2039 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 5      Silantev Ilia BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 5      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 6      Phlips Daan BEL 1330 4.0 W - 0 2.0 0.80 -0.80
7 9      Burssens Ruben BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1392 24.0 Totaal 3.0 5.40 -2.40
Begin van de pagina
Vanhoucke Kobe (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1427
FIDE-ID247634
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Pauwels Fien BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
5 7      Coppens Pieter BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Daels Emma BEL 1500 4.0 W ^ 0 3.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1607 26.0 Totaal 3.0 3.49 -0.49
Begin van de pagina
Schalembier Kylian (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15670
N-Elo1286
FIDE-ID249564
F-Elo1275
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Malder Dries BEL 2048 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Fivez Stev BEL 1569 3.0 Z ^ 0 1.0 0.16 -0.16
4 7      Burssens Ruben BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 4      Akulov Lev BEL 1886 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Lootens Talin BEL 841 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 10      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1586 21.5 Totaal 3.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Lootens Talin (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16283
N-Elo841
FIDE-ID251860
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1876 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Pauwels Fien BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Daels Emma BEL 1500 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Coppens Pieter BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 10      Burssens Ruben BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 8      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 8      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1554 21.0 Totaal 3.0 3.92 -0.92
Begin van de pagina
De Naegel Jaffe (Rank: 22)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19513
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Daels Emma BEL 1500 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Van Campenhout Arne BEL 915 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 8      Phlips Daan BEL 1330 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Pauwels Fien BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1223 21.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Burssens Ruben (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo0
FIDE-ID258970
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Heymans Berwout BEL 1696 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Phlips Daan BEL 1330 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 9      Coppens Pieter BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Lootens Talin BEL 841 3.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Fivez Stev BEL 1569 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1344 21.0 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Coppens Pieter (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo0
FIDE-ID251828
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Fivez Stev BEL 1569 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 9      Burssens Ruben BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Lootens Talin BEL 841 3.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
5 7      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Ooms Kylion BEL 1314 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Pauwels Fien BEL 0 1.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1260 19.0 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Adriaensens Robin (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decruyenaere Robbert BEL 1820 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Silantev Ilia BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Pauwels Fien BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 9      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Burssens Ruben BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 10      Schalembier Kylian BEL 1286 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1418 21.5 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina
Pauwels Fien (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.17590
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanhoucke Kobe BEL 1427 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Lootens Talin BEL 841 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Van Der Straeten Witze BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 11      Adriaensens Robin BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 11      Schoutteet Jared BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 10      De Naegel Jaffe BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 11      Coppens Pieter BEL 0 2.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1139 19.0 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina
Dauw Sterre (Rank: 3)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2004
FIDE-ID248886
F-Elo2003
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Mitran Marie (Rank: 7)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.12738
N-Elo1783
FIDE-ID243191
F-Elo1813
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Akulova Alicia (Rank: 8)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1768
FIDE-ID242861
F-Elo1829
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Godde Matthias 2 2039 2097 6.0 10 Z 1 14 W 1 5 Z 1 3 W 1 2 Z ½ 4 W 1 6 Z ½ 0.5 26.75 32.00 26.0 5
2 Vanduyfhuys Daria 5 1876 1996 6.0 17 Z 1 15 W 1 3 Z ½ 5 W 1 1 W ½ 7 Z 1 8 W 1 0.5 24.00 29.50 24.0 5
3 Van Malder Dries 1 2048 1960 5.0 16 W 1 4 Z 1 2 W ½ 1 Z 0 6 Z 1 15 W 1 5 Z ½ 1.0 20.75 32.00 21.0 4
4 Heymans Berwout 9 1696 1764 5.0 19 Z 1 3 W 0 6 Z 1 15 W 1 9 W 1 1 Z 0 11 Z 1 0.0 16.50 27.50 20.0 5
5 Akulov Lev 4 1886 1805 4.5 12 W 1 7 Z 1 1 W 0 2 Z 0 16 W 1 9 Z 1 3 W ½ - 16.50 31.00 18.5 4
6 Decruyenaere Robbert 6 1820 1751 4.5 21 W 1 11 Z 1 4 W 0 7 Z 1 3 W 0 12 Z 1 1 W ½ - 14.00 27.00 19.5 4
7 Daels Emma 11 1500 1553 4.0 18 Z 1 5 W 0 17 Z 1 6 W 0 11 Z 1 2 W 0 15 Z 1 - 12.00 27.00 16.0 4
8 Phlips Daan 13 1330 1240 4.0 13 Z 0 19 W 1 9 Z 0 11 W 1 18 W 1 14 Z 1 2 Z 0 - 11.00 24.00 15.0 4
9 Silantev Ilia 25 0 1164 4.0 11 Z 0 21 Z 1 8 W 1 14 W 1 4 Z 0 5 W 0 18 Z 1 - 11.00 23.50 16.0 4
10 Van Der Straeten Witze 16 1150 938 4.0 1 W 0 20 Z 0 22 W 1 18 Z 0 21 W 1 13 Z 1 12 W 1 - 8.00 19.00 11.0 4
11 Ooms Kylion 14 1314 1226 3.0 9 W 1 6 W 0 13 Z 1 8 Z 0 7 W 0 20 Z 1 4 W 0 - 9.00 26.50 14.0 3
12 Van Campenhout Arne 17 915 1006 3.0 5 Z 0 18 W 1 15 Z 0 13 W 1 14 Z 1 6 W 0 10 Z 0 - 9.00 25.00 13.0 3
13 Schoutteet Jared 24 0 920 3.0 8 W 1 16 Z 0 11 W 0 12 Z 0 22 Z 1 10 W 0 17 Z 1 - 8.00 21.00 11.0 3
14 Fivez Stev 10 1569 1266 3.0 20 W 1 1 Z 0 16 W 1 9 Z 0 12 W 0 8 W 0 19 Z 1 - 7.00 24.00 13.0 3
15 Vanhoucke Kobe 12 1427 1362 3.0 22 W 1 2 Z 0 12 W 1 4 Z 0 20 W 1 3 Z 0 7 W 0 - 6.00 26.00 15.0 3
16 Schalembier Kylian 15 1286 1155 3.0 3 Z 0 13 W 1 14 Z 0 19 W 1 5 Z 0 17 W 0 21 Z 1 - 6.00 21.50 11.0 3
17 Lootens Talin 18 841 727 3.0 2 W 0 22 Z 1 7 W 0 20 Z 0 19 W 1 16 Z 1 13 W 0 - 6.00 21.00 11.0 3
18 De Naegel Jaffe 22 0 642 3.0 7 W 0 12 Z 0 21 W 1 10 W 1 8 Z 0 22 Z 1 9 W 0 - 6.00 21.00 11.0 3
19 Burssens Ruben 20 0 794 2.0 4 W 0 8 Z 0 20 W 1 16 Z 0 17 Z 0 21 W 1 14 W 0 1.0 3.00 21.00 7.0 2
20 Coppens Pieter 21 0 734 2.0 14 Z 0 10 W 1 19 Z 0 17 W 1 15 Z 0 11 W 0 22 W 0 0.0 7.00 19.00 10.0 2
21 Adriaensens Robin 19 0 299 1.0 6 Z 0 9 W 0 18 Z 0 22 W 1 10 Z 0 19 Z 0 16 W 0 1.0 1.00 21.50 4.0 1
22 Pauwels Fien 23 0 179 1.0 15 Z 0 17 W 0 10 Z 0 21 Z 0 13 W 0 18 W 0 20 Z 1 0.0 2.00 19.00 1.0 1
23 Dauw Sterre 3 2004 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
24 Mitran Marie 7 1783 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
25 Akulova Alicia 8 1768 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/01 17:53