SwarLogo 1 Mei Tornooi Rapid Aalter OA SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2018 tot 01/05/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 Peeters Tim 18 21 +20 1983-09-29 M bel 28231 210382 2038 2038 2038 176 Westerlo 7 6.0 0.0 6.0 2271 1.0 22.50 27.50 22.0 6
2 Beukema Jasper 4 5 -20 2001-04-07 M bel 50086 1032984 2232 2250 2232 FM 174 Brasschaat 7 6.0 0.0 6.0 2346 0.0 27.00 33.00 27.0 6
3 Froeyman Helmut 2 2 +20 1976-03-24 M bel 13668 203602 2309 2288 2309 FM 124 Deurne 7 5.5 0.0 5.5 2201 - 22.50 29.00 20.5 4
4 Roos David 8 10 +20 1992-07-24 M bel 11789 210064 2102 2118 2102 462 Zottegem 7 5.5 0.0 5.5 2182 - 21.25 28.50 21.0 5
5 Van Kessel Wessel 16 18 +20 1994-11-15 M bel 10785 233404 2061 2100 2061 708 Lommel 7 5.5 0.0 5.5 2211 - 20.50 29.00 22.0 5
6 Roos Adrian 67 3 +20 1990-05-11 M bel 11118 263621 2276 2183 2276 FM 0 7 5.0 0.0 5.0 2237 - 22.25 31.50 21.5 4
7 Maerevoet Sim 3 4 -20 2001-09-13 M bel 10832 241725 2256 2264 2256 130 Hoboken 7 5.0 0.0 5.0 2235 - 21.50 30.50 20.5 4
8 Cocquyt Tijs 11 13 +20 1978-12-06 M bel 30805 208493 2092 2059 2092 301 KOSK Oostende 7 5.0 0.0 5.0 2256 - 20.50 31.00 23.0 4
9 Decrop Benjamin 6 8 +20 1994-05-31 M bel 28436 215147 2164 2182 2164 301 KOSK Oostende 7 5.0 0.0 5.0 2153 - 20.50 30.00 22.0 3
10 Baselmans Sam 19 22 -20 1999-09-13 M ned 17532 1048139 2031 2031 2031 174 Brasschaat 7 5.0 0.0 5.0 2156 - 18.75 29.00 20.0 4
11 Vanden Bussche Steven 24 29 +20 1997-07-29 M bel 11317 228699 1996 1989 1996 301 KOSK Oostende 7 5.0 0.0 5.0 2123 - 18.00 28.00 19.0 5
12 Brkic Bahrija 70 6 +20 1963-06-07 M ger 41718 4643933 2215 2215 2215 0 7 4.5 0.0 4.5 2136 - 18.75 33.00 22.0 4
13 De Bock Thijs 25 30 -20 2001-04-01 M bel 12997 237809 1985 1985 1985 114 Mechelen 7 4.5 0.0 4.5 2167 - 17.25 31.00 22.0 4
14 Baselmans Luuk 9 11 -20 2001-06-18 M ned 17529 1051008 2094 2094 2094 174 Brasschaat 7 4.5 0.0 4.5 2082 - 17.25 30.50 19.0 4
15 Butzen Robin 32 37 -20 2001-02-13 M bel 13707 244392 1863 1766 1863 130 Hoboken 7 4.5 0.0 4.5 2022 - 16.75 27.00 15.5 4
16 Peeren Yen 7 9 +20 1976-03-29 M bel 22764 204250 2137 2110 2137 301 KOSK Oostende 7 4.5 0.0 4.5 2081 - 15.50 27.50 18.5 4
17 Peimany Peiman 66 23 +20 1973-06-30 M bel 20231 227790 2020 0 2020 0 7 4.5 0.0 4.5 2012 - 13.75 26.00 18.0 4
18 De Block Fabio 29 34 -20 2000-01-19 M bel 11034 226181 1923 1946 1923 261 Opwijk 7 4.5 0.0 4.5 2064 - 13.00 26.00 18.0 4
19 De Waele Warre 5 7 -20 2002-05-13 M bel 13376 241156 2199 2265 2199 FM 475 Aalter 7 4.0 0.0 4.0 2140 - 14.50 30.50 22.0 4
20 Boudry William 20 24 -20 2001-01-26 M bel 10816 234990 2010 2037 2010 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1986 - 14.00 29.00 18.0 4
21 Tomme Lowie 15 17 -20 1999-12-27 M bel 11412 228338 2061 2080 2061 313 Waregem 7 4.0 0.0 4.0 1972 - 13.25 27.00 17.5 3
22 Ismail Tamer 10 12 -20 2000-07-18 M bel 12899 2909332 2094 1997 2094 124 Deurne 7 4.0 0.0 4.0 1909 - 13.00 26.00 16.0 4
23 Van Puyvelde Stijn 35 40 +20 1987-11-14 M bel 6246 207764 1827 1813 1827 462 Zottegem 7 4.0 0.0 4.0 1880 - 12.25 27.00 15.5 3
24 Mylle Frederik 30 35 +20 1988-09-01 M bel 27014 219223 1915 1885 1915 312 Gistel 7 4.0 0.0 4.0 1800 - 11.25 21.50 14.5 3
25 Cuvelier Annelies 38 41 +20 1994-04-27 F bel 18465 213950 1818 1696 1818 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1824 - 9.50 23.00 14.0 4
26 Artels Lieven 28 33 +20 1985-10-21 M bel 3506 205834 1926 1984 1926 401 KGSRL Gent 7 4.0 0.0 4.0 1805 - 7.00 18.00 15.0 4
27 Dauw Sterre 71 26 -20 2002-04-28 M bel 15269 248886 2004 2004 2004 0 7 3.5 0.0 3.5 1986 - 13.00 30.50 17.5 2
28 Verhelst Joris 13 15 +20 1995-12-13 M bel 33570 210579 2074 2082 2074 436 LSV-Chesspirant 7 3.5 0.0 3.5 1909 - 12.00 28.50 16.0 3
29 Verstraete Michael 27 32 +20 1992-02-08 M bel 11868 229180 1963 1839 1963 301 KOSK Oostende 7 3.5 0.0 3.5 1849 - 10.75 24.50 15.5 3
30 Van Wiele Kurt 31 36 +20 1982-02-18 M bel 8974 222658 1904 1895 1904 436 LSV-Chesspirant 7 3.5 0.0 3.5 1849 - 10.25 26.00 15.5 3
31 Sleurs Juliette 34 39 -20 2004-07-23 F bel 14043 244988 1830 1810 1830 726 Neerpelt 7 3.5 0.0 3.5 1834 - 10.25 25.50 15.0 3
32 Passchyn Maarten 17 19 +20 1982-05-08 M bel 9628 219576 2039 1977 2039 307 Bredene 7 3.5 0.0 3.5 1780 - 10.00 23.00 15.0 3
33 Langie Jeroen 52 58 -20 1998-05-21 M bel 12160 236195 1458 1476 1458 404 De Drie Torens Gent 7 3.5 0.0 3.5 1737 - 9.75 25.00 11.5 3
34 Chaerle Josse 23 28 +20 1997-04-17 M bel 50013 229920 2000 1999 2000 302 KISK Ieper 7 3.5 0.0 3.5 1916 - 9.25 26.00 16.0 3
35 De Block Yordi 12 14 -20 1998-04-25 M bel 11030 214175 2077 2058 2077 261 Opwijk 7 3.5 0.0 3.5 1771 - 8.50 22.00 12.0 3
36 Rousseau Christilla 41 47 -20 1999-11-27 F bel 16160 251801 1653 1666 1653 303 KBSK Brugge 7 3.5 0.0 3.5 1687 - 7.25 22.00 12.5 3
37 Cuyx Tomas 54 60 +20 1992-09-15 M bel 13921 244619 1450 1445 1450 114 Mechelen 7 3.5 0.0 3.5 1616 - 5.75 18.00 10.0 3
38 Dayer Glenn 37 43 +20 1963-11-12 M bel 24384 214094 1802 1813 1802 301 KOSK Oostende 7 3.0 0.0 3.0 1846 - 9.50 26.00 13.0 3
39 De Blende Nando 39 44 +20 1996-09-23 M bel 11064 226173 1776 1749 1776 425 Dendermonde 7 3.0 0.0 3.0 1768 - 8.00 24.50 12.0 3
40 Mernier Guillaume 64 70 +20 1981-01-21 M bel 17556 257133 0 0 0 726 Neerpelt 7 3.0 0.0 3.0 1599 - 8.00 22.00 10.0 3
41 Callebaut Giovanni 44 50 -20 1999-07-28 M bel 11419 229776 1602 1645 1602 303 KBSK Brugge 7 3.0 0.0 3.0 1697 - 7.50 23.50 12.0 3
42 Baekelandt Els 43 49 +20 1972-02-15 F bel 52213 246557 1615 1613 1615 401 KGSRL Gent 7 3.0 0.0 3.0 1630 - 7.00 25.00 12.0 3
43 A Todts Benny 21 25 +20 1978-11-10 M bel 54101 207373 2007 1962 2007 303 KBSK Brugge 6 3.0 0.0 3.0 1857 - 6.50 25.00 16.0 3
44 Vandekerckhove Ava 45 51 +20 1990-08-08 F bel 45900 207918 1561 1631 1561 475 Aalter 7 3.0 0.0 3.0 1639 - 6.25 21.50 10.5 2
45 Vanden Abeele Xavier 68 45 +20 1973-05-26 M bel 55280 222798 1753 1783 1753 0 7 3.0 0.0 3.0 1638 - 5.50 23.50 11.0 3
46 De Geest Jan 42 48 +20 1951-07-30 M bel 48127 214345 1638 1616 1638 114 Mechelen 7 3.0 0.0 3.0 1505 - 5.50 18.50 11.0 3
47 De Vriendt Augustin 47 53 +20 1958-01-14 M bel 62316 214892 1552 1592 1552 425 Dendermonde 7 3.0 0.0 3.0 1513 - 4.00 19.00 10.0 3
48 Abidin Aysajan 53 59 +20 1983-11-17 M bel 17291 257583 1450 0 1450 230 Leuven Centraal 7 3.0 0.0 3.0 1428 - 4.00 18.00 8.0 3
49 Vanhauwaert Kurt 36 42 +20 1970-07-02 M bel 46639 210560 1811 1777 1811 430 Landegem 7 2.5 0.0 2.5 1696 - 8.75 25.50 12.5 2
50 G Rombaut Stijn 65 71 +20 1978-06-23 M bel 19510 0 0 0 0 475 Aalter 6 2.5 0.0 2.5 1428 - 6.25 21.50 9.5 1
51 Vanherck Jeroen 40 46 +20 1976-05-28 M bel 36005 223042 1699 1756 1699 261 Opwijk 7 2.5 0.0 2.5 1556 - 5.25 22.50 10.0 2
52 Demey Lotte 50 56 -20 1998-10-06 F bel 10494 230634 1509 1597 1509 475 Aalter 7 2.5 0.0 2.5 1689 - 3.75 22.00 12.5 2
53 Yperman Jeffrey 49 55 +20 1981-12-16 M bel 13177 242551 1540 0 1540 307 Bredene 7 2.5 0.0 2.5 1349 - 3.50 16.50 7.5 2
54 Condes Alexie Sheen 60 66 -20 2000-01-25 F bel 12749 237183 1194 1294 1194 436 LSV-Chesspirant 7 2.5 0.0 2.5 1216 - 3.25 17.00 5.0 2
55 De Smedt Lias 57 63 -20 2001-06-01 M bel 13799 245950 1258 1288 1258 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 0.0 2.0 1464 - 5.50 22.00 9.0 2
56 Verstegen Joris 46 52 +20 1996-01-28 M bel 14461 0 1554 0 1554 312 Gistel 7 2.0 0.0 2.0 1550 - 4.50 22.00 11.0 2
57 Callebaut Katia 59 65 +20 1971-06-04 F bel 12044 237639 1226 1258 1226 303 KBSK Brugge 7 2.0 0.0 2.0 1316 - 2.00 18.50 7.0 2
58 Verhelst Eleen 61 67 -20 2001-11-15 F bel 13806 244295 1175 1251 1175 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 0.0 2.0 1266 - 2.00 16.50 5.0 2
59 N Burssens Guy 55 61 +20 1972-06-21 M bel 11452 0 1433 0 1433 472 Mercatel 6 2.0 0.0 2.0 1229 - 1.50 16.50 4.0 1
60 Vandevelde Luc 51 57 +20 1973-03-12 M bel 36366 222992 1507 1511 1507 301 KOSK Oostende 7 1.5 0.0 1.5 1277 - 1.75 20.50 5.0 1
61 Fauconnier Nick 63 69 -20 2000-04-22 M bel 13128 254266 0 0 0 462 Zottegem 6 1.0 0.0 1.0 802 - 2.00 19.00 5.0 0
62 Ingels Nick 62 68 +20 1990-06-28 M bel 24147 229156 1162 1224 1162 436 LSV-Chesspirant 6 1.0 0.0 1.0 663 - 1.50 20.50 4.0 0
63 Dewilde Rudi 58 64 +20 1967-07-18 M bel 13357 241261 1254 1265 1254 303 KBSK Brugge 6 1.0 0.0 1.0 714 - 0.50 16.50 2.0 0
64 A Petrisor Adrian-Marian 1 1 +20 1992-09-06 M rou 19449 1213741 2413 2443 2413 IM 130 Hoboken 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
65 A Mitran Anthony Cristian 14 16 -20 2004-02-23 M bel 12736 240052 2068 2054 2068 130 Hoboken 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
66 A Dechamps Mark 22 27 +20 1980-08-20 M bel 24414 206547 2001 0 2001 305 Kortrijk 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
67 A Demiddele Kevin 26 31 +20 1980-01-21 M bel 21440 262781 1969 2040 1969 230 Leuven Centraal 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
68 A Huygebaert Batist 33 38 -20 2000-11-01 M bel 11526 238422 1832 1876 1832 430 Landegem 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
69 A Mitran Ovi 48 54 +20 1964-05-17 M bel 13441 240354 1547 1499 1547 174 Brasschaat 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
70 A Bleyaert Stefaan 56 62 +20 1981-12-31 M bel 15630 256021 1366 1374 1366 301 KOSK Oostende 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
71 A Godde Matthias 69 20 -20 2002-05-11 M bel 14108 243426 2039 1906 2039 0 1 0.0 0.0 0.0 839 - 0.00 16.00 0.0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 1 Peeters Tim 18 21 +20 1983-09-29 M bel 28231 210382 2038 2038 2038 176 Westerlo 7 6.0 0.0 6.0 2271 1.0 22.50 27.50 22.0 6
2 3 Froeyman Helmut 2 2 +20 1976-03-24 M bel 13668 203602 2309 2288 2309 FM 124 Deurne 7 5.5 0.0 5.5 2201 - 22.50 29.00 20.5 4
3 4 Roos David 8 10 +20 1992-07-24 M bel 11789 210064 2102 2118 2102 462 Zottegem 7 5.5 0.0 5.5 2182 - 21.25 28.50 21.0 5
4 5 Van Kessel Wessel 16 18 +20 1994-11-15 M bel 10785 233404 2061 2100 2061 708 Lommel 7 5.5 0.0 5.5 2211 - 20.50 29.00 22.0 5
5 6 Roos Adrian 67 3 +20 1990-05-11 M bel 11118 263621 2276 2183 2276 FM 0 7 5.0 0.0 5.0 2237 - 22.25 31.50 21.5 4
6 8 Cocquyt Tijs 11 13 +20 1978-12-06 M bel 30805 208493 2092 2059 2092 301 KOSK Oostende 7 5.0 0.0 5.0 2256 - 20.50 31.00 23.0 4
7 9 Decrop Benjamin 6 8 +20 1994-05-31 M bel 28436 215147 2164 2182 2164 301 KOSK Oostende 7 5.0 0.0 5.0 2153 - 20.50 30.00 22.0 3
8 11 Vanden Bussche Steven 24 29 +20 1997-07-29 M bel 11317 228699 1996 1989 1996 301 KOSK Oostende 7 5.0 0.0 5.0 2123 - 18.00 28.00 19.0 5
9 12 Brkic Bahrija 70 6 +20 1963-06-07 M ger 41718 4643933 2215 2215 2215 0 7 4.5 0.0 4.5 2136 - 18.75 33.00 22.0 4
10 16 Peeren Yen 7 9 +20 1976-03-29 M bel 22764 204250 2137 2110 2137 301 KOSK Oostende 7 4.5 0.0 4.5 2081 - 15.50 27.50 18.5 4
11 17 Peimany Peiman 66 23 +20 1973-06-30 M bel 20231 227790 2020 0 2020 0 7 4.5 0.0 4.5 2012 - 13.75 26.00 18.0 4
12 23 Van Puyvelde Stijn 35 40 +20 1987-11-14 M bel 6246 207764 1827 1813 1827 462 Zottegem 7 4.0 0.0 4.0 1880 - 12.25 27.00 15.5 3
13 24 Mylle Frederik 30 35 +20 1988-09-01 M bel 27014 219223 1915 1885 1915 312 Gistel 7 4.0 0.0 4.0 1800 - 11.25 21.50 14.5 3
14 25 Cuvelier Annelies 38 41 +20 1994-04-27 F bel 18465 213950 1818 1696 1818 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1824 - 9.50 23.00 14.0 4
15 26 Artels Lieven 28 33 +20 1985-10-21 M bel 3506 205834 1926 1984 1926 401 KGSRL Gent 7 4.0 0.0 4.0 1805 - 7.00 18.00 15.0 4
16 28 Verhelst Joris 13 15 +20 1995-12-13 M bel 33570 210579 2074 2082 2074 436 LSV-Chesspirant 7 3.5 0.0 3.5 1909 - 12.00 28.50 16.0 3
17 29 Verstraete Michael 27 32 +20 1992-02-08 M bel 11868 229180 1963 1839 1963 301 KOSK Oostende 7 3.5 0.0 3.5 1849 - 10.75 24.50 15.5 3
18 30 Van Wiele Kurt 31 36 +20 1982-02-18 M bel 8974 222658 1904 1895 1904 436 LSV-Chesspirant 7 3.5 0.0 3.5 1849 - 10.25 26.00 15.5 3
19 32 Passchyn Maarten 17 19 +20 1982-05-08 M bel 9628 219576 2039 1977 2039 307 Bredene 7 3.5 0.0 3.5 1780 - 10.00 23.00 15.0 3
20 34 Chaerle Josse 23 28 +20 1997-04-17 M bel 50013 229920 2000 1999 2000 302 KISK Ieper 7 3.5 0.0 3.5 1916 - 9.25 26.00 16.0 3
21 37 Cuyx Tomas 54 60 +20 1992-09-15 M bel 13921 244619 1450 1445 1450 114 Mechelen 7 3.5 0.0 3.5 1616 - 5.75 18.00 10.0 3
22 38 Dayer Glenn 37 43 +20 1963-11-12 M bel 24384 214094 1802 1813 1802 301 KOSK Oostende 7 3.0 0.0 3.0 1846 - 9.50 26.00 13.0 3
23 39 De Blende Nando 39 44 +20 1996-09-23 M bel 11064 226173 1776 1749 1776 425 Dendermonde 7 3.0 0.0 3.0 1768 - 8.00 24.50 12.0 3
24 40 Mernier Guillaume 64 70 +20 1981-01-21 M bel 17556 257133 0 0 0 726 Neerpelt 7 3.0 0.0 3.0 1599 - 8.00 22.00 10.0 3
25 42 Baekelandt Els 43 49 +20 1972-02-15 F bel 52213 246557 1615 1613 1615 401 KGSRL Gent 7 3.0 0.0 3.0 1630 - 7.00 25.00 12.0 3
26 43 A Todts Benny 21 25 +20 1978-11-10 M bel 54101 207373 2007 1962 2007 303 KBSK Brugge 6 3.0 0.0 3.0 1857 - 6.50 25.00 16.0 3
27 44 Vandekerckhove Ava 45 51 +20 1990-08-08 F bel 45900 207918 1561 1631 1561 475 Aalter 7 3.0 0.0 3.0 1639 - 6.25 21.50 10.5 2
28 45 Vanden Abeele Xavier 68 45 +20 1973-05-26 M bel 55280 222798 1753 1783 1753 0 7 3.0 0.0 3.0 1638 - 5.50 23.50 11.0 3
29 46 De Geest Jan 42 48 +20 1951-07-30 M bel 48127 214345 1638 1616 1638 114 Mechelen 7 3.0 0.0 3.0 1505 - 5.50 18.50 11.0 3
30 47 De Vriendt Augustin 47 53 +20 1958-01-14 M bel 62316 214892 1552 1592 1552 425 Dendermonde 7 3.0 0.0 3.0 1513 - 4.00 19.00 10.0 3
31 48 Abidin Aysajan 53 59 +20 1983-11-17 M bel 17291 257583 1450 0 1450 230 Leuven Centraal 7 3.0 0.0 3.0 1428 - 4.00 18.00 8.0 3
32 49 Vanhauwaert Kurt 36 42 +20 1970-07-02 M bel 46639 210560 1811 1777 1811 430 Landegem 7 2.5 0.0 2.5 1696 - 8.75 25.50 12.5 2
33 50 G Rombaut Stijn 65 71 +20 1978-06-23 M bel 19510 0 0 0 0 475 Aalter 6 2.5 0.0 2.5 1428 - 6.25 21.50 9.5 1
34 51 Vanherck Jeroen 40 46 +20 1976-05-28 M bel 36005 223042 1699 1756 1699 261 Opwijk 7 2.5 0.0 2.5 1556 - 5.25 22.50 10.0 2
35 53 Yperman Jeffrey 49 55 +20 1981-12-16 M bel 13177 242551 1540 0 1540 307 Bredene 7 2.5 0.0 2.5 1349 - 3.50 16.50 7.5 2
36 56 Verstegen Joris 46 52 +20 1996-01-28 M bel 14461 0 1554 0 1554 312 Gistel 7 2.0 0.0 2.0 1550 - 4.50 22.00 11.0 2
37 57 Callebaut Katia 59 65 +20 1971-06-04 F bel 12044 237639 1226 1258 1226 303 KBSK Brugge 7 2.0 0.0 2.0 1316 - 2.00 18.50 7.0 2
38 59 N Burssens Guy 55 61 +20 1972-06-21 M bel 11452 0 1433 0 1433 472 Mercatel 6 2.0 0.0 2.0 1229 - 1.50 16.50 4.0 1
39 60 Vandevelde Luc 51 57 +20 1973-03-12 M bel 36366 222992 1507 1511 1507 301 KOSK Oostende 7 1.5 0.0 1.5 1277 - 1.75 20.50 5.0 1
40 62 Ingels Nick 62 68 +20 1990-06-28 M bel 24147 229156 1162 1224 1162 436 LSV-Chesspirant 6 1.0 0.0 1.0 663 - 1.50 20.50 4.0 0
41 63 Dewilde Rudi 58 64 +20 1967-07-18 M bel 13357 241261 1254 1265 1254 303 KBSK Brugge 6 1.0 0.0 1.0 714 - 0.50 16.50 2.0 0
42 64 A Petrisor Adrian-Marian 1 1 +20 1992-09-06 M rou 19449 1213741 2413 2443 2413 IM 130 Hoboken 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
43 66 A Dechamps Mark 22 27 +20 1980-08-20 M bel 24414 206547 2001 0 2001 305 Kortrijk 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
44 67 A Demiddele Kevin 26 31 +20 1980-01-21 M bel 21440 262781 1969 2040 1969 230 Leuven Centraal 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
45 69 A Mitran Ovi 48 54 +20 1964-05-17 M bel 13441 240354 1547 1499 1547 174 Brasschaat 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
46 70 A Bleyaert Stefaan 56 62 +20 1981-12-31 M bel 15630 256021 1366 1374 1366 301 KOSK Oostende 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
Categorie: -20
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-ELO EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 2 Beukema Jasper 4 5 -20 2001-04-07 M bel 50086 1032984 2232 2250 2232 FM 174 Brasschaat 7 6.0 0.0 6.0 2346 0.0 27.00 33.00 27.0 6
2 7 Maerevoet Sim 3 4 -20 2001-09-13 M bel 10832 241725 2256 2264 2256 130 Hoboken 7 5.0 0.0 5.0 2235 - 21.50 30.50 20.5 4
3 10 Baselmans Sam 19 22 -20 1999-09-13 M ned 17532 1048139 2031 2031 2031 174 Brasschaat 7 5.0 0.0 5.0 2156 - 18.75 29.00 20.0 4
4 13 De Bock Thijs 25 30 -20 2001-04-01 M bel 12997 237809 1985 1985 1985 114 Mechelen 7 4.5 0.0 4.5 2167 - 17.25 31.00 22.0 4
5 14 Baselmans Luuk 9 11 -20 2001-06-18 M ned 17529 1051008 2094 2094 2094 174 Brasschaat 7 4.5 0.0 4.5 2082 - 17.25 30.50 19.0 4
6 15 Butzen Robin 32 37 -20 2001-02-13 M bel 13707 244392 1863 1766 1863 130 Hoboken 7 4.5 0.0 4.5 2022 - 16.75 27.00 15.5 4
7 18 De Block Fabio 29 34 -20 2000-01-19 M bel 11034 226181 1923 1946 1923 261 Opwijk 7 4.5 0.0 4.5 2064 - 13.00 26.00 18.0 4
8 19 De Waele Warre 5 7 -20 2002-05-13 M bel 13376 241156 2199 2265 2199 FM 475 Aalter 7 4.0 0.0 4.0 2140 - 14.50 30.50 22.0 4
9 20 Boudry William 20 24 -20 2001-01-26 M bel 10816 234990 2010 2037 2010 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1986 - 14.00 29.00 18.0 4
10 21 Tomme Lowie 15 17 -20 1999-12-27 M bel 11412 228338 2061 2080 2061 313 Waregem 7 4.0 0.0 4.0 1972 - 13.25 27.00 17.5 3
11 22 Ismail Tamer 10 12 -20 2000-07-18 M bel 12899 2909332 2094 1997 2094 124 Deurne 7 4.0 0.0 4.0 1909 - 13.00 26.00 16.0 4
12 27 Dauw Sterre 71 26 -20 2002-04-28 M bel 15269 248886 2004 2004 2004 0 7 3.5 0.0 3.5 1986 - 13.00 30.50 17.5 2
13 31 Sleurs Juliette 34 39 -20 2004-07-23 F bel 14043 244988 1830 1810 1830 726 Neerpelt 7 3.5 0.0 3.5 1834 - 10.25 25.50 15.0 3
14 33 Langie Jeroen 52 58 -20 1998-05-21 M bel 12160 236195 1458 1476 1458 404 De Drie Torens Gent 7 3.5 0.0 3.5 1737 - 9.75 25.00 11.5 3
15 35 De Block Yordi 12 14 -20 1998-04-25 M bel 11030 214175 2077 2058 2077 261 Opwijk 7 3.5 0.0 3.5 1771 - 8.50 22.00 12.0 3
16 36 Rousseau Christilla 41 47 -20 1999-11-27 F bel 16160 251801 1653 1666 1653 303 KBSK Brugge 7 3.5 0.0 3.5 1687 - 7.25 22.00 12.5 3
17 41 Callebaut Giovanni 44 50 -20 1999-07-28 M bel 11419 229776 1602 1645 1602 303 KBSK Brugge 7 3.0 0.0 3.0 1697 - 7.50 23.50 12.0 3
18 52 Demey Lotte 50 56 -20 1998-10-06 F bel 10494 230634 1509 1597 1509 475 Aalter 7 2.5 0.0 2.5 1689 - 3.75 22.00 12.5 2
19 54 Condes Alexie Sheen 60 66 -20 2000-01-25 F bel 12749 237183 1194 1294 1194 436 LSV-Chesspirant 7 2.5 0.0 2.5 1216 - 3.25 17.00 5.0 2
20 55 De Smedt Lias 57 63 -20 2001-06-01 M bel 13799 245950 1258 1288 1258 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 0.0 2.0 1464 - 5.50 22.00 9.0 2
21 58 Verhelst Eleen 61 67 -20 2001-11-15 F bel 13806 244295 1175 1251 1175 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 0.0 2.0 1266 - 2.00 16.50 5.0 2
22 61 Fauconnier Nick 63 69 -20 2000-04-22 M bel 13128 254266 0 0 0 462 Zottegem 6 1.0 0.0 1.0 802 - 2.00 19.00 5.0 0
23 65 A Mitran Anthony Cristian 14 16 -20 2004-02-23 M bel 12736 240052 2068 2054 2068 130 Hoboken 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
24 68 A Huygebaert Batist 33 38 -20 2000-11-01 M bel 11526 238422 1832 1876 1832 430 Landegem 0 0.0 0.0 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
25 71 A Godde Matthias 69 20 -20 2002-05-11 M bel 14108 243426 2039 1906 2039 0 1 0.0 0.0 0.0 839 - 0.00 16.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5 ½-½ Butzen Robin 37 (1863) 4.5
2 Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5 0-1 Roos Adrian 3 (2276) 5.0
3 Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0 1-0 Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0
4 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0 0-1 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0
5 Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5 1-0 Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5
6 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0 0-1 De Waele Warre 7 (2199) 4.0
7 Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0 1-0 De Blende Nando 44 (1776) 3.0
8 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0 0-1 Peeren Yen 9 (2137) 4.5
9 Roos David 10 (2102) 5.5 1-0 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5
10 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5 0-1 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5
11 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0 1-0 De Geest Jan 48 (1638) 3.0
12 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0 0-1 Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0
13 De Block Yordi 14 (2077) 3.5 0-1 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0
14 Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0 0-1 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5
15 Tomme Lowie 17 (2061) 4.0 1-0 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0
16 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0 0-1 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5
17 Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5 1-0 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5
18 Demey Lotte 56 (1509) 2.5 1-0 Godde Matthias 20 (2039) 0.0
19 Peeters Tim 21 (2038) 6.0 1-0 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5
20 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5 0-1 Baselmans Sam 22 (2031) 5.0
21 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5 1-0 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0
22 Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5 0-1 Boudry William 24 (2010) 4.0
23 Todts Benny 25 (2007) 3.0 1-0 Burssens Guy 61 (1433) 2.0
24 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0 0-1 Dauw Sterre 26 (2004) 3.5
25 Chaerle Josse 28 (2000) 3.5 1-0 Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0
26 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0 0-1 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0
27 De Bock Thijs 30 (1985) 4.5 1-0 Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5
28 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0 0-1 Verstraete Michael 32 (1963) 3.5
29 Artels Lieven 33 (1926) 4.0 1-0 Ingels Nick 68 (1162) 1.0
30 Fauconnier Nick 69 (0) 1.0 0-1 De Block Fabio 34 (1923) 4.5
31 Mylle Frederik 35 (1915) 4.0 1-0 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0
32 Rombaut Stijn 71 (0) 2.5 0-1 Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Roos Adrian 3 (2276) 5.0 1-0 Peeters Tim 21 (2038) 6.0
2 Baselmans Sam 22 (2031) 5.0 0-1 Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0
3 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0 1-0 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5
4 Boudry William 24 (2010) 4.0 0-1 Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5
5 De Waele Warre 7 (2199) 4.0 1-0 Todts Benny 25 (2007) 3.0
6 Dauw Sterre 26 (2004) 3.5 ½-½ Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0
7 Peeren Yen 9 (2137) 4.5 1-0 Chaerle Josse 28 (2000) 3.5
8 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0 1-0 Roos David 10 (2102) 5.5
9 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5 ½-½ De Bock Thijs 30 (1985) 4.5
10 Verstraete Michael 32 (1963) 3.5 1-0 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0
11 Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0 1-0 Artels Lieven 33 (1926) 4.0
12 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5 ½-½ Mylle Frederik 35 (1915) 4.0
13 De Block Fabio 34 (1923) 4.5 ½-½ Tomme Lowie 17 (2061) 4.0
14 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5 1-0 Demey Lotte 56 (1509) 2.5
15 Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5 1-0 Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5
16 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0 0-1 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5
17 Butzen Robin 37 (1863) 4.5 1-0 De Block Yordi 14 (2077) 3.5
18 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5 0-1 Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5
19 Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0 1-0 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5
20 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5 0-1 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0
21 Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5 1-0 Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5
22 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0 0-1 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0
23 De Blende Nando 44 (1776) 3.0 1-0 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0
24 Burssens Guy 61 (1433) 2.0 0-1 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0
25 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5 1-0 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0
26 Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0 0-1 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5
27 De Geest Jan 48 (1638) 3.0 1-0 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0
28 Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5 0-1 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0
29 Ingels Nick 68 (1162) 1.0 0-1 Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0
30 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0 1-0 Fauconnier Nick 69 (0) 1.0
31 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0 1-0 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0
  Rombaut Stijn 71 (0) 2.5 1 Bye      
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Godde Matthias 20 (2039) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Peeren Yen 9 (2137) 4.5 ½-½ Roos Adrian 3 (2276) 5.0
2 Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0 ½-½ Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0
3 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5 0-1 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0
4 Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5 1-0 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0
5 Verstraete Michael 32 (1963) 3.5 0-1 De Waele Warre 7 (2199) 4.0
6 Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0 1-0 Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5
7 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5 ½-½ Dauw Sterre 26 (2004) 3.5
8 Mylle Frederik 35 (1915) 4.0 0-1 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5
9 De Bock Thijs 30 (1985) 4.5 1-0 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5
10 Tomme Lowie 17 (2061) 4.0 1-0 Butzen Robin 37 (1863) 4.5
11 Roos David 10 (2102) 5.5 1-0 De Block Fabio 34 (1923) 4.5
12 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0 1-0 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0
13 Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5 0-1 De Blende Nando 44 (1776) 3.0
14 Peeters Tim 21 (2038) 6.0 1-0 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0
15 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5 0-1 Baselmans Sam 22 (2031) 5.0
16 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5 1-0 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5
17 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0 0-1 Boudry William 24 (2010) 4.0
18 Todts Benny 25 (2007) 3.0 1-0 De Geest Jan 48 (1638) 3.0
19 Chaerle Josse 28 (2000) 3.5 1-0 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0
20 Artels Lieven 33 (1926) 4.0 0-1 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0
21 Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5 1-0 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0
22 Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0 0-1 Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0
23 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0 1-0 Rombaut Stijn 71 (0) 2.5
24 Demey Lotte 56 (1509) 2.5 ½-½ Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5
25 De Block Yordi 14 (2077) 3.5 1-0 Burssens Guy 61 (1433) 2.0
26 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0 1-0 Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0
27 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0 1-0 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5
28 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0 1-0 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5
29 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5 1-0 Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5
30 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0 0-1 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0
31 Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5 1-0 Ingels Nick 68 (1162) 1.0
  Fauconnier Nick 69 (0) 1.0 1 Bye      
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Godde Matthias 20 (2039) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0 1-0 Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5
2 De Waele Warre 7 (2199) 4.0 1-0 Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0
3 Roos Adrian 3 (2276) 5.0 1-0 Tomme Lowie 17 (2061) 4.0
4 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5 0-1 Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0
5 Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0 1-0 Peeren Yen 9 (2137) 4.5
6 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0 0-1 De Bock Thijs 30 (1985) 4.5
7 Chaerle Josse 28 (2000) 3.5 0-1 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5
8 Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5 0-1 Roos David 10 (2102) 5.5
9 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0 0-1 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5
10 Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0 0-1 Peeters Tim 21 (2038) 6.0
11 Baselmans Sam 22 (2031) 5.0 1-0 Verstraete Michael 32 (1963) 3.5
12 De Blende Nando 44 (1776) 3.0 0-1 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5
13 Boudry William 24 (2010) 4.0 1-0 Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5
14 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0 0-1 Todts Benny 25 (2007) 3.0
15 Dauw Sterre 26 (2004) 3.5 1-0 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0
16 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5 1-0 Butzen Robin 37 (1863) 4.5
17 De Block Fabio 34 (1923) 4.5 1-0 Demey Lotte 56 (1509) 2.5
18 Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5 1-0 Mylle Frederik 35 (1915) 4.0
19 Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0 ½-½ De Block Yordi 14 (2077) 3.5
20 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0 0-1 Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5
21 Fauconnier Nick 69 (0) 1.0 0-1 Artels Lieven 33 (1926) 4.0
22 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0 1-0 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0
23 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0 0-1 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5
24 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5 ½-½ Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5
25 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0 0-1 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5
26 De Geest Jan 48 (1638) 3.0 0-1 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0
27 Rombaut Stijn 71 (0) 2.5 0-1 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0
28 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0 1-0 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0
29 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5 1-0 Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0
30 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5 ½-½ Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5
31 Burssens Guy 61 (1433) 2.0 0-1 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0
  Ingels Nick 68 (1162) 1.0 1 Bye      
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Godde Matthias 20 (2039) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Waele Warre 7 (2199) 4.0 0-1 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0
2 De Bock Thijs 30 (1985) 4.5 1-0 Roos Adrian 3 (2276) 5.0
3 Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0 ½-½ Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0
4 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5 ½-½ Baselmans Sam 22 (2031) 5.0
5 Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5 1-0 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5
6 Roos David 10 (2102) 5.5 1-0 Boudry William 24 (2010) 4.0
7 Todts Benny 25 (2007) 3.0 0-1 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5
8 Peeters Tim 21 (2038) 6.0 1-0 Dauw Sterre 26 (2004) 3.5
9 Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0 1-0 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5
10 Peeren Yen 9 (2137) 4.5 0-1 De Block Fabio 34 (1923) 4.5
11 Tomme Lowie 17 (2061) 4.0 0-1 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5
12 Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5 1-0 Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5
13 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0 0-1 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0
14 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5 0-1 Chaerle Josse 28 (2000) 3.5
15 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0 0-1 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0
16 Verstraete Michael 32 (1963) 3.5 0-1 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0
17 Artels Lieven 33 (1926) 4.0 1-0 De Blende Nando 44 (1776) 3.0
18 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5 ½-½ Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5
19 Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5 1-0 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0
20 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0 0-1 Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0
21 De Block Yordi 14 (2077) 3.5 1-0 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0
22 Mylle Frederik 35 (1915) 4.0 ½-½ Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0
23 Butzen Robin 37 (1863) 4.5 1-0 Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5
24 Demey Lotte 56 (1509) 2.5 1-0 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5
25 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0 0-1 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0
26 Ingels Nick 68 (1162) 1.0 0-1 De Geest Jan 48 (1638) 3.0
27 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0 1-0 Fauconnier Nick 69 (0) 1.0
28 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0 0-1 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5
29 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0 1-0 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0
30 Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5 0-1 Rombaut Stijn 71 (0) 2.5
31 Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0 0-1 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5
  Burssens Guy 61 (1433) 2.0 1 Bye      
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Godde Matthias 20 (2039) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0 1-0 De Bock Thijs 30 (1985) 4.5
2 Roos David 10 (2102) 5.5 ½-½ Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5
3 Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0 1-0 De Waele Warre 7 (2199) 4.0
4 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5 ½-½ Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0
5 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5 0-1 Peeters Tim 21 (2038) 6.0
6 De Block Fabio 34 (1923) 4.5 0-1 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5
7 Roos Adrian 3 (2276) 5.0 ½-½ Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0
8 Baselmans Sam 22 (2031) 5.0 1-0 Todts Benny 25 (2007) 3.0
9 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0 1-0 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0
10 Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0 ½-½ Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5
11 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5 ½-½ Chaerle Josse 28 (2000) 3.5
12 Boudry William 24 (2010) 4.0 1-0 Artels Lieven 33 (1926) 4.0
13 Dauw Sterre 26 (2004) 3.5 ½-½ Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5
14 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0 0-1 Peeren Yen 9 (2137) 4.5
15 Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5 0-1 De Block Yordi 14 (2077) 3.5
16 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5 1-0 Demey Lotte 56 (1509) 2.5
17 Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5 0-1 Tomme Lowie 17 (2061) 4.0
18 Butzen Robin 37 (1863) 4.5 1-0 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5
19 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0 0-1 Verstraete Michael 32 (1963) 3.5
20 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0 0-1 Mylle Frederik 35 (1915) 4.0
21 Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0 0-1 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0
22 De Blende Nando 44 (1776) 3.0 0-1 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0
23 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0 1-0 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0
24 Rombaut Stijn 71 (0) 2.5 0-1 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5
25 De Geest Jan 48 (1638) 3.0 1-0 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0
26 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5 0-1 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0
27 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5 1-0 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5
28 Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5 1-0 Burssens Guy 61 (1433) 2.0
29 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0 1-0 Ingels Nick 68 (1162) 1.0
30 Fauconnier Nick 69 (0) 1.0 0-1 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0
31 Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5 1-0 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0
  Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0 1 Bye      
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Godde Matthias 20 (2039) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Peeters Tim 21 (2038) 6.0 1-0 Beukema Jasper 5 (2232) 6.0
2 Froeyman Helmut 2 (2309) 5.5 1-0 Cocquyt Tijs 13 (2092) 5.0
3 Brkic Bahrija 6 (2215) 4.5 0-1 Van Kessel Wessel 18 (2061) 5.5
4 Decrop Benjamin 8 (2164) 5.0 ½-½ Baselmans Sam 22 (2031) 5.0
5 De Bock Thijs 30 (1985) 4.5 0-1 Roos David 10 (2102) 5.5
6 De Waele Warre 7 (2199) 4.0 0-1 Roos Adrian 3 (2276) 5.0
7 Maerevoet Sim 4 (2256) 5.0 1-0 Boudry William 24 (2010) 4.0
8 Verhelst Joris 15 (2074) 3.5 0-1 Vanden Bussche Steven 29 (1996) 5.0
9 Peeren Yen 9 (2137) 4.5 1-0 Dauw Sterre 26 (2004) 3.5
10 Chaerle Josse 28 (2000) 3.5 0-1 Baselmans Luuk 11 (2094) 4.5
11 De Block Yordi 14 (2077) 3.5 0-1 De Block Fabio 34 (1923) 4.5
12 Tomme Lowie 17 (2061) 4.0 ½-½ Van Puyvelde Stijn 40 (1827) 4.0
13 Passchyn Maarten 19 (2039) 3.5 0-1 Butzen Robin 37 (1863) 4.5
14 Sleurs Juliette 39 (1830) 3.5 0-1 Peimany Peiman 23 (2020) 4.5
15 Ismail Tamer 12 (2094) 4.0 1-0 Vanden Abeele Xavier 45 (1753) 3.0
16 Rousseau Christilla 47 (1653) 3.5 ½-½ Verstraete Michael 32 (1963) 3.5
17 Artels Lieven 33 (1926) 4.0 1-0 Dayer Glenn 43 (1802) 3.0
18 Mylle Frederik 35 (1915) 4.0 1-0 De Geest Jan 48 (1638) 3.0
19 Cuvelier Annelies 41 (1818) 4.0 1-0 Baekelandt Els 49 (1615) 3.0
20 De Vriendt Augustin 53 (1552) 3.0 0-1 Van Wiele Kurt 36 (1904) 3.5
21 Langie Jeroen 58 (1458) 3.5 1-0 Vanhauwaert Kurt 42 (1811) 2.5
22 Demey Lotte 56 (1509) 2.5 0-1 Cuyx Tomas 60 (1450) 3.5
23 De Blende Nando 44 (1776) 3.0 1-0 Vanherck Jeroen 46 (1699) 2.5
24 De Smedt Lias 63 (1258) 2.0 0-1 Callebaut Giovanni 50 (1602) 3.0
25 Callebaut Katia 65 (1226) 2.0 0-1 Vandekerckhove Ava 51 (1561) 3.0
26 Mernier Guillaume 70 (0) 3.0 1-0 Verstegen Joris 52 (1554) 2.0
27 Yperman Jeffrey 55 (1540) 2.5 ½-½ Rombaut Stijn 71 (0) 2.5
28 Vandevelde Luc 57 (1507) 1.5 0-1 Abidin Aysajan 59 (1450) 3.0
29 Ingels Nick 68 (1162) 1.0 0-1 Condes Alexie Sheen 66 (1194) 2.5
30 Burssens Guy 61 (1433) 2.0 1-0 Fauconnier Nick 69 (0) 1.0
31 Dewilde Rudi 64 (1254) 1.0 0-1 Verhelst Eleen 67 (1175) 2.0
  Bleyaert Stefaan 62 (1366) 0.0 0 Afwezig      
  Dechamps Mark 27 (2001) 0.0 0 Afwezig      
  Demiddele Kevin 31 (1969) 0.0 0 Afwezig      
  Godde Matthias 20 (2039) 0.0 0 Afwezig      
  Huygebaert Batist 38 (1832) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Anthony Cristian 16 (2068) 0.0 0 Afwezig      
  Mitran Ovi 54 (1547) 0.0 0 Afwezig      
  Petrisor Adrian-Marian 1 (2413) 0.0 0 Afwezig      
  Todts Benny 25 (2007) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Peeters Tim (Rank: 21)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2038
FIDE-ID210382
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 14      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 10      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
5 8      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 W - 1 4.0 0.55 +0.45
6 5      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 Z - 1 5.0 0.42 +0.58
7 1 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 W v 1 6.0 0.25 +0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1956 27.5 Totaal 6.0 3.95 +2.05
Begin van de pagina
FM Beukema Jasper (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.50086
N-Elo2232
FIDE-ID1032984
F-Elo2250
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 3      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 W - 1 4.0 0.52 +0.48
5 1 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 Z - 1 5.0 0.55 +0.45
6 1      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 W - 1 6.0 0.81 +0.19
7 1      Peeters Tim BEL 2038 6.0 Z v 0 6.0 0.75 -0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2048 33.0 Totaal 6.0 5.05 +0.95
Begin van de pagina
FM Froeyman Helmut (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2309
FIDE-ID203602
F-Elo2288
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Butzen Robin BEL 1863 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 16      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 7      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 W ^ ½ 2.0 0.86 -0.36
4 7      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 Z ^ 1 3.0 0.86 +0.14
5 4      Baselmans Sam NED 2031 5.0 W - ½ 3.5 0.83 -0.33
6 6      De Block Fabio BEL 1923 4.5 Z - 1 4.5 0.91 +0.09
7 2      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 W - 1 5.5 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1930 29.0 Totaal 5.5 6.08 -0.58
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2102
FIDE-ID210064
F-Elo2118
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 Z - 0 1.0 0.64 -0.64
3 11      De Block Fabio BEL 1923 4.5 W - 1 2.0 0.73 +0.27
4 8      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 Z ^ 1 3.0 0.76 +0.24
5 6      Boudry William BEL 2010 4.0 W ^ 1 4.0 0.63 +0.37
6 2      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 W - ½ 4.5 0.35 +0.15
7 5      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 Z - 1 5.5 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1961 28.5 Totaal 5.5 4.69 +0.81
Begin van de pagina
Van Kessel Wessel (Rank: 18)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2061
FIDE-ID233404
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Demey Lotte BEL 1509 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
4 9      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 Z - 1 3.0 0.59 +0.41
5 7      Todts Benny BEL 2007 3.0 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
6 4      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 W - ½ 4.5 0.36 +0.14
7 3      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 Z - 1 5.5 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1953 29.0 Totaal 5.5 3.93 +1.57
Begin van de pagina
FM Roos Adrian (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2276
FIDE-ID263621
F-Elo2183
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Peeters Tim BEL 2038 6.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Peeren Yen BEL 2137 4.5 Z - ½ 2.5 0.69 -0.19
4 3      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 W - 1 3.5 0.77 +0.23
5 2      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 Z - 0 3.5 0.85 -0.85
6 7      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 W - ½ 4.0 0.53 -0.03
7 6 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 Z - 1 5.0 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2072 31.5 Totaal 5.0 5.17 -0.17
Begin van de pagina
Maerevoet Sim (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2256
FIDE-ID241725
F-Elo2264
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Baselmans Sam NED 2031 5.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
4 2 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 Z - 0 2.5 0.58 -0.58
5 9      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 W ^ 1 3.5 0.74 +0.26
6 7 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 Z ^ ½ 4.0 0.47 +0.03
7 7      Boudry William BEL 2010 4.0 W - 1 5.0 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2072 30.5 Totaal 5.0 5.02 -0.02
Begin van de pagina
Cocquyt Tijs (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.30805
N-Elo2092
FIDE-ID208493
F-Elo2059
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Artels Lieven BEL 1926 4.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 2      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 Z - ½ 2.5 0.28 +0.22
4 5      Peeren Yen BEL 2137 4.5 W - 1 3.5 0.44 +0.56
5 3      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 Z - ½ 4.0 0.40 +0.10
6 3 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 W - 1 5.0 0.35 +0.65
7 2 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 Z - 0 5.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2086 31.0 Totaal 5.0 3.33 +1.67
Begin van de pagina
Decrop Benjamin (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.28436
N-Elo2164
FIDE-ID215147
F-Elo2182
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Blende Nando BEL 1776 3.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 6      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 Z - ½ 1.5 0.71 -0.21
3 6      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 W - 1 2.5 0.82 +0.18
4 4      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 Z ^ 1 3.5 0.60 +0.40
5 3      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 W ^ ½ 4.0 0.60 -0.10
6 4      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 Z - ½ 4.5 0.64 -0.14
7 4      Baselmans Sam NED 2031 5.0 W - ½ 5.0 0.68 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1994 30.0 Totaal 5.0 4.96 +0.04
Begin van de pagina
Baselmans Sam (Rank: 22)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17532
N-Elo2031
FIDE-ID1048139
F-Elo2031
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 15      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 11      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 W - 1 3.0 0.59 +0.41
5 4 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 Z - ½ 3.5 0.17 +0.33
6 8      Todts Benny BEL 2007 3.0 W - 1 4.5 0.53 +0.47
7 4      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 Z v ½ 5.0 0.32 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1972 29.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Vanden Bussche Steven (Rank: 29)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11317
N-Elo1996
FIDE-ID228699
F-Elo1989
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Roos David BEL 2102 5.5 W - 1 2.0 0.36 +0.64
3 4      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 9      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 W - 0 2.0 0.41 -0.41
5 15      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
6 9      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 W - 1 4.0 0.37 +0.63
7 8      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 Z - 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1912 28.0 Totaal 5.0 3.58 +1.42
Begin van de pagina
Brkic Bahrija (Rank: 6)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.41718
N-Elo2215
FIDE-ID4643933
F-Elo2215
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Boudry William BEL 2010 4.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 4      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 Z - 0 3.0 0.48 -0.48
5 5      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 W - 1 4.0 0.75 +0.25
6 2      Roos David BEL 2102 5.5 Z - ½ 4.5 0.65 -0.15
7 3      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 W - 0 4.5 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2033 33.0 Totaal 4.5 5.05 -0.55
Begin van de pagina
De Bock Thijs (Rank: 30)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo1985
FIDE-ID237809
F-Elo1985
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 Z - ½ 1.5 0.35 +0.15
3 9      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 W - 1 2.5 0.38 +0.62
4 6      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 Z - 1 3.5 0.35 +0.65
5 2 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 W v 1 4.5 0.15 +0.85
6 1 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 Z v 0 4.5 0.19 -0.19
7 5      Roos David BEL 2102 5.5 W ^ 0 4.5 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2009 31.0 Totaal 4.5 2.68 +1.82
Begin van de pagina
Baselmans Luuk (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17529
N-Elo2094
FIDE-ID1051008
F-Elo2094
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 W - ½ 1.5 0.65 -0.15
3 8      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 Z - 1 2.5 0.73 +0.27
4 4      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 W - 0 2.5 0.40 -0.40
5 11      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 Z - 1 3.5 0.55 +0.45
6 5      Peeters Tim BEL 2038 6.0 W - 0 3.5 0.58 -0.58
7 10      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 Z ^ 1 4.5 0.63 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1973 30.5 Totaal 4.5 4.46 +0.04
Begin van de pagina
Butzen Robin (Rank: 37)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo1863
FIDE-ID244392
F-Elo1766
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 17      De Block Yordi BEL 2077 3.5 W - 1 1.5 0.23 +0.77
3 10      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 Z v 0 1.5 0.24 -0.24
4 16      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 Z v 0 1.5 0.23 -0.23
5 23      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 18      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 13      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 Z - 1 4.5 0.27 +0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1924 27.0 Totaal 4.5 2.89 +1.61
Begin van de pagina
Peeren Yen (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.22764
N-Elo2137
FIDE-ID204250
F-Elo2110
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 7      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 W - 1 2.0 0.68 +0.32
3 1 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 W - ½ 2.5 0.31 +0.19
4 5      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 Z - 0 2.5 0.56 -0.56
5 10      De Block Fabio BEL 1923 4.5 W - 0 2.5 0.77 -0.77
6 14      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 Z - 1 3.5 0.88 +0.12
7 9      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 W ^ 1 4.5 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1978 27.5 Totaal 4.5 4.79 -0.29
Begin van de pagina
Peimany Peiman (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.20231
N-Elo2020
FIDE-ID227790
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 16      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 12      De Blende Nando BEL 1776 3.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
5 5      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 11      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 W - ½ 3.5 0.53 -0.03
7 14      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 Z - 1 4.5 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1886 26.0 Totaal 4.5 4.35 +0.15
Begin van de pagina
De Block Fabio (Rank: 34)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1923
FIDE-ID226181
F-Elo1946
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Fauconnier Nick BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 W - ½ 1.5 0.31 +0.19
3 11      Roos David BEL 2102 5.5 Z - 0 1.5 0.27 -0.27
4 17      Demey Lotte BEL 1509 2.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
5 10      Peeren Yen BEL 2137 4.5 Z v 1 3.5 0.23 +0.77
6 6 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 W - 0 3.5 0.09 -0.09
7 11      De Block Yordi BEL 2077 3.5 Z - 1 4.5 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2032 26.5 Totaal 4.5 3.03 +1.47
Begin van de pagina
FM De Waele Warre (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2199
FIDE-ID241156
F-Elo2265
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Todts Benny BEL 2007 3.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 5      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 2      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 W - 1 4.0 0.42 +0.58
5 1 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 W v 0 4.0 0.45 -0.45
6 3      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 Z v 0 4.0 0.65 -0.65
7 6 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 W - 0 4.0 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2089 30.5 Totaal 4.0 4.38 -0.38
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2010
FIDE-ID234990
F-Elo2037
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 17      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 6      Roos David BEL 2102 5.5 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
6 12      Artels Lieven BEL 1926 4.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
7 7      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 Z - 0 4.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1913 29.0 Totaal 4.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina
Tomme Lowie (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.11412
N-Elo2061
FIDE-ID228338
F-Elo2080
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      De Block Fabio BEL 1923 4.5 Z - ½ 1.5 0.69 -0.19
3 10      Butzen Robin BEL 1863 4.5 W - 1 2.5 0.76 +0.24
4 3 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 Z - 0 2.5 0.23 -0.23
5 11      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 W - 0 2.5 0.45 -0.45
6 17      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 Z - 1 3.5 0.81 +0.19
7 12      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 W - ½ 4.0 0.79 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1906 27.0 Totaal 4.0 4.65 -0.65
Begin van de pagina
Ismail Tamer (Rank: 12)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12899
N-Elo2094
FIDE-ID2909332
F-Elo1997
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Geest Jan BEL 1638 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 Z - 0 1.0 0.68 -0.68
3 12      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 6      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 W - 0 2.0 0.65 -0.65
5 13      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 Z ^ 1 3.0 0.83 +0.17
6 9      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 Z ^ 0 3.0 0.63 -0.63
7 15      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1850 26.0 Totaal 4.0 5.44 -1.44
Begin van de pagina
Van Puyvelde Stijn (Rank: 40)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.6246
N-Elo1827
FIDE-ID207764
F-Elo1813
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 22      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 10      Peeters Tim BEL 2038 6.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
5 20      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 W - ½ 3.5 0.23 +0.27
7 12      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 Z - ½ 4.0 0.21 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1810 27.0 Totaal 4.0 3.39 +0.61
Begin van de pagina
Mylle Frederik (Rank: 35)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.27014
N-Elo1915
FIDE-ID219223
F-Elo1885
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 Z - ½ 1.5 0.29 +0.21
3 8      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 W - 0 1.5 0.27 -0.27
4 18      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 Z - 0 1.5 0.64 -0.64
5 22      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 W - ½ 2.0 0.89 -0.39
6 20      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
7 18      De Geest Jan BEL 1638 3.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1788 21.5 Totaal 4.0 4.74 -0.74
Begin van de pagina
Cuvelier Annelies (Rank: 41)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1818
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Beukema Jasper BEL 2232 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 23      Rombaut Stijn BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 13      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
6 21      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
7 19      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1835 23.5 Totaal 4.0 3.87 +0.13
Begin van de pagina
Artels Lieven (Rank: 33)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.3506
N-Elo1926
FIDE-ID205834
F-Elo1984
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Ingels Nick BEL 1162 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 20      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 W - 0 1.0 0.90 -0.90
4 21      Fauconnier Nick BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      De Blende Nando BEL 1776 3.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
6 12      Boudry William BEL 2010 4.0 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
7 17      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1732 19.0 Totaal 4.0 4.77 -0.77
Begin van de pagina
Dauw Sterre (Rank: 26)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2004
FIDE-ID248886
F-Elo2004
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 W - ½ 1.5 0.29 +0.21
3 7 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 Z - ½ 2.0 0.14 +0.36
4 15      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 8      Peeters Tim BEL 2038 6.0 Z - 0 3.0 0.45 -0.45
6 13      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 W - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 9      Peeren Yen BEL 2137 4.5 Z - 0 3.5 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1936 30.5 Totaal 3.5 3.59 -0.09
Begin van de pagina
Verhelst Joris (Rank: 15)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.33570
N-Elo2074
FIDE-ID210579
F-Elo2082
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 W - ½ 1.5 0.71 -0.21
3 9      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 Z - 0 1.5 0.62 -0.62
4 16      Butzen Robin BEL 1863 4.5 W - 1 2.5 0.77 +0.23
5 9      Maerevoet Sim BEL 2256 5.0 Z - 0 2.5 0.26 -0.26
6 16      Demey Lotte BEL 1509 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 8      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 W - 0 3.5 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1869 28.5 Totaal 3.5 4.81 -1.31
Begin van de pagina
Verstraete Michael (Rank: 32)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.11868
N-Elo1963
FIDE-ID229180
F-Elo1839
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 W - 1 2.0 0.32 +0.68
3 5 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 11      Baselmans Sam NED 2031 5.0 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
5 16      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
6 19      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
7 16      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 Z - ½ 3.5 0.86 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1793 24.5 Totaal 3.5 4.32 -0.82
Begin van de pagina
Van Wiele Kurt (Rank: 36)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.8974
N-Elo1904
FIDE-ID222658
F-Elo1895
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Rombaut Stijn BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 W - 1 2.0 0.32 +0.68
3 6      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
4 8      Roos David BEL 2102 5.5 W v 0 2.0 0.24 -0.24
5 18      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 Z v ½ 2.5 0.92 -0.42
6 15      De Block Yordi BEL 2077 3.5 W - 0 2.5 0.27 -0.27
7 20      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 Z - 1 3.5 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1898 26.5 Totaal 3.5 3.74 -0.24
Begin van de pagina
Sleurs Juliette (Rank: 39)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.14043
N-Elo1830
FIDE-ID244988
F-Elo1810
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Roos Adrian BEL 2276 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 21      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Boudry William BEL 2010 4.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 19      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
6 13      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 Z - ½ 3.5 0.27 +0.23
7 14      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 W - 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1908 25.5 Totaal 3.5 3.41 +0.09
Begin van de pagina
Passchyn Maarten (Rank: 19)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.9628
N-Elo2039
FIDE-ID219576
F-Elo1977
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 Z - 0 1.0 0.68 -0.68
3 13      De Blende Nando BEL 1776 3.0 W - 0 1.0 0.82 -0.82
4 20      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 W - 1 3.0 0.79 +0.21
6 10      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 Z ^ ½ 3.5 0.77 -0.27
7 13      Butzen Robin BEL 1863 4.5 W ^ 0 3.5 0.73 -0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1738 23.0 Totaal 3.5 5.63 -2.13
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 58)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1458
FIDE-ID236195
F-Elo1476
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Baselmans Sam NED 2031 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 29      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
4 23      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 Z - 1 2.0 0.15 +0.85
5 18      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 18      Butzen Robin BEL 1863 4.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 21      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 W - 1 3.5 0.11 +0.89
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1769 25.0 Totaal 3.5 1.42 +2.08
Begin van de pagina
Chaerle Josse (Rank: 28)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.50013
N-Elo2000
FIDE-ID229920
F-Elo1999
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Dewilde Rudi BEL 1254 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Peeren Yen BEL 2137 4.5 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
3 19      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 W - 0 2.0 0.14 -0.14
5 14      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
6 11      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 Z - ½ 3.5 0.47 +0.03
7 10      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 W - 0 3.5 0.37 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1867 26.5 Totaal 3.5 4.03 -0.53
Begin van de pagina
De Block Yordi (Rank: 14)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.11030
N-Elo2077
FIDE-ID214175
F-Elo2058
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 17      Butzen Robin BEL 1863 4.5 Z - 0 0.0 0.77 -0.77
3 25      Burssens Guy BEL 1433 2.0 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 19      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 Z ^ ½ 1.5 0.92 -0.42
5 21      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 15      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 Z ^ 1 3.5 0.73 +0.27
7 11      De Block Fabio BEL 1923 4.5 W ^ 0 3.5 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1691 22.5 Totaal 3.5 5.89 -2.39
Begin van de pagina
Rousseau Christilla (Rank: 47)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.16160
N-Elo1653
FIDE-ID251801
F-Elo1666
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Baselmans Luuk NED 2094 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Dewilde Rudi BEL 1254 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Baselmans Sam NED 2031 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
4 25      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 W - 0 2.0 0.11 -0.11
6 24      Rombaut Stijn BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 16      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 W - ½ 3.5 0.14 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1868 23.0 Totaal 3.5 3.18 +0.32
Begin van de pagina
Cuyx Tomas (Rank: 60)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.13921
N-Elo1450
FIDE-ID244619
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Boudry William BEL 2010 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 31      Ingels Nick BEL 1162 1.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
4 24      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 Z - ½ 1.5 0.19 +0.31
5 23      Butzen Robin BEL 1863 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 28      Burssens Guy BEL 1433 2.0 W - 1 2.5 0.52 +0.48
7 22      Demey Lotte BEL 1509 2.5 Z v 1 3.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1641 19.0 Totaal 3.5 2.23 +1.27
Begin van de pagina
Dayer Glenn (Rank: 43)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.24384
N-Elo1802
FIDE-ID214094
F-Elo1813
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 12      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 22      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
5 16      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
6 14      Peeren Yen BEL 2137 4.5 W - 0 3.0 0.12 -0.12
7 17      Artels Lieven BEL 1926 4.0 Z v 0 3.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1903 26.0 Totaal 3.0 2.67 +0.33
Begin van de pagina
De Blende Nando (Rank: 44)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.11064
N-Elo1776
FIDE-ID226173
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Decrop Benjamin BEL 2164 5.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 23      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 Z - 1 2.0 0.18 +0.82
4 12      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
5 17      Artels Lieven BEL 1926 4.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
6 22      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 W - 0 2.0 0.78 -0.78
7 23      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 W - 1 3.0 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1808 24.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 70)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo0
FIDE-ID257133
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 21      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 25      De Geest Jan BEL 1638 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 26      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1656 22.0 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Callebaut Giovanni (Rank: 50)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.11419
N-Elo1602
FIDE-ID229776
F-Elo1645
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Block Yordi BEL 2077 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 16 FM Froeyman Helmut BEL 2309 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 W v 1 2.0 0.91 +0.09
5 19      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
6 19      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
7 24      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1809 23.5 Totaal 3.0 2.34 +0.66
Begin van de pagina
Baekelandt Els (Rank: 49)

Rangschikking42
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1615
FIDE-ID246557
F-Elo1613
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Cocquyt Tijs BEL 2092 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Boudry William BEL 2010 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Rombaut Stijn BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
6 26      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
7 19      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1775 25.5 Totaal 3.0 2.93 +0.07
Begin van de pagina
Todts Benny (Rank: 25)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.54101
N-Elo2007
FIDE-ID207373
F-Elo1962
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Burssens Guy BEL 1433 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 FM De Waele Warre BEL 2199 4.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 18      De Geest Jan BEL 1638 3.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 14      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 W - 0 3.0 0.42 -0.42
6 8      Baselmans Sam NED 2031 5.0 Z - 0 3.0 0.47 -0.47
7        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1819 21.5 Totaal 3.0 3.88 -0.88
Begin van de pagina
Vandekerckhove Ava (Rank: 51)

Rangschikking44
GeslachtF
Stamnr.45900
N-Elo1561
FIDE-ID207918
F-Elo1631
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Ingels Nick BEL 1162 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
4 19      De Block Yordi BEL 2077 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 22      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 Z - ½ 2.0 0.11 +0.39
6 21      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
7 25      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1728 22.0 Totaal 3.0 2.43 +0.57
Begin van de pagina
Vanden Abeele Xavier (Rank: 45)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.55280
N-Elo1753
FIDE-ID222798
F-Elo1783
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Peeren Yen BEL 2137 4.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 24      Burssens Guy BEL 1433 2.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 14      Peeters Tim BEL 2038 6.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 23      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 W - 0 1.0 0.85 -0.85
5 25      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 15      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1663 24.0 Totaal 3.0 3.93 -0.93
Begin van de pagina
De Geest Jan (Rank: 48)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.48127
N-Elo1638
FIDE-ID214345
F-Elo1616
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Ismail Tamer BEL 2094 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Todts Benny BEL 2007 3.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 26      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 W - 0 1.0 0.91 -0.91
5 26      Ingels Nick BEL 1162 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 25      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 18      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1601 19.0 Totaal 3.0 4.02 -1.02
Begin van de pagina
De Vriendt Augustin (Rank: 53)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.62316
N-Elo1552
FIDE-ID214892
F-Elo1592
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 26      Dewilde Rudi BEL 1254 1.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
4 22      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
5 27      Fauconnier Nick BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      De Blende Nando BEL 1776 3.0 Z - 1 3.0 0.22 +0.78
7 20      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 W - 0 3.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 20.0 Totaal 3.0 3.29 -0.29
Begin van de pagina
Abidin Aysajan (Rank: 59)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1450
FIDE-ID257583
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Dayer Glenn BEL 1802 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 30      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
4 20      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 29      Ingels Nick BEL 1162 1.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
7 28      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 Z - 1 3.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1617 18.5 Totaal 3.0 3.28 -0.28
Begin van de pagina
Vanhauwaert Kurt (Rank: 42)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.46639
N-Elo1811
FIDE-ID210560
F-Elo1777
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Brkic Bahrija GER 2215 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 24      Demey Lotte BEL 1509 2.5 Z - ½ 1.5 0.85 -0.35
4 18      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 W - 1 2.5 0.36 +0.64
5 12      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 Z - 0 2.5 0.21 -0.21
6 17      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 W v 0 2.5 0.19 -0.19
7 21      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 Z v 0 2.5 0.89 -0.89
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1806 25.5 Totaal 2.5 3.48 -0.98
Begin van de pagina
Rombaut Stijn (Rank: 71)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.19510
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Van Wiele Kurt BEL 1904 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 23      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 24      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 27      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 Z v ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1620 19.0 Totaal 2.5 0.48 +1.02
Begin van de pagina
Vanherck Jeroen (Rank: 46)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.36005
N-Elo1699
FIDE-ID223042
F-Elo1756
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Roos David BEL 2102 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Peimany Peiman BEL 2020 4.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 24      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 W - ½ 1.5 0.81 -0.31
5 24      Demey Lotte BEL 1509 2.5 Z - 0 1.5 0.75 -0.75
6 27      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 W - 1 2.5 0.75 +0.25
7 23      De Blende Nando BEL 1776 3.0 Z - 0 2.5 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1655 22.5 Totaal 2.5 3.83 -1.33
Begin van de pagina
Demey Lotte (Rank: 56)

Rangschikking52
GeslachtF
Stamnr.10494
N-Elo1509
FIDE-ID230634
F-Elo1597
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Godde Matthias BEL 2039 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 14      Van Kessel Wessel BEL 2061 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Vanhauwaert Kurt BEL 1811 2.5 W - ½ 1.5 0.15 +0.35
4 17      De Block Fabio BEL 1923 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 24      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 W - 1 2.5 0.25 +0.75
6 16      Verhelst Joris BEL 2074 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 22      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 W - 0 2.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1865 22.0 Totaal 2.5 1.30 +1.20
Begin van de pagina
Yperman Jeffrey (Rank: 55)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.13177
N-Elo1540
FIDE-ID242551
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Passchyn Maarten BEL 2039 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Sleurs Juliette BEL 1830 3.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 27      De Smedt Lias BEL 1258 2.0 Z - 0 0.0 0.84 -0.84
4 29      Dewilde Rudi BEL 1254 1.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
5 28      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
6 26      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 W - 0 2.0 0.40 -0.40
7 27      Rombaut Stijn BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1528 17.5 Totaal 2.5 4.14 -1.64
Begin van de pagina
Condes Alexie Sheen (Rank: 66)

Rangschikking54
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1194
FIDE-ID237183
F-Elo1294
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      De Bock Thijs BEL 1985 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Baekelandt Els BEL 1615 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Langie Jeroen BEL 1458 3.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
4 30      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 Z - ½ 0.5 0.14 +0.36
5 30      Rombaut Stijn BEL 0 2.5 W - 0 0.5 0.92 -0.92
6 31      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 W ^ 1 1.5 0.53 +0.47
7 29      Ingels Nick BEL 1162 1.0 Z ^ 1 2.5 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1483 18.0 Totaal 2.5 2.47 +0.03
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 63)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1258
FIDE-ID245950
F-Elo1288
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Dauw Sterre BEL 2004 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      De Blende Nando BEL 1776 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 27      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 W - 1 1.0 0.16 +0.84
4 26      De Geest Jan BEL 1638 3.0 Z - 1 2.0 0.09 +0.91
5 20      Van Puyvelde Stijn BEL 1827 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 23      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 24      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1734 22.0 Totaal 2.0 0.69 +1.31
Begin van de pagina
Verstegen Joris (Rank: 52)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.14461
N-Elo1554
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Tomme Lowie BEL 2061 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Fauconnier Nick BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 20      Artels Lieven BEL 1926 4.0 Z - 1 2.0 0.10 +0.90
4 14      Todts Benny BEL 2007 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 21      De Block Yordi BEL 2077 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Mylle Frederik BEL 1915 4.0 W v 0 2.0 0.10 -0.10
7 26      Mernier Guillaume BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1997 22.5 Totaal 2.0 2.28 -0.28
Begin van de pagina
Callebaut Katia (Rank: 65)

Rangschikking57
GeslachtF
Stamnr.12044
N-Elo1226
FIDE-ID237639
F-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vanden Bussche Steven BEL 1996 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 W - 1 1.0 0.16 +0.84
4 28      Callebaut Giovanni BEL 1602 3.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
5 25      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 30      Fauconnier Nick BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 25      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1686 19.0 Totaal 2.0 1.53 +0.47
Begin van de pagina
Verhelst Eleen (Rank: 67)

Rangschikking58
GeslachtF
Stamnr.13806
N-Elo1175
FIDE-ID244295
F-Elo1251
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Verstraete Michael BEL 1963 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      De Geest Jan BEL 1638 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
4 31      Burssens Guy BEL 1433 2.0 Z - 1 1.0 0.18 +0.82
5 28      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
6 31      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 Z - 0 1.0 0.47 -0.47
7 31      Dewilde Rudi BEL 1254 1.0 Z v 1 2.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1496 17.5 Totaal 2.0 1.47 +0.53
Begin van de pagina
Burssens Guy (Rank: 61)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.11452
N-Elo1433
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Todts Benny BEL 2007 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Vanden Abeele Xavier BEL 1753 3.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 25      De Block Yordi BEL 2077 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 31      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 W - 0 0.0 0.82 -0.82
5        Bye           1 1.0    
6 28      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 Z v 0 1.0 0.48 -0.48
7 30      Fauconnier Nick BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1692 16.0 Totaal 2.0 2.51 -1.51
Begin van de pagina
Vandevelde Luc (Rank: 57)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.36366
N-Elo1507
FIDE-ID222992
F-Elo1511
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Peeters Tim BEL 2038 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Cuvelier Annelies BEL 1818 4.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 28      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 Z - 0 0.0 0.84 -0.84
4 30      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 W - ½ 0.5 0.86 -0.36
5 31      Dewilde Rudi BEL 1254 1.0 Z - 1 1.5 0.81 +0.19
6 27      Vanherck Jeroen BEL 1699 2.5 Z v 0 1.5 0.25 -0.25
7 28      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 W v 0 1.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 21.0 Totaal 1.5 3.56 -2.06
Begin van de pagina
Fauconnier Nick (Rank: 69)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.13128
N-Elo0
FIDE-ID254266
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      De Block Fabio BEL 1923 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Verstegen Joris BEL 1554 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 21      Artels Lieven BEL 1926 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 30      Callebaut Katia BEL 1226 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 30      Burssens Guy BEL 1433 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1602 17.5 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Ingels Nick (Rank: 68)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.24147
N-Elo1162
FIDE-ID229156
F-Elo1224
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Artels Lieven BEL 1926 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Vandekerckhove Ava BEL 1561 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Cuyx Tomas BEL 1450 3.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
4        Bye           1 1.0    
5 26      De Geest Jan BEL 1638 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 29      Abidin Aysajan BEL 1450 3.0 Z v 0 1.0 0.16 -0.16
7 29      Condes Alexie Sheen BEL 1194 2.5 W - 0 1.0 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 19.0 Totaal 1.0 1.02 -1.02
Begin van de pagina
Dewilde Rudi (Rank: 64)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.13357
N-Elo1254
FIDE-ID241261
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Chaerle Josse BEL 2000 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Rousseau Christilla BEL 1653 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      De Vriendt Augustin BEL 1552 3.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
4 29      Yperman Jeffrey BEL 1540 2.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
5 31      Vandevelde Luc BEL 1507 1.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
6        Bye           1 1.0    
7 31      Verhelst Eleen BEL 1175 2.0 W v 0 1.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1571 16.0 Totaal 1.0 1.27 -1.27
Begin van de pagina
IM Petrisor Adrian-Marian (Rank: 1)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.19449
N-Elo2413
FIDE-ID1213741
F-Elo2443
Landrou  (rou)
Club(130) Hoboken
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Mitran Anthony Cristian (Rank: 16)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2068
FIDE-ID240052
F-Elo2054
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Dechamps Mark (Rank: 27)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.24414
N-Elo2001
FIDE-ID206547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Demiddele Kevin (Rank: 31)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.21440
N-Elo1969
FIDE-ID262781
F-Elo2040
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Huygebaert Batist (Rank: 38)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.11526
N-Elo1832
FIDE-ID238422
F-Elo1876
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Mitran Ovi (Rank: 54)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.13441
N-Elo1547
FIDE-ID240354
F-Elo1499
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Bleyaert Stefaan (Rank: 62)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.15630
N-Elo1366
FIDE-ID256021
F-Elo1374
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Godde Matthias (Rank: 20)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo2039
FIDE-ID243426
F-Elo1906
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Demey Lotte BEL 1509 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 2.5 Totaal 0.0 0.92 -0.92
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Peeters Tim 21 2038 2271 6.0 60 W 1 6 Z 0 45 W 1 23 Z 1 27 W 1 14 Z 1 2 W 1 1.0 22.50 27.50 22.0 6
2 Beukema Jasper 5 2232 2346 6.0 25 Z 1 17 W 1 5 Z 1 12 W 1 19 Z 1 13 W 1 1 Z 0 0.0 27.00 33.00 27.0 6
3 Froeyman Helmut 2 2309 2201 5.5 15 W ½ 41 Z 1 27 W ½ 34 Z 1 10 W ½ 18 Z 1 8 W 1 - 22.50 29.00 20.5 4
4 Roos David 10 2102 2182 5.5 51 W 1 11 Z 0 18 W 1 30 Z 1 20 W 1 12 W ½ 13 Z 1 - 21.25 28.50 21.0 5
5 Van Kessel Wessel 18 2061 2211 5.5 47 Z 1 52 W 1 2 W 0 11 Z 1 43 Z 1 9 W ½ 12 Z 1 - 20.50 29.00 22.0 5
6 Roos Adrian 3 2276 2237 5.0 31 Z 1 1 W 1 16 Z ½ 21 W 1 13 Z 0 7 W ½ 19 Z 1 - 22.25 31.50 21.5 4
7 Maerevoet Sim 4 2256 2235 5.0 23 W 1 10 Z 1 8 W ½ 19 Z 0 28 W 1 6 Z ½ 20 W 1 - 21.50 30.50 20.5 4
8 Cocquyt Tijs 13 2092 2256 5.0 42 Z 1 26 W 1 7 Z ½ 16 W 1 9 Z ½ 19 W 1 3 Z 0 - 20.50 31.00 23.0 4
9 Decrop Benjamin 8 2164 2153 5.0 39 W 1 27 Z ½ 30 W 1 14 Z 1 8 W ½ 5 Z ½ 10 W ½ - 20.50 30.00 22.0 3
10 Baselmans Sam 22 2031 2156 5.0 33 Z 1 7 W 0 36 Z 1 29 W 1 3 Z ½ 43 W 1 9 Z ½ - 18.75 29.00 20.0 4
11 Vanden Bussche Steven 29 1996 2123 5.0 57 Z 1 4 W 1 12 Z 0 5 W 0 42 Z 1 22 W 1 28 Z 1 - 18.00 28.00 19.0 5
12 Brkic Bahrija 6 2215 2136 4.5 49 W 1 20 Z 1 11 W 1 2 Z 0 17 W 1 4 Z ½ 5 W 0 - 18.75 33.00 22.0 4
13 De Bock Thijs 30 1985 2167 4.5 54 W 1 14 Z ½ 28 W 1 22 Z 1 6 W 1 2 Z 0 4 W 0 - 17.25 31.00 22.0 4
14 Baselmans Luuk 11 2094 2082 4.5 36 Z 1 13 W ½ 24 Z 1 9 W 0 21 Z 1 1 W 0 34 Z 1 - 17.25 30.50 19.0 4
15 Butzen Robin 37 1863 2022 4.5 3 Z ½ 35 W 1 21 Z 0 28 Z 0 37 W 1 33 W 1 32 Z 1 - 16.75 27.00 15.5 4
16 Peeren Yen 9 2137 2081 4.5 45 Z 1 34 W 1 6 W ½ 8 Z 0 18 W 0 38 Z 1 27 W 1 - 15.50 27.50 18.5 4
17 Peimany Peiman 23 2020 2012 4.5 48 W 1 2 Z 0 51 W 1 39 Z 1 12 Z 0 34 W ½ 31 Z 1 - 13.75 26.00 18.0 4
18 De Block Fabio 34 1923 2064 4.5 61 Z 1 21 W ½ 4 Z 0 52 W 1 16 Z 1 3 W 0 35 Z 1 - 13.00 26.00 18.0 4
19 De Waele Warre 7 2199 2140 4.0 38 Z 1 43 W 1 29 Z 1 7 W 1 2 W 0 8 Z 0 6 W 0 - 14.50 30.50 22.0 4
20 Boudry William 24 2010 1986 4.0 37 Z 1 12 W 0 42 Z 1 31 W 1 4 Z 0 26 W 1 7 Z 0 - 14.00 29.00 18.0 4
21 Tomme Lowie 17 2061 1972 4.0 56 W 1 18 Z ½ 15 W 1 6 Z 0 14 W 0 49 Z 1 23 W ½ - 13.25 27.00 17.5 3
22 Ismail Tamer 12 2094 1909 4.0 46 W 1 29 Z 0 38 W 1 13 W 0 25 Z 1 11 Z 0 45 W 1 - 13.00 26.00 16.0 4
23 Van Puyvelde Stijn 40 1827 1880 4.0 7 Z 0 33 W 1 44 Z 1 1 W 0 55 Z 1 32 W ½ 21 Z ½ - 12.25 27.00 15.5 3
24 Mylle Frederik 35 1915 1800 4.0 40 W 1 28 Z ½ 14 W 0 49 Z 0 44 W ½ 56 Z 1 46 W 1 - 11.25 21.50 14.5 3
25 Cuvelier Annelies 41 1818 1824 4.0 2 W 0 60 Z 1 50 W 1 27 Z 0 22 W 0 44 Z 1 42 W 1 - 9.50 23.00 14.0 4
26 Artels Lieven 33 1926 1805 4.0 62 W 1 8 Z 0 56 W 0 61 Z 1 39 W 1 20 Z 0 38 W 1 - 7.00 18.00 15.0 4
27 Dauw Sterre 26 2004 1986 3.5 55 Z 1 9 W ½ 3 Z ½ 25 W 1 1 Z 0 31 W ½ 16 Z 0 - 13.00 30.50 17.5 2
28 Verhelst Joris 15 2074 1909 3.5 44 Z 1 24 W ½ 13 Z 0 15 W 1 7 Z 0 52 W 1 11 W 0 - 12.00 28.50 16.0 3
29 Verstraete Michael 32 1963 1849 3.5 58 Z 1 22 W 1 19 W 0 10 Z 0 38 W 0 41 Z 1 36 Z ½ - 10.75 24.50 15.5 3
30 Van Wiele Kurt 36 1904 1849 3.5 50 Z 1 32 W 1 9 Z 0 4 W 0 33 Z ½ 35 W 0 47 Z 1 - 10.25 26.00 15.5 3
31 Sleurs Juliette 39 1830 1834 3.5 6 W 0 53 Z 1 40 W 1 20 Z 0 41 W 1 27 Z ½ 17 W 0 - 10.25 25.50 15.0 3
32 Passchyn Maarten 19 2039 1780 3.5 53 W 1 30 Z 0 39 W 0 48 Z 1 49 W 1 23 Z ½ 15 W 0 - 10.00 23.00 15.0 3
33 Langie Jeroen 58 1458 1737 3.5 10 W 0 23 Z 0 54 W 1 45 Z 1 30 W ½ 15 Z 0 49 W 1 - 9.75 25.00 11.5 3
34 Chaerle Josse 28 2000 1916 3.5 63 W 1 16 Z 0 41 W 1 3 W 0 36 Z 1 17 Z ½ 14 W 0 - 9.25 26.00 16.0 3
35 De Block Yordi 14 2077 1771 3.5 41 W 0 15 Z 0 59 W 1 44 Z ½ 56 W 1 30 Z 1 18 W 0 - 8.50 22.00 12.0 3
36 Rousseau Christilla 47 1653 1687 3.5 14 W 0 63 Z 1 10 W 0 40 Z 1 34 W 0 50 Z 1 29 W ½ - 7.25 22.00 12.5 3
37 Cuyx Tomas 60 1450 1616 3.5 20 W 0 49 Z 0 62 W 1 51 Z ½ 15 Z 0 59 W 1 52 Z 1 - 5.75 18.00 10.0 3
38 Dayer Glenn 43 1802 1846 3.0 19 W 0 48 Z 1 22 Z 0 47 W 1 29 Z 1 16 W 0 26 Z 0 - 9.50 26.00 13.0 3
39 De Blende Nando 44 1776 1768 3.0 9 Z 0 55 W 1 32 Z 1 17 W 0 26 Z 0 47 W 0 51 W 1 - 8.00 24.50 12.0 3
40 Mernier Guillaume 70 0 1599 3.0 24 Z 0 47 W 1 31 Z 0 36 W 0 48 W 1 46 Z 0 56 W 1 - 8.00 22.00 10.0 3
41 Callebaut Giovanni 50 1602 1697 3.0 35 Z 1 3 W 0 34 Z 0 57 W 1 31 Z 0 29 W 0 55 Z 1 - 7.50 23.50 12.0 3
42 Baekelandt Els 49 1615 1630 3.0 8 W 0 54 Z 1 20 W 0 50 Z 1 11 W 0 53 Z 1 25 Z 0 - 7.00 25.00 12.0 3
43 Todts Benny 25 2007 1857 3.0 59 W 1 19 Z 0 46 W 1 56 Z 1 5 W 0 10 Z 0 A - 6.50 25.00 16.0 3
44 Vandekerckhove Ava 51 1561 1639 3.0 28 W 0 62 Z 1 23 W 0 35 W ½ 24 Z ½ 25 W 0 57 Z 1 - 6.25 21.50 10.5 2
45 Vanden Abeele Xavier 45 1753 1638 3.0 16 W 0 59 Z 1 1 Z 0 33 W 0 57 Z 1 55 W 1 22 Z 0 - 5.50 23.50 11.0 3
46 De Geest Jan 48 1638 1505 3.0 22 Z 0 58 W 1 43 Z 0 55 W 0 62 Z 1 40 W 1 24 Z 0 - 5.50 18.50 11.0 3
47 De Vriendt Augustin 53 1552 1513 3.0 5 W 0 40 Z 0 63 W 1 38 Z 0 61 W 1 39 Z 1 30 W 0 - 4.00 19.00 10.0 3
48 Abidin Aysajan 59 1450 1428 3.0 17 Z 0 38 W 0 58 Z 1 32 W 0 40 Z 0 62 W 1 60 Z 1 - 4.00 18.00 8.0 3
49 Vanhauwaert Kurt 42 1811 1696 2.5 12 Z 0 37 W 1 52 Z ½ 24 W 1 32 Z 0 21 W 0 33 Z 0 - 8.75 25.50 12.5 2
50 Rombaut Stijn 71 0 1428 2.5 30 W 0 B1 25 Z 0 42 W 0 54 Z 1 36 W 0 53 Z ½ - 6.25 21.50 9.5 1
51 Vanherck Jeroen 46 1699 1556 2.5 4 Z 0 57 W 1 17 Z 0 37 W ½ 52 Z 0 60 W 1 39 Z 0 - 5.25 22.50 10.0 2
52 Demey Lotte 56 1509 1689 2.5 71 W 1 5 Z 0 49 W ½ 18 Z 0 51 W 1 28 Z 0 37 W 0 - 3.75 22.00 12.5 2
53 Yperman Jeffrey 55 1540 1349 2.5 32 Z 0 31 W 0 55 Z 0 63 W 1 58 Z 1 42 W 0 50 W ½ - 3.50 16.50 7.5 2
54 Condes Alexie Sheen 66 1194 1216 2.5 13 Z 0 42 W 0 33 Z 0 60 Z ½ 50 W 0 58 W 1 62 Z 1 - 3.25 17.00 5.0 2
55 De Smedt Lias 63 1258 1464 2.0 27 W 0 39 Z 0 53 W 1 46 Z 1 23 W 0 45 Z 0 41 W 0 - 5.50 22.00 9.0 2
56 Verstegen Joris 52 1554 1550 2.0 21 Z 0 61 W 1 26 Z 1 43 W 0 35 Z 0 24 W 0 40 Z 0 - 4.50 22.00 11.0 2
57 Callebaut Katia 65 1226 1316 2.0 11 W 0 51 Z 0 60 W 1 41 Z 0 45 W 0 61 Z 1 44 W 0 - 2.00 18.50 7.0 2
58 Verhelst Eleen 67 1175 1266 2.0 29 W 0 46 Z 0 48 W 0 59 Z 1 53 W 0 54 Z 0 63 Z 1 - 2.00 16.50 5.0 2
59 Burssens Guy 61 1433 1229 2.0 43 Z 0 45 W 0 35 Z 0 58 W 0 B1 37 Z 0 61 W 1 - 1.50 16.50 4.0 1
60 Vandevelde Luc 57 1507 1277 1.5 1 Z 0 25 W 0 57 Z 0 54 W ½ 63 Z 1 51 Z 0 48 W 0 - 1.75 20.50 5.0 1
61 Fauconnier Nick 69 0 802 1.0 18 W 0 56 Z 0 B1 26 W 0 47 Z 0 57 W 0 59 Z 0 - 2.00 19.00 5.0 0
62 Ingels Nick 68 1162 663 1.0 26 Z 0 44 W 0 37 Z 0 B1 46 W 0 48 Z 0 54 W 0 - 1.50 20.50 4.0 0
63 Dewilde Rudi 64 1254 714 1.0 34 Z 0 36 W 0 47 Z 0 53 Z 0 60 W 0 B1 58 W 0 - 0.50 16.50 2.0 0
64 Petrisor Adrian-Marian 1 2413 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
65 Mitran Anthony Cristian 16 2068 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
66 Dechamps Mark 27 2001 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
67 Demiddele Kevin 31 1969 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
68 Huygebaert Batist 38 1832 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
69 Mitran Ovi 54 1547 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
70 Bleyaert Stefaan 62 1366 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
71 Godde Matthias 20 2039 839 0.0 52 Z 0 A A A A A A - 0.00 16.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/03 04:35