SwarLogo 1 Mei Tornooi Rapid Aalter D SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2018 tot 01/05/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 Vanduyfhuys Igor -12 2006-03-10 M 14603 1627 KGSRL Gent 6.0 1699 - 26.75 31.50 25.0 5
2 Victor Julian -12 2006-07-12 M 16868 0 KGSRL Gent 6.0 1471 - 26.50 32.00 24.5 5
3 Zouaghi Amir -12 2007-07-10 M 14606 1375 KGSRL Gent 6.0 1468 - 21.50 27.00 25.0 6
4 Musabayeva Diana -12 2007-10-10 F 16881 1358 Mercatel 5.5 1366 - 24.50 33.00 23.5 5
5 Verboven Wout -12 2006-11-28 M 15850 1641 Dolle Toren Leuven 5.5 1607 - 22.50 31.00 25.5 5
6 Vranckx Jonas -12 2006-05-26 M 16085 1297 Mechelen 5.5 1192 - 20.50 28.00 20.5 5
7 Akulov Mikhail -12 2006-10-18 M 13297 1600 Leopoldsburg 5.5 1449 - 19.50 26.00 21.0 5
8 Cappan Pjotr -12 2007-02-23 M 14898 1322 LSV-Chesspirant 5.0 1174 - 19.00 29.50 20.0 5
9 Dewever Niel -12 2006-07-11 M 19023 670 Waregem 5.0 771 - 19.00 28.00 19.0 5
10 Vergauwen Floris -12 2007-03-29 M 15669 0 Opwijk 5.0 583 - 19.00 27.50 17.0 5
11 Vanherck Jorre -12 2007-02-20 M 15758 1259 Opwijk 5.0 1017 - 19.00 26.00 19.0 5
12 Dreelinck Jacob -12 2007-09-28 M 14086 1507 Geraardsbergen 5.0 1425 - 18.75 30.50 24.5 4
13 Degrave Robbert -12 2006-02-08 M 15655 1419 Roeselare 5.0 1288 - 17.00 27.00 21.0 5
14 Froeyman Hugo -12 2009-01-28 M 14489 1319 Mechelen 5.0 1184 - 16.50 27.00 20.0 5
15 Malfliet Alexander -12 2006-02-16 M 15721 1259 LSV-Chesspirant 5.0 1233 - 14.00 23.50 20.0 5
16 Van Campenhoudt Theo -12 2007-06-18 M 13771 1171 CREB Bruxelles 4.5 1248 - 18.75 31.50 21.0 4
17 Deleu Karen -12 2006-10-19 F 14521 1423 KGSRL Gent 4.5 1218 - 18.25 29.50 21.0 4
18 Meysman Kaito -12 2009-08-15 M 16017 0 KBSK Brugge 4.5 966 - 17.75 29.00 16.0 4
19 Paes Martijn -12 2006-01-31 M 15064 1341 Dolle Toren Leuven 4.5 1235 - 15.00 29.50 22.0 4
20 Vansteenhuyse Rune -12 2006-08-02 M 14415 0 Tielt 4.5 707 - 15.00 26.50 19.5 4
21 Gijsels Xander -12 2006-06-17 M 15918 1253 Turnhout 4.5 1147 - 14.75 27.50 19.0 4
22 Lambrecht Rune -12 2007-02-06 M 14234 1005 Blankenberge 4.5 707 - 12.25 20.00 16.0 4
23 Nemegeer Arne -12 2006-04-03 M 14068 1627 Aalter 4.0 1360 - 16.00 32.00 19.0 4
24 Mernier Simon -12 2010-02-20 M 16673 680 Neerpelt 4.0 726 - 15.25 29.50 16.5 3
25 Smolders Oscar -12 2008-07-14 M 16867 670 Turnhout 4.0 777 - 14.50 30.50 19.0 4
26 Deleu Leen -12 2006-10-19 F 14517 1290 KGSRL Gent 4.0 940 - 13.25 25.00 18.5 3
27 Dutre Wonder -12 2007-01-20 M 18195 0 MSV 4.0 877 - 12.50 26.50 15.0 4
28 Claeys Tuur -12 2006-11-21 M 19543 0 Landegem 4.0 462 - 12.00 25.00 15.0 4
29 Jortay Raphael -12 2007-08-29 M 14476 0 CRELEL Liège 4.0 635 - 11.50 27.00 13.0 4
30 Cotman Lothar -12 2007-04-24 M 16246 945 Opwijk 4.0 706 - 11.50 24.00 16.0 4
31 Celiktas Ayhan -12 2007-04-11 M 18084 0 Hoboken 4.0 442 - 11.00 25.50 16.0 4
32 Vandewalle Noah -12 2006-04-07 M 16674 0 KBSK Brugge 4.0 229 - 11.00 19.50 13.0 4
33 Wylleman Arjan -12 2006-08-24 M 16297 1124 MSV 4.0 859 - 10.50 26.50 18.0 4
34 Faulconer Casper -12 2007-09-02 M 17530 0 Dendermonde 4.0 471 - 10.50 24.50 12.0 4
35 Van Steertegem Maxim -12 2006-03-21 M 15672 650 Opwijk 4.0 476 - 10.00 22.50 15.0 4
36 Joseph Quinten -12 2007-04-13 M 16847 0 KOSK Oostende 4.0 594 - 8.00 21.50 14.0 4
37 De Keukelaere Mathias -12 2007-03-06 M 15771 0 LSV-Chesspirant 3.5 1167 - 15.50 31.50 19.5 3
38 Van De Vyver Milan -12 2006-07-07 M 18347 0 3.5 716 - 12.50 30.00 16.5 3
39 Bossuyt Keith -12 2006-05-21 M 17964 0 Gistel 3.5 203 - 9.75 24.50 15.0 3
40 Pauwels Fons -12 2006-01-13 M 17445 0 Dendermonde 3.5 794 - 9.75 24.00 13.5 3
41 Xing Daniel -12 2006-09-29 M 18102 0 KGSRL Gent 3.5 96 - 8.75 23.00 13.5 3
42 Loncke Daan -12 2006-01-30 M 18540 0 Oostkamp 3.5 290 - 8.50 23.50 12.0 2
43 Smolders Bavo -12 2006-11-26 M 15540 1481 Turnhout 3.5 1081 - 8.25 22.50 11.5 3
44 Van Wassenhove Sverre -12 2006-07-20 M 15035 0 Aalter 3.5 179 - 7.75 20.00 13.0 3
45 Withouck Jonas -12 2006-07-12 M 15171 0 Izegem 3.5 144 - 6.75 19.50 10.0 3
46 Van Der Goten Stan -12 2007-12-11 M 19540 0 Mercatel 3.0 582 - 12.00 28.50 15.0 3
47 Olieslager Max -12 2006-02-21 M 17588 0 Wachtebeke 3.0 639 - 11.50 28.00 14.0 2
48 Kaminskiy Volodimyr -12 2007-08-29 M 16787 0 Aalter 3.0 671 - 9.50 27.50 12.0 3
49 Decraene Jade -12 2007-02-09 F 15522 0 Tielt 3.0 363 - 9.50 27.00 13.0 3
50 Van Outryve Vincent -12 2007-04-19 M 17589 0 LSV-Chesspirant 3.0 381 - 9.00 25.00 14.0 3
51 Van Eenooghe Ward -12 2006-09-22 M 18560 0 Aalter 3.0 39 - 9.00 24.00 11.0 3
52 Vandermeulen Oscar -12 2007-05-11 M 16598 0 Mercatel 3.0 504 - 8.00 26.00 14.0 3
53 Tratsaert Wout -12 2007-04-26 M 19517 0 Gistel 3.0 78 - 7.00 22.50 12.0 3
54 Van Houdt Niels -12 2007-03-28 M 19352 0 Turnhout 3.0 227 - 6.50 23.50 13.0 3
55 Moons Matteo -12 2006-07-27 M 15785 0 Lier 3.0 689 - 6.00 25.00 12.0 3
56 Haesart Wannes -12 2006-05-19 M 19504 0 Landegem 3.0 343 - 6.00 22.00 10.0 3
57 Groffils Leonard -12 2011-08-21 M 17827 670 Overpelt 3.0 327 - 6.00 21.50 11.0 3
58 Declerck Youri -12 2006-04-21 M 17962 0 Gistel 3.0 146 - 6.00 19.00 12.0 3
59 De Kneef Thibo -12 2007-09-26 M 16692 0 Aalter 3.0 139 - 5.00 21.00 11.0 3
60 Peeren Yonas -12 2007-01-23 M 15509 0 KOSK Oostende 3.0 219 - 5.00 19.00 7.0 3
61 Steen Quinten -12 2007-10-29 M 19516 0 Gistel 3.0 110 - 4.00 19.50 8.0 3
62 Van Herbruggen Cas -12 2006-06-20 M 16852 0 2.5 528 - 4.25 23.00 11.0 2
63 De Ruyck Teo -12 2007-02-09 M 16785 0 Aalter 2.0 -166 - 6.00 21.50 8.0 1
64 Bastien Sidan -12 2007-11-26 M 16118 0 Aalter 2.0 421 - 5.50 26.50 12.0 2
65 Vanhaverbeke Nel -12 2007-12-31 F 17888 0 Izegem 2.0 110 - 5.00 25.00 12.0 2
66 Cocquyt Ben -12 2007-05-08 M 19550 0 KOSK Oostende 2.0 22 - 4.50 25.00 11.0 2
67 Peeters Jurre -12 2007-10-03 M 16199 0 Kapelle-op-den-Bos 2.0 107 - 4.00 24.00 8.0 2
68 Rosseel Rhune -12 2007-07-09 M 19520 0 Gistel 2.0 202 - 4.00 22.00 8.0 2
69 Latre Gentle -12 2006-03-03 M 18649 0 Oostkamp 2.0 -166 - 3.50 21.00 8.0 2
70 Caudron Sil -12 2007-08-13 M 15529 0 Opwijk 2.0 -166 - 3.50 16.00 7.0 2
71 Foulon Thales -12 2007-09-01 M 16129 0 Aalter 2.0 63 - 2.00 19.00 5.0 2
72 Bonte Jasper -12 2006-11-28 M 16124 0 Aalter 2.0 -166 - 2.00 16.00 4.0 1
73 Vanhercke Andrew -12 2006-12-15 M 17971 0 Gistel 2.0 -166 - 2.00 15.50 5.0 2
74 Toro Miguel -12 2006-07-07 M 14722 0 Aalter 2.0 113 - 1.50 18.00 8.0 2
75 Latowski Karol -12 2007-05-18 M 16338 0 Aalter 1.5 -34 - 3.00 24.00 5.5 1
76 Despiere Deborah -12 2007-09-29 F 18664 0 1.5 4 - 1.50 19.00 3.5 1
77 Maes Jasper -12 2007-07-03 M 19553 0 Wachtebeke 1.0 190 - 0.50 19.00 4.0 1
78 Yu Ivar -12 2006-10-02 M 19561 0 Brasschaat 1.0 -284 - 0.50 17.50 3.0 1
79 De Loose Nicholas -12 2007-09-23 M 19503 0 Landegem 1.0 -800 - 0.00 11.50 1.0 0
80 T'Jonck Arthur -12 2007-10-15 M 19407 0 Blankenberge 0.5 -261 - 1.00 15.50 2.5 0
81 Wouters Tibo -12 2008-06-01 M 16007 1279 Turnhout 0.0 0 - 0.00 17.50 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5 1-0 Despiere Deborah 42 (0) 1.5
2 Dutre Wonder 43 (0) 4.0 0-1 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0
3 Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0 1-0 Faulconer Casper 44 (0) 4.0
4 Foulon Thales 45 (0) 2.0 0-1 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5
5 Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0 1-0 Haesart Wannes 46 (0) 3.0
6 Jortay Raphael 47 (0) 4.0 1-0 Smolders Bavo 6 (1481) 3.5
7 Deleu Karen 7 (1423) 4.5 1-0 Joseph Quinten 48 (0) 4.0
8 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0 0-1 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0
9 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0 1-0 Latowski Karol 50 (0) 1.5
10 Loncke Daan 51 (0) 3.5 0-1 Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5
11 Paes Martijn 11 (1341) 4.5 1-0 Maes Jasper 52 (0) 1.0
12 Meysman Kaito 53 (0) 4.5 1-0 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0
13 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0 1-0 Moons Matteo 54 (0) 3.0
14 Olieslager Max 55 (0) 3.0 ½-½ Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5
15 Deleu Leen 15 (1290) 4.0 1-0 Pauwels Fons 56 (0) 3.5
16 Peeren Yonas 57 (0) 3.0 0-1 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0
17 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0 1-0 Peeters Jurre 58 (0) 2.0
18 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0 0-1 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5
19 Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5 1-0 Steen Quinten 60 (0) 3.0
20 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5 0-1 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0
21 Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5 1-0 Toro Miguel 62 (0) 2.0
22 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0 0-1 Cotman Lothar 23 (945) 4.0
23 Mernier Simon 24 (680) 4.0 ½-½ Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5
24 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0 1-0 Dewever Niel 25 (670) 5.0
25 Groffils Leonard 26 (670) 3.0 1-0 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0
26 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0 0-1 Smolders Oscar 27 (670) 4.0
27 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0 1-0 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0
28 Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5 0-1 Bastien Sidan 29 (0) 2.0
29 Bonte Jasper 30 (0) 2.0 0-1 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0
30 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0 1-0 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5
31 Caudron Sil 32 (0) 2.0 0-1 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0
32 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0 0-1 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0
33 Claeys Tuur 34 (0) 4.0 0-1 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0
34 Victor Julian 75 (0) 6.0 1-0 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0
35 De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5 1-0 Withouck Jonas 76 (0) 3.5
36 Yu Ivar 77 (0) 1.0 0-1 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0
37 De Loose Nicholas 38 (0) 1.0 0-1 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5
38 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5 1-0 De Ruyck Teo 39 (0) 2.0
39 Declerck Youri 40 (0) 3.0 1-0 Latre Gentle 80 (0) 2.0
40 Xing Daniel 81 (0) 3.5 0-1 Decraene Jade 41 (0) 3.0
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 26 (670) 3.0 0-1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5
2 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0 1-0 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0
3 Smolders Oscar 27 (670) 4.0 0-1 Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0
4 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5 0-1 De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5
5 Bastien Sidan 29 (0) 2.0 0-1 Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0
6 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0 0-1 Deleu Karen 7 (1423) 4.5
7 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0 1-0 Declerck Youri 40 (0) 3.0
8 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0 0-1 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0
9 Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5 1-0 Jortay Raphael 47 (0) 4.0
10 Decraene Jade 41 (0) 3.0 0-1 Paes Martijn 11 (1341) 4.5
11 Meysman Kaito 53 (0) 4.5 0-1 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0
12 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0 1-0 Deleu Leen 15 (1290) 4.0
13 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0 0-1 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0
14 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0 0-1 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0
15 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5 1-0 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0
16 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0 0-1 Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5
17 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0 0-1 Victor Julian 75 (0) 6.0
18 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5 ½-½ Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5
19 Cotman Lothar 23 (945) 4.0 0-1 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5
20 Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5 1-0 Mernier Simon 24 (680) 4.0
21 Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5 1-0 Olieslager Max 55 (0) 3.0
22 Smolders Bavo 6 (1481) 3.5 1-0 Maes Jasper 52 (0) 1.0
23 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0 1-0 Moons Matteo 54 (0) 3.0
24 Dewever Niel 25 (670) 5.0 1-0 Peeren Yonas 57 (0) 3.0
25 Pauwels Fons 56 (0) 3.5 1-0 Bonte Jasper 30 (0) 2.0
26 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5 1-0 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0
27 Peeters Jurre 58 (0) 2.0 1-0 Caudron Sil 32 (0) 2.0
28 Steen Quinten 60 (0) 3.0 0-1 Claeys Tuur 34 (0) 4.0
29 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0 1-0 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5
30 Toro Miguel 62 (0) 2.0 1-0 De Loose Nicholas 38 (0) 1.0
31 De Ruyck Teo 39 (0) 2.0 0-1 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0
32 Despiere Deborah 42 (0) 1.5 0-1 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0
33 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0 0-1 Dutre Wonder 43 (0) 4.0
34 Faulconer Casper 44 (0) 4.0 1-0 Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5
35 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0 1-0 Foulon Thales 45 (0) 2.0
36 Haesart Wannes 46 (0) 3.0 1-0 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0
37 Joseph Quinten 48 (0) 4.0 1-0 Yu Ivar 77 (0) 1.0
38 Withouck Jonas 76 (0) 3.5 0-1 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0
39 Latowski Karol 50 (0) 1.5 0-1 Xing Daniel 81 (0) 3.5
40 Latre Gentle 80 (0) 2.0 0-1 Loncke Daan 51 (0) 3.5
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5 1-0 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0
2 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0 0-1 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0
3 Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0 1-0 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5
4 Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0 1-0 Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5
5 Deleu Karen 7 (1423) 4.5 0-1 De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5
6 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0 0-1 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0
7 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0 1-0 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0
8 Victor Julian 75 (0) 6.0 ½-½ Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5
9 Paes Martijn 11 (1341) 4.5 1-0 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5
10 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5 0-1 Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5
11 Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5 0-1 Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5
12 Decraene Jade 41 (0) 3.0 0-1 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5
13 Dutre Wonder 43 (0) 4.0 1-0 Smolders Bavo 6 (1481) 3.5
14 Faulconer Casper 44 (0) 4.0 0-1 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0
15 Deleu Leen 15 (1290) 4.0 1-0 Haesart Wannes 46 (0) 3.0
16 Jortay Raphael 47 (0) 4.0 0-1 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0
17 Joseph Quinten 48 (0) 4.0 0-1 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0
18 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0 1-0 Cotman Lothar 23 (945) 4.0
19 Loncke Daan 51 (0) 3.5 0-1 Dewever Niel 25 (670) 5.0
20 Pauwels Fons 56 (0) 3.5 1-0 Groffils Leonard 26 (670) 3.0
21 Smolders Oscar 27 (670) 4.0 1-0 Meysman Kaito 53 (0) 4.5
22 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0 1-0 Peeters Jurre 58 (0) 2.0
23 Toro Miguel 62 (0) 2.0 0-1 Bastien Sidan 29 (0) 2.0
24 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0 0-1 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5
25 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0 0-1 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0
26 Claeys Tuur 34 (0) 4.0 0-1 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0
27 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0 0-1 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0
28 Xing Daniel 81 (0) 3.5 1-0 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0
29 Declerck Youri 40 (0) 3.0 0-1 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0
30 Mernier Simon 24 (680) 4.0 1-0 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0
31 Olieslager Max 55 (0) 3.0 1-0 Bonte Jasper 30 (0) 2.0
32 Caudron Sil 32 (0) 2.0 0-1 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0
33 De Loose Nicholas 38 (0) 1.0 0-1 Steen Quinten 60 (0) 3.0
34 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5 ½-½ De Ruyck Teo 39 (0) 2.0
35 Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5 1-0 Despiere Deborah 42 (0) 1.5
36 Foulon Thales 45 (0) 2.0 0-1 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0
37 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0 0-1 Latowski Karol 50 (0) 1.5
38 Maes Jasper 52 (0) 1.0 0-1 Withouck Jonas 76 (0) 3.5
39 Moons Matteo 54 (0) 3.0 1-0 Yu Ivar 77 (0) 1.0
40 Peeren Yonas 57 (0) 3.0 0-1 Latre Gentle 80 (0) 2.0
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0 0-1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5
2 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0 0-1 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0
3 Paes Martijn 11 (1341) 4.5 ½-½ Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0
4 De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5 0-1 Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0
5 Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5 1-0 Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5
6 Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5 0-1 Victor Julian 75 (0) 6.0
7 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5 1-0 Bastien Sidan 29 (0) 2.0
8 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5 0-1 Deleu Karen 7 (1423) 4.5
9 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0 1-0 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0
10 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0 1-0 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0
11 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0 0-1 Deleu Leen 15 (1290) 4.0
12 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0 1-0 Dutre Wonder 43 (0) 4.0
13 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0 0-1 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0
14 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5 1-0 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0
15 Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5 1-0 Pauwels Fons 56 (0) 3.5
16 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0 1-0 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0
17 Dewever Niel 25 (670) 5.0 1-0 Xing Daniel 81 (0) 3.5
18 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0 0-1 Smolders Oscar 27 (670) 4.0
19 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5 1-0 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0
20 Olieslager Max 55 (0) 3.0 1-0 Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5
21 Mernier Simon 24 (680) 4.0 1-0 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5
22 Smolders Bavo 6 (1481) 3.5 0-1 Meysman Kaito 53 (0) 4.5
23 Cotman Lothar 23 (945) 4.0 1-0 Toro Miguel 62 (0) 2.0
24 Moons Matteo 54 (0) 3.0 1-0 Groffils Leonard 26 (670) 3.0
25 Peeters Jurre 58 (0) 2.0 0-1 Claeys Tuur 34 (0) 4.0
26 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0 0-1 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0
27 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0 0-1 Declerck Youri 40 (0) 3.0
28 Steen Quinten 60 (0) 3.0 0-1 Decraene Jade 41 (0) 3.0
29 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0 1-0 Faulconer Casper 44 (0) 4.0
30 Haesart Wannes 46 (0) 3.0 0-1 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0
31 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0 1-0 Jortay Raphael 47 (0) 4.0
32 Latre Gentle 80 (0) 2.0 0-1 Joseph Quinten 48 (0) 4.0
33 Latowski Karol 50 (0) 1.5 0-1 Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5
34 Withouck Jonas 76 (0) 3.5 ½-½ Loncke Daan 51 (0) 3.5
35 De Ruyck Teo 39 (0) 2.0 1-0 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0
36 Caudron Sil 32 (0) 2.0 1-0 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5
37 Bonte Jasper 30 (0) 2.0 0-1 Peeren Yonas 57 (0) 3.0
38 Maes Jasper 52 (0) 1.0 1-0 De Loose Nicholas 38 (0) 1.0
39 Despiere Deborah 42 (0) 1.5 0-1 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0
40 Yu Ivar 77 (0) 1.0 0-1 Foulon Thales 45 (0) 2.0
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5 ½-½ Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0
2 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0 0-1 Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5
3 Victor Julian 75 (0) 6.0 1-0 Paes Martijn 11 (1341) 4.5
4 Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0 1-0 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0
5 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0 0-1 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5
6 Deleu Karen 7 (1423) 4.5 1-0 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5
7 Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5 1-0 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0
8 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0 0-1 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0
9 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0 0-1 Dewever Niel 25 (670) 5.0
10 Deleu Leen 15 (1290) 4.0 ½-½ De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5
11 Smolders Oscar 27 (670) 4.0 1-0 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0
12 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5 ½-½ Olieslager Max 55 (0) 3.0
13 Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5 0-1 Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5
14 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0 0-1 Mernier Simon 24 (680) 4.0
15 Pauwels Fons 56 (0) 3.5 0-1 Cotman Lothar 23 (945) 4.0
16 Bastien Sidan 29 (0) 2.0 0-1 Moons Matteo 54 (0) 3.0
17 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0 0-1 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5
18 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0 1-0 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0
19 Claeys Tuur 34 (0) 4.0 1-0 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0
20 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0 0-1 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0
21 Declerck Youri 40 (0) 3.0 0-1 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0
22 Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5 1-0 Decraene Jade 41 (0) 3.0
23 Dutre Wonder 43 (0) 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0
24 Joseph Quinten 48 (0) 4.0 1-0 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0
25 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0 0-1 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0
26 Meysman Kaito 53 (0) 4.5 1-0 Xing Daniel 81 (0) 3.5
27 Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5 1-0 Withouck Jonas 76 (0) 3.5
28 Loncke Daan 51 (0) 3.5 ½-½ De Ruyck Teo 39 (0) 2.0
29 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5 0-1 Smolders Bavo 6 (1481) 3.5
30 Groffils Leonard 26 (670) 3.0 1-0 Maes Jasper 52 (0) 1.0
31 Peeren Yonas 57 (0) 3.0 0-1 Caudron Sil 32 (0) 2.0
32 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0 0-1 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0
33 Faulconer Casper 44 (0) 4.0 1-0 Peeters Jurre 58 (0) 2.0
34 Foulon Thales 45 (0) 2.0 0-1 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0
35 Toro Miguel 62 (0) 2.0 0-1 Haesart Wannes 46 (0) 3.0
36 Jortay Raphael 47 (0) 4.0 1-0 Steen Quinten 60 (0) 3.0
37 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0 1-0 Latowski Karol 50 (0) 1.5
38 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5 0-1 Latre Gentle 80 (0) 2.0
39 Bonte Jasper 30 (0) 2.0 ½-½ Despiere Deborah 42 (0) 1.5
40 De Loose Nicholas 38 (0) 1.0 0-1 Yu Ivar 77 (0) 1.0
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5 0-1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5
2 Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0 ½-½ Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0
3 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5 ½-½ Victor Julian 75 (0) 6.0
4 Deleu Karen 7 (1423) 4.5 ½-½ Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5
5 Dewever Niel 25 (670) 5.0 0-1 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0
6 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0 1-0 Smolders Oscar 27 (670) 4.0
7 De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5 0-1 Paes Martijn 11 (1341) 4.5
8 Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5 1-0 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5
9 Mernier Simon 24 (680) 4.0 ½-½ Deleu Leen 15 (1290) 4.0
10 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0 0-1 Claeys Tuur 34 (0) 4.0
11 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0 1-0 Dutre Wonder 43 (0) 4.0
12 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0 0-1 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0
13 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0 1-0 Joseph Quinten 48 (0) 4.0
14 Moons Matteo 54 (0) 3.0 0-1 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0
15 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5 ½-½ Meysman Kaito 53 (0) 4.5
16 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0 0-1 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0
17 Cotman Lothar 23 (945) 4.0 1-0 Olieslager Max 55 (0) 3.0
18 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5 ½-½ Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5
19 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0 1-0 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0
20 Bastien Sidan 29 (0) 2.0 0-1 Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5
21 Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5 1-0 Groffils Leonard 26 (670) 3.0
22 Smolders Bavo 6 (1481) 3.5 1-0 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0
23 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0 0-1 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0
24 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0 1-0 Caudron Sil 32 (0) 2.0
25 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0 0-1 Loncke Daan 51 (0) 3.5
26 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0 0-1 Pauwels Fons 56 (0) 3.5
27 De Ruyck Teo 39 (0) 2.0 0-1 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0
28 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0 1-0 Declerck Youri 40 (0) 3.0
29 Decraene Jade 41 (0) 3.0 1-0 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0
30 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0 0-1 Faulconer Casper 44 (0) 4.0
31 Haesart Wannes 46 (0) 3.0 0-1 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0
32 Latre Gentle 80 (0) 2.0 0-1 Jortay Raphael 47 (0) 4.0
33 Xing Daniel 81 (0) 3.5 1-0 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5
34 Withouck Jonas 76 (0) 3.5 1-0 Foulon Thales 45 (0) 2.0
35 Latowski Karol 50 (0) 1.5 0-1 Steen Quinten 60 (0) 3.0
36 Maes Jasper 52 (0) 1.0 0-1 Toro Miguel 62 (0) 2.0
37 Yu Ivar 77 (0) 1.0 0-1 Peeren Yonas 57 (0) 3.0
38 Peeters Jurre 58 (0) 2.0 1-0 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0
39 Despiere Deborah 42 (0) 1.5 1-0 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5
40 De Loose Nicholas 38 (0) 1.0 0-1 Bonte Jasper 30 (0) 2.0
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Verboven Wout 1 (1641) 5.5 0-1 Vanduyfhuys Igor 3 (1627) 6.0
2 Victor Julian 75 (0) 6.0 1-0 Dreelinck Jacob 5 (1507) 5.0
3 Zouaghi Amir 9 (1375) 6.0 1-0 Cappan Pjotr 12 (1322) 5.0
4 Paes Martijn 11 (1341) 4.5 0-1 Akulov Mikhail 4 (1600) 5.5
5 Vranckx Jonas 14 (1297) 5.5 1-0 Deleu Karen 7 (1423) 4.5
6 Van Campenhoudt Theo 20 (1171) 4.5 0-1 Musabayeva Diana 10 (1358) 5.5
7 Smolders Oscar 27 (670) 4.0 0-1 Degrave Robbert 8 (1419) 5.0
8 Froeyman Hugo 13 (1319) 5.0 1-0 Cotman Lothar 23 (945) 4.0
9 Deleu Leen 15 (1290) 4.0 0-1 Dewever Niel 25 (670) 5.0
10 Claeys Tuur 34 (0) 4.0 0-1 Vanherck Jorre 17 (1259) 5.0
11 Malfliet Alexander 18 (1259) 5.0 1-0 Mernier Simon 24 (680) 4.0
12 Wylleman Arjan 21 (1124) 4.0 0-1 Vergauwen Floris 74 (0) 5.0
13 Van Wassenhove Sverre 69 (0) 3.5 0-1 Gijsels Xander 19 (1253) 4.5
14 Lambrecht Rune 22 (1005) 4.5 1-0 De Keukelaere Mathias 36 (0) 3.5
15 Vansteenhuyse Rune 79 (0) 4.5 1-0 Bossuyt Keith 31 (0) 3.5
16 Meysman Kaito 53 (0) 4.5 1-0 Van De Vyver Milan 64 (0) 3.5
17 Olieslager Max 55 (0) 3.0 0-1 Nemegeer Arne 2 (1627) 4.0
18 Pauwels Fons 56 (0) 3.5 ½-½ Smolders Bavo 6 (1481) 3.5
19 Van Steertegem Maxim 28 (650) 4.0 1-0 Moons Matteo 54 (0) 3.0
20 Celiktas Ayhan 33 (0) 4.0 1-0 Van Der Goten Stan 65 (0) 3.0
21 Vandewalle Noah 71 (0) 4.0 1-0 Decraene Jade 41 (0) 3.0
22 Dutre Wonder 43 (0) 4.0 1-0 Tratsaert Wout 63 (0) 3.0
23 Faulconer Casper 44 (0) 4.0 1-0 Van Houdt Niels 67 (0) 3.0
24 Jortay Raphael 47 (0) 4.0 1-0 Van Eenooghe Ward 66 (0) 3.0
25 Joseph Quinten 48 (0) 4.0 1-0 Van Outryve Vincent 68 (0) 3.0
26 Loncke Daan 51 (0) 3.5 ½-½ Xing Daniel 81 (0) 3.5
27 Caudron Sil 32 (0) 2.0 0-1 Withouck Jonas 76 (0) 3.5
28 Groffils Leonard 26 (670) 3.0 1-0 Rosseel Rhune 59 (0) 2.0
29 Peeren Yonas 57 (0) 3.0 1-0 Bastien Sidan 29 (0) 2.0
30 Steen Quinten 60 (0) 3.0 1-0 Cocquyt Ben 35 (0) 2.0
31 Toro Miguel 62 (0) 2.0 0-1 De Kneef Thibo 37 (0) 3.0
32 Vandermeulen Oscar 70 (0) 3.0 1-0 De Ruyck Teo 39 (0) 2.0
33 Declerck Youri 40 (0) 3.0 1-0 Peeters Jurre 58 (0) 2.0
34 Vanhaverbeke Nel 72 (0) 2.0 0-1 Haesart Wannes 46 (0) 3.0
35 Kaminskiy Volodimyr 49 (0) 3.0 1-0 Latre Gentle 80 (0) 2.0
36 Van Herbruggen Cas 78 (0) 2.5 1-0 Despiere Deborah 42 (0) 1.5
37 Bonte Jasper 30 (0) 2.0 ½-½ Latowski Karol 50 (0) 1.5
38 Foulon Thales 45 (0) 2.0 1-0 Maes Jasper 52 (0) 1.0
39 Vanhercke Andrew 73 (0) 2.0 1-0 T'Jonck Arthur 61 (0) 0.5
  De Loose Nicholas 38 (0) 1.0 1 Bye      
  Wouters Tibo 16 (1279) 0.0 0 Afwezig      
  Yu Ivar 77 (0) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Vanduyfhuys Igor (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1627
FIDE-ID246212
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Faulconer Casper BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Smolders Oscar BEL 670 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 3      Paes Martijn BEL 1341 4.5 Z - ½ 3.5 0.84 -0.34
5 4      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
6 2      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 Z v ½ 5.0 0.66 -0.16
7 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 Z v 1 6.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1339 31.5 Totaal 6.0 5.22 +0.78
Begin van de pagina
Victor Julian (Rank: 75)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo0
FIDE-ID257257
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 17      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 8      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 6      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
5 3      Paes Martijn BEL 1341 4.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
6 3      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 Z - ½ 5.0 0.08 +0.42
7 2      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 W v 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1371 32.0 Totaal 6.0 0.98 +5.02
Begin van de pagina
Zouaghi Amir (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1375
FIDE-ID249262
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Latowski Karol BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 Z - 1 4.0 0.19 +0.81
5 2      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 W - 0 4.0 0.52 -0.52
6 5      Dewever Niel BEL 670 5.0 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
7 3      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 W v 1 6.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 27.0 Totaal 6.0 4.96 +1.04
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1358
FIDE-ID254720
F-Elo1355
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Loncke Daan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 8      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 5      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 Z - 1 4.5 0.48 +0.52
6 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 W ^ 0 4.5 0.16 -0.16
7 6      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 Z ^ 1 5.5 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1395 33.0 Totaal 5.5 5.06 +0.44
Begin van de pagina
Verboven Wout (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1641
FIDE-ID251119
F-Elo1691
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Despiere Deborah BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Groffils Leonard BEL 670 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 1      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
5 1      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 W - ½ 4.5 0.68 -0.18
6 1      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 Z - 1 5.5 0.84 +0.16
7 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 W - 0 5.5 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 31.0 Totaal 5.5 5.53 -0.03
Begin van de pagina
Vranckx Jonas (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1297
FIDE-ID256838
F-Elo1331
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Olieslager Max BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 20      Mernier Simon BEL 680 4.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 10      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 6      Victor Julian BEL 0 6.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
5 13      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 8      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 5      Deleu Karen BEL 1423 4.5 W - 1 5.5 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1051 28.0 Totaal 5.5 5.85 -0.35
Begin van de pagina
Akulov Mikhail (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1600
FIDE-ID243116
F-Elo1630
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Foulon Thales BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 12      Decraene Jade BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Bastien Sidan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
6 3      Victor Julian BEL 0 6.0 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
7 4      Paes Martijn BEL 1341 4.5 Z ^ 1 5.5 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1300 26.0 Totaal 5.5 6.30 -0.80
Begin van de pagina
Cappan Pjotr (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1322
FIDE-ID249300
F-Elo1376
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Meysman Kaito BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 23      Moons Matteo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Faulconer Casper BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 Z - 1 4.0 0.76 +0.24
6 6      Smolders Oscar BEL 670 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 3      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 Z - 0 5.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1056 29.5 Totaal 5.0 5.79 -0.79
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 25)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo670
FIDE-ID259543
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 24      Peeren Yonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Loncke Daan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 17      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 5      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 9      Deleu Leen BEL 1290 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1328 28.0 Totaal 5.0 3.92 +1.08
Begin van de pagina
Vergauwen Floris (Rank: 74)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo0
FIDE-ID254452
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Claeys Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 30      Mernier Simon BEL 680 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
6 19      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 12      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0991 27.5 Totaal 5.0 2.24 +2.76
Begin van de pagina
Vanherck Jorre (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1259
FIDE-ID252468
F-Elo1514
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Peeren Yonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 16      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 11      Smolders Oscar BEL 670 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 13      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 10      Claeys Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 26.0 Totaal 5.0 6.44 -1.44
Begin van de pagina
Dreelinck Jacob (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1507
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Bastien Sidan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 4      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 Z - ½ 4.5 0.32 +0.18
6 2      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 W - ½ 5.0 0.34 +0.16
7 2      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1479 30.5 Totaal 5.0 5.22 -0.22
Begin van de pagina
Degrave Robbert (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15655
N-Elo1419
FIDE-ID256501
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Declerck Youri BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 W - 0 3.0 0.22 -0.22
5 7      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 Z - 0 3.0 0.81 -0.81
6 11      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Smolders Oscar BEL 670 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1160 27.0 Totaal 5.0 5.63 -0.63
Begin van de pagina
Froeyman Hugo (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1319
FIDE-ID254630
F-Elo1353
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Moons Matteo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Meysman Kaito BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
4 10      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Dewever Niel BEL 670 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 12      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Cotman Lothar BEL 945 4.0 W - 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1085 27.0 Totaal 5.0 5.63 -0.63
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1259
FIDE-ID252557
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Peeters Jurre BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 13      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 W - 0 3.0 0.12 -0.12
6 14      Moons Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 11      Mernier Simon BEL 680 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1302 23.5 Totaal 5.0 4.82 +0.18
Begin van de pagina
Van Campenhoudt Theo (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13771
N-Elo1171
FIDE-ID248614
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Steen Quinten BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 15      Pauwels Fons BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 W - 1 4.0 0.19 +0.81
6 4      Deleu Karen BEL 1423 4.5 Z - ½ 4.5 0.19 +0.31
7 6      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 W - 0 4.5 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 31.5 Totaal 4.5 3.52 +0.98
Begin van de pagina
Deleu Karen (Rank: 7)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1423
FIDE-ID246697
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 8      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 W - 1 4.0 0.72 +0.28
6 4      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 W - ½ 4.5 0.81 -0.31
7 5      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 Z - 0 4.5 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1240 29.5 Totaal 4.5 5.88 -1.38
Begin van de pagina
Meysman Kaito (Rank: 53)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo0
FIDE-ID254290
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Smolders Oscar BEL 670 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 26      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 16      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1209 29.0 Totaal 4.5 1.40 +3.10
Begin van de pagina
Paes Martijn (Rank: 11)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1341
FIDE-ID251500
F-Elo1382
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Maes Jasper BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Decraene Jade BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 9      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 W - ½ 3.5 0.16 +0.34
5 3      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
6 7      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 W - 0 4.5 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1613 29.5 Totaal 4.5 4.94 -0.44
Begin van de pagina
Vansteenhuyse Rune (Rank: 79)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14415
N-Elo0
FIDE-ID250651
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 19      Cotman Lothar BEL 945 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 9      Paes Martijn BEL 1341 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 19      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 12      Olieslager Max BEL 0 3.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 8      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
7 15      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1058 26.5 Totaal 4.5 1.82 +2.68
Begin van de pagina
Gijsels Xander (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15918
N-Elo1253
FIDE-ID252999
F-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 14      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Deleu Karen BEL 1423 4.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
6 15      Meysman Kaito BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 13      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1525 27.5 Totaal 4.5 4.98 -0.48
Begin van de pagina
Lambrecht Rune (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1005
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Toro Miguel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 11      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.92 -0.92
4 20      Olieslager Max BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
5 27      Withouck Jonas BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 20      Bastien Sidan BEL 0 2.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 14      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 20.0 Totaal 4.5 6.44 -1.94
Begin van de pagina
Nemegeer Arne (Rank: 2)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1627
FIDE-ID250589
F-Elo1661
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 2      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 W - 0 3.0 0.81 -0.81
5 4      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 10      Claeys Tuur BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
7 17      Olieslager Max BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 32.0 Totaal 4.0 5.89 -1.89
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo680
FIDE-ID254894
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 20      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 30      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 21      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 14      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 Z ^ 1 3.5 0.54 +0.46
6 9      Deleu Leen BEL 1290 4.0 W v ½ 4.0 0.08 +0.42
7 11      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1124 29.5 Totaal 4.0 3.54 +0.46
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 27)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo670
FIDE-ID258091
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Meysman Kaito BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 18      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 11      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 6      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1406 30.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Deleu Leen (Rank: 15)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1290
FIDE-ID246700
F-Elo1294
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pauwels Fons BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 15      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 10      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 9      Mernier Simon BEL 680 4.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
7 9      Dewever Niel BEL 670 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0675 25.0 Totaal 4.0 6.44 -2.44
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 43)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 22      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1446 26.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Claeys Tuur (Rank: 34)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19543
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Steen Quinten BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 26      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Peeters Jurre BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 10      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1443 25.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Jortay Raphael (Rank: 47)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.14476
N-Elo0
FIDE-ID254673
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 36      Steen Quinten BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 32      Latre Gentle BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1366 27.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 23)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo945
FIDE-ID255173
F-Elo1130
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 19      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 18      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 23      Toro Miguel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Pauwels Fons BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 17      Olieslager Max BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 Z - 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 24.0 Totaal 4.0 5.62 -1.62
Begin van de pagina
Celiktas Ayhan (Rank: 33)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo0
FIDE-ID258822
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Deleu Karen BEL 1423 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 25      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 19      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 20      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1372 25.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Vandewalle Noah (Rank: 71)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16674
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 27      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 35      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 37      Latowski Karol BEL 0 1.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 31      Haesart Wannes BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 21      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1253 19.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Wylleman Arjan (Rank: 21)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16297
N-Elo1124
FIDE-ID253618
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Victor Julian BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 17      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
6 16      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 12      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1322 26.5 Totaal 4.0 5.76 -1.76
Begin van de pagina
Faulconer Casper (Rank: 44)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17530
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1627 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Peeters Jurre BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 30      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 23      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1474 24.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 28)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo650
FIDE-ID255483
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 22      Peeters Jurre BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 19      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 14      Mernier Simon BEL 680 4.0 W - 0 2.0 0.46 -0.46
6 23      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 19      Moons Matteo BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1153 22.5 Totaal 4.0 5.14 -1.14
Begin van de pagina
Joseph Quinten (Rank: 48)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.16847
N-Elo0
FIDE-ID255629
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Deleu Karen BEL 1423 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      Yu Ivar BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 32      Latre Gentle BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 25      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1268 21.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
De Keukelaere Mathias (Rank: 36)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo0
FIDE-ID255246
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Withouck Jonas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      Deleu Karen BEL 1423 4.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 4      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 10      Deleu Leen BEL 1290 4.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 7      Paes Martijn BEL 1341 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 14      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1361 31.5 Totaal 3.5 0.98 +2.52
Begin van de pagina
Van De Vyver Milan (Rank: 64)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.18347
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Mernier Simon BEL 680 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 21      Olieslager Max BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 11      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
4 5      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
5 13      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 21      Groffils Leonard BEL 670 3.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
7 16      Meysman Kaito BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1002 30.0 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina
Bossuyt Keith (Rank: 31)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17964
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Deleu Karen BEL 1423 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 18      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 15      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1423 24.5 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Pauwels Fons (Rank: 56)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17445
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Deleu Leen BEL 1290 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Bonte Jasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Groffils Leonard BEL 670 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 15      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Cotman Lothar BEL 945 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1111 24.0 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina
Xing Daniel (Rank: 81)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 39      Latowski Karol BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 28      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 17      Dewever Niel BEL 670 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 26      Meysman Kaito BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 33      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 26      Loncke Daan BEL 0 3.5 Z v ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 23.0 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Loncke Daan (Rank: 51)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.18540
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Musabayeva Diana BEL 1358 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 40      Latre Gentle BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Dewever Niel BEL 670 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 34      Withouck Jonas BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 28      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
6 25      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 26      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1014 23.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 6)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1481
FIDE-ID257818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 22      Maes Jasper BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 22      Meysman Kaito BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 29      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 18      Pauwels Fons BEL 0 3.5 Z ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 22.5 Totaal 3.5 6.44 -2.94
Begin van de pagina
Van Wassenhove Sverre (Rank: 69)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.15035
N-Elo0
FIDE-ID254789
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Bastien Sidan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 34      Faulconer Casper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Despiere Deborah BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 33      Latowski Karol BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 18      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 13      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1253 20.0 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Withouck Jonas (Rank: 76)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.15171
N-Elo0
FIDE-ID258423
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      De Keukelaere Mathias BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 38      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 38      Maes Jasper BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 34      Loncke Daan BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 27      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 34      Foulon Thales BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 27      Caudron Sil BEL 0 2.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1005 19.5 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Van Der Goten Stan (Rank: 65)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19540
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Dewever Niel BEL 670 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 6      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 16      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 27      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 20      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1118 28.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Olieslager Max (Rank: 55)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.17588
N-Elo0
FIDE-ID257370
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 21      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 31      Bonte Jasper BEL 0 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 20      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 W v 1 2.5 0.08 +0.92
5 12      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 Z v ½ 3.0 0.50 +0.00
6 17      Cotman Lothar BEL 945 4.0 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
7 17      Nemegeer Arne BEL 1627 4.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1218 28.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr (Rank: 49)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo0
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 38      Withouck Jonas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Cotman Lothar BEL 945 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 14      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 25      Vergauwen Floris BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 35      Latre Gentle BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1274 27.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 41)

Rangschikking49
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo0
FIDE-ID258415
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Xing Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Paes Martijn BEL 1341 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Steen Quinten BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 29      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 21      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1470 27.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Outryve Vincent (Rank: 68)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.17589
N-Elo0
FIDE-ID259403
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Foulon Thales BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 26      Claeys Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Deleu Leen BEL 1290 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 21      Declerck Youri BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 16      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 25      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1021 25.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Van Eenooghe Ward (Rank: 66)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.18560
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Groffils Leonard BEL 670 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Dutre Wonder BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Foulon Thales BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 29      Faulconer Casper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Claeys Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 28      Declerck Youri BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 24.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Vandermeulen Oscar (Rank: 70)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo0
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Bonte Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Deleu Leen BEL 1290 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 13      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 29      Decraene Jade BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 32      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1308 26.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Tratsaert Wout (Rank: 63)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.19517
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Cotman Lothar BEL 945 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Caudron Sil BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 22      Dutre Wonder BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0945 22.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Houdt Niels (Rank: 67)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.19352
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Smolders Oscar BEL 670 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Despiere Deborah BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 30      Haesart Wannes BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 23      Faulconer Casper BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0994 23.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Moons Matteo (Rank: 54)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.15785
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Cappan Pjotr BEL 1322 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 39      Yu Ivar BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Groffils Leonard BEL 670 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 16      Bastien Sidan BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1044 25.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Haesart Wannes (Rank: 46)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.19504
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Deleu Leen BEL 1290 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 35      Toro Miguel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 31      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 34      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1398 22.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 26)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo670
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Pauwels Fons BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 24      Moons Matteo BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 30      Maes Jasper BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Van De Vyver Milan BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 28      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1641 21.5 Totaal 3.0 5.60 -2.60
Begin van de pagina
Declerck Youri (Rank: 40)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.17962
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Latre Gentle BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Degrave Robbert BEL 1419 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 29      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 27      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 28      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 33      Peeters Jurre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1419 19.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
De Kneef Thibo (Rank: 37)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.16692
N-Elo0
FIDE-ID257338
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Yu Ivar BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 28      Xing Daniel BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 32      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Pauwels Fons BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 31      Toro Miguel BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1375 21.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Peeren Yonas (Rank: 57)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.15509
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vanherck Jorre BEL 1259 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Dewever Niel BEL 670 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 40      Latre Gentle BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 37      Bonte Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 31      Caudron Sil BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 37      Yu Ivar BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Bastien Sidan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0964 19.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Steen Quinten (Rank: 60)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.19516
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Campenhoudt Theo BEL 1171 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Claeys Tuur BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      De Loose Nicholas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 36      Jortay Raphael BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Latowski Karol BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 30      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1171 20.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Herbruggen Cas (Rank: 78)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.16852
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      De Loose Nicholas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 18      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 10      Vranckx Jonas BEL 1297 5.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 21      Mernier Simon BEL 680 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 29      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 33      Xing Daniel BEL 0 3.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 36      Despiere Deborah BEL 0 1.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1115 23.5 Totaal 2.5 1.82 +0.68
Begin van de pagina
De Ruyck Teo (Rank: 39)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.16785
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Vansteenhuyse Rune BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 31      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 35      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
5 28      Loncke Daan BEL 0 3.5 Z ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
6 27      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 32      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 21.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Bastien Sidan (Rank: 29)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Dreelinck Jacob BEL 1507 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Toro Miguel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Moons Matteo BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 29      Peeren Yonas BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1370 26.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Vanhaverbeke Nel (Rank: 72)

Rangschikking65
GeslachtF
Stamnr.17888
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Caudron Sil BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 29      Declerck Youri BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 18      Smolders Oscar BEL 670 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 24      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 30      Faulconer Casper BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 34      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0964 25.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Cocquyt Ben (Rank: 35)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.19550
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Victor Julian BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 27      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Froeyman Hugo BEL 1319 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Loncke Daan BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      Steen Quinten BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 25.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Peeters Jurre (Rank: 58)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Malfliet Alexander BEL 1259 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Caudron Sil BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Claeys Tuur BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Faulconer Casper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 38      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 33      Declerck Youri BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0954 24.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Rosseel Rhune (Rank: 59)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.19520
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Gijsels Xander BEL 1253 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Bossuyt Keith BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Caudron Sil BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 27      Declerck Youri BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 34      Foulon Thales BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Van Steertegem Maxim BEL 650 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 28      Groffils Leonard BEL 670 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0857 22.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Latre Gentle (Rank: 80)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.18649
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Declerck Youri BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 40      Loncke Daan BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 40      Peeren Yonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 32      Joseph Quinten BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 38      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 32      Jortay Raphael BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 35      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Caudron Sil (Rank: 32)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.15529
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Peeters Jurre BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 36      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 31      Peeren Yonas BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 24      Tratsaert Wout BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Withouck Jonas BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 16.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Foulon Thales (Rank: 45)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov Mikhail BEL 1600 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Van Outryve Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Van Eenooghe Ward BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 40      Yu Ivar BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 34      Rosseel Rhune BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 34      Withouck Jonas BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 38      Maes Jasper BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1600 19.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Bonte Jasper (Rank: 30)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.16124
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vandermeulen Oscar BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Pauwels Fons BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Olieslager Max BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 37      Peeren Yonas BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 39      Despiere Deborah BEL 0 1.5 W ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
6 40      De Loose Nicholas BEL 0 1.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
7 37      Latowski Karol BEL 0 1.5 W v ½ 2.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 16.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Vanhercke Andrew (Rank: 73)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.17971
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 36      Haesart Wannes BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 37      Latowski Karol BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 39      Despiere Deborah BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 38      Peeters Jurre BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 39      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 15.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Toro Miguel (Rank: 62)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.14722
N-Elo0
FIDE-ID251526
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Lambrecht Rune BEL 1005 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      De Loose Nicholas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Bastien Sidan BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Cotman Lothar BEL 945 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 35      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 36      Maes Jasper BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 31      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0975 18.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Latowski Karol (Rank: 50)

Rangschikking75
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Zouaghi Amir BEL 1375 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 39      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 37      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 33      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 37      Vandewalle Noah BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Steen Quinten BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 37      Bonte Jasper BEL 0 2.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1375 24.0 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Despiere Deborah (Rank: 42)

Rangschikking76
GeslachtF
Stamnr.18664
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Verboven Wout BEL 1641 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Van Houdt Niels BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Van Wassenhove Sverre BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 39      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 39      Bonte Jasper BEL 0 2.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
6 39      T'Jonck Arthur BEL 0 0.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
7 36      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1641 19.0 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Maes Jasper (Rank: 52)

Rangschikking77
GeslachtM
Stamnr.19553
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Paes Martijn BEL 1341 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Smolders Bavo BEL 1481 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 38      Withouck Jonas BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 38      De Loose Nicholas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 30      Groffils Leonard BEL 670 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 36      Toro Miguel BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 38      Foulon Thales BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 19.5 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina
Yu Ivar (Rank: 77)

Rangschikking78
GeslachtM
Stamnr.19561
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      De Kneef Thibo BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 37      Joseph Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 39      Moons Matteo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 40      Foulon Thales BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 40      De Loose Nicholas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 37      Peeren Yonas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 16.0 Totaal 1.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina
De Loose Nicholas (Rank: 38)

Rangschikking79
GeslachtM
Stamnr.19503
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Van Herbruggen Cas BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      Toro Miguel BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Steen Quinten BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 38      Maes Jasper BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 40      Yu Ivar BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 40      Bonte Jasper BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 11.5 Totaal 1.0 3.00 -3.00
Begin van de pagina
T'Jonck Arthur (Rank: 61)

Rangschikking80
GeslachtM
Stamnr.19407
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Wylleman Arjan BEL 1124 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Cocquyt Ben BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 36      Caudron Sil BEL 0 2.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 38      Latre Gentle BEL 0 2.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
6 39      Despiere Deborah BEL 0 1.5 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
7 39      Vanhercke Andrew BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1124 15.5 Totaal 0.5 3.08 -2.58
Begin van de pagina
Wouters Tibo (Rank: 16)

Rangschikking81
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1279
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Vanduyfhuys Igor 3 1627 1699 6.0 34 W 1 25 Z 1 21 W 1 19 Z ½ 23 W 1 12 Z ½ 5 Z 1 - 26.75 31.50 25.0 5
2 Victor Julian 75 0 1471 6.0 66 W 1 33 Z 1 4 W ½ 6 Z 1 19 W 1 7 Z ½ 12 W 1 - 26.50 32.00 24.5 5
3 Zouaghi Amir 9 1375 1468 6.0 75 W 1 59 Z 1 52 W 1 23 Z 1 4 W 0 9 Z 1 8 W 1 - 21.50 27.00 25.0 6
4 Musabayeva Diana 10 1358 1366 5.5 42 Z 1 29 W 1 2 Z ½ 38 W 1 3 Z 1 5 W 0 16 Z 1 - 24.50 33.00 23.5 5
5 Verboven Wout 1 1641 1607 5.5 76 W 1 57 Z 1 14 W 1 13 Z 1 12 W ½ 4 Z 1 1 W 0 - 22.50 31.00 25.5 5
6 Vranckx Jonas 14 1297 1192 5.5 47 Z ½ 24 W 1 62 Z 1 2 W 0 38 Z 1 20 W 1 17 W 1 - 20.50 28.00 20.5 5
7 Akulov Mikhail 4 1600 1449 5.5 71 Z 1 37 W 0 49 Z 1 64 W 1 15 Z 1 2 W ½ 19 Z 1 - 19.50 26.00 21.0 5
8 Cappan Pjotr 12 1322 1174 5.0 18 Z 0 55 W 1 34 Z 1 31 W 1 33 Z 1 25 W 1 3 Z 0 - 19.00 29.50 20.0 5
9 Dewever Niel 25 670 771 5.0 46 Z 0 60 W 1 42 Z 1 41 W 1 14 Z 1 3 W 0 26 Z 1 - 19.00 28.00 19.0 5
10 Vergauwen Floris 74 0 583 5.0 28 Z 1 16 W 0 24 Z 0 29 W 1 48 Z 1 31 W 1 33 Z 1 - 19.00 27.50 17.0 5
11 Vanherck Jorre 17 1259 1017 5.0 60 Z 1 46 W 0 29 Z 1 27 W 1 25 Z 0 36 W 1 28 Z 1 - 19.00 26.00 19.0 5
12 Dreelinck Jacob 5 1507 1425 5.0 56 W 1 64 Z 1 16 W 1 37 Z 1 5 Z ½ 1 W ½ 2 Z 0 - 18.75 30.50 24.5 4
13 Degrave Robbert 8 1419 1288 5.0 48 Z 1 58 W 1 46 Z 1 5 W 0 16 Z 0 27 W 1 25 Z 1 - 17.00 27.00 21.0 5
14 Froeyman Hugo 13 1319 1184 5.0 55 W 1 18 Z 1 5 Z 0 66 W 1 9 W 0 54 Z 1 30 W 1 - 16.50 27.00 20.0 5
15 Malfliet Alexander 18 1259 1233 5.0 67 W 1 65 Z 1 23 W 0 52 Z 1 7 W 0 55 Z 1 24 W 1 - 14.00 23.50 20.0 5
16 Van Campenhoudt Theo 20 1171 1248 4.5 61 W 1 10 Z 1 12 Z 0 40 W 1 13 W 1 17 Z ½ 4 W 0 - 18.75 31.50 21.0 4
17 Deleu Karen 7 1423 1218 4.5 36 W 1 31 Z 1 37 W 0 39 Z 1 21 W 1 16 W ½ 6 Z 0 - 18.25 29.50 21.0 4
18 Meysman Kaito 53 0 966 4.5 8 W 1 14 W 0 25 Z 0 43 Z 1 41 W 1 21 Z ½ 38 W 1 - 17.75 29.00 16.0 4
19 Paes Martijn 11 1341 1235 4.5 77 W 1 49 Z 1 20 W 1 1 W ½ 2 Z 0 37 Z 1 7 W 0 - 15.00 29.50 22.0 4
20 Vansteenhuyse Rune 79 0 707 4.5 63 W 1 30 Z 1 19 Z 0 35 W 1 47 W ½ 6 Z 0 39 W 1 - 15.00 26.50 19.5 4
21 Gijsels Xander 19 1253 1147 4.5 68 Z 1 32 W 1 1 Z 0 48 W 1 17 Z 0 18 W ½ 44 Z 1 - 14.75 27.50 19.0 4
22 Lambrecht Rune 22 1005 707 4.5 74 W 1 62 Z ½ 38 W 0 47 Z 0 45 W 1 64 Z 1 37 W 1 - 12.25 20.00 16.0 4
23 Nemegeer Arne 2 1627 1360 4.0 27 Z 1 35 W 1 15 Z 1 3 W 0 1 Z 0 28 W 0 47 Z 1 - 16.00 32.00 19.0 4
24 Mernier Simon 24 680 726 4.0 38 W ½ 6 Z 0 10 W 1 62 W 1 35 Z 1 26 W ½ 15 Z 0 - 15.25 29.50 16.5 3
25 Smolders Oscar 27 670 777 4.0 54 Z 1 1 W 0 18 W 1 65 Z 1 11 W 1 8 Z 0 13 W 0 - 14.50 30.50 19.0 4
26 Deleu Leen 15 1290 940 4.0 40 W 1 52 Z 0 56 W 1 50 Z 1 37 W ½ 24 Z ½ 9 W 0 - 13.25 25.00 18.5 3
27 Dutre Wonder 43 0 877 4.0 23 W 0 51 Z 1 43 W 1 11 Z 0 52 W 1 13 Z 0 53 W 1 - 12.50 26.50 15.0 4
28 Claeys Tuur 34 0 462 4.0 10 W 0 61 Z 1 50 W 0 67 Z 1 51 W 1 23 Z 1 11 W 0 - 12.00 25.00 15.0 4
29 Jortay Raphael 47 0 635 4.0 43 W 1 4 Z 0 11 W 0 10 Z 0 61 W 1 69 Z 1 51 W 1 - 11.50 27.00 13.0 4
30 Cotman Lothar 23 945 706 4.0 53 Z 1 20 W 0 48 Z 0 74 W 1 40 Z 1 47 W 1 14 Z 0 - 11.50 24.00 16.0 4
31 Celiktas Ayhan 33 0 442 4.0 73 Z 1 17 W 0 54 Z 1 8 Z 0 53 W 1 10 Z 0 46 W 1 - 11.00 25.50 16.0 4
32 Vandewalle Noah 71 0 229 4.0 39 W 1 21 Z 0 66 W 0 63 Z 0 75 W 1 56 Z 1 49 W 1 - 11.00 19.50 13.0 4
33 Wylleman Arjan 21 1124 859 4.0 80 Z 1 2 W 0 36 Z 1 46 W 1 8 W 0 50 Z 1 10 W 0 - 10.50 26.50 18.0 4
34 Faulconer Casper 44 0 471 4.0 1 Z 0 44 W 1 8 W 0 51 Z 0 67 W 1 65 Z 1 54 W 1 - 10.50 24.50 12.0 4
35 Van Steertegem Maxim 28 650 476 4.0 50 W 1 23 Z 0 67 W 1 20 Z 0 24 W 0 68 Z 1 55 W 1 - 10.00 22.50 15.0 4
36 Joseph Quinten 48 0 594 4.0 17 Z 0 78 W 1 33 W 0 69 Z 1 65 W 1 11 Z 0 50 W 1 - 8.00 21.50 14.0 4
37 De Keukelaere Mathias 36 0 1167 3.5 45 W 1 7 Z 1 17 Z 1 12 W 0 26 Z ½ 19 W 0 22 Z 0 - 15.50 31.50 19.5 3
38 Van De Vyver Milan 64 0 716 3.5 24 Z ½ 47 W 1 22 Z 1 4 Z 0 6 W 0 57 W 1 18 Z 0 - 12.50 30.00 16.5 3
39 Bossuyt Keith 31 0 203 3.5 32 Z 0 68 W 1 53 Z 1 17 W 0 46 Z 1 44 W ½ 20 Z 0 - 9.75 24.50 15.0 3
40 Pauwels Fons 56 0 794 3.5 26 Z 0 72 W 1 57 W 1 16 Z 0 30 W 0 59 Z 1 43 W ½ - 9.75 24.00 13.5 3
41 Xing Daniel 81 0 96 3.5 49 W 0 75 Z 1 59 W 1 9 Z 0 18 Z 0 62 W 1 42 Z ½ - 8.75 23.00 13.5 3
42 Loncke Daan 51 0 290 3.5 4 W 0 69 Z 1 9 W 0 45 Z ½ 63 W ½ 66 Z 1 41 W ½ - 8.50 23.50 12.0 2
43 Smolders Bavo 6 1481 1081 3.5 29 Z 0 77 W 1 27 Z 0 18 W 0 62 Z 1 48 W 1 40 Z ½ - 8.25 22.50 11.5 3
44 Van Wassenhove Sverre 69 0 179 3.5 64 W 0 34 Z 0 76 W 1 75 Z 1 49 W 1 39 Z ½ 21 W 0 - 7.75 20.00 13.0 3
45 Withouck Jonas 76 0 144 3.5 37 Z 0 48 W 0 77 Z 1 42 W ½ 22 Z 0 71 W 1 70 Z 1 - 6.75 19.50 10.0 3
46 Van Der Goten Stan 65 0 582 3.0 9 W 1 11 Z 1 13 W 0 33 Z 0 39 W 0 63 Z 1 31 Z 0 - 12.00 28.50 15.0 3
47 Olieslager Max 55 0 639 3.0 6 W ½ 38 Z 0 72 W 1 22 W 1 20 Z ½ 30 Z 0 23 W 0 - 11.50 28.00 14.0 2
48 Kaminskiy Volodimyr 49 0 671 3.0 13 W 0 45 Z 1 30 W 1 21 Z 0 10 W 0 43 Z 0 69 W 1 - 9.50 27.50 12.0 3
49 Decraene Jade 41 0 363 3.0 41 Z 1 19 W 0 7 W 0 61 Z 1 44 Z 0 52 W 1 32 Z 0 - 9.50 27.00 13.0 3
50 Van Outryve Vincent 68 0 381 3.0 35 Z 0 71 W 1 28 Z 1 26 W 0 58 Z 1 33 W 0 36 Z 0 - 9.00 25.00 14.0 3
51 Van Eenooghe Ward 66 0 39 3.0 57 Z 0 27 W 0 71 Z 1 34 W 1 28 Z 0 58 W 1 29 Z 0 - 9.00 24.00 11.0 3
52 Vandermeulen Oscar 70 0 504 3.0 72 Z 1 26 W 1 3 Z 0 15 W 0 27 Z 0 49 Z 0 63 W 1 - 8.00 26.00 14.0 3
53 Tratsaert Wout 63 0 78 3.0 30 W 0 63 Z 1 39 W 0 59 Z 1 31 Z 0 70 W 1 27 Z 0 - 7.00 22.50 12.0 3
54 Van Houdt Niels 67 0 227 3.0 25 W 0 76 Z 1 31 W 0 56 Z 1 66 Z 1 14 W 0 34 Z 0 - 6.50 23.50 13.0 3
55 Moons Matteo 54 0 689 3.0 14 Z 0 8 Z 0 78 W 1 57 W 1 64 Z 1 15 W 0 35 Z 0 - 6.00 25.00 12.0 3
56 Haesart Wannes 46 0 343 3.0 12 Z 0 73 W 1 26 Z 0 54 W 0 74 Z 1 32 W 0 65 Z 1 - 6.00 22.00 10.0 3
57 Groffils Leonard 26 670 327 3.0 51 W 1 5 W 0 40 Z 0 55 Z 0 77 W 1 38 Z 0 68 W 1 - 6.00 21.50 11.0 3
58 Declerck Youri 40 0 146 3.0 69 W 1 13 Z 0 65 W 0 68 Z 1 50 W 0 51 Z 0 67 W 1 - 6.00 19.00 12.0 3
59 De Kneef Thibo 37 0 139 3.0 78 Z 1 3 W 0 41 Z 0 53 W 0 73 Z 1 40 W 0 74 Z 1 - 5.00 21.00 11.0 3
60 Peeren Yonas 57 0 219 3.0 11 W 0 9 Z 0 69 W 0 72 Z 1 70 W 0 78 Z 1 64 W 1 - 5.00 19.00 7.0 3
61 Steen Quinten 60 0 110 3.0 16 Z 0 28 W 0 79 Z 1 49 W 0 29 Z 0 75 Z 1 66 W 1 - 4.00 19.50 8.0 3
62 Van Herbruggen Cas 78 0 528 2.5 79 Z 1 22 W ½ 6 W 0 24 Z 0 43 W 0 41 Z 0 76 W 1 - 4.25 23.00 11.0 2
63 De Ruyck Teo 39 0 -166 2.0 20 Z 0 53 W 0 80 Z ½ 32 W 1 42 Z ½ 46 W 0 52 Z 0 - 6.00 21.50 8.0 1
64 Bastien Sidan 29 0 421 2.0 44 Z 1 12 W 0 74 Z 1 7 Z 0 55 W 0 22 W 0 60 Z 0 - 5.50 26.50 12.0 2
65 Vanhaverbeke Nel 72 0 110 2.0 70 Z 1 15 W 0 58 Z 1 25 W 0 36 Z 0 34 W 0 56 W 0 - 5.00 25.00 12.0 2
66 Cocquyt Ben 35 0 22 2.0 2 Z 0 80 W 1 32 Z 1 14 Z 0 54 W 0 42 W 0 61 Z 0 - 4.50 25.00 11.0 2
67 Peeters Jurre 58 0 107 2.0 15 Z 0 70 W 1 35 Z 0 28 W 0 34 Z 0 73 W 1 58 Z 0 - 4.00 24.00 8.0 2
68 Rosseel Rhune 59 0 202 2.0 21 W 0 39 Z 0 70 Z 1 58 W 0 71 Z 1 35 W 0 57 Z 0 - 4.00 22.00 8.0 2
69 Latre Gentle 80 0 -166 2.0 58 Z 0 42 W 0 60 Z 1 36 W 0 80 Z 1 29 W 0 48 Z 0 - 3.50 21.00 8.0 2
70 Caudron Sil 32 0 -166 2.0 65 W 0 67 Z 0 68 W 0 80 W 1 60 Z 1 53 Z 0 45 W 0 - 3.50 16.00 7.0 2
71 Foulon Thales 45 0 63 2.0 7 W 0 50 Z 0 51 W 0 78 Z 1 68 W 0 45 Z 0 77 W 1 - 2.00 19.00 5.0 2
72 Bonte Jasper 30 0 -166 2.0 52 W 0 40 Z 0 47 Z 0 60 W 0 76 W ½ 79 Z 1 75 W ½ - 2.00 16.00 4.0 1
73 Vanhercke Andrew 73 0 -166 2.0 31 W 0 56 Z 0 75 W 0 76 Z 1 59 W 0 67 Z 0 80 W 1 - 2.00 15.50 5.0 2
74 Toro Miguel 62 0 113 2.0 22 Z 0 79 W 1 64 W 0 30 Z 0 56 W 0 77 Z 1 59 W 0 - 1.50 18.00 8.0 2
75 Latowski Karol 50 0 -34 1.5 3 Z 0 41 W 0 73 Z 1 44 W 0 32 Z 0 61 W 0 72 Z ½ - 3.00 24.00 5.5 1
76 Despiere Deborah 42 0 4 1.5 5 Z 0 54 W 0 44 Z 0 73 W 0 72 Z ½ 80 W 1 62 Z 0 - 1.50 19.00 3.5 1
77 Maes Jasper 52 0 190 1.0 19 Z 0 43 Z 0 45 W 0 79 W 1 57 Z 0 74 W 0 71 Z 0 - 0.50 19.00 4.0 1
78 Yu Ivar 77 0 -284 1.0 59 W 0 36 Z 0 55 Z 0 71 W 0 79 Z 1 60 W 0 A - 0.50 17.50 3.0 1
79 De Loose Nicholas 38 0 -800 1.0 62 W 0 74 Z 0 61 W 0 77 Z 0 78 W 0 72 W 0 B1 - 0.00 11.50 1.0 0
80 T'Jonck Arthur 61 0 -261 0.5 33 W 0 66 Z 0 63 W ½ 70 Z 0 69 W 0 76 Z 0 73 Z 0 - 1.00 15.50 2.5 0
81 Wouters Tibo 16 1279 0 0.0 A A A A A A A - 0.00 17.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/01 17:46