SwarLogo 1 Mei Tornooi Rapid Aalter F SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 01/05/2018 tot 01/05/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 Celiktas Kaan -08 2011-04-07 M 18081 0 Hoboken 9.0 1242 - 48.00 48.00 45.0 9
2 Akulov Yaroslav -08 2010-01-24 M 15498 700 Leopoldsburg 7.0 670 - 30.50 46.00 32.0 7
3 Neuteleers Wannes -08 2010-06-24 M 16831 620 Dolle Toren Leuven 6.5 637 - 29.75 47.50 36.5 6
4 Decraene Lotus -08 2010-07-08 F 16320 690 Tielt 6.0 568 - 27.00 49.50 32.0 6
5 Heynickx Andreas -08 2010-03-20 M 17851 680 Neerpelt 6.0 521 - 25.00 45.00 31.0 6
6 Plomp Luka -08 2010-12-27 M 18157 650 Mercatel 5.5 463 - 24.25 47.50 28.5 5
7 Peeters Yumi -08 2010-03-02 F 16559 0 LSV-Chesspirant 5.0 328 - 21.50 41.00 24.0 5
8 Beuseling Oskar -08 2011-07-09 M 19427 0 Mercatel 5.0 185 - 21.00 44.50 25.0 5
9 Huysmans Carsten -08 2010-05-22 M 17852 0 Neerpelt 5.0 335 - 20.00 43.50 22.0 5
10 Bernard Ivan -08 2010-04-27 M 19541 0 Terneuzen 5.0 113 - 19.50 40.00 24.0 4
11 Heldenbergh Izia -08 2010-10-21 F 17772 0 CRELEL Liège 4.5 226 - 18.50 43.00 24.5 4
12 Maes Lander -08 2011-09-05 M 19230 0 Turnhout 4.5 222 - 16.25 37.00 20.0 3
13 De Groof Mathijs -08 2011-09-05 M 18979 640 Turnhout 4.0 435 - 19.50 53.50 29.0 4
14 Saravanakumar Atchaya -08 2010-03-28 F 19468 0 KBSK Brugge 4.0 174 - 14.00 42.50 24.0 4
15 Van Der Kelen Tibe -08 2010-07-08 M 19443 0 KOSK Oostende 4.0 26 - 11.00 39.50 18.0 4
16 Smolders Pepijn -08 2010-11-18 M 16862 660 Turnhout 4.0 217 - 11.00 34.00 17.0 4
17 Stragier Lucas -08 2010-01-03 M 19544 0 Izegem 3.5 -87 1.0 10.50 30.50 16.5 3
18 Bleyaert Nona -08 2010-01-21 F 19555 0 KOSK Oostende 3.5 -87 0.0 9.75 31.50 16.5 2
19 Peeters Paul -08 2012-05-28 M 17594 0 LSV-Chesspirant 3.0 17 - 11.00 37.50 16.5 2
20 Darbinian Arno -08 2010-09-03 M 19557 0 KISK Ieper 3.0 98 - 9.00 38.50 15.0 3
21 Peeren Yorben -08 2010-04-19 M 19549 0 Landegem 3.0 -56 - 8.50 32.00 9.0 3
22 De Beir Sien -08 2010-01-07 F 19531 0 Gistel 3.0 25 - 7.00 33.00 10.0 3
23 Bleyaert Faye -08 2011-10-02 F 19562 0 KOSK Oostende 2.0 -67 1.0 5.50 36.00 15.0 2
24 De Keyzer Matteo -08 2010-06-25 M 19558 0 KISK Ieper 2.0 -71 0.0 6.50 31.00 9.0 1
25 Demiddele Aster -08 2010-09-21 M 18144 0 Leuven Centraal 0.0 0 - 0.00 27.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 1-0 Darbinian Arno 13 (0) 3.0
2 De Beir Sien 14 (0) 3.0 0-1 Decraene Lotus 2 (690) 6.0
3 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0 1-0 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0
4 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5 1-0 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0
5 Plomp Luka 5 (650) 5.5 1-0 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0
6 Maes Lander 19 (0) 4.5 0-1 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0
7 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5 1-0 Peeren Yorben 20 (0) 3.0
8 Peeters Yumi 21 (0) 5.0 1-0 Bernard Ivan 8 (0) 5.0
9 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0 0-1 Peeters Paul 22 (0) 3.0
10 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0 1-0 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5
11 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0 1-0 Stragier Lucas 24 (0) 3.5
12 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0 0-1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
2 Decraene Lotus 2 (690) 6.0 1-0 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5
3 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0 1-0 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0
4 Peeters Yumi 21 (0) 5.0 1-0 Plomp Luka 5 (650) 5.5
5 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0 1-0 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0
6 Peeters Paul 22 (0) 3.0 0-1 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5
7 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0 1-0 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0
8 Bernard Ivan 8 (0) 5.0 1-0 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0
9 Peeren Yorben 20 (0) 3.0 0-1 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0
10 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5 ½-½ Maes Lander 19 (0) 4.5
11 Darbinian Arno 13 (0) 3.0 1-0 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0
12 Stragier Lucas 24 (0) 3.5 1-0 De Beir Sien 14 (0) 3.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 0-1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0
2 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5 1-0 Decraene Lotus 2 (690) 6.0
3 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0 1-0 Peeters Yumi 21 (0) 5.0
4 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0 1-0 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0
5 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0 1-0 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0
6 Plomp Luka 5 (650) 5.5 1-0 Darbinian Arno 13 (0) 3.0
7 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5 ½-½ Bernard Ivan 8 (0) 5.0
8 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0 1-0 Stragier Lucas 24 (0) 3.5
9 Maes Lander 19 (0) 4.5 ½-½ Peeters Paul 22 (0) 3.0
10 De Beir Sien 14 (0) 3.0 0-1 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5
11 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0 1-0 Peeren Yorben 20 (0) 3.0
12 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0 1-0 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0 1-0 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0
2 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 0-1 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5
3 Decraene Lotus 2 (690) 6.0 1-0 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0
4 Peeters Yumi 21 (0) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0
5 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0 0-1 Plomp Luka 5 (650) 5.5
6 Bernard Ivan 8 (0) 5.0 1-0 Peeters Paul 22 (0) 3.0
7 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5 0-1 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5
8 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0 0-1 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0
9 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0 0-1 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0
10 Darbinian Arno 13 (0) 3.0 0-1 Maes Lander 19 (0) 4.5
11 Stragier Lucas 24 (0) 3.5 0-1 Peeren Yorben 20 (0) 3.0
12 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0 1-0 De Beir Sien 14 (0) 3.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5 0-1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0
2 Plomp Luka 5 (650) 5.5 0-1 Decraene Lotus 2 (690) 6.0
3 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0 0-1 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0
4 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0 1-0 Bernard Ivan 8 (0) 5.0
5 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5 1-0 Peeters Yumi 21 (0) 5.0
6 Maes Lander 19 (0) 4.5 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
7 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0 0-1 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0
8 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0 1-0 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5
9 Peeters Paul 22 (0) 3.0 0-1 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0
10 Stragier Lucas 24 (0) 3.5 1-0 Darbinian Arno 13 (0) 3.0
11 Peeren Yorben 20 (0) 3.0 0-1 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0
12 De Beir Sien 14 (0) 3.0 1-0 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0 1-0 Decraene Lotus 2 (690) 6.0
2 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0 0-1 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5
3 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0 1-0 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5
4 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
5 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0 0-1 Plomp Luka 5 (650) 5.5
6 Bernard Ivan 8 (0) 5.0 1-0 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0
7 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0 0-1 Peeters Yumi 21 (0) 5.0
8 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0 1-0 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0
9 Maes Lander 19 (0) 4.5 1-0 Stragier Lucas 24 (0) 3.5
10 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5 ½-½ Peeters Paul 22 (0) 3.0
11 Darbinian Arno 13 (0) 3.0 1-0 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0
12 Peeren Yorben 20 (0) 3.0 0-1 De Beir Sien 14 (0) 3.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Plomp Luka 5 (650) 5.5 0-1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0
2 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5 0-1 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0
3 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0 1-0 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0
4 Decraene Lotus 2 (690) 6.0 1-0 Bernard Ivan 8 (0) 5.0
5 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5 0-1 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0
6 Peeters Yumi 21 (0) 5.0 0-1 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0
7 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0 1-0 Maes Lander 19 (0) 4.5
8 Peeters Paul 22 (0) 3.0 0-1 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0
9 De Beir Sien 14 (0) 3.0 0-1 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0
10 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0 0-1 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5
11 Darbinian Arno 13 (0) 3.0 1-0 Peeren Yorben 20 (0) 3.0
12 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0 ½-½ Stragier Lucas 24 (0) 3.5
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0 1-0 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0
2 Decraene Lotus 2 (690) 6.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
3 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0
4 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0 0-1 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5
5 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0 0-1 Plomp Luka 5 (650) 5.5
6 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0 1-0 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5
7 Bernard Ivan 8 (0) 5.0 1-0 Darbinian Arno 13 (0) 3.0
8 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0 0-1 Maes Lander 19 (0) 4.5
9 Stragier Lucas 24 (0) 3.5 1-0 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5
10 Peeters Yumi 21 (0) 5.0 1-0 De Beir Sien 14 (0) 3.0
11 De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0 0-1 Peeters Paul 22 (0) 3.0
12 Peeren Yorben 20 (0) 3.0 1-0 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Celiktas Kaan 12 (0) 9.0 1-0 Beuseling Oskar 9 (0) 5.0
2 Heynickx Andreas 3 (680) 6.0 0-1 Akulov Yaroslav 1 (700) 7.0
3 Neuteleers Wannes 7 (620) 6.5 ½-½ Plomp Luka 5 (650) 5.5
4 De Groof Mathijs 6 (640) 4.0 0-1 Decraene Lotus 2 (690) 6.0
5 Maes Lander 19 (0) 4.5 ½-½ Bernard Ivan 8 (0) 5.0
6 Saravanakumar Atchaya 23 (0) 4.0 0-1 Huysmans Carsten 18 (0) 5.0
7 Van Der Kelen Tibe 25 (0) 4.0 0-1 Peeters Yumi 21 (0) 5.0
8 Heldenbergh Izia 17 (0) 4.5 1-0 Stragier Lucas 24 (0) 3.5
9 Darbinian Arno 13 (0) 3.0 0-1 Smolders Pepijn 4 (660) 4.0
10 Peeters Paul 22 (0) 3.0 0-1 Peeren Yorben 20 (0) 3.0
11 Bleyaert Nona 10 (0) 3.5 ½-½ De Keyzer Matteo 15 (0) 2.0
12 Bleyaert Faye 11 (0) 2.0 0-1 De Beir Sien 14 (0) 3.0
  Demiddele Aster 16 (0) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Celiktas Kaan (Rank: 12)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo0
FIDE-ID258571
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
5 1      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
6 1      Decraene Lotus BEL 690 6.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
7 1      Plomp Luka BEL 650 5.5 Z v 1 7.0 0.08 +0.92
8 1      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 W v 1 8.0 0.50 +0.50
9 1      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 W v 1 9.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0663 48.0 Totaal 9.0 1.98 +7.02
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo700
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 2      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 W - 0 2.0 0.61 -0.61
5 6      Maes Lander BEL 0 4.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 W - 1 5.0 0.58 +0.42
8 2      Decraene Lotus BEL 690 6.0 Z - 1 6.0 0.51 +0.49
9 2      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 Z - 1 7.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0657 46.0 Totaal 7.0 6.83 +0.17
Begin van de pagina
Neuteleers Wannes (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo620
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Peeren Yorben BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Peeters Paul BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Decraene Lotus BEL 690 6.0 W - 1 3.0 0.40 +0.60
4 2      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - 1 4.0 0.39 +0.61
5 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 W v 0 4.0 0.92 -0.92
6 2      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 Z v 1 5.0 0.47 +0.53
7 2      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 W - 0 5.0 0.42 -0.42
8 4      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Plomp Luka BEL 650 5.5 W v ½ 6.5 0.46 +0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0672 47.5 Totaal 6.5 5.82 +0.68
Begin van de pagina
Decraene Lotus (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo690
FIDE-ID258512
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Beir Sien BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 Z - 0 2.0 0.60 -0.60
4 3      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Plomp Luka BEL 650 5.5 Z - 1 4.0 0.56 +0.44
6 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
7 4      Bernard Ivan BEL 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 2      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W v 0 5.0 0.49 -0.49
9 4      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 Z v 1 6.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0652 49.5 Totaal 6.0 6.82 -0.82
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo680
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 W - 0 3.0 0.56 -0.56
6 3      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 Z ^ 1 5.0 0.58 +0.42
8 3      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W v 0 6.0 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0653 45.0 Totaal 6.0 7.13 -1.13
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo650
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Decraene Lotus BEL 690 6.0 W - 0 3.0 0.44 -0.44
6 5      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
8 5      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 Z ^ 1 5.0 0.51 +0.49
9 3      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 Z ^ ½ 5.5 0.54 -0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 47.5 Totaal 5.5 7.01 -1.51
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 21)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bernard Ivan BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Plomp Luka BEL 650 5.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 Z ^ 1 3.0 0.08 +0.92
7 6      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      De Beir Sien BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0657 41.0 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Beuseling Oskar (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Peeters Paul BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Peeren Yorben BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Stragier Lucas BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Decraene Lotus BEL 690 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 4      Bernard Ivan BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Plomp Luka BEL 650 5.5 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 44.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Huysmans Carsten (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo0
FIDE-ID258229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Plomp Luka BEL 650 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Bernard Ivan BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 8      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 3      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 W ^ 0 4.0 0.08 -0.08
9 6      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0672 43.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Bernard Ivan (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19541
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 6      Peeters Paul BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
6 6      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 4      Decraene Lotus BEL 690 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
8 7      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
9 5      Maes Lander BEL 0 4.5 Z v ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 40.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Heldenbergh Izia (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.17772
N-Elo0
FIDE-ID259152
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 2      Decraene Lotus BEL 690 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Bernard Ivan BEL 0 5.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 7      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 5      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
7 5      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
8 6      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
9 8      Stragier Lucas BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0676 43.0 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
Maes Lander (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 9      Peeters Paul BEL 0 3.0 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
4 10      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Stragier Lucas BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 8      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 5      Bernard Ivan BEL 0 5.0 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0666 37.0 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
De Groof Mathijs (Rank: 6)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo640
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Maes Lander BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
5 3      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 Z - 1 4.0 0.44 +0.56
6 2      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 W - 0 4.0 0.53 -0.53
7 3      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - 0 4.0 0.42 -0.42
8 5      Plomp Luka BEL 650 5.5 W - 0 4.0 0.49 -0.49
9 4      Decraene Lotus BEL 690 6.0 W - 0 4.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0668 53.5 Totaal 4.0 5.99 -1.99
Begin van de pagina
Saravanakumar Atchaya (Rank: 23)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.19468
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      De Groof Mathijs BEL 640 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Plomp Luka BEL 650 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Bernard Ivan BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Maes Lander BEL 0 4.5 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 1      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 6      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 42.5 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Van Der Kelen Tibe (Rank: 25)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19443
N-Elo0
FIDE-ID259578
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Celiktas Kaan BEL 0 9.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      De Beir Sien BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Peeren Yorben BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Peeters Paul BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 W v 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 39.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 4)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo660
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 8      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 9      Peeters Paul BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 9      De Beir Sien BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 8      Maes Lander BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
9 9      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 4.0 8.28 -4.28
Begin van de pagina
Stragier Lucas (Rank: 24)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19544
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      De Beir Sien BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Peeren Yorben BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Darbinian Arno BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Maes Lander BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 9      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
9 8      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Bleyaert Nona (Rank: 10)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.19555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Maes Lander BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 10      De Beir Sien BEL 0 3.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 7      Heldenbergh Izia BEL 0 4.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
5 8      Huysmans Carsten BEL 0 5.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 10      Peeters Paul BEL 0 3.0 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
7 10      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 9      Stragier Lucas BEL 0 3.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 11      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 W v ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Peeters Paul (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo0
FIDE-ID258261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Maes Lander BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 6      Bernard Ivan BEL 0 5.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
5 9      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
6 10      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 Z v ½ 2.0 0.50 +0.00
7 8      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
8 11      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 10      Peeren Yorben BEL 0 3.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 37.5 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Darbinian Arno (Rank: 13)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19557
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Plomp Luka BEL 650 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Maes Lander BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Stragier Lucas BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 11      Peeren Yorben BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 7      Bernard Ivan BEL 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 38.5 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Peeren Yorben (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19549
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Neuteleers Wannes BEL 620 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Beuseling Oskar BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Stragier Lucas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      De Beir Sien BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
9 10      Peeters Paul BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 32.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
De Beir Sien (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.19531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Decraene Lotus BEL 690 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Stragier Lucas BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 12      Peeren Yorben BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
8 10      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0675 33.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Bleyaert Faye (Rank: 11)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.19562
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Stragier Lucas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akulov Yaroslav BEL 700 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      De Keyzer Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Saravanakumar Atchaya BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Van Der Kelen Tibe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 12      Peeren Yorben BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      De Beir Sien BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 36.0 Totaal 2.0 3.66 -1.66
Begin van de pagina
De Keyzer Matteo (Rank: 15)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19558
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Heynickx Andreas BEL 680 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Smolders Pepijn BEL 660 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Peeren Yorben BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Bleyaert Faye BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      De Beir Sien BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Darbinian Arno BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Stragier Lucas BEL 0 3.5 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
8 11      Peeters Paul BEL 0 3.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
9 11      Bleyaert Nona BEL 0 3.5 Z ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 31.0 Totaal 2.0 3.66 -1.66
Begin van de pagina
Demiddele Aster (Rank: 16)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18144
N-Elo0
FIDE-ID258369
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Celiktas Kaan 12 0 1242 9.0 15 Z 1 5 W 1 2 Z 1 13 W 1 3 Z 1 4 W 1 6 Z 1 14 W 1 8 W 1 - 48.00 48.00 45.0 9
2 Akulov Yaroslav 1 700 670 7.0 20 W 1 23 Z 1 1 W 0 3 W 0 12 Z 1 9 Z 1 13 W 1 4 Z 1 5 Z 1 - 30.50 46.00 32.0 7
3 Neuteleers Wannes 7 620 637 6.5 21 W 1 19 Z 1 4 W 1 2 Z 1 1 W 0 13 Z 1 5 W 0 15 Z 1 6 W ½ - 29.75 47.50 36.5 6
4 Decraene Lotus 2 690 568 6.0 22 Z 1 11 W 1 3 Z 0 8 W 1 6 Z 1 1 Z 0 10 W 1 2 W 0 13 Z 1 - 27.00 49.50 32.0 6
5 Heynickx Andreas 3 680 521 6.0 24 W 1 1 Z 0 23 W 1 7 Z 1 13 W 0 11 W 1 3 Z 1 9 Z 1 2 W 0 - 25.00 45.00 31.0 6
6 Plomp Luka 5 650 463 5.5 9 W 1 7 Z 0 20 W 1 14 Z 1 4 W 0 8 Z 1 1 W 0 13 Z 1 3 Z ½ - 24.25 47.50 28.5 5
7 Peeters Yumi 21 0 328 5.0 10 W 1 6 W 1 13 Z 0 5 W 0 11 Z 0 16 Z 1 8 W 0 22 W 1 15 Z 1 - 21.50 41.00 24.0 5
8 Beuseling Oskar 9 0 185 5.0 19 W 0 21 Z 1 17 W 1 4 Z 0 10 W 1 6 W 0 7 Z 1 11 W 1 1 Z 0 - 21.00 44.50 25.0 5
9 Huysmans Carsten 18 0 335 5.0 6 Z 0 10 Z 0 15 W 1 16 Z 1 18 W 1 2 W 0 11 Z 1 5 W 0 14 Z 1 - 20.00 43.50 22.0 5
10 Bernard Ivan 8 0 113 5.0 7 Z 0 9 W 1 11 Z ½ 19 W 1 8 Z 0 14 W 1 4 Z 0 20 W 1 12 Z ½ - 19.50 40.00 24.0 4
11 Heldenbergh Izia 17 0 226 4.5 16 W 1 4 Z 0 10 W ½ 18 Z 1 7 W 1 5 Z 0 9 W 0 8 Z 0 17 W 1 - 18.50 43.00 24.5 4
12 Maes Lander 19 0 222 4.5 13 W 0 18 Z ½ 19 W ½ 20 Z 1 2 W 0 17 W 1 14 Z 0 16 Z 1 10 W ½ - 16.25 37.00 20.0 3
13 De Groof Mathijs 6 640 435 4.0 12 Z 1 14 W 1 7 W 1 1 Z 0 5 Z 1 3 W 0 2 Z 0 6 W 0 4 W 0 - 19.50 53.50 29.0 4
14 Saravanakumar Atchaya 23 0 174 4.0 18 W 1 13 Z 0 16 W 1 6 W 0 23 Z 1 10 Z 0 12 W 1 1 Z 0 9 W 0 - 14.00 42.50 24.0 4
15 Van Der Kelen Tibe 25 0 26 4.0 1 W 0 20 Z 0 9 Z 0 22 W 1 21 Z 1 23 W 1 19 Z 1 3 W 0 7 W 0 - 11.00 39.50 18.0 4
16 Smolders Pepijn 4 660 217 4.0 11 Z 0 24 W 1 14 Z 0 9 W 0 19 Z 1 7 W 0 22 Z 1 12 W 0 20 Z 1 - 11.00 34.00 17.0 4
17 Stragier Lucas 24 0 -87 3.5 23 Z 0 22 W 1 8 Z 0 21 W 0 20 W 1 12 Z 0 24 Z ½ 18 W 1 11 Z 0 1.0 10.50 30.50 16.5 3
18 Bleyaert Nona 10 0 -87 3.5 14 Z 0 12 W ½ 22 Z 1 11 W 0 9 Z 0 19 W ½ 23 Z 1 17 Z 0 24 W ½ 0.0 9.75 31.50 16.5 2
19 Peeters Paul 22 0 17 3.0 8 Z 1 3 W 0 12 Z ½ 10 Z 0 16 W 0 18 Z ½ 15 W 0 24 Z 1 21 W 0 - 11.00 37.50 16.5 2
20 Darbinian Arno 13 0 98 3.0 2 Z 0 15 W 1 6 Z 0 12 W 0 17 Z 0 24 W 1 21 W 1 10 Z 0 16 W 0 - 9.00 38.50 15.0 3
21 Peeren Yorben 20 0 -56 3.0 3 Z 0 8 W 0 24 Z 0 17 Z 1 15 W 0 22 W 0 20 Z 0 23 W 1 19 Z 1 - 8.50 32.00 9.0 3
22 De Beir Sien 14 0 25 3.0 4 W 0 17 Z 0 18 W 0 15 Z 0 24 W 1 21 Z 1 16 W 0 7 Z 0 23 Z 1 - 7.00 33.00 10.0 3
23 Bleyaert Faye 11 0 -67 2.0 17 W 1 2 W 0 5 Z 0 24 Z 1 14 W 0 15 Z 0 18 W 0 21 Z 0 22 W 0 1.0 5.50 36.00 15.0 2
24 De Keyzer Matteo 15 0 -71 2.0 5 Z 0 16 Z 0 21 W 1 23 W 0 22 Z 0 20 Z 0 17 W ½ 19 W 0 18 Z ½ 0.0 6.50 31.00 9.0 1
25 Demiddele Aster 16 0 0 0.0 A A A A A A A A A - 0.00 27.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/01 17:34