SwarLogo 1 Mei Tornooi Rapid Aalter E SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 01/05/2018 tot 01/05/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Buch Vsch. #Win
1 Westerhof Joep -10 2008-08-18 M 19512 958 S.S.V. Klim-Op Capelle a/d IJssel 8.5 1042 - 46.00 49.50 43.0 8
2 Musabayev Maxim -10 2009-09-17 M 16932 700 Mercatel 7.0 743 1.0 39.00 52.00 37.5 6
3 Van Coppenolle Lander -10 2009-05-18 M 19360 620 Terneuzen 7.0 613 0.0 37.00 52.50 38.0 7
4 Debucke Ruben -10 2008-06-12 M 14564 0 Artevelde 6.5 702 - 35.75 54.00 34.5 6
5 Cappan Stan -10 2009-06-15 M 15465 0 LSV-Chesspirant 6.5 631 - 30.75 48.00 33.0 6
6 Plomp Mateo -10 2009-08-06 M 17780 650 Mercatel 6.5 550 - 30.75 45.50 31.0 6
7 Govoreanu Matei -10 2009-03-12 M 16824 660 Westerlo 6.0 539 - 32.00 53.00 32.0 6
8 Vantorre Nils -10 2008-03-29 M 16911 0 Oostkamp 6.0 626 - 30.50 51.00 34.0 6
9 Vertongen Jack -10 2009-09-29 M 17122 640 Mercatel 6.0 450 - 28.50 47.50 34.0 6
10 Mernier Martin -10 2008-11-06 M 16670 690 Neerpelt 6.0 493 - 27.50 47.00 30.0 6
11 Claus Noah -10 2008-09-23 M 17569 0 LSV-Chesspirant 6.0 378 - 26.00 45.50 29.0 6
12 Plessers Xander -10 2008-02-07 M 19560 0 KGSRL Gent 6.0 117 - 24.00 37.50 23.0 6
13 Akulov Vsevolod -10 2008-07-04 M 14794 0 Leopoldsburg 5.5 373 - 31.50 54.50 33.5 4
14 Sazonov Fedor -10 2009-02-28 M 17684 680 Turnhout 5.5 407 - 25.75 48.00 30.0 5
15 De Rycke Killian -10 2009-03-14 M 15710 0 LSV-Chesspirant 5.5 505 - 25.25 45.50 28.0 4
16 Gellinck Simon -10 2008-01-03 M 16027 1258 KBSK Brugge 5.5 938 - 24.75 46.00 26.5 5
17 Aishajiang Ehsan -10 2009-06-24 M 17669 0 Leuven Centraal 5.5 292 - 24.75 44.00 28.0 4
18 Lauwers Brent -10 2008-01-20 M 14694 630 Kapelle-op-den-Bos 5.5 400 - 23.25 42.50 31.5 5
19 Coorevits Arthur -10 2009-01-14 M 16261 0 Mercatel 5.5 949 - 21.25 38.50 22.5 5
20 Rozas Eitan -10 2008-10-12 M 19507 0 5.0 105 - 23.00 47.00 27.0 5
21 Vander Donckt Xander -10 2008-01-06 M 16001 0 Zottegem 5.0 320 - 21.50 44.50 26.0 5
22 De Beir Willem -10 2008-03-26 M 18539 0 Oostkamp 5.0 112 - 21.00 40.50 25.0 5
23 Decraene Merlijn -10 2008-09-11 M 15524 0 Tielt 5.0 390 - 20.50 43.50 26.0 5
24 De Keukelaere Ruben -10 2009-08-26 M 16795 0 LSV-Chesspirant 5.0 113 - 20.50 42.50 24.0 5
25 De Groote Berre -10 2009-03-13 M 16726 0 KBSK Brugge 5.0 183 - 19.00 40.50 25.0 5
26 Van Houtte Femke -10 2008-01-16 F 16220 0 Blankenberge 5.0 36 - 18.50 38.00 21.0 5
27 Vandermeersch Victor -10 2008-06-02 M 17164 0 KGSRL Gent 5.0 113 - 18.00 40.50 26.0 5
28 Van Der Goten Daan -10 2009-06-18 M 19539 0 Mercatel 5.0 36 - 15.00 35.00 22.0 5
29 Ghisa Alexander -10 2009-10-28 M 19454 0 4.5 494 - 19.75 45.00 23.5 4
30 Hanssens Daan -10 2008-11-28 M 19069 0 Kortrijk 4.5 495 - 19.75 43.50 23.0 4
31 Akulov Vladimir -10 2008-07-04 M 14824 0 Leopoldsburg 4.5 76 - 17.75 38.00 22.0 4
32 Burssens Maya -10 2008-01-08 F 16894 610 Mercatel 4.5 389 - 17.25 45.50 28.0 4
33 Dechamps Norah -10 2008-07-11 F 15395 0 Kortrijk 4.5 281 - 15.25 37.50 20.5 4
34 Vantomme Ruth -10 2008-11-15 F 19209 0 Bredene 4.0 164 - 18.50 46.00 28.0 4
35 Christiaens Nyssa -10 2008-02-20 F 15412 0 Aalter 4.0 135 - 17.00 46.50 25.0 4
36 Nikoghosyan David -10 2008-07-08 M 19548 0 KISK Ieper 4.0 26 - 17.00 44.50 22.0 4
37 Dewyngaert Wout -10 2008-11-23 M 16615 0 Dolle Toren Leuven 4.0 34 - 16.00 40.50 19.0 4
38 Vandeghinste Brecht -10 2009-09-13 M 18324 0 KBSK Brugge 4.0 -43 - 14.50 39.50 20.0 4
39 Beuseling Lander -10 2009-05-05 M 19207 0 Mercatel 4.0 98 - 13.50 38.50 16.0 4
40 Vandermeersch Lucas -10 2009-12-22 M 18960 0 KGSRL Gent 4.0 98 - 11.75 36.50 18.5 3
41 De Wael Kasper -10 2009-10-08 M 19559 0 4.0 -43 - 11.50 35.50 17.0 4
42 Wang Yixuan -10 2008-11-13 F 18680 0 KOSK Oostende 4.0 -43 - 11.00 33.00 15.0 4
43 Bleyaert Mathis -10 2008-08-15 M 19556 0 KOSK Oostende 4.0 98 - 10.50 37.50 23.0 4
44 De Vuysdere Thomas -10 2008-05-22 M 17576 0 LSV-Chesspirant 4.0 30 - 9.00 31.50 18.0 4
45 Dhondt Alexander -10 2008-10-10 M 15995 0 Brasschaat 3.5 128 - 13.00 39.00 16.5 3
46 Thao Leuang Van Kieran -10 2008-11-05 M 18231 0 Mercatel 3.5 -19 - 9.50 32.50 15.0 3
47 Olieslager Alex -10 2008-06-01 M 19424 0 Wachtebeke 3.0 -57 - 10.50 35.00 15.0 3
48 Rombaut Pieter-Jan -10 2009-05-26 M 18553 0 Aalter 3.0 -55 - 9.00 37.50 19.0 3
49 Raes Lander -10 2009-10-19 M 19554 0 Wachtebeke 3.0 -54 - 9.00 36.00 16.0 3
50 Claerhout Bas -10 2008-01-31 M 19508 0 Izegem 3.0 -125 - 8.00 32.00 14.0 3
51 Steen Milo -10 2009-06-07 M 19524 0 Gistel 3.0 -125 - 7.50 28.50 12.0 3
52 De Man Silas -10 2009-08-31 M 19502 0 Landegem 3.0 -125 - 6.75 29.50 11.5 2
53 Matthijs Jente -10 2008-04-08 M 18563 0 Aalter 3.0 -55 - 6.50 32.00 12.0 2
54 Peeters Liv -10 2008-05-25 F 17821 0 Brasschaat 3.0 -125 - 4.00 29.50 10.0 3
55 Ghyselbrecht Iben -10 2009-01-19 M 19528 0 Gistel 2.5 -103 0.5 3.75 31.00 8.0 2
56 Scheerlynck Louis -10 2009-04-10 M 19509 0 Landegem 2.5 -175 0.5 3.25 32.00 11.0 2
57 Deschepper Matteo -10 2009-01-30 M 17956 0 Izegem 2.0 -37 - 6.00 40.50 14.0 2
58 Andries Sam -10 2009-04-24 M 19523 0 Gistel 2.0 -79 - 2.00 26.00 7.0 2
59 Despiere Delphine -10 2009-08-13 F 18666 0 1.5 -206 - 2.00 29.00 6.0 1
60 Saelens August -10 2008-03-29 M 19519 0 Gistel 0.5 -470 - 1.50 27.00 3.5 0
61 Haesart Seppe -10 2008-01-21 M 19505 0 Landegem 0.0 0 - 0.00 27.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Coorevits Arthur 1 5.5 ½-½ Dechamps Norah 31 4.5
2 Decraene Merlijn 32 5.0 0-1 Gellinck Simon 2 5.5
3 Westerhof Joep 3 8.5 1-0 Deschepper Matteo 33 2.0
4 Despiere Delphine 34 1.5 0-1 Musabayev Maxim 4 7.0
5 Mernier Martin 5 6.0 1-0 Dewyngaert Wout 35 4.0
6 Dhondt Alexander 36 3.5 0-1 Sazonov Fedor 6 5.5
7 Govoreanu Matei 7 6.0 1-0 Ghisa Alexander 37 4.5
8 Ghyselbrecht Iben 38 2.5 0-1 Plomp Mateo 8 6.5
9 Vertongen Jack 9 6.0 1-0 Hanssens Daan 40 4.5
10 Matthijs Jente 41 3.0 0-1 Lauwers Brent 10 5.5
11 Van Coppenolle Lander 11 7.0 1-0 Nikoghosyan David 42 4.0
12 Olieslager Alex 43 3.0 0-1 Burssens Maya 12 4.5
13 Aishajiang Ehsan 13 5.5 1-0 Peeters Liv 44 3.0
14 Plessers Xander 45 6.0 0-1 Akulov Vsevolod 14 5.5
15 Akulov Vladimir 15 4.5 0-1 Raes Lander 46 3.0
16 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0 1-0 Andries Sam 16 2.0
17 Beuseling Lander 17 4.0 0-1 Rozas Eitan 48 5.0
18 Saelens August 49 0.5 0-1 Bleyaert Mathis 18 4.0
19 Cappan Stan 19 6.5 1-0 Scheerlynck Louis 50 2.5
20 Steen Milo 51 3.0 0-1 Christiaens Nyssa 20 4.0
21 Claerhout Bas 21 3.0 0-1 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5
22 Van Der Goten Daan 53 5.0 0-1 Claus Noah 22 6.0
23 De Beir Willem 23 5.0 1-0 Van Houtte Femke 54 5.0
24 Vandeghinste Brecht 55 4.0 0-1 De Groote Berre 24 5.0
25 De Keukelaere Ruben 25 5.0 0-1 Vander Donckt Xander 56 5.0
26 Vandermeersch Victor 57 5.0 1-0 De Man Silas 26 3.0
27 De Rycke Killian 27 5.5 1-0 Vandermeersch Lucas 58 4.0
28 Vantomme Ruth 59 4.0 1-0 De Vuysdere Thomas 28 4.0
29 De Wael Kasper 29 4.0 0-1 Vantorre Nils 60 6.0
30 Wang Yixuan 61 4.0 0-1 Debucke Ruben 30 6.5
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Gellinck Simon 2 5.5 0-1 Cappan Stan 19 6.5
2 Christiaens Nyssa 20 4.0 0-1 Westerhof Joep 3 8.5
3 Musabayev Maxim 4 7.0 1-0 Claus Noah 22 6.0
4 De Groote Berre 24 5.0 0-1 Mernier Martin 5 6.0
5 Sazonov Fedor 6 5.5 1-0 De Beir Willem 23 5.0
6 Debucke Ruben 30 6.5 1-0 Govoreanu Matei 7 6.0
7 Plomp Mateo 8 6.5 ½-½ De Rycke Killian 27 5.5
8 Raes Lander 46 3.0 0-1 Vertongen Jack 9 6.0
9 Lauwers Brent 10 5.5 1-0 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0
10 Rozas Eitan 48 5.0 0-1 Van Coppenolle Lander 11 7.0
11 Burssens Maya 12 4.5 1-0 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5
12 Vander Donckt Xander 56 5.0 1-0 Aishajiang Ehsan 13 5.5
13 Akulov Vsevolod 14 5.5 1-0 Vandermeersch Victor 57 5.0
14 Bleyaert Mathis 18 4.0 0-1 Vantomme Ruth 59 4.0
15 Vantorre Nils 60 6.0 1-0 Coorevits Arthur 1 5.5
16 Dechamps Norah 31 4.5 0-1 Akulov Vladimir 15 4.5
17 Andries Sam 16 2.0 0-1 Matthijs Jente 41 3.0
18 Hanssens Daan 40 4.5 1-0 Beuseling Lander 17 4.0
19 Nikoghosyan David 42 4.0 1-0 Claerhout Bas 21 3.0
20 Olieslager Alex 43 3.0 0-1 De Keukelaere Ruben 25 5.0
21 De Man Silas 26 3.0 0-1 Plessers Xander 45 6.0
22 De Vuysdere Thomas 28 4.0 1-0 Saelens August 49 0.5
23 Peeters Liv 44 3.0 0-1 De Wael Kasper 29 4.0
24 Scheerlynck Louis 50 2.5 0-1 Decraene Merlijn 32 5.0
25 Deschepper Matteo 33 2.0 1-0 Steen Milo 51 3.0
26 Van Der Goten Daan 53 5.0 1-0 Despiere Delphine 34 1.5
27 Dewyngaert Wout 35 4.0 0-1 Vandeghinste Brecht 55 4.0
28 Van Houtte Femke 54 5.0 0-1 Dhondt Alexander 36 3.5
29 Ghisa Alexander 37 4.5 1-0 Wang Yixuan 61 4.0
30 Vandermeersch Lucas 58 4.0 1-0 Ghyselbrecht Iben 38 2.5
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Westerhof Joep 3 8.5 1-0 Burssens Maya 12 4.5
2 Akulov Vsevolod 14 5.5 ½-½ Musabayev Maxim 4 7.0
3 Mernier Martin 5 6.0 0-1 Debucke Ruben 30 6.5
4 Cappan Stan 19 6.5 1-0 Sazonov Fedor 6 5.5
5 Vertongen Jack 9 6.0 1-0 Vander Donckt Xander 56 5.0
6 Vantomme Ruth 59 4.0 1-0 Lauwers Brent 10 5.5
7 Van Coppenolle Lander 11 7.0 1-0 Vantorre Nils 60 6.0
8 Govoreanu Matei 7 6.0 1-0 Plomp Mateo 8 6.5
9 De Rycke Killian 27 5.5 ½-½ Gellinck Simon 2 5.5
10 Aishajiang Ehsan 13 5.5 ½-½ Ghisa Alexander 37 4.5
11 Akulov Vladimir 15 4.5 0-1 Hanssens Daan 40 4.5
12 Matthijs Jente 41 3.0 0-1 Bleyaert Mathis 18 4.0
13 Plessers Xander 45 6.0 0-1 Christiaens Nyssa 20 4.0
14 Claus Noah 22 6.0 0-1 Nikoghosyan David 42 4.0
15 De Beir Willem 23 5.0 1-0 Raes Lander 46 3.0
16 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0 0-1 De Groote Berre 24 5.0
17 De Keukelaere Ruben 25 5.0 0-1 Rozas Eitan 48 5.0
18 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5 0-1 De Vuysdere Thomas 28 4.0
19 De Wael Kasper 29 4.0 0-1 Van Der Goten Daan 53 5.0
20 Decraene Merlijn 32 5.0 1-0 Vandeghinste Brecht 55 4.0
21 Vandermeersch Victor 57 5.0 1-0 Deschepper Matteo 33 2.0
22 Dhondt Alexander 36 3.5 ½-½ Vandermeersch Lucas 58 4.0
23 Coorevits Arthur 1 5.5 1-0 Andries Sam 16 2.0
24 Beuseling Lander 17 4.0 1-0 Dechamps Norah 31 4.5
25 Claerhout Bas 21 3.0 1-0 Peeters Liv 44 3.0
26 Saelens August 49 0.5 ½-½ De Man Silas 26 3.0
27 Despiere Delphine 34 1.5 0-1 Scheerlynck Louis 50 2.5
28 Steen Milo 51 3.0 0-1 Dewyngaert Wout 35 4.0
29 Ghyselbrecht Iben 38 2.5 0-1 Van Houtte Femke 54 5.0
30 Wang Yixuan 61 4.0 0-1 Olieslager Alex 43 3.0
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Cappan Stan 19 6.5 0-1 Westerhof Joep 3 8.5
2 Debucke Ruben 30 6.5 1-0 Vertongen Jack 9 6.0
3 Vantomme Ruth 59 4.0 0-1 Van Coppenolle Lander 11 7.0
4 Musabayev Maxim 4 7.0 1-0 Mernier Martin 5 6.0
5 Sazonov Fedor 6 5.5 ½-½ Akulov Vsevolod 14 5.5
6 De Vuysdere Thomas 28 4.0 0-1 Govoreanu Matei 7 6.0
7 Lauwers Brent 10 5.5 1-0 Decraene Merlijn 32 5.0
8 Burssens Maya 12 4.5 ½-½ Hanssens Daan 40 4.5
9 Bleyaert Mathis 18 4.0 1-0 Nikoghosyan David 42 4.0
10 Christiaens Nyssa 20 4.0 1-0 Van Der Goten Daan 53 5.0
11 Rozas Eitan 48 5.0 1-0 De Beir Willem 23 5.0
12 De Groote Berre 24 5.0 1-0 Vandermeersch Victor 57 5.0
13 Vantorre Nils 60 6.0 1-0 De Rycke Killian 27 5.5
14 Vander Donckt Xander 56 5.0 0-1 Plomp Mateo 8 6.5
15 Ghisa Alexander 37 4.5 1-0 Coorevits Arthur 1 5.5
16 Gellinck Simon 2 5.5 1-0 Dhondt Alexander 36 3.5
17 Vandermeersch Lucas 58 4.0 0-1 Aishajiang Ehsan 13 5.5
18 Scheerlynck Louis 50 2.5 0-1 Akulov Vladimir 15 4.5
19 Raes Lander 46 3.0 0-1 Beuseling Lander 17 4.0
20 Van Houtte Femke 54 5.0 1-0 Claerhout Bas 21 3.0
21 Claus Noah 22 6.0 1-0 Matthijs Jente 41 3.0
22 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5 0-1 De Keukelaere Ruben 25 5.0
23 Vandeghinste Brecht 55 4.0 1-0 De Wael Kasper 29 4.0
24 Deschepper Matteo 33 2.0 1-0 Olieslager Alex 43 3.0
25 Dewyngaert Wout 35 4.0 1-0 Plessers Xander 45 6.0
26 De Man Silas 26 3.0 0-1 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0
27 Dechamps Norah 31 4.5 1-0 Saelens August 49 0.5
28 Andries Sam 16 2.0 0-1 Steen Milo 51 3.0
29 Peeters Liv 44 3.0 1-0 Despiere Delphine 34 1.5
30 Wang Yixuan 61 4.0 1-0 Ghyselbrecht Iben 38 2.5
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Westerhof Joep 3 8.5 1-0 Debucke Ruben 30 6.5
2 Van Coppenolle Lander 11 7.0 0-1 Musabayev Maxim 4 7.0
3 Govoreanu Matei 7 6.0 1-0 Cappan Stan 19 6.5
4 Vertongen Jack 9 6.0 1-0 Christiaens Nyssa 20 4.0
5 De Groote Berre 24 5.0 0-1 Lauwers Brent 10 5.5
6 Akulov Vsevolod 14 5.5 1-0 Rozas Eitan 48 5.0
7 Vantorre Nils 60 6.0 1-0 Bleyaert Mathis 18 4.0
8 Burssens Maya 12 4.5 1-0 Vantomme Ruth 59 4.0
9 Aishajiang Ehsan 13 5.5 1-0 Gellinck Simon 2 5.5
10 Hanssens Daan 40 4.5 0-1 Sazonov Fedor 6 5.5
11 Plomp Mateo 8 6.5 1-0 Ghisa Alexander 37 4.5
12 Mernier Martin 5 6.0 1-0 Deschepper Matteo 33 2.0
13 Akulov Vladimir 15 4.5 1-0 Dewyngaert Wout 35 4.0
14 Nikoghosyan David 42 4.0 1-0 Beuseling Lander 17 4.0
15 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0 0-1 Claus Noah 22 6.0
16 Van Der Goten Daan 53 5.0 0-1 De Beir Willem 23 5.0
17 De Keukelaere Ruben 25 5.0 1-0 Van Houtte Femke 54 5.0
18 De Rycke Killian 27 5.5 1-0 Vandeghinste Brecht 55 4.0
19 Vandermeersch Victor 57 5.0 1-0 De Vuysdere Thomas 28 4.0
20 Decraene Merlijn 32 5.0 1-0 Vander Donckt Xander 56 5.0
21 Coorevits Arthur 1 5.5 1-0 Vandermeersch Lucas 58 4.0
22 Dhondt Alexander 36 3.5 0-1 Dechamps Norah 31 4.5
23 Claerhout Bas 21 3.0 1-0 Raes Lander 46 3.0
24 De Wael Kasper 29 4.0 1-0 Scheerlynck Louis 50 2.5
25 Matthijs Jente 41 3.0 0-1 Wang Yixuan 61 4.0
26 Olieslager Alex 43 3.0 1-0 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5
27 Plessers Xander 45 6.0 1-0 Peeters Liv 44 3.0
28 Steen Milo 51 3.0 0-1 De Man Silas 26 3.0
29 Saelens August 49 0.5 0-1 Despiere Delphine 34 1.5
30 Ghyselbrecht Iben 38 2.5 1-0 Andries Sam 16 2.0
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Musabayev Maxim 4 7.0 ½-½ Westerhof Joep 3 8.5
2 Lauwers Brent 10 5.5 0-1 Govoreanu Matei 7 6.0
3 Vertongen Jack 9 6.0 0-1 Akulov Vsevolod 14 5.5
4 Debucke Ruben 30 6.5 0-1 Van Coppenolle Lander 11 7.0
5 Sazonov Fedor 6 5.5 0-1 Vantorre Nils 60 6.0
6 Plomp Mateo 8 6.5 1-0 Burssens Maya 12 4.5
7 Akulov Vladimir 15 4.5 ½-½ Aishajiang Ehsan 13 5.5
8 De Keukelaere Ruben 25 5.0 0-1 Mernier Martin 5 6.0
9 Bleyaert Mathis 18 4.0 0-1 De Rycke Killian 27 5.5
10 Nikoghosyan David 42 4.0 0-1 Cappan Stan 19 6.5
11 Christiaens Nyssa 20 4.0 0-1 Decraene Merlijn 32 5.0
12 Claus Noah 22 6.0 1-0 Vandermeersch Victor 57 5.0
13 De Beir Willem 23 5.0 0-1 Vantomme Ruth 59 4.0
14 Rozas Eitan 48 5.0 1-0 De Groote Berre 24 5.0
15 Hanssens Daan 40 4.5 1-0 Coorevits Arthur 1 5.5
16 Gellinck Simon 2 5.5 1-0 Dechamps Norah 31 4.5
17 Ghisa Alexander 37 4.5 1-0 Claerhout Bas 21 3.0
18 Beuseling Lander 17 4.0 0-1 Plessers Xander 45 6.0
19 De Vuysdere Thomas 28 4.0 0-1 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0
20 Van Houtte Femke 54 5.0 1-0 De Wael Kasper 29 4.0
21 Deschepper Matteo 33 2.0 0-1 Van Der Goten Daan 53 5.0
22 Dewyngaert Wout 35 4.0 1-0 Wang Yixuan 61 4.0
23 Vander Donckt Xander 56 5.0 1-0 Olieslager Alex 43 3.0
24 Vandeghinste Brecht 55 4.0 1-0 Dhondt Alexander 36 3.5
25 De Man Silas 26 3.0 ½-½ Vandermeersch Lucas 58 4.0
26 Despiere Delphine 34 1.5 0-1 Raes Lander 46 3.0
27 Scheerlynck Louis 50 2.5 ½-½ Ghyselbrecht Iben 38 2.5
28 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5 ½-½ Matthijs Jente 41 3.0
29 Peeters Liv 44 3.0 0-1 Steen Milo 51 3.0
30 Andries Sam 16 2.0 1-0 Saelens August 49 0.5
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Westerhof Joep 3 8.5 1-0 Govoreanu Matei 7 6.0
2 Vantorre Nils 60 6.0 0-1 Musabayev Maxim 4 7.0
3 Van Coppenolle Lander 11 7.0 1-0 Akulov Vsevolod 14 5.5
4 Mernier Martin 5 6.0 1-0 Plomp Mateo 8 6.5
5 Decraene Merlijn 32 5.0 0-1 Vertongen Jack 9 6.0
6 De Rycke Killian 27 5.5 ½-½ Lauwers Brent 10 5.5
7 Aishajiang Ehsan 13 5.5 ½-½ Debucke Ruben 30 6.5
8 Cappan Stan 19 6.5 1-0 Rozas Eitan 48 5.0
9 Vantomme Ruth 59 4.0 0-1 Claus Noah 22 6.0
10 Gellinck Simon 2 5.5 1-0 Hanssens Daan 40 4.5
11 Sazonov Fedor 6 5.5 1-0 Akulov Vladimir 15 4.5
12 Burssens Maya 12 4.5 1-0 Ghisa Alexander 37 4.5
13 Plessers Xander 45 6.0 1-0 Bleyaert Mathis 18 4.0
14 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0 0-1 Christiaens Nyssa 20 4.0
15 De Beir Willem 23 5.0 1-0 Vandeghinste Brecht 55 4.0
16 De Groote Berre 24 5.0 0-1 Van Houtte Femke 54 5.0
17 Van Der Goten Daan 53 5.0 0-1 De Keukelaere Ruben 25 5.0
18 Vander Donckt Xander 56 5.0 1-0 Dewyngaert Wout 35 4.0
19 Vandermeersch Victor 57 5.0 1-0 Nikoghosyan David 42 4.0
20 Coorevits Arthur 1 5.5 1-0 Beuseling Lander 17 4.0
21 Dechamps Norah 31 4.5 1-0 De Vuysdere Thomas 28 4.0
22 Olieslager Alex 43 3.0 1-0 Claerhout Bas 21 3.0
23 Raes Lander 46 3.0 1-0 De Man Silas 26 3.0
24 De Wael Kasper 29 4.0 1-0 Steen Milo 51 3.0
25 Vandermeersch Lucas 58 4.0 1-0 Deschepper Matteo 33 2.0
26 Wang Yixuan 61 4.0 1-0 Scheerlynck Louis 50 2.5
27 Dhondt Alexander 36 3.5 1-0 Matthijs Jente 41 3.0
28 Ghyselbrecht Iben 38 2.5 0-1 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5
29 Despiere Delphine 34 1.5 0-1 Andries Sam 16 2.0
30 Saelens August 49 0.5 0-1 Peeters Liv 44 3.0
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Van Coppenolle Lander 11 7.0 0-1 Westerhof Joep 3 8.5
2 Musabayev Maxim 4 7.0 0-1 Vertongen Jack 9 6.0
3 Claus Noah 22 6.0 1-0 Mernier Martin 5 6.0
4 Govoreanu Matei 7 6.0 0-1 Vantorre Nils 60 6.0
5 Akulov Vsevolod 14 5.5 ½-½ Cappan Stan 19 6.5
6 Debucke Ruben 30 6.5 1-0 Gellinck Simon 2 5.5
7 De Rycke Killian 27 5.5 0-1 Sazonov Fedor 6 5.5
8 Plomp Mateo 8 6.5 1-0 Aishajiang Ehsan 13 5.5
9 Lauwers Brent 10 5.5 1-0 Burssens Maya 12 4.5
10 Christiaens Nyssa 20 4.0 0-1 Vander Donckt Xander 56 5.0
11 Vandermeersch Victor 57 5.0 1-0 De Beir Willem 23 5.0
12 De Keukelaere Ruben 25 5.0 1-0 Vantomme Ruth 59 4.0
13 Rozas Eitan 48 5.0 0-1 Decraene Merlijn 32 5.0
14 Van Houtte Femke 54 5.0 0-1 Plessers Xander 45 6.0
15 Ghisa Alexander 37 4.5 1-0 Akulov Vladimir 15 4.5
16 Hanssens Daan 40 4.5 0-1 Dechamps Norah 31 4.5
17 Bleyaert Mathis 18 4.0 0-1 Coorevits Arthur 1 5.5
18 Raes Lander 46 3.0 0-1 De Groote Berre 24 5.0
19 Vandermeersch Lucas 58 4.0 1-0 De Wael Kasper 29 4.0
20 Dewyngaert Wout 35 4.0 1-0 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0
21 Nikoghosyan David 42 4.0 1-0 Wang Yixuan 61 4.0
22 Vandeghinste Brecht 55 4.0 1-0 Olieslager Alex 43 3.0
23 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5 0-1 Van Der Goten Daan 53 5.0
24 De Man Silas 26 3.0 0-1 Dhondt Alexander 36 3.5
25 Andries Sam 16 2.0 0-1 De Vuysdere Thomas 28 4.0
26 Beuseling Lander 17 4.0 1-0 Peeters Liv 44 3.0
27 Claerhout Bas 21 3.0 1-0 Deschepper Matteo 33 2.0
28 Steen Milo 51 3.0 1-0 Ghyselbrecht Iben 38 2.5
29 Matthijs Jente 41 3.0 ½-½ Despiere Delphine 34 1.5
30 Scheerlynck Louis 50 2.5 1-0 Saelens August 49 0.5
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Westerhof Joep 3 8.5 1-0 Claus Noah 22 6.0
2 Vertongen Jack 9 6.0 0-1 Van Coppenolle Lander 11 7.0
3 Sazonov Fedor 6 5.5 0-1 Musabayev Maxim 4 7.0
4 Vantorre Nils 60 6.0 0-1 Plomp Mateo 8 6.5
5 Cappan Stan 19 6.5 1-0 Lauwers Brent 10 5.5
6 Akulov Vsevolod 14 5.5 0-1 Debucke Ruben 30 6.5
7 Mernier Martin 5 6.0 1-0 Vandermeersch Victor 57 5.0
8 Decraene Merlijn 32 5.0 0-1 Govoreanu Matei 7 6.0
9 Plessers Xander 45 6.0 1-0 De Keukelaere Ruben 25 5.0
10 Coorevits Arthur 1 5.5 1-0 Vander Donckt Xander 56 5.0
11 Gellinck Simon 2 5.5 1-0 Ghisa Alexander 37 4.5
12 Burssens Maya 12 4.5 0-1 De Rycke Killian 27 5.5
13 Dechamps Norah 31 4.5 0-1 Aishajiang Ehsan 13 5.5
14 Van Houtte Femke 54 5.0 1-0 Christiaens Nyssa 20 4.0
15 De Beir Willem 23 5.0 1-0 Nikoghosyan David 42 4.0
16 De Groote Berre 24 5.0 1-0 Vandermeersch Lucas 58 4.0
17 Van Der Goten Daan 53 5.0 1-0 Dewyngaert Wout 35 4.0
18 Vantomme Ruth 59 4.0 0-1 Rozas Eitan 48 5.0
19 Akulov Vladimir 15 4.5 1-0 Vandeghinste Brecht 55 4.0
20 Dhondt Alexander 36 3.5 0-1 Hanssens Daan 40 4.5
21 Olieslager Alex 43 3.0 0-1 Beuseling Lander 17 4.0
22 Rombaut Pieter-Jan 47 3.0 0-1 Bleyaert Mathis 18 4.0
23 Wang Yixuan 61 4.0 1-0 Claerhout Bas 21 3.0
24 De Vuysdere Thomas 28 4.0 1-0 Steen Milo 51 3.0
25 De Wael Kasper 29 4.0 1-0 Raes Lander 46 3.0
26 Scheerlynck Louis 50 2.5 0-1 Thao Leuang Van Kieran 52 3.5
27 Peeters Liv 44 3.0 1-0 Andries Sam 16 2.0
28 Deschepper Matteo 33 2.0 0-1 Matthijs Jente 41 3.0
29 Despiere Delphine 34 1.5 0-1 De Man Silas 26 3.0
30 Ghyselbrecht Iben 38 2.5 1-0 Saelens August 49 0.5
  Haesart Seppe 39 0.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Westerhof Joep (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19512
N-Elo958
FIDE-ID1064240
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1471) S.S.V. Klim-Op Capelle a/d IJssel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Burssens Maya BEL 610 4.5 W - 1 3.0 0.89 +0.11
4 1      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Debucke Ruben BEL 0 6.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 Z - ½ 5.5 0.82 -0.32
7 1      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 W v 1 6.5 0.85 +0.15
8 1      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 Z v 1 7.5 0.88 +0.12
9 1      Claus Noah BEL 0 6.0 W v 1 8.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0647 49.5 Totaal 8.5 8.04 +0.46
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo700
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Despiere Delphine BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Claus Noah BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 4      Mernier Martin BEL 690 6.0 W - 1 3.5 0.51 +0.49
5 2      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 Z v 1 4.5 0.61 +0.39
6 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 W v ½ 5.0 0.18 +0.32
7 2      Vantorre Nils BEL 0 6.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      Vertongen Jack BEL 640 6.0 W ^ 0 6.0 0.58 -0.58
9 3      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 Z v 1 7.0 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0717 52.0 Totaal 7.0 6.09 +0.91
Begin van de pagina
Van Coppenolle Lander (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo620
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Rozas Eitan BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Vantorre Nils BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 2      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 W - 0 4.0 0.39 -0.39
6 4      Debucke Ruben BEL 0 6.5 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
7 3      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 W v 1 6.0 0.92 +0.08
8 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 W - 0 6.0 0.12 -0.12
9 2      Vertongen Jack BEL 640 6.0 Z ^ 1 7.0 0.47 +0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0766 52.5 Totaal 7.0 6.50 +0.50
Begin van de pagina
Debucke Ruben (Rank: 30)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14564
N-Elo0
FIDE-ID251275
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Mernier Martin BEL 690 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Vertongen Jack BEL 640 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
5 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
6 4      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
8 6      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 W - 1 5.5 0.08 +0.92
9 6      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 Z - 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0804 54.0 Totaal 6.5 1.98 +4.52
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 19)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo0
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 4      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Rozas Eitan BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 Z - ½ 5.5 0.50 +0.00
9 5      Lauwers Brent BEL 630 5.5 W - 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0837 48.0 Totaal 6.5 2.40 +4.10
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo650
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Rycke Killian BEL 0 5.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 8      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 Z - 0 1.5 0.49 -0.49
4 14      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 11      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Burssens Maya BEL 610 4.5 W ^ 1 4.5 0.56 +0.44
7 4      Mernier Martin BEL 690 6.0 Z - 0 4.5 0.44 -0.44
8 8      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W v 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Vantorre Nils BEL 0 6.0 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0653 45.5 Totaal 6.5 7.01 -0.51
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo660
FIDE-ID258059
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Debucke Ruben BEL 0 6.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Plomp Mateo BEL 650 6.5 W - 1 2.0 0.51 +0.49
4 6      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Cappan Stan BEL 0 6.5 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Lauwers Brent BEL 630 5.5 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
7 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 Z - 0 5.0 0.15 -0.15
8 4      Vantorre Nils BEL 0 6.0 W ^ 0 5.0 0.92 -0.92
9 8      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0746 53.0 Totaal 6.0 6.72 -0.72
Begin van de pagina
Vantorre Nils (Rank: 60)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo0
FIDE-ID258474
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 13      De Rycke Killian BEL 0 5.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 5      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
7 2      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 W v 0 5.0 0.08 -0.08
8 4      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 Z v 1 6.0 0.08 +0.92
9 4      Plomp Mateo BEL 650 6.5 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0763 51.0 Totaal 6.0 1.98 +4.02
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo640
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hanssens Daan BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Raes Lander BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Debucke Ruben BEL 0 6.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
5 4      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 5      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 2      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 Z - 1 6.0 0.42 +0.58
9 2      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 W ^ 0 6.0 0.53 -0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 47.5 Totaal 6.0 7.39 -1.39
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo690
FIDE-ID254886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Groote Berre BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Debucke Ruben BEL 0 6.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 4      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 Z - 0 2.0 0.49 -0.49
5 12      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Plomp Mateo BEL 650 6.5 W - 1 5.0 0.56 +0.44
8 3      Claus Noah BEL 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.92 -0.92
9 7      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0675 47.0 Totaal 6.0 7.49 -1.49
Begin van de pagina
Claus Noah (Rank: 22)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17569
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Matthijs Jente BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Mernier Martin BEL 690 6.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
9 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 Z - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0782 45.5 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Plessers Xander (Rank: 45)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19560
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      De Man Silas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Peeters Liv BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Plessers Xander BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 5      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
5 6      Rozas Eitan BEL 0 5.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Vertongen Jack BEL 640 6.0 Z v 1 5.0 0.08 +0.92
7 3      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
8 5      Cappan Stan BEL 0 6.5 W - ½ 5.5 0.50 +0.00
9 6      Debucke Ruben BEL 0 6.5 W - 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 54.5 Totaal 5.5 2.82 +2.68
Begin van de pagina
Sazonov Fedor (Rank: 6)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo680
FIDE-ID258105
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Beir Willem BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 10      Hanssens Daan BEL 0 4.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 5      Vantorre Nils BEL 0 6.0 W ^ 0 3.5 0.92 -0.92
7 11      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
8 7      De Rycke Killian BEL 0 5.5 Z ^ 1 5.5 0.92 +0.08
9 3      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 W - 0 5.5 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 48.0 Totaal 5.5 7.83 -2.33
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 27)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Plomp Mateo BEL 650 6.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 9      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 W - ½ 2.0 0.08 +0.42
4 13      Vantorre Nils BEL 0 6.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Lauwers Brent BEL 630 5.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 7      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
9 12      Burssens Maya BEL 610 4.5 Z - 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0765 45.5 Totaal 5.5 2.40 +3.10
Begin van de pagina
Gellinck Simon (Rank: 2)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1258
FIDE-ID252921
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cappan Stan BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      De Rycke Killian BEL 0 5.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 16      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 9      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z ^ 0 2.5 0.92 -0.92
6 16      Dechamps Norah BEL 0 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 10      Hanssens Daan BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 6      Debucke Ruben BEL 0 6.5 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
9 11      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 46.0 Totaal 5.5 8.28 -2.78
Begin van de pagina
Aishajiang Ehsan (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo0
FIDE-ID256897
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Peeters Liv BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 17      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 9      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
6 7      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 Z - ½ 4.0 0.50 +0.00
7 7      Debucke Ruben BEL 0 6.5 W v ½ 4.5 0.50 +0.00
8 8      Plomp Mateo BEL 650 6.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
9 13      Dechamps Norah BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0954 44.0 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina
Lauwers Brent (Rank: 10)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo630
FIDE-ID250104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Matthijs Jente BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 7      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      De Groote Berre BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 W - 0 4.0 0.46 -0.46
7 6      De Rycke Killian BEL 0 5.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 9      Burssens Maya BEL 610 4.5 W - 1 5.5 0.53 +0.47
9 5      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0635 42.5 Totaal 5.5 7.43 -1.93
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 1)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo0
FIDE-ID252395
F-Elo1269
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dechamps Norah BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 15      Vantorre Nils BEL 0 6.0 Z - 0 0.5 0.92 -0.92
3 23      Andries Sam BEL 0 2.0 W ^ 1 1.5 0.92 +0.08
4 15      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 Z v 0 1.5 0.92 -0.92
5 21      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
6 15      Hanssens Daan BEL 0 4.5 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
7 20      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
8 17      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
9 10      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 W v 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 5.5 8.28 -2.78
Begin van de pagina
Rozas Eitan (Rank: 48)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19507
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      De Beir Willem BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 14      De Groote Berre BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 13      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 18      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 47.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Vander Donckt Xander (Rank: 56)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16001
N-Elo0
FIDE-ID258253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Vertongen Jack BEL 640 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 14      Plomp Mateo BEL 650 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 23      Olieslager Alex BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 10      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0853 44.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
De Beir Willem (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.18539
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Raes Lander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Rozas Eitan BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 15      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 15      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 40.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 32)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo0
FIDE-ID255556
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Lauwers Brent BEL 630 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Vertongen Jack BEL 640 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 13      Rozas Eitan BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0797 43.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Olieslager Alex BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Rozas Eitan BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Mernier Martin BEL 690 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 17      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      Plessers Xander BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 42.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
De Groote Berre (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16726
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Mernier Martin BEL 690 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Lauwers Brent BEL 630 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 14      Rozas Eitan BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 16      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Raes Lander BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 16      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 40.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Houtte Femke (Rank: 54)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16220
N-Elo0
FIDE-ID259136
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Beir Willem BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Claerhout Bas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      De Groote Berre BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Plessers Xander BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandermeersch Victor (Rank: 57)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo0
FIDE-ID255688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      De Man Silas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Akulov Vsevolod BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 21      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      De Groote Berre BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Claus Noah BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 19      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      De Beir Willem BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Mernier Martin BEL 690 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 40.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Van Der Goten Daan (Rank: 53)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19539
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Claus Noah BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Despiere Delphine BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      De Beir Willem BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 23      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 17      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Ghisa Alexander (Rank: 37)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19454
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 15      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 W - 1 2.5 0.08 +0.92
5 11      Plomp Mateo BEL 650 6.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 17      Claerhout Bas BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 12      Burssens Maya BEL 610 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
8 15      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
9 11      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0889 45.0 Totaal 4.5 2.40 +2.10
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 40)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vertongen Jack BEL 640 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Burssens Maya BEL 610 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 10      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 15      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
7 10      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
8 16      Dechamps Norah BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
9 20      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0891 43.5 Totaal 4.5 2.40 +2.10
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 15)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Raes Lander BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Dechamps Norah BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Hanssens Daan BEL 0 4.5 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 11      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 Z ^ 0 3.5 0.08 -0.08
8 15      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 Z ^ 0 3.5 0.50 -0.50
9 19      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 38.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 12)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo610
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Olieslager Alex BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Westerhof Joep NED 958 8.5 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
4 8      Hanssens Daan BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 8      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Plomp Mateo BEL 650 6.5 Z ^ 0 3.5 0.44 -0.44
7 12      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
8 9      Lauwers Brent BEL 630 5.5 Z - 0 4.5 0.47 -0.47
9 12      De Rycke Killian BEL 0 5.5 W - 0 4.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0746 45.5 Totaal 4.5 6.54 -2.04
Begin van de pagina
Dechamps Norah (Rank: 31)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 16      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
3 24      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
4 27      Saelens August BEL 0 0.5 W v 1 1.5 0.50 +0.50
5 22      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 16      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 21      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 16      Hanssens Daan BEL 0 4.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
9 13      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W v 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1263 37.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Vantomme Ruth (Rank: 59)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.19209
N-Elo0
FIDE-ID258466
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Lauwers Brent BEL 630 5.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 8      Burssens Maya BEL 610 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      De Beir Willem BEL 0 5.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Claus Noah BEL 0 6.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
8 12      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 18      Rozas Eitan BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 46.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Christiaens Nyssa (Rank: 20)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.15412
N-Elo0
FIDE-ID257311
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Steen Milo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Westerhof Joep NED 958 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Plessers Xander BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Vertongen Jack BEL 640 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0799 46.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Nikoghosyan David (Rank: 42)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19548
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Coppenolle Lander BEL 620 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Claerhout Bas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Claus Noah BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Cappan Stan BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 19      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 21      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      De Beir Willem BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0620 44.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Dewyngaert Wout (Rank: 35)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mernier Martin BEL 690 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Steen Milo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Plessers Xander BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 20      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 17      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 40.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Vandeghinste Brecht (Rank: 55)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.18324
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Groote Berre BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      De Rycke Killian BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      De Beir Willem BEL 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
8 22      Olieslager Alex BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
9 19      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 17)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Rozas Eitan BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Hanssens Daan BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Dechamps Norah BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Raes Lander BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Plessers Xander BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 26      Peeters Liv BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 21      Olieslager Alex BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 38.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Vandermeersch Lucas (Rank: 58)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      De Rycke Killian BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 17      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
5 21      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 25      De Man Silas BEL 0 3.0 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
7 25      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 19      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 16      De Groote Berre BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 36.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
De Wael Kasper (Rank: 29)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19559
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vantorre Nils BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Peeters Liv BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Steen Milo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 19      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 25      Raes Lander BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Wang Yixuan (Rank: 61)

Rangschikking42
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Debucke Ruben BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Olieslager Alex BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 30      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 25      Matthijs Jente BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
9 23      Claerhout Bas BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Bleyaert Mathis (Rank: 18)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.19556
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Saelens August BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Matthijs Jente BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Vantorre Nils BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 9      De Rycke Killian BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Plessers Xander BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 22      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
De Vuysdere Thomas (Rank: 28)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.17576
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Vantomme Ruth BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Saelens August BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Govoreanu Matei BEL 660 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 19      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Dechamps Norah BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 25      Andries Sam BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 24      Steen Milo BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 31.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Dhondt Alexander (Rank: 36)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.15995
N-Elo0
FIDE-ID258040
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Sazonov Fedor BEL 680 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 16      Gellinck Simon BEL 1258 5.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 22      Dechamps Norah BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 24      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 27      Matthijs Jente BEL 0 3.0 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
8 24      De Man Silas BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 20      Hanssens Daan BEL 0 4.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0969 39.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Thao Leuang Van Kieran (Rank: 52)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.18231
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Claerhout Bas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Burssens Maya BEL 610 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Olieslager Alex BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      Matthijs Jente BEL 0 3.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 28      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
8 23      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 26      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 32.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Olieslager Alex (Rank: 43)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.19424
N-Elo0
FIDE-ID259438
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Burssens Maya BEL 610 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Vander Donckt Xander BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Claerhout Bas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Vandeghinste Brecht BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 21      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 35.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Rombaut Pieter-Jan (Rank: 47)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.18553
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Andries Sam BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Lauwers Brent BEL 630 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      De Groote Berre BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      De Man Silas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Claus Noah BEL 0 6.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 20      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 37.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Raes Lander (Rank: 46)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.19554
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vertongen Jack BEL 640 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      De Beir Willem BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Beuseling Lander BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Claerhout Bas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      Despiere Delphine BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      De Man Silas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 18      De Groote Berre BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 25      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 36.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Claerhout Bas (Rank: 21)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.19508
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Nikoghosyan David BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Peeters Liv BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Raes Lander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Ghisa Alexander BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Olieslager Alex BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 27      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 23      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Steen Milo (Rank: 51)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.19524
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Christiaens Nyssa BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Andries Sam BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      De Man Silas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Peeters Liv BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 24      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 24      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
De Man Silas (Rank: 26)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Plessers Xander BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Saelens August BEL 0 0.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 26      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 28      Steen Milo BEL 0 3.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
6 25      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 W ^ ½ 2.0 0.50 +0.00
7 23      Raes Lander BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 24      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 29      Despiere Delphine BEL 0 1.5 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Matthijs Jente (Rank: 41)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.18563
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Lauwers Brent BEL 630 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Andries Sam BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Claus Noah BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 27      Dhondt Alexander BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
8 29      Despiere Delphine BEL 0 1.5 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
9 28      Deschepper Matteo BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 32.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Peeters Liv (Rank: 44)

Rangschikking54
GeslachtF
Stamnr.17821
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Claerhout Bas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      Despiere Delphine BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 27      Plessers Xander BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Steen Milo BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 30      Saelens August BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 26      Beuseling Lander BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
9 27      Andries Sam BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Ghyselbrecht Iben (Rank: 38)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.19528
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Plomp Mateo BEL 650 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Van Houtte Femke BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 30      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 30      Andries Sam BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 27      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 28      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
8 28      Steen Milo BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
9 30      Saelens August BEL 0 0.5 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 31.0 Totaal 2.5 4.08 -1.58
Begin van de pagina
Scheerlynck Louis (Rank: 50)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.19509
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Decraene Merlijn BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Despiere Delphine BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Akulov Vladimir BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 26      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
8 30      Saelens August BEL 0 0.5 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
9 26      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Deschepper Matteo (Rank: 33)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Westerhof Joep NED 958 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Steen Milo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Vandermeersch Victor BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Olieslager Alex BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Mernier Martin BEL 690 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 21      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Vandermeersch Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 27      Claerhout Bas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 28      Matthijs Jente BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0824 40.5 Totaal 2.0 3.66 -1.66
Begin van de pagina
Andries Sam (Rank: 16)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.19523
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Rombaut Pieter-Jan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Matthijs Jente BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Coorevits Arthur BEL 1269 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 28      Steen Milo BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 30      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
6 30      Saelens August BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
7 29      Despiere Delphine BEL 0 1.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
8 25      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9 27      Peeters Liv BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 26.0 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina
Despiere Delphine (Rank: 34)

Rangschikking59
GeslachtF
Stamnr.18666
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayev Maxim BEL 700 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Van Der Goten Daan BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      Peeters Liv BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 29      Saelens August BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 26      Raes Lander BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 29      Andries Sam BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 29      Matthijs Jente BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
9 29      De Man Silas BEL 0 3.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 29.0 Totaal 1.5 4.08 -2.58
Begin van de pagina
Saelens August (Rank: 49)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.19519
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Bleyaert Mathis BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      De Vuysdere Thomas BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      De Man Silas BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 27      Dechamps Norah BEL 0 4.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 29      Despiere Delphine BEL 0 1.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
6 30      Andries Sam BEL 0 2.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
7 30      Peeters Liv BEL 0 3.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
8 30      Scheerlynck Louis BEL 0 2.5 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
9 30      Ghyselbrecht Iben BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 0.5 4.50 -4.00
Begin van de pagina
Haesart Seppe (Rank: 39)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.19505
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Westerhof Joep 3 958 1042 8.5 57 W 1 35 Z 1 32 W 1 5 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 7 W 1 3 Z 1 11 W 1 - 46.00 49.50 43.0 8
2 Musabayev Maxim 4 700 743 7.0 59 Z 1 11 W 1 13 Z ½ 10 W 1 3 Z 1 1 W ½ 8 Z 1 9 W 0 14 Z 1 1.0 39.00 52.00 37.5 6
3 Van Coppenolle Lander 11 620 613 7.0 36 W 1 20 Z 1 8 W 1 34 Z 1 2 W 0 4 Z 1 13 W 1 1 W 0 9 Z 1 0.0 37.00 52.50 38.0 7
4 Debucke Ruben 30 0 702 6.5 42 Z 1 7 W 1 10 Z 1 9 W 1 1 Z 0 3 W 0 17 Z ½ 16 W 1 13 Z 1 - 35.75 54.00 34.5 6
5 Cappan Stan 19 0 631 6.5 56 W 1 16 Z 1 14 W 1 1 W 0 7 Z 0 36 Z 1 20 W 1 13 Z ½ 18 W 1 - 30.75 48.00 33.0 6
6 Plomp Mateo 8 650 550 6.5 55 Z 1 15 W ½ 7 Z 0 21 Z 1 29 W 1 32 W 1 10 Z 0 17 W 1 8 Z 1 - 30.75 45.50 31.0 6
7 Govoreanu Matei 7 660 539 6.0 29 W 1 4 Z 0 6 W 1 44 Z 1 5 W 1 18 Z 1 1 Z 0 8 W 0 23 Z 1 - 32.00 53.00 32.0 6
8 Vantorre Nils 60 0 626 6.0 41 Z 1 19 W 1 3 Z 0 15 W 1 43 W 1 14 Z 1 2 W 0 7 Z 1 6 W 0 - 30.50 51.00 34.0 6
9 Vertongen Jack 9 640 450 6.0 30 W 1 49 Z 1 21 W 1 4 Z 0 35 W 1 13 W 0 23 Z 1 2 Z 1 3 W 0 - 28.50 47.50 34.0 6
10 Mernier Martin 5 690 493 6.0 37 W 1 25 Z 1 4 W 0 2 Z 0 57 W 1 24 Z 1 6 W 1 11 Z 0 27 W 1 - 27.50 47.00 30.0 6
11 Claus Noah 22 0 378 6.0 28 Z 1 2 Z 0 36 W 0 53 W 1 48 Z 1 27 W 1 34 Z 1 10 W 1 1 Z 0 - 26.00 45.50 29.0 6
12 Plessers Xander 45 0 117 6.0 13 W 0 52 Z 1 35 W 0 37 Z 0 54 W 1 39 Z 1 43 W 1 26 Z 1 24 W 1 - 24.00 37.50 23.0 6
13 Akulov Vsevolod 14 0 373 5.5 12 Z 1 27 W 1 2 W ½ 14 Z ½ 20 W 1 9 Z 1 3 Z 0 5 W ½ 4 W 0 - 31.50 54.50 33.5 4
14 Sazonov Fedor 6 680 407 5.5 45 Z 1 22 W 1 5 Z 0 13 W ½ 30 Z 1 8 W 0 31 W 1 15 Z 1 2 W 0 - 25.75 48.00 30.0 5
15 De Rycke Killian 27 0 505 5.5 40 W 1 6 Z ½ 16 W ½ 8 Z 0 38 W 1 43 Z 1 18 W ½ 14 W 0 32 Z 1 - 25.25 45.50 28.0 4
16 Gellinck Simon 2 1258 938 5.5 23 Z 1 5 W 0 15 Z ½ 45 W 1 17 Z 0 33 W 1 30 W 1 4 Z 0 29 W 1 - 24.75 46.00 26.5 5
17 Aishajiang Ehsan 13 0 292 5.5 54 W 1 21 Z 0 29 W ½ 40 Z 1 16 W 1 31 Z ½ 4 W ½ 6 Z 0 33 Z 1 - 24.75 44.00 28.0 4
18 Lauwers Brent 10 630 400 5.5 53 Z 1 48 W 1 34 Z 0 23 W 1 25 Z 1 7 W 0 15 Z ½ 32 W 1 5 Z 0 - 23.25 42.50 31.5 5
19 Coorevits Arthur 1 1269 949 5.5 33 W ½ 8 Z 0 58 W 1 29 Z 0 40 W 1 30 Z 0 39 W 1 43 Z 1 21 W 1 - 21.25 38.50 22.5 5
20 Rozas Eitan 48 0 105 5.0 39 Z 1 3 W 0 24 Z 1 22 W 1 13 Z 0 25 W 1 5 Z 0 23 W 0 34 Z 1 - 23.00 47.00 27.0 5
21 Vander Donckt Xander 56 0 320 5.0 24 Z 1 17 W 1 9 Z 0 6 W 0 23 Z 0 47 W 1 37 W 1 35 Z 1 19 Z 0 - 21.50 44.50 26.0 5
22 De Beir Willem 23 0 112 5.0 26 W 1 14 Z 0 49 W 1 20 Z 0 28 Z 1 34 W 0 38 W 1 27 Z 0 36 W 1 - 21.00 40.50 25.0 5
23 Decraene Merlijn 32 0 390 5.0 16 W 0 56 Z 1 38 W 1 18 Z 0 21 W 1 35 Z 1 9 W 0 20 Z 1 7 W 0 - 20.50 43.50 26.0 5
24 De Keukelaere Ruben 25 0 113 5.0 21 W 0 47 Z 1 20 W 0 46 Z 1 26 W 1 10 W 0 28 Z 1 34 W 1 12 Z 0 - 20.50 42.50 24.0 5
25 De Groote Berre 24 0 183 5.0 38 Z 1 10 W 0 48 Z 1 27 W 1 18 W 0 20 Z 0 26 W 0 49 Z 1 40 W 1 - 19.00 40.50 25.0 5
26 Van Houtte Femke 54 0 36 5.0 22 Z 0 45 W 0 55 Z 1 50 W 1 24 Z 0 41 W 1 25 Z 1 12 W 0 35 W 1 - 18.50 38.00 21.0 5
27 Vandermeersch Victor 57 0 113 5.0 52 W 1 13 Z 0 57 W 1 25 Z 0 44 W 1 11 Z 0 36 W 1 22 W 1 10 Z 0 - 18.00 40.50 26.0 5
28 Van Der Goten Daan 53 0 36 5.0 11 W 0 59 W 1 41 Z 1 35 Z 0 22 W 0 57 Z 1 24 W 0 46 Z 1 37 W 1 - 15.00 35.00 22.0 5
29 Ghisa Alexander 37 0 494 4.5 7 Z 0 42 W 1 17 Z ½ 19 W 1 6 Z 0 50 W 1 32 Z 0 31 W 1 16 Z 0 - 19.75 45.00 23.5 4
30 Hanssens Daan 40 0 495 4.5 9 Z 0 39 W 1 31 Z 1 32 Z ½ 14 W 0 19 W 1 16 Z 0 33 W 0 45 Z 1 - 19.75 43.50 23.0 4
31 Akulov Vladimir 15 0 76 4.5 49 W 0 33 Z 1 30 W 0 56 Z 1 37 W 1 17 W ½ 14 Z 0 29 Z 0 38 W 1 - 17.75 38.00 22.0 4
32 Burssens Maya 12 610 389 4.5 47 Z 1 46 W 1 1 Z 0 30 W ½ 34 W 1 6 Z 0 29 W 1 18 Z 0 15 W 0 - 17.25 45.50 28.0 4
33 Dechamps Norah 31 0 281 4.5 19 Z ½ 31 W 0 39 Z 0 60 W 1 45 Z 1 16 Z 0 44 W 1 30 Z 1 17 W 0 - 15.25 37.50 20.5 4
34 Vantomme Ruth 59 0 164 4.0 44 W 1 43 Z 1 18 W 1 3 W 0 32 Z 0 22 Z 1 11 W 0 24 Z 0 20 W 0 - 18.50 46.00 28.0 4
35 Christiaens Nyssa 20 0 135 4.0 51 Z 1 1 W 0 12 Z 1 28 W 1 9 Z 0 23 W 0 48 Z 1 21 W 0 26 Z 0 - 17.00 46.50 25.0 4
36 Nikoghosyan David 42 0 26 4.0 3 Z 0 50 W 1 11 Z 1 43 Z 0 39 W 1 5 W 0 27 Z 0 42 W 1 22 Z 0 - 17.00 44.50 22.0 4
37 Dewyngaert Wout 35 0 34 4.0 10 Z 0 38 W 0 51 Z 1 12 W 1 31 Z 0 42 W 1 21 Z 0 48 W 1 28 Z 0 - 16.00 40.50 19.0 4
38 Vandeghinste Brecht 55 0 -43 4.0 25 W 0 37 Z 1 23 Z 0 41 W 1 15 Z 0 45 W 1 22 Z 0 47 W 1 31 Z 0 - 14.50 39.50 20.0 4
39 Beuseling Lander 17 0 98 4.0 20 W 0 30 Z 0 33 W 1 49 Z 1 36 Z 0 12 W 0 19 Z 0 54 W 1 47 Z 1 - 13.50 38.50 16.0 4
40 Vandermeersch Lucas 58 0 98 4.0 15 Z 0 55 W 1 45 Z ½ 17 W 0 19 Z 0 52 Z ½ 57 W 1 41 W 1 25 Z 0 - 11.75 36.50 18.5 3
41 De Wael Kasper 29 0 -43 4.0 8 W 0 54 Z 1 28 W 0 38 Z 0 56 W 1 26 Z 0 51 W 1 40 Z 0 49 W 1 - 11.50 35.50 17.0 4
42 Wang Yixuan 61 0 -43 4.0 4 W 0 29 Z 0 47 W 0 55 W 1 53 Z 1 37 Z 0 56 W 1 36 Z 0 50 W 1 - 11.00 33.00 15.0 4
43 Bleyaert Mathis 18 0 98 4.0 60 Z 1 34 W 0 53 Z 1 36 W 1 8 Z 0 15 W 0 12 Z 0 19 W 0 48 Z 1 - 10.50 37.50 23.0 4
44 De Vuysdere Thomas 28 0 30 4.0 34 Z 0 60 W 1 46 Z 1 7 W 0 27 Z 0 48 W 0 33 Z 0 58 Z 1 51 W 1 - 9.00 31.50 18.0 4
45 Dhondt Alexander 36 0 128 3.5 14 W 0 26 Z 1 40 W ½ 16 Z 0 33 W 0 38 Z 0 53 W 1 52 Z 1 30 W 0 - 13.00 39.00 16.5 3
46 Thao Leuang Van Kieran 52 0 -19 3.5 50 Z 1 32 Z 0 44 W 0 24 W 0 47 Z 0 53 W ½ 55 Z 1 28 W 0 56 Z 1 - 9.50 32.50 15.0 3
47 Olieslager Alex 43 0 -57 3.0 32 W 0 24 W 0 42 Z 1 57 Z 0 46 W 1 21 Z 0 50 W 1 38 Z 0 39 W 0 - 10.50 35.00 15.0 3
48 Rombaut Pieter-Jan 47 0 -55 3.0 58 W 1 18 Z 0 25 W 0 52 Z 1 11 W 0 44 Z 1 35 W 0 37 Z 0 43 W 0 - 9.00 37.50 19.0 3
49 Raes Lander 46 0 -54 3.0 31 Z 1 9 W 0 22 Z 0 39 W 0 50 Z 0 59 Z 1 52 W 1 25 W 0 41 Z 0 - 9.00 36.00 16.0 3
50 Claerhout Bas 21 0 -125 3.0 46 W 0 36 Z 0 54 W 1 26 Z 0 49 W 1 29 Z 0 47 Z 0 57 W 1 42 Z 0 - 8.00 32.00 14.0 3
51 Steen Milo 51 0 -125 3.0 35 W 0 57 Z 0 37 W 0 58 Z 1 52 W 0 54 Z 1 41 Z 0 55 W 1 44 Z 0 - 7.50 28.50 12.0 3
52 De Man Silas 26 0 -125 3.0 27 Z 0 12 W 0 60 Z ½ 48 W 0 51 Z 1 40 W ½ 49 Z 0 45 W 0 59 Z 1 - 6.75 29.50 11.5 2
53 Matthijs Jente 41 0 -55 3.0 18 W 0 58 Z 1 43 W 0 11 Z 0 42 W 0 46 Z ½ 45 Z 0 59 W ½ 57 Z 1 - 6.50 32.00 12.0 2
54 Peeters Liv 44 0 -125 3.0 17 Z 0 41 W 0 50 Z 0 59 W 1 12 Z 0 51 W 0 60 Z 1 39 Z 0 58 W 1 - 4.00 29.50 10.0 3
55 Ghyselbrecht Iben 38 0 -103 2.5 6 W 0 40 Z 0 26 W 0 42 Z 0 58 W 1 56 Z ½ 46 W 0 51 Z 0 60 W 1 0.5 3.75 31.00 8.0 2
56 Scheerlynck Louis 50 0 -175 2.5 5 Z 0 23 W 0 59 Z 1 31 W 0 41 Z 0 55 W ½ 42 Z 0 60 W 1 46 W 0 0.5 3.25 32.00 11.0 2
57 Deschepper Matteo 33 0 -37 2.0 1 Z 0 51 W 1 27 Z 0 47 W 1 10 Z 0 28 W 0 40 Z 0 50 Z 0 53 W 0 - 6.00 40.50 14.0 2
58 Andries Sam 16 0 -79 2.0 48 Z 0 53 W 0 19 Z 0 51 W 0 55 Z 0 60 W 1 59 Z 1 44 W 0 54 Z 0 - 2.00 26.00 7.0 2
59 Despiere Delphine 34 0 -206 1.5 2 W 0 28 Z 0 56 W 0 54 Z 0 60 Z 1 49 W 0 58 W 0 53 Z ½ 52 W 0 - 2.00 29.00 6.0 1
60 Saelens August 49 0 -470 0.5 43 W 0 44 Z 0 52 W ½ 33 Z 0 59 W 0 58 Z 0 54 W 0 56 Z 0 55 Z 0 - 1.50 27.00 3.5 0
61 Haesart Seppe 39 0 0 0.0 A A A A A A A A A - 0.00 27.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/01 17:41