SwarLogo 14de GIJST 2018 D SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: IA Luc CORNET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 11/02/2018 tot 11/02/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Malfliet Alexander -12 M 2006-02-16 bel 15721 1244 LSV-Chesspirant 6.5 1630 29.25 32.00 26.5 6 -
2 Akulov Mikhail -12 M 2006-10-18 bel 13297 1594 Leopoldsburg 5.5 1464 23.25 32.00 25.0 4 -
3 Grooten Tommy -12 M 2010-02-24 ned 19389 1356 Eindhovense S.V. 5.5 1336 19.75 29.00 22.0 5 -
4 Froeyman Hugo -12 M 2009-01-28 bel 14489 1331 Mechelen 5.5 1338 19.25 28.50 23.5 5 -
5 Mernier Simon -12 M 2010-02-20 bel 16673 0 Neerpelt 5.0 953 20.00 31.00 21.0 5 1.0
6 Musabayeva Diana -12 F 2007-10-10 bel 16881 1305 Mercatel 5.0 1199 17.00 28.50 19.0 5 0.0
7 Dewever Niel -12 M 2006-01-11 bel 19023 0 Waregem 4.5 831 15.25 27.00 19.0 4 0.5
8 Roymans Liese -12 F 2006-09-27 bel 16158 1332 Geel 4.5 1111 13.75 27.50 19.0 4 0.5
9 Gijsels Xander -12 M 2006-06-17 bel 15918 1263 Turnhout 4.0 1043 14.00 27.50 19.0 4 -
10 Smolders Bavo -12 M 2006-11-26 bel 15540 0 Turnhout 4.0 581 13.00 27.00 18.0 4 -
11 Van Houdt Niels -12 M 2007-03-28 bel 19352 0 Turnhout 4.0 50 12.50 19.50 13.0 4 -
12 Van Bladel Rune -12 M 2007-04-23 bel 15542 1162 Geel 4.0 1085 11.50 26.50 18.0 4 -
13 Vande Ginste Simon -12 M 2006-04-14 bel 13062 1150 Brasschaat 4.0 887 11.50 25.50 16.0 4 -
14 Heylen Victor -12 M 2007-08-27 bel 15188 0 Westerlo 4.0 278 10.50 25.00 14.0 4 -
15 Celiktas Ayhan -12 M 2007-04-11 bel 18084 0 Hoboken 4.0 240 10.50 24.00 15.0 4 -
16 Bertels Arne -12 M 2007-12-25 bel 16826 0 Westerlo 4.0 244 10.00 22.50 14.0 4 -
17 Vandermeulen Oscar -12 M 2007-05-11 bel 16598 0 Mercatel 4.0 214 9.00 20.00 15.0 4 -
18 Decraene Jade -12 F 2007-02-09 bel 15522 0 Tielt 3.0 480 11.00 27.00 15.0 3 -
19 Verlinden Wouter -12 M 2007-10-10 bel 16212 0 Westerlo 3.0 260 9.50 26.00 14.0 2 -
20 Arun Adhya -12 F 2006-02-24 ind 19385 0 Geel 3.0 662 8.50 28.50 14.0 3 -
21 Pauwels Wout -12 M 2007-11-16 bel 16062 0 Mechelen 3.0 86 8.50 23.50 9.0 2 -
22 Maes Pieterjan -12 M 2006-10-11 bel 17144 0 Geel 3.0 314 7.50 24.00 14.0 3 -
23 Vidyarthi Aryan -12 M 2007-06-17 ind 19288 0 Geel 3.0 -125 6.50 24.00 11.0 2 -
24 Peeters Jurre -12 M 2007-10-03 bel 16199 0 Kapelle-op-den-Bos 3.0 303 6.50 22.00 12.0 3 -
25 De Smet Edouard -12 M 2007-10-17 bel 15281 0 Mechelen 3.0 -57 6.00 19.00 9.0 3 -
26 Van Turnhout Ferre -12 M 2007-11-01 bel 17986 0 Westerlo 3.0 109 6.00 18.50 11.0 3 -
27 Peek Simon -12 M 2007-11-19 bel 17466 0 Westerlo 3.0 121 5.00 23.50 10.0 3 -
28 Caers Dries -12 M 2006-06-02 bel 19273 0 Geel 2.0 204 5.00 22.50 8.0 1 -
29 Trisciuzzi Sitske -12 F 2007-07-15 bel 17799 0 Hoboken 2.0 -284 3.50 19.00 7.0 1 -
30 Van De Water Arthur -12 M 2006-06-12 bel 15955 0 Turnhout 2.0 -2 2.00 21.00 8.0 2 -
31 Van Steertegem Maxim -12 M 2006-03-21 bel 15672 0 Opwijk 2.0 20 2.00 20.50 8.0 2 -
32 Khalidov Adam -12 M 2007-12-13 bel 19309 0 Dolle Toren Leuven 2.0 -58 2.00 17.50 6.0 1 -
33 Mc Cutcheon Hamilton -12 M 2007-12-31 bel 18146 0 Leuven Centraal 1.0 -578 1.00 19.00 3.0 0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -12
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Malfliet Alexander -12 M 2006-02-16 bel 15721 1244 LSV-Chesspirant 6.5 1630 29.25 32.00 26.5 6 -
2 2 Akulov Mikhail -12 M 2006-10-18 bel 13297 1594 Leopoldsburg 5.5 1464 23.25 32.00 25.0 4 -
3 3 Grooten Tommy -12 M 2010-02-24 ned 19389 1356 Eindhovense S.V. 5.5 1336 19.75 29.00 22.0 5 -
4 4 Froeyman Hugo -12 M 2009-01-28 bel 14489 1331 Mechelen 5.5 1338 19.25 28.50 23.5 5 -
5 5 Mernier Simon -12 M 2010-02-20 bel 16673 0 Neerpelt 5.0 953 20.00 31.00 21.0 5 1.0
6 6 Musabayeva Diana -12 F 2007-10-10 bel 16881 1305 Mercatel 5.0 1199 17.00 28.50 19.0 5 0.0
7 7 Dewever Niel -12 M 2006-01-11 bel 19023 0 Waregem 4.5 831 15.25 27.00 19.0 4 0.5
8 8 Roymans Liese -12 F 2006-09-27 bel 16158 1332 Geel 4.5 1111 13.75 27.50 19.0 4 0.5
9 9 Gijsels Xander -12 M 2006-06-17 bel 15918 1263 Turnhout 4.0 1043 14.00 27.50 19.0 4 -
10 10 Smolders Bavo -12 M 2006-11-26 bel 15540 0 Turnhout 4.0 581 13.00 27.00 18.0 4 -
11 11 Van Houdt Niels -12 M 2007-03-28 bel 19352 0 Turnhout 4.0 50 12.50 19.50 13.0 4 -
12 12 Van Bladel Rune -12 M 2007-04-23 bel 15542 1162 Geel 4.0 1085 11.50 26.50 18.0 4 -
13 13 Vande Ginste Simon -12 M 2006-04-14 bel 13062 1150 Brasschaat 4.0 887 11.50 25.50 16.0 4 -
14 14 Heylen Victor -12 M 2007-08-27 bel 15188 0 Westerlo 4.0 278 10.50 25.00 14.0 4 -
15 15 Celiktas Ayhan -12 M 2007-04-11 bel 18084 0 Hoboken 4.0 240 10.50 24.00 15.0 4 -
16 16 Bertels Arne -12 M 2007-12-25 bel 16826 0 Westerlo 4.0 244 10.00 22.50 14.0 4 -
17 17 Vandermeulen Oscar -12 M 2007-05-11 bel 16598 0 Mercatel 4.0 214 9.00 20.00 15.0 4 -
18 18 Decraene Jade -12 F 2007-02-09 bel 15522 0 Tielt 3.0 480 11.00 27.00 15.0 3 -
19 19 Verlinden Wouter -12 M 2007-10-10 bel 16212 0 Westerlo 3.0 260 9.50 26.00 14.0 2 -
20 20 Arun Adhya -12 F 2006-02-24 ind 19385 0 Geel 3.0 662 8.50 28.50 14.0 3 -
21 21 Pauwels Wout -12 M 2007-11-16 bel 16062 0 Mechelen 3.0 86 8.50 23.50 9.0 2 -
22 22 Maes Pieterjan -12 M 2006-10-11 bel 17144 0 Geel 3.0 314 7.50 24.00 14.0 3 -
23 23 Vidyarthi Aryan -12 M 2007-06-17 ind 19288 0 Geel 3.0 -125 6.50 24.00 11.0 2 -
24 24 Peeters Jurre -12 M 2007-10-03 bel 16199 0 Kapelle-op-den-Bos 3.0 303 6.50 22.00 12.0 3 -
25 25 De Smet Edouard -12 M 2007-10-17 bel 15281 0 Mechelen 3.0 -57 6.00 19.00 9.0 3 -
26 26 Van Turnhout Ferre -12 M 2007-11-01 bel 17986 0 Westerlo 3.0 109 6.00 18.50 11.0 3 -
27 27 Peek Simon -12 M 2007-11-19 bel 17466 0 Westerlo 3.0 121 5.00 23.50 10.0 3 -
28 28 Caers Dries -12 M 2006-06-02 bel 19273 0 Geel 2.0 204 5.00 22.50 8.0 1 -
29 29 Trisciuzzi Sitske -12 F 2007-07-15 bel 17799 0 Hoboken 2.0 -284 3.50 19.00 7.0 1 -
30 30 Van De Water Arthur -12 M 2006-06-12 bel 15955 0 Turnhout 2.0 -2 2.00 21.00 8.0 2 -
31 31 Van Steertegem Maxim -12 M 2006-03-21 bel 15672 0 Opwijk 2.0 20 2.00 20.50 8.0 2 -
32 32 Khalidov Adam -12 M 2007-12-13 bel 19309 0 Dolle Toren Leuven 2.0 -58 2.00 17.50 6.0 1 -
33 33 Mc Cutcheon Hamilton -12 M 2007-12-31 bel 18146 0 Leuven Centraal 1.0 -578 1.00 19.00 3.0 0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heylen Victor 33 (0) 4.0 0-1 Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5
2 Grooten Tommy 2 (1356) 5.5 1-0 Khalidov Adam 18 (0) 2.0
3 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0 0-1 Roymans Liese 3 (1332) 4.5
4 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5 1-0 Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0
5 Mernier Simon 21 (0) 5.0 1-0 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0
6 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0 1-0 Pauwels Wout 22 (0) 3.0
7 Peek Simon 23 (0) 3.0 0-1 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5
8 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0 1-0 Peeters Jurre 24 (0) 3.0
9 Smolders Bavo 25 (0) 4.0 1-0 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0
10 Arun Adhya 17 (0) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0
11 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0 0-1 Bertels Arne 11 (0) 4.0
12 Caers Dries 12 (0) 2.0 1-0 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0
13 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0 0-1 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0
14 De Smet Edouard 14 (0) 3.0 0-1 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0
15 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0 0-1 Decraene Jade 15 (0) 3.0
16 Dewever Niel 16 (0) 4.5 1-0 Verlinden Wouter 32 (0) 3.0
  Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5 1-0 Caers Dries 12 (0) 2.0
2 Bertels Arne 11 (0) 4.0 0-1 Grooten Tommy 2 (1356) 5.5
3 Roymans Liese 3 (1332) 4.5 ½-½ Dewever Niel 16 (0) 4.5
4 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0 0-1 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5
5 Decraene Jade 15 (0) 3.0 1-0 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0
6 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5 1-0 Arun Adhya 17 (0) 3.0
7 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0 0-1 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0
8 Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0 0-1 Mernier Simon 21 (0) 5.0
9 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0 1-0 Smolders Bavo 25 (0) 4.0
10 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0 1-0 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0
11 Peeters Jurre 24 (0) 3.0 1-0 De Smet Edouard 14 (0) 3.0
12 Khalidov Adam 18 (0) 2.0 0-1 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0
13 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0 0-1 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0
14 Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0 0-1 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0
15 Pauwels Wout 22 (0) 3.0 0-1 Heylen Victor 33 (0) 4.0
16 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0 1-0 Peek Simon 23 (0) 3.0
  Verlinden Wouter 32 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0 0-1 Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5
2 Grooten Tommy 2 (1356) 5.5 0-1 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5
3 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5 1-0 Decraene Jade 15 (0) 3.0
4 Mernier Simon 21 (0) 5.0 1-0 Roymans Liese 3 (1332) 4.5
5 Dewever Niel 16 (0) 4.5 0-1 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0
6 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0 0-1 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0
7 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0 0-1 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0
8 Smolders Bavo 25 (0) 4.0 1-0 Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0
9 Verlinden Wouter 32 (0) 3.0 1-0 Bertels Arne 11 (0) 4.0
10 Caers Dries 12 (0) 2.0 0-1 Peeters Jurre 24 (0) 3.0
11 Heylen Victor 33 (0) 4.0 0-1 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0
12 Arun Adhya 17 (0) 3.0 1-0 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0
13 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0 1-0 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0
14 De Smet Edouard 14 (0) 3.0 1-0 Pauwels Wout 22 (0) 3.0
15 Peek Simon 23 (0) 3.0 1-0 Khalidov Adam 18 (0) 2.0
16 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0 1-0 Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0
  Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5 1-0 Mernier Simon 21 (0) 5.0
2 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5 1-0 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5
3 Peeters Jurre 24 (0) 3.0 0-1 Grooten Tommy 2 (1356) 5.5
4 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0 1-0 Arun Adhya 17 (0) 3.0
5 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0 1-0 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0
6 Decraene Jade 15 (0) 3.0 0-1 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0
7 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0 1-0 Verlinden Wouter 32 (0) 3.0
8 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0 0-1 Smolders Bavo 25 (0) 4.0
9 Roymans Liese 3 (1332) 4.5 1-0 Caers Dries 12 (0) 2.0
10 Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0 0-1 Dewever Niel 16 (0) 4.5
11 Bertels Arne 11 (0) 4.0 1-0 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0
12 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0 1-0 De Smet Edouard 14 (0) 3.0
13 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0 0-1 Peek Simon 23 (0) 3.0
14 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0 0-1 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0
15 Heylen Victor 33 (0) 4.0 1-0 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0
16 Khalidov Adam 18 (0) 2.0 1-0 Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0
  Pauwels Wout 22 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5 ½-½ Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5
2 Grooten Tommy 2 (1356) 5.5 1-0 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0
3 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5 1-0 Mernier Simon 21 (0) 5.0
4 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0 0-1 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0
5 Smolders Bavo 25 (0) 4.0 0-1 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0
6 Arun Adhya 17 (0) 3.0 0-1 Roymans Liese 3 (1332) 4.5
7 Dewever Niel 16 (0) 4.5 1-0 Bertels Arne 11 (0) 4.0
8 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0 1-0 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0
9 Verlinden Wouter 32 (0) 3.0 1-0 Decraene Jade 15 (0) 3.0
10 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0 1-0 Peeters Jurre 24 (0) 3.0
11 Peek Simon 23 (0) 3.0 0-1 Heylen Victor 33 (0) 4.0
12 Pauwels Wout 22 (0) 3.0 1-0 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0
13 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0 0-1 Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0
14 Caers Dries 12 (0) 2.0 0-1 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0
15 De Smet Edouard 14 (0) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0
16 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0 1-0 Khalidov Adam 18 (0) 2.0
  Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5 ½-½ Grooten Tommy 2 (1356) 5.5
2 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0 0-1 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5
3 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0 0-1 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5
4 Roymans Liese 3 (1332) 4.5 1-0 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0
5 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0 0-1 Dewever Niel 16 (0) 4.5
6 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0 1-0 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0
7 Mernier Simon 21 (0) 5.0 1-0 Heylen Victor 33 (0) 4.0
8 Verlinden Wouter 32 (0) 3.0 0-1 Smolders Bavo 25 (0) 4.0
9 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0 1-0 Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0
10 Bertels Arne 11 (0) 4.0 1-0 Peek Simon 23 (0) 3.0
11 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0 1-0 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0
12 Decraene Jade 15 (0) 3.0 1-0 De Smet Edouard 14 (0) 3.0
13 Peeters Jurre 24 (0) 3.0 0-1 Arun Adhya 17 (0) 3.0
14 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0 0-1 Pauwels Wout 22 (0) 3.0
15 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0 1-0 Caers Dries 12 (0) 2.0
16 Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0 0-1 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0
  Khalidov Adam 18 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Malfliet Alexander 7 (1244) 6.5 1-0 Roymans Liese 3 (1332) 4.5
2 Froeyman Hugo 4 (1331) 5.5 ½-½ Akulov Mikhail 1 (1594) 5.5
3 Grooten Tommy 2 (1356) 5.5 1-0 Dewever Niel 16 (0) 4.5
4 Gijsels Xander 6 (1263) 4.0 0-1 Musabayeva Diana 5 (1305) 5.0
5 Smolders Bavo 25 (0) 4.0 0-1 Mernier Simon 21 (0) 5.0
6 Van Houdt Niels 28 (0) 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 31 (0) 4.0
7 Van Bladel Rune 8 (1162) 4.0 1-0 Verlinden Wouter 32 (0) 3.0
8 Arun Adhya 17 (0) 3.0 0-1 Vande Ginste Simon 9 (1150) 4.0
9 Maes Pieterjan 19 (0) 3.0 0-1 Bertels Arne 11 (0) 4.0
10 Pauwels Wout 22 (0) 3.0 0-1 Celiktas Ayhan 13 (0) 4.0
11 Heylen Victor 33 (0) 4.0 1-0 Decraene Jade 15 (0) 3.0
12 Vidyarthi Aryan 10 (0) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 26 (0) 2.0
13 De Smet Edouard 14 (0) 3.0 1-0 Van De Water Arthur 27 (0) 2.0
14 Khalidov Adam 18 (0) 2.0 0-1 Van Turnhout Ferre 30 (0) 3.0
15 Van Steertegem Maxim 29 (0) 2.0 0-1 Peeters Jurre 24 (0) 3.0
16 Mc Cutcheon Hamilton 20 (0) 1.0 0-1 Peek Simon 23 (0) 3.0
  Caers Dries 12 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Malfliet Alexander (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1244
FIDE-ID252557
F-Elo1461
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Peek Simon BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Arun Adhya IND 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Grooten Tommy NED 1356 5.5 Z - 1 3.0 0.35 +0.65
4 2      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 W - 1 4.0 0.38 +0.62
5 1      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 W - ½ 4.5 0.11 +0.39
6 2      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 Z - 1 5.5 0.42 +0.58
7 1      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W v 1 6.5 0.38 +0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1383 32.0 Totaal 6.5 3.48 +3.02
Begin van de pagina
Akulov Mikhail (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1594
FIDE-ID243116
F-Elo1620
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heylen Victor BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Caers Dries BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Mernier Simon BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 Z - ½ 4.5 0.89 -0.39
6 1      Grooten Tommy NED 1356 5.5 W - ½ 5.0 0.80 -0.30
7 2      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 Z v ½ 5.5 0.82 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1273 32.5 Totaal 5.5 6.19 -0.69
Begin van de pagina
Grooten Tommy (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19389
N-Elo1356
Landned  (ned)
Club(1724) Eindhovense S.V.
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Khalidov Adam BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 W - 0 2.0 0.65 -0.65
4 3      Peeters Jurre BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
6 1      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 Z - ½ 4.5 0.20 +0.30
7 3      Dewever Niel BEL 0 4.5 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1329 29.5 Totaal 5.5 5.29 +0.21
Begin van de pagina
Froeyman Hugo (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1331
FIDE-ID254630
F-Elo1358
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mc Cutcheon Hamilton BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 Z - 0 3.0 0.62 -0.62
5 3      Mernier Simon BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 Z - 1 5.0 0.59 +0.41
7 2      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 W - ½ 5.5 0.18 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1367 29.0 Totaal 5.5 5.07 +0.43
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 21)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo0
FIDE-ID254894
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Vidyarthi Aryan IND 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Heylen Victor BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Smolders Bavo BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1390 31.5 Totaal 5.0 1.82 +3.18
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1305
FIDE-ID254720
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mernier Simon BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Smolders Bavo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Arun Adhya IND 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 Z - 1 4.0 0.69 +0.31
6 2      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 W - 0 4.0 0.58 -0.58
7 4      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 Z ^ 1 5.0 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1223 28.5 Totaal 5.0 5.51 -0.51
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 16)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Verlinden Wouter BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 5      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 10      Vidyarthi Aryan IND 0 3.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 7      Bertels Arne BEL 0 4.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
6 5      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 Z v 1 4.5 0.08 +0.92
7 3      Grooten Tommy NED 1356 5.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1275 28.0 Totaal 4.5 1.82 +2.68
Begin van de pagina
Roymans Liese (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16158
N-Elo1332
FIDE-ID253464
F-Elo1276
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dewever Niel BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 4      Mernier Simon BEL 0 5.0 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
4 9      Caers Dries BEL 0 2.0 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 6      Arun Adhya IND 0 3.0 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 W v 1 4.5 0.72 +0.28
7 1      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 Z v 0 4.5 0.62 -0.62
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1203 28.0 Totaal 4.5 5.94 -1.44
Begin van de pagina
Gijsels Xander (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15918
N-Elo1263
FIDE-ID252999
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pauwels Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Decraene Jade BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 5      Dewever Niel BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Smolders Bavo BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 W - 0 4.0 0.41 -0.41
7 4      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 W - 0 4.0 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1318 28.0 Totaal 4.0 5.45 -1.45
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 25)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo0
FIDE-ID257818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Vidyarthi Aryan IND 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Verlinden Wouter BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Mernier Simon BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1239 28.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Van Houdt Niels (Rank: 28)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19352
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Caers Dries BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Peek Simon BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Arun Adhya IND 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      De Smet Edouard BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Pauwels Wout BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Vidyarthi Aryan IND 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina
Van Bladel Rune (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15542
N-Elo1162
FIDE-ID253499
F-Elo1225
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Decraene Jade BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 W - 0 3.0 0.31 -0.31
6 4      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
7 7      Verlinden Wouter BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1410 27.0 Totaal 4.0 4.35 -0.35
Begin van de pagina
Vande Ginste Simon (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.13062
N-Elo1150
FIDE-ID248380
F-Elo1114
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Smolders Bavo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Verlinden Wouter BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Grooten Tommy NED 1356 5.5 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
6 5      Dewever Niel BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 8      Arun Adhya IND 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1356 26.0 Totaal 4.0 5.76 -1.76
Begin van de pagina
Heylen Victor (Rank: 33)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15188
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Pauwels Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Peek Simon BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Mernier Simon BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1594 25.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Celiktas Ayhan (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Heylen Victor BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Smolders Bavo BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Pauwels Wout BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1331 24.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Bertels Arne (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Grooten Tommy NED 1356 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Verlinden Wouter BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Dewever Niel BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Peek Simon BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1356 23.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Vandermeulen Oscar (Rank: 31)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo0
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Mc Cutcheon Hamilton BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 21.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Verlinden Wouter BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 12      De Smet Edouard BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Heylen Victor BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 27.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Verlinden Wouter (Rank: 32)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16212
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dewever Niel BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 9      Bertels Arne BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Decraene Jade BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Smolders Bavo BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1156 23.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Arun Adhya (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.19385
N-Elo0
Landind  (ind)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Peeters Jurre BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1257 29.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Pauwels Wout (Rank: 22)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Heylen Victor BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 12      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1263 22.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Maes Pieterjan (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17144
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roymans Liese BEL 1332 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Gijsels Xander BEL 1263 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 9      Bertels Arne BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1297 24.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Vidyarthi Aryan (Rank: 10)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19288
N-Elo0
Landind  (ind)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 8      Mernier Simon BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Smolders Bavo BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Dewever Niel BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 21.5 Totaal 3.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina
Peeters Jurre (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Smet Edouard BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Caers Dries BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Grooten Tommy NED 1356 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Arun Adhya IND 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1259 22.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
De Smet Edouard (Rank: 14)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15281
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Peeters Jurre BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Pauwels Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Decraene Jade BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 20.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Turnhout Ferre (Rank: 30)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17986
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Van Bladel Rune BEL 1162 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Peek Simon BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Caers Dries BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Pauwels Wout BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Khalidov Adam BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1162 20.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Peek Simon (Rank: 23)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17466
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Malfliet Alexander BEL 1244 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Khalidov Adam BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Heylen Victor BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Mc Cutcheon Hamilton BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 24.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Caers Dries (Rank: 12)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19273
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akulov Mikhail BEL 1594 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Roymans Liese BEL 1332 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1463 22.0 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Trisciuzzi Sitske (Rank: 26)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.17799
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Arun Adhya IND 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Maes Pieterjan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 14      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Caers Dries BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 12      Vidyarthi Aryan IND 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina
Van De Water Arthur (Rank: 27)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.15955
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bertels Arne BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Vande Ginste Simon BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Mc Cutcheon Hamilton BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Heylen Victor BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Khalidov Adam BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 22.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 29)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo0
FIDE-ID255483
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Khalidov Adam BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Musabayeva Diana BEL 1305 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Vidyarthi Aryan IND 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Mc Cutcheon Hamilton BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1305 22.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Khalidov Adam (Rank: 18)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19309
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Grooten Tommy NED 1356 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Peek Simon BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Mc Cutcheon Hamilton BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 14      Van Turnhout Ferre BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1356 16.5 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina
Mc Cutcheon Hamilton (Rank: 20)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.18146
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Froeyman Hugo BEL 1331 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Vandermeulen Oscar BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Van De Water Arthur BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Khalidov Adam BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 16      Van Steertegem Maxim BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 16      Peek Simon BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1331 18.5 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Malfliet Alexander 7 1244 1630 6.5 27 Z 1 20 W 1 3 Z 1 4 W 1 2 W ½ 6 Z 1 8 W 1 29.25 32.00 26.5 6 -
2 Akulov Mikhail 1 1594 1464 5.5 14 Z 1 28 W 1 12 Z 1 5 W 1 1 Z ½ 3 W ½ 4 Z ½ 23.25 32.00 25.0 4 -
3 Grooten Tommy 2 1356 1336 5.5 32 W 1 16 Z 1 1 W 0 24 Z 1 13 W 1 2 Z ½ 7 W 1 19.75 29.00 22.0 5 -
4 Froeyman Hugo 4 1331 1338 5.5 33 W 1 15 Z 1 18 W 1 1 Z 0 5 W 1 9 Z 1 2 W ½ 19.25 28.50 23.5 5 -
5 Mernier Simon 21 0 953 5.0 6 W 1 23 Z 1 8 W 1 2 Z 0 4 Z 0 14 W 1 10 Z 1 20.00 31.00 21.0 5 1.0
6 Musabayeva Diana 5 1305 1199 5.0 5 Z 0 10 W 1 31 Z 1 20 W 1 12 Z 1 1 W 0 9 Z 1 17.00 28.50 19.0 5 0.0
7 Dewever Niel 16 0 831 4.5 19 W 1 8 Z ½ 9 W 0 23 Z 1 16 W 1 13 Z 1 3 Z 0 15.25 27.00 19.0 4 0.5
8 Roymans Liese 3 1332 1111 4.5 22 Z 1 7 W ½ 5 Z 0 28 W 1 20 Z 1 12 W 1 1 Z 0 13.75 27.50 19.0 4 0.5
9 Gijsels Xander 6 1263 1043 4.0 21 W 1 18 Z 0 7 Z 1 22 W 1 10 Z 1 4 W 0 6 W 0 14.00 27.50 19.0 4 -
10 Smolders Bavo 25 0 581 4.0 13 W 1 6 Z 0 23 W 1 15 Z 1 9 W 0 19 Z 1 5 W 0 13.00 27.00 18.0 4 -
11 Van Houdt Niels 28 0 50 4.0 28 Z 0 27 W 1 20 Z 0 25 W 1 21 Z 0 23 W 1 17 W 1 12.50 19.50 13.0 4 -
12 Van Bladel Rune 8 1162 1085 4.0 24 W 1 26 Z 1 2 W 0 18 Z 1 6 W 0 8 Z 0 19 W 1 11.50 26.50 18.0 4 -
13 Vande Ginste Simon 9 1150 887 4.0 10 Z 0 30 W 1 17 Z 1 19 W 1 3 Z 0 7 W 0 20 Z 1 11.50 25.50 16.0 4 -
14 Heylen Victor 33 0 278 4.0 2 W 0 21 Z 1 15 W 0 30 W 1 27 Z 1 5 Z 0 18 W 1 10.50 25.00 14.0 4 -
15 Celiktas Ayhan 13 0 240 4.0 31 Z 1 4 W 0 14 Z 1 10 W 0 17 Z 0 30 W 1 21 Z 1 10.50 24.00 15.0 4 -
16 Bertels Arne 11 0 244 4.0 30 Z 1 3 W 0 19 Z 0 31 W 1 7 Z 0 27 W 1 22 Z 1 10.00 22.50 14.0 4 -
17 Vandermeulen Oscar 31 0 214 4.0 18 W 0 33 Z 1 13 W 0 29 Z 1 15 W 1 22 W 1 11 Z 0 9.00 20.00 15.0 4 -
18 Decraene Jade 15 0 480 3.0 17 Z 1 9 W 1 4 Z 0 12 W 0 19 Z 0 25 W 1 14 Z 0 11.00 27.00 15.0 3 -
19 Verlinden Wouter 32 0 260 3.0 7 Z 0 B1 16 W 1 13 Z 0 18 W 1 10 W 0 12 Z 0 9.50 26.00 14.0 2 -
20 Arun Adhya 17 0 662 3.0 29 W 1 1 Z 0 11 W 1 6 Z 0 8 W 0 24 Z 1 13 W 0 8.50 28.50 14.0 3 -
21 Pauwels Wout 22 0 86 3.0 9 Z 0 14 W 0 25 Z 0 B1 11 W 1 26 Z 1 15 W 0 8.50 23.50 9.0 2 -
22 Maes Pieterjan 19 0 314 3.0 8 W 0 29 Z 1 26 W 1 9 Z 0 24 W 1 17 Z 0 16 W 0 7.50 24.00 14.0 3 -
23 Vidyarthi Aryan 10 0 -125 3.0 B1 5 W 0 10 Z 0 7 W 0 31 Z 1 11 Z 0 29 W 1 6.50 24.00 11.0 2 -
24 Peeters Jurre 24 0 303 3.0 12 Z 0 25 W 1 28 Z 1 3 W 0 22 Z 0 20 W 0 31 Z 1 6.50 22.00 12.0 3 -
25 De Smet Edouard 14 0 -57 3.0 26 W 0 24 Z 0 21 W 1 11 Z 0 29 W 1 18 Z 0 30 W 1 6.00 19.00 9.0 3 -
26 Van Turnhout Ferre 30 0 109 3.0 25 Z 1 12 W 0 22 Z 0 27 W 0 28 Z 1 21 W 0 32 Z 1 6.00 18.50 11.0 3 -
27 Peek Simon 23 0 121 3.0 1 W 0 11 Z 0 32 W 1 26 Z 1 14 W 0 16 Z 0 33 Z 1 5.00 23.50 10.0 3 -
28 Caers Dries 12 0 204 2.0 11 W 1 2 Z 0 24 W 0 8 Z 0 26 W 0 29 Z 0 B1 5.00 22.50 8.0 1 -
29 Trisciuzzi Sitske 26 0 -284 2.0 20 Z 0 22 W 0 B1 17 W 0 25 Z 0 28 W 1 23 Z 0 3.50 19.00 7.0 1 -
30 Van De Water Arthur 27 0 -2 2.0 16 W 0 13 Z 0 33 W 1 14 Z 0 32 W 1 15 Z 0 25 Z 0 2.00 21.00 8.0 2 -
31 Van Steertegem Maxim 29 0 20 2.0 15 W 0 32 Z 1 6 W 0 16 Z 0 23 W 0 33 Z 1 24 W 0 2.00 20.50 8.0 2 -
32 Khalidov Adam 18 0 -58 2.0 3 Z 0 31 W 0 27 Z 0 33 W 1 30 Z 0 B1 26 W 0 2.00 17.50 6.0 1 -
33 Mc Cutcheon Hamilton 20 0 -578 1.0 4 Z 0 17 W 0 30 Z 0 32 Z 0 B1 31 W 0 27 W 0 1.00 19.00 3.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015