SwarLogo 14de GIJST 2018 F SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: IA Luc CORNET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 11/02/2018 tot 11/02/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Akulov Yaroslav -08 M 2010-01-24 bel 15498 0 Leopoldsburg 8.0 336 40.50 46.50 38.5 7 -
2 Groffils Leonard -08 M 2011-08-21 bel 17827 0 Overpelt 6.5 166 30.50 45.50 38.5 6 1.0
3 Decraene Lotus -08 F 2010-07-08 bel 16320 0 Tielt 6.5 166 30.25 47.50 32.5 6 0.0
4 Neuteleers Wannes -08 M 2010-06-24 bel 16831 0 Dolle Toren Leuven 6.0 87 23.50 42.00 23.0 5 -
5 Celiktas Kaan -08 M 2011-04-07 bel 18081 0 Hoboken 5.5 80 27.25 50.50 27.5 5 1.0
6 Uytterhoeven William -08 M 2010-08-30 bel 18183 0 Turnhout 5.5 80 23.50 45.50 31.5 5 1.0
7 Smolders Pepijn -08 M 2010-11-18 bel 16862 0 Turnhout 5.5 80 22.00 43.00 26.0 5 1.0
8 Heynickx Andreas -08 M 2010-03-20 bel 17851 0 Neerpelt 5.0 36 20.50 47.00 28.0 5 -
9 De Groof Mathijs -08 M 2011-09-05 bel 18979 0 Turnhout 5.0 36 19.50 40.00 25.0 5 -
10 Stuyven Ward -08 M 2010-09-26 bel 19350 0 Turnhout 5.0 0 17.50 40.00 25.0 4 -
11 Brock Matthias -08 M 2010-04-09 bel 19336 0 Turnhout 4.5 -50 14.50 32.50 17.5 3 -
12 Plomp Luka -08 M 2010-12-27 bel 18157 0 Mercatel 4.0 -43 14.50 40.50 23.0 4 -
13 Demiddele Aster -08 M 2010-09-21 bel 18144 0 Leuven Centraal 4.0 -43 13.25 39.00 19.0 3 -
14 Stuyven Wout -08 M 2012-07-30 bel 19337 0 Turnhout 4.0 -95 9.50 30.50 18.0 3 -
15 Cadirgi Arda -08 M 2011-05-19 bel 19395 0 SLim Houthalen-Oost 3.5 -141 9.00 35.00 15.5 2 -
16 Adriaensen Josselien -08 F 2010-06-15 bel 18188 0 Turnhout 3.0 -193 10.00 43.50 20.0 2 -
17 Maes Lander -08 M 2011-09-05 bel 19230 0 Turnhout 3.0 -193 9.00 30.00 15.0 2 -
18 Akar Ceyda Naz -08 F 2010-09-09 bel 16838 0 Hoboken 3.0 -193 8.00 35.50 14.0 2 -
19 De Vries Niels -08 M 2011-08-16 bel 19396 0 Turnhout 2.5 -262 7.00 32.50 12.5 1 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -08
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Akulov Yaroslav -08 M 2010-01-24 bel 15498 0 Leopoldsburg 8.0 336 40.50 46.50 38.5 7 -
2 2 Groffils Leonard -08 M 2011-08-21 bel 17827 0 Overpelt 6.5 166 30.50 45.50 38.5 6 1.0
3 3 Decraene Lotus -08 F 2010-07-08 bel 16320 0 Tielt 6.5 166 30.25 47.50 32.5 6 0.0
4 4 Neuteleers Wannes -08 M 2010-06-24 bel 16831 0 Dolle Toren Leuven 6.0 87 23.50 42.00 23.0 5 -
5 5 Celiktas Kaan -08 M 2011-04-07 bel 18081 0 Hoboken 5.5 80 27.25 50.50 27.5 5 1.0
6 6 Uytterhoeven William -08 M 2010-08-30 bel 18183 0 Turnhout 5.5 80 23.50 45.50 31.5 5 1.0
7 7 Smolders Pepijn -08 M 2010-11-18 bel 16862 0 Turnhout 5.5 80 22.00 43.00 26.0 5 1.0
8 8 Heynickx Andreas -08 M 2010-03-20 bel 17851 0 Neerpelt 5.0 36 20.50 47.00 28.0 5 -
9 9 De Groof Mathijs -08 M 2011-09-05 bel 18979 0 Turnhout 5.0 36 19.50 40.00 25.0 5 -
10 10 Stuyven Ward -08 M 2010-09-26 bel 19350 0 Turnhout 5.0 0 17.50 40.00 25.0 4 -
11 11 Brock Matthias -08 M 2010-04-09 bel 19336 0 Turnhout 4.5 -50 14.50 32.50 17.5 3 -
12 12 Plomp Luka -08 M 2010-12-27 bel 18157 0 Mercatel 4.0 -43 14.50 40.50 23.0 4 -
13 13 Demiddele Aster -08 M 2010-09-21 bel 18144 0 Leuven Centraal 4.0 -43 13.25 39.00 19.0 3 -
14 14 Stuyven Wout -08 M 2012-07-30 bel 19337 0 Turnhout 4.0 -95 9.50 30.50 18.0 3 -
15 15 Cadirgi Arda -08 M 2011-05-19 bel 19395 0 SLim Houthalen-Oost 3.5 -141 9.00 35.00 15.5 2 -
16 16 Adriaensen Josselien -08 F 2010-06-15 bel 18188 0 Turnhout 3.0 -193 10.00 43.50 20.0 2 -
17 17 Maes Lander -08 M 2011-09-05 bel 19230 0 Turnhout 3.0 -193 9.00 30.00 15.0 2 -
18 18 Akar Ceyda Naz -08 F 2010-09-09 bel 16838 0 Hoboken 3.0 -193 8.00 35.50 14.0 2 -
19 19 De Vries Niels -08 M 2011-08-16 bel 19396 0 Turnhout 2.5 -262 7.00 32.50 12.5 1 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0 0-1 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0
2 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5 1-0 Maes Lander 11 (0) 3.0
3 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0 0-1 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0
4 Brock Matthias 4 (0) 4.5 0-1 Plomp Luka 13 (0) 4.0
5 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5 1-0 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5
6 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0 1-0 Stuyven Wout 15 (0) 4.0
7 Stuyven Ward 16 (0) 5.0 0-1 Decraene Lotus 7 (0) 6.5
8 Demiddele Aster 8 (0) 4.0 ½-½ Uytterhoeven William 17 (0) 5.5
9 De Vries Niels 10 (0) 2.5 0-1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5
  Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5 1-0 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0
2 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0 ½-½ Smolders Pepijn 14 (0) 5.5
3 Plomp Luka 13 (0) 4.0 1-0 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0
4 Decraene Lotus 7 (0) 6.5 1-0 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5
5 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0 1-0 Demiddele Aster 8 (0) 4.0
6 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5 1-0 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0
7 Maes Lander 11 (0) 3.0 1-0 Brock Matthias 4 (0) 4.5
8 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5 1-0 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0
9 Stuyven Wout 15 (0) 4.0 1-0 De Vries Niels 10 (0) 2.5
  Stuyven Ward 16 (0) 5.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Plomp Luka 13 (0) 4.0 0-1 Decraene Lotus 7 (0) 6.5
2 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0 0-1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5
3 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5 0-1 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5
4 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0 0-1 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0
5 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5 0-1 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5
6 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0 0-1 Stuyven Ward 16 (0) 5.0
7 Stuyven Wout 15 (0) 4.0 1-0 Maes Lander 11 (0) 3.0
8 Demiddele Aster 8 (0) 4.0 0-1 Brock Matthias 4 (0) 4.5
9 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0 1-0 De Vries Niels 10 (0) 2.5
  Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Decraene Lotus 7 (0) 6.5 0-1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5
2 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0 1-0 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5
3 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5 1-0 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0
4 Stuyven Ward 16 (0) 5.0 1-0 Plomp Luka 13 (0) 4.0
5 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5 1-0 Stuyven Wout 15 (0) 4.0
6 Maes Lander 11 (0) 3.0 0-1 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0
7 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0 1-0 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0
8 Brock Matthias 4 (0) 4.5 0-1 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0
9 Demiddele Aster 8 (0) 4.0 1-0 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5
  De Vries Niels 10 (0) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5 ½-½ Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0
2 Decraene Lotus 7 (0) 6.5 ½-½ Celiktas Kaan 5 (0) 5.5
3 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5 1-0 Stuyven Ward 16 (0) 5.0
4 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0 1-0 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5
5 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0 1-0 Stuyven Wout 15 (0) 4.0
6 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0 1-0 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0
7 Plomp Luka 13 (0) 4.0 0-1 Demiddele Aster 8 (0) 4.0
8 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5 ½-½ Brock Matthias 4 (0) 4.5
9 De Vries Niels 10 (0) 2.5 1-0 Maes Lander 11 (0) 3.0
  Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5 0-1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5
2 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0 1-0 Decraene Lotus 7 (0) 6.5
3 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5 1-0 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0
4 Stuyven Ward 16 (0) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0
5 Demiddele Aster 8 (0) 4.0 0-1 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0
6 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0 0-1 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5
7 Stuyven Wout 15 (0) 4.0 0-1 Plomp Luka 13 (0) 4.0
8 Brock Matthias 4 (0) 4.5 1-0 De Vries Niels 10 (0) 2.5
9 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0 1-0 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5
  Maes Lander 11 (0) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 9 (0) 6.5 0-1 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5
2 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0 0-1 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0
3 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0 0-1 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5
4 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5 0-1 Decraene Lotus 7 (0) 6.5
5 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0 0-1 Stuyven Ward 16 (0) 5.0
6 Plomp Luka 13 (0) 4.0 0-1 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0
7 Stuyven Wout 15 (0) 4.0 0-1 Brock Matthias 4 (0) 4.5
8 De Vries Niels 10 (0) 2.5 ½-½ Demiddele Aster 8 (0) 4.0
9 Maes Lander 11 (0) 3.0 1-0 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0
  Cadirgi Arda 19 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0 1-0 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5
2 Decraene Lotus 7 (0) 6.5 1-0 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5
3 Groffils Leonard 9 (0) 6.5 1-0 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0
4 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0 1-0 Stuyven Ward 16 (0) 5.0
5 Brock Matthias 4 (0) 4.5 0-1 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0
6 Maes Lander 11 (0) 3.0 0-1 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5
7 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0 0-1 Demiddele Aster 8 (0) 4.0
8 De Vries Niels 10 (0) 2.5 0-1 Plomp Luka 13 (0) 4.0
9 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5 0-1 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0
  Stuyven Wout 15 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Demiddele Aster 8 (0) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 3 (0) 8.0
2 Neuteleers Wannes 12 (0) 6.0 1-0 Groffils Leonard 9 (0) 6.5
3 Heynickx Andreas 18 (0) 5.0 0-1 Decraene Lotus 7 (0) 6.5
4 Celiktas Kaan 5 (0) 5.5 1-0 Uytterhoeven William 17 (0) 5.5
5 Smolders Pepijn 14 (0) 5.5 1-0 Plomp Luka 13 (0) 4.0
6 De Groof Mathijs 6 (0) 5.0 1-0 Adriaensen Josselien 1 (0) 3.0
7 Stuyven Ward 16 (0) 5.0 1-0 Maes Lander 11 (0) 3.0
8 Akar Ceyda Naz 2 (0) 3.0 0-1 Stuyven Wout 15 (0) 4.0
9 Cadirgi Arda 19 (0) 3.5 1-0 De Vries Niels 10 (0) 2.5
  Brock Matthias 4 (0) 4.5 1 Bye      
Begin van de pagina

Akulov Yaroslav (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo0
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 4      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 2      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
5 1      Groffils Leonard BEL 0 6.5 Z v ½ 4.0 0.50 +0.00
6 2      Decraene Lotus BEL 0 6.5 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
8 1      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 W v 1 7.0 0.50 +0.50
9 1      Demiddele Aster BEL 0 4.0 Z v 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 47.5 Totaal 8.0 4.50 +3.50
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 9)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Vries Niels BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Decraene Lotus BEL 0 6.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
6 1      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
7 1      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 W v 0 5.5 0.50 -0.50
8 3      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 W v 1 6.5 0.50 +0.50
9 2      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 Z v 0 6.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 47.0 Totaal 6.5 4.50 +2.00
Begin van de pagina
Decraene Lotus (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Groffils Leonard BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 2      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
7 4      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 2      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 W ^ 1 5.5 0.50 +0.50
9 3      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 48.5 Totaal 6.5 4.50 +2.00
Begin van de pagina
Neuteleers Wannes (Rank: 12)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 7      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
9 2      Groffils Leonard BEL 0 6.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 6.0 4.00 +1.00
Begin van de pagina
Celiktas Kaan (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Decraene Lotus BEL 0 6.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 1      Groffils Leonard BEL 0 6.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
7 3      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z ^ 0 4.5 0.50 -0.50
9 4      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 W ^ 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 51.5 Totaal 5.5 4.50 +1.00
Begin van de pagina
Uytterhoeven William (Rank: 17)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18183
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Demiddele Aster BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 6      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 3      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
4 2      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
5 3      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
7 1      Groffils Leonard BEL 0 6.5 Z v 1 5.5 0.50 +0.50
8 2      Decraene Lotus BEL 0 6.5 Z v 0 5.5 0.50 -0.50
9 4      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 Z v 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 47.0 Totaal 5.5 4.50 +1.00
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 14)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 3      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 5      Stuyven Wout BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 6      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
7 4      Decraene Lotus BEL 0 6.5 W v 0 3.5 0.50 -0.50
8 6      Maes Lander BEL 0 3.0 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
9 5      Plomp Luka BEL 0 4.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.5 Totaal 5.5 4.50 +1.00
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Demiddele Aster BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Groffils Leonard BEL 0 6.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 5      Brock Matthias BEL 0 4.5 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 3      Decraene Lotus BEL 0 6.5 W v 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 49.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
De Groof Mathijs (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Stuyven Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Brock Matthias BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Demiddele Aster BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 W v 0 4.0 0.50 -0.50
8 3      Groffils Leonard BEL 0 6.5 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 6      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Stuyven Ward (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19350
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Decraene Lotus BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 6      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Plomp Luka BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 7      Maes Lander BEL 0 3.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 5.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina
Brock Matthias (Rank: 4)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Plomp Luka BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Maes Lander BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Demiddele Aster BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 Z ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
6 8      De Vries Niels BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 7      Stuyven Wout BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
8 5      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9        Bye           1 4.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Brock Matthias BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Decraene Lotus BEL 0 6.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Demiddele Aster BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Stuyven Wout BEL 0 4.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
8 8      De Vries Niels BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 5      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Demiddele Aster (Rank: 8)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18144
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 5      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 8      Brock Matthias BEL 0 4.5 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
4 9      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 W v 1 1.5 0.50 +0.50
5 7      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 5      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
7 8      De Vries Niels BEL 0 2.5 Z ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
8 7      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
9 1      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Stuyven Wout (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19337
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      De Vries Niels BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Maes Lander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Plomp Luka BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 7      Brock Matthias BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 8      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Cadirgi Arda (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Maes Lander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Decraene Lotus BEL 0 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Celiktas Kaan BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Demiddele Aster BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Brock Matthias BEL 0 4.5 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
6 9      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.5    
8 9      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9 9      De Vries Niels BEL 0 2.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Adriaensen Josselien (Rank: 1)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.18188
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 1      Groffils Leonard BEL 0 6.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Akulov Yaroslav BEL 0 8.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Maes Lander BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Stuyven Wout BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 7      Demiddele Aster BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 6      De Groof Mathijs BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Maes Lander (Rank: 11)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Brock Matthias BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Stuyven Wout BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Adriaensen Josselien BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      De Vries Niels BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 9      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 6      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 7      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Akar Ceyda Naz (Rank: 2)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.16838
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heynickx Andreas BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Uytterhoeven William BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      De Vries Niels BEL 0 2.5 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Neuteleers Wannes BEL 0 6.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 6      Smolders Pepijn BEL 0 5.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Maes Lander BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 9      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 8      Stuyven Wout BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
De Vries Niels (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19396
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Groffils Leonard BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Stuyven Wout BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 9      Maes Lander BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Brock Matthias BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      Demiddele Aster BEL 0 4.0 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
8 8      Plomp Luka BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9 9      Cadirgi Arda BEL 0 3.5 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Akulov Yaroslav 3 0 336 8.0 4 Z 1 7 W ½ 16 Z 1 6 W 1 2 Z ½ 3 W 1 8 Z 1 5 W 1 13 Z 1 40.50 46.50 38.5 7 -
2 Groffils Leonard 9 0 166 6.5 19 Z 1 16 W 1 8 Z 1 3 Z 1 1 W ½ 5 Z 1 6 W 0 9 W 1 4 Z 0 30.50 45.50 38.5 6 1.0
3 Decraene Lotus 7 0 166 6.5 10 Z 1 15 W 1 12 Z 1 2 W 0 5 W ½ 1 Z 0 7 Z 1 6 W 1 8 Z 1 30.25 47.50 32.5 6 0.0
4 Neuteleers Wannes 12 0 87 6.0 1 W 0 5 Z 0 B1 18 W 1 8 Z 0 15 W 1 12 Z 1 10 W 1 2 W 1 23.50 42.00 23.0 5 -
5 Celiktas Kaan 5 0 80 5.5 7 Z 0 4 W 1 15 Z 1 8 W 1 3 Z ½ 2 W 0 9 Z 1 1 Z 0 6 W 1 27.25 50.50 27.5 5 1.0
6 Uytterhoeven William 17 0 80 5.5 13 Z ½ 18 W 1 7 Z 1 1 Z 0 10 W 1 16 W 1 2 Z 1 3 Z 0 5 Z 0 23.50 45.50 31.5 5 1.0
7 Smolders Pepijn 14 0 80 5.5 5 W 1 1 Z ½ 6 W 0 14 W 1 9 Z 0 18 Z 1 3 W 0 17 Z 1 12 W 1 22.00 43.00 26.0 5 1.0
8 Heynickx Andreas 18 0 36 5.0 18 Z 1 13 W 1 2 W 0 5 Z 0 4 W 1 10 Z 1 1 W 0 11 Z 1 3 W 0 20.50 47.00 28.0 5 -
9 De Groof Mathijs 6 0 36 5.0 14 W 1 12 Z 0 10 W 0 11 Z 1 7 W 1 13 Z 1 5 W 0 2 Z 0 16 W 1 19.50 40.00 25.0 5 -
10 Stuyven Ward 16 0 0 5.0 3 W 0 B1 9 Z 1 12 W 1 6 Z 0 8 W 0 16 Z 1 4 Z 0 17 W 1 17.50 40.00 25.0 4 -
11 Brock Matthias 4 0 -50 4.5 12 W 0 17 Z 0 13 Z 1 9 W 0 15 Z ½ 19 W 1 14 Z 1 8 W 0 B1 14.50 32.50 17.5 3 -
12 Plomp Luka 13 0 -43 4.0 11 Z 1 9 W 1 3 W 0 10 Z 0 13 W 0 14 Z 1 4 W 0 19 Z 1 7 Z 0 14.50 40.50 23.0 4 -
13 Demiddele Aster 8 0 -43 4.0 6 W ½ 8 Z 0 11 W 0 15 W 1 12 Z 1 9 W 0 19 Z ½ 16 Z 1 1 W 0 13.25 39.00 19.0 3 -
14 Stuyven Wout 15 0 -95 4.0 9 Z 0 19 W 1 17 W 1 7 Z 0 16 Z 0 12 W 0 11 W 0 B1 18 Z 1 9.50 30.50 18.0 3 -
15 Cadirgi Arda 19 0 -141 3.5 17 W 1 3 Z 0 5 W 0 13 Z 0 11 W ½ 4 Z 0 B1 18 W 0 19 W 1 9.00 35.00 15.5 2 -
16 Adriaensen Josselien 1 0 -193 3.0 B1 2 Z 0 1 W 0 17 Z 1 14 W 1 6 Z 0 10 W 0 13 W 0 9 Z 0 10.00 43.50 20.0 2 -
17 Maes Lander 11 0 -193 3.0 15 Z 0 11 W 1 14 Z 0 16 W 0 19 Z 0 B1 18 W 1 7 W 0 10 Z 0 9.00 30.00 15.0 2 -
18 Akar Ceyda Naz 2 0 -193 3.0 8 W 0 6 Z 0 19 W 1 4 Z 0 B1 7 W 0 17 Z 0 15 Z 1 14 W 0 8.00 35.50 14.0 2 -
19 De Vries Niels 10 0 -262 2.5 2 W 0 14 Z 0 18 Z 0 B1 17 W 1 11 Z 0 13 W ½ 12 W 0 15 Z 0 7.00 32.50 12.5 1 -
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015