SwarLogo 14de GIJST 2018 A SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: IA Luc CORNET, NA Marc VAN DYCK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 11/02/2018 tot 11/02/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 Froeyman Helmut +20 M 1976-03-24 bel 13668 2309 Deurne 6.5 2395 29.75 32.00 26.0 6 -
2 Dauw Sterre -20 M 2002-04-28 bel 15269 1974 Mechelen 6.0 2138 21.00 27.50 23.0 6 -
3 Butzen Robin -20 M 2001-02-13 bel 13707 1824 Hoboken 4.5 2007 17.50 30.00 20.5 3 -
4 Van Den Bosch Arno -20 M 1998-08-11 bel 10546 2082 Dolle Toren Leuven 4.5 2060 17.25 29.00 21.0 4 -
5 Van Herck Marcel +20 M 1948-08-02 bel 1112 2132 Deurne 4.5 2033 16.75 29.50 19.0 4 -
6 Demiddele Kevin +20 M 1980-01-21 bel 21440 1927 Leuven Centraal 4.5 1910 13.75 26.50 17.0 4 -
7 Boudry William -20 M 2001-01-26 bel 10816 2034 LSV-Chesspirant 4.5 1897 13.25 25.50 17.0 4 -
8 Peeters Tim +20 M 1983-09-29 bel 28231 2028 Westerlo 4.0 1969 16.00 31.00 20.0 3 -
9 Buhren Wolfgang +20 M 1962-01-13 ger 19404 1503 Viktoria Alpen 4.0 1551 13.00 29.00 15.0 4 -
10 Verhalle Elias +20 M 1991-07-12 bel 11400 1934 Mercatel 3.5 1802 12.75 30.00 17.5 3 -
11 Steegmans Pieter -20 M 1999-09-02 bel 10943 1608 Geel 3.5 1660 11.00 26.00 16.0 2 -
12 Cuvelier Annelies +20 F 1994-04-27 bel 18465 1798 LSV-Chesspirant 3.5 1774 9.25 26.50 16.0 3 -
13 Bultijnck Kristoff +20 M 1977-01-24 bel 16944 1492 Halle 3.5 1360 8.75 22.00 11.0 3 -
14 Eichhofer Luca -20 M 2001-12-18 ger 19400 1036 Viktoria Alpen 3.5 1093 8.25 21.00 12.5 2 -
15 Mernier Guillaume +20 M 1981-01-21 bel 17556 0 Neerpelt 3.5 1066 7.75 20.00 11.5 3 -
16 Oenings Hendrik -20 M 2001-07-22 ger 19397 1363 Xanten 3.0 1339 4.50 18.50 12.0 3 -
17 Kuesters Steffen -20 M 2000-12-14 ger 19401 1065 Viktoria Alpen 3.0 1051 4.00 20.00 9.0 3 -
18 Maes Floriaan -20 M 1999-07-20 bel 10909 0 Geel 3.0 1025 3.50 18.00 7.0 3 -
19 Langie Jeroen -20 M 1998-05-21 bel 12160 1440 De Drie Torens Gent 2.5 1303 7.25 24.00 11.0 2 -
20 Cuyx Tomas +20 M 1992-09-15 bel 13921 1484 Mechelen 2.5 1510 6.25 24.50 12.0 2 -
21 Vanlommel Maxim +20 M 1997-10-06 bel 11373 1670 Westerlo 2.5 1400 4.25 22.00 10.5 2 -
22 De Maeyer Wannes -20 M 2001-12-13 bel 15376 0 Geel 2.5 928 4.25 17.50 8.5 2 -
23 Lesschaeve Seppe -20 M 2000-02-01 bel 16980 0 Halle 1.0 508 0.00 19.50 3.0 1 -
24 Groffils Raf +20 M 1979-04-25 bel 17813 0 Overpelt 0.0 -67 0.00 18.50 0.0 0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Froeyman Helmut +20 M 1976-03-24 bel 13668 2309 Deurne 6.5 2395 29.75 32.00 26.0 6 -
2 5 Van Herck Marcel +20 M 1948-08-02 bel 1112 2132 Deurne 4.5 2033 16.75 29.50 19.0 4 -
3 6 Demiddele Kevin +20 M 1980-01-21 bel 21440 1927 Leuven Centraal 4.5 1910 13.75 26.50 17.0 4 -
4 8 Peeters Tim +20 M 1983-09-29 bel 28231 2028 Westerlo 4.0 1969 16.00 31.00 20.0 3 -
5 9 Buhren Wolfgang +20 M 1962-01-13 ger 19404 1503 Viktoria Alpen 4.0 1551 13.00 29.00 15.0 4 -
6 10 Verhalle Elias +20 M 1991-07-12 bel 11400 1934 Mercatel 3.5 1802 12.75 30.00 17.5 3 -
7 12 Cuvelier Annelies +20 F 1994-04-27 bel 18465 1798 LSV-Chesspirant 3.5 1774 9.25 26.50 16.0 3 -
8 13 Bultijnck Kristoff +20 M 1977-01-24 bel 16944 1492 Halle 3.5 1360 8.75 22.00 11.0 3 -
9 15 Mernier Guillaume +20 M 1981-01-21 bel 17556 0 Neerpelt 3.5 1066 7.75 20.00 11.5 3 -
10 20 Cuyx Tomas +20 M 1992-09-15 bel 13921 1484 Mechelen 2.5 1510 6.25 24.50 12.0 2 -
11 21 Vanlommel Maxim +20 M 1997-10-06 bel 11373 1670 Westerlo 2.5 1400 4.25 22.00 10.5 2 -
12 24 Groffils Raf +20 M 1979-04-25 bel 17813 0 Overpelt 0.0 -67 0.00 18.50 0.0 0 -
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win OR
1 2 Dauw Sterre -20 M 2002-04-28 bel 15269 1974 Mechelen 6.0 2138 21.00 27.50 23.0 6 -
2 3 Butzen Robin -20 M 2001-02-13 bel 13707 1824 Hoboken 4.5 2007 17.50 30.00 20.5 3 -
3 4 Van Den Bosch Arno -20 M 1998-08-11 bel 10546 2082 Dolle Toren Leuven 4.5 2060 17.25 29.00 21.0 4 -
4 7 Boudry William -20 M 2001-01-26 bel 10816 2034 LSV-Chesspirant 4.5 1897 13.25 25.50 17.0 4 -
5 11 Steegmans Pieter -20 M 1999-09-02 bel 10943 1608 Geel 3.5 1660 11.00 26.00 16.0 2 -
6 14 Eichhofer Luca -20 M 2001-12-18 ger 19400 1036 Viktoria Alpen 3.5 1093 8.25 21.00 12.5 2 -
7 16 Oenings Hendrik -20 M 2001-07-22 ger 19397 1363 Xanten 3.0 1339 4.50 18.50 12.0 3 -
8 17 Kuesters Steffen -20 M 2000-12-14 ger 19401 1065 Viktoria Alpen 3.0 1051 4.00 20.00 9.0 3 -
9 18 Maes Floriaan -20 M 1999-07-20 bel 10909 0 Geel 3.0 1025 3.50 18.00 7.0 3 -
10 19 Langie Jeroen -20 M 1998-05-21 bel 12160 1440 De Drie Torens Gent 2.5 1303 7.25 24.00 11.0 2 -
11 22 De Maeyer Wannes -20 M 2001-12-13 bel 15376 0 Geel 2.5 928 4.25 17.50 8.5 2 -
12 23 Lesschaeve Seppe -20 M 2000-02-01 bel 16980 0 Halle 1.0 508 0.00 19.50 3.0 1 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5 1-0 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0
2 Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5 0-1 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5
3 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5 1-0 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5
4 Langie Jeroen 16 (1440) 2.5 0-1 Boudry William 4 (2034) 4.5
5 Peeters Tim 5 (2028) 4.0 1-0 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0
6 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0 0-1 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0
7 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5 1-0 Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5
8 Maes Floriaan 20 (0) 3.0 0-1 Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5
9 Butzen Robin 9 (1824) 4.5 1-0 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5
10 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0 0-1 Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5
11 Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5 1-0 Groffils Raf 24 (0) 0.0
12 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5 0-1 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5 0-1 Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5
2 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5 1-0 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5
3 Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5 0-1 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5
4 Boudry William 4 (2034) 4.5 ½-½ Butzen Robin 9 (1824) 4.5
5 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5 ½-½ Peeters Tim 5 (2028) 4.0
6 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0 1-0 Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5
7 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0 1-0 Maes Floriaan 20 (0) 3.0
8 Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5 ½-½ Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5
9 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5 1-0 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5
10 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5 0-1 Langie Jeroen 16 (1440) 2.5
11 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0 1-0 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0
12 Groffils Raf 24 (0) 0.0 0-1 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5 1-0 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0
2 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5 1-0 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5
3 Peeters Tim 5 (2028) 4.0 1-0 Boudry William 4 (2034) 4.5
4 Butzen Robin 9 (1824) 4.5 1-0 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5
5 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5 1-0 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0
6 Langie Jeroen 16 (1440) 2.5 0-1 Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5
7 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0 0-1 Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5
8 Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5 0-1 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5
9 Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5 0-1 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0
10 Maes Floriaan 20 (0) 3.0 0-1 Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5
11 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0 0-1 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5
12 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5 1-0 Groffils Raf 24 (0) 0.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5 ½-½ Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5
2 Butzen Robin 9 (1824) 4.5 ½-½ Peeters Tim 5 (2028) 4.0
3 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5 1-0 Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5
4 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0 1-0 Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5
5 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0 0-1 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5
6 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5 0-1 Boudry William 4 (2034) 4.5
7 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5 ½-½ Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5
8 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5 1-0 Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5
9 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0 1-0 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0
10 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5 0-1 Langie Jeroen 16 (1440) 2.5
11 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0 0-1 Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5
12 Groffils Raf 24 (0) 0.0 0-1 Maes Floriaan 20 (0) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5 1-0 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5
2 Peeters Tim 5 (2028) 4.0 1-0 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5
3 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5 ½-½ Butzen Robin 9 (1824) 4.5
4 Boudry William 4 (2034) 4.5 0-1 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0
5 Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5 1-0 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5
6 Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5 1-0 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0
7 Langie Jeroen 16 (1440) 2.5 0-1 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5
8 Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5 0-1 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0
9 Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5 1-0 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5
10 Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5 1-0 Maes Floriaan 20 (0) 3.0
11 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0 0-1 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5
12 Groffils Raf 24 (0) 0.0 0-1 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Peeters Tim 5 (2028) 4.0 0-1 Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5
2 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0 1-0 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5
3 Butzen Robin 9 (1824) 4.5 1-0 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5
4 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5 ½-½ Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5
5 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5 ½-½ Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5
6 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0 1-0 Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5
7 Boudry William 4 (2034) 4.5 1-0 Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5
8 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5 ½-½ Langie Jeroen 16 (1440) 2.5
9 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5 1-0 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5
10 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0 0-1 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0
11 Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5 1-0 Groffils Raf 24 (0) 0.0
12 Maes Floriaan 20 (0) 3.0 1-0 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/02/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Froeyman Helmut 1 (2309) 6.5 1-0 Butzen Robin 9 (1824) 4.5
2 Buhren Wolfgang 13 (1503) 4.0 0-1 Dauw Sterre 6 (1974) 6.0
3 Demiddele Kevin 8 (1927) 4.5 1-0 Peeters Tim 5 (2028) 4.0
4 Steegmans Pieter 12 (1608) 3.5 0-1 Van Herck Marcel 2 (2132) 4.5
5 Van Den Bosch Arno 3 (2082) 4.5 1-0 Verhalle Elias 7 (1934) 3.5
6 Cuvelier Annelies 10 (1798) 3.5 0-1 Boudry William 4 (2034) 4.5
7 Mernier Guillaume 21 (0) 3.5 ½-½ Eichhofer Luca 19 (1036) 3.5
8 Bultijnck Kristoff 14 (1492) 3.5 1-0 Cuyx Tomas 15 (1484) 2.5
9 Langie Jeroen 16 (1440) 2.5 0-1 Maes Floriaan 20 (0) 3.0
10 De Maeyer Wannes 22 (0) 2.5 ½-½ Vanlommel Maxim 11 (1670) 2.5
11 Lesschaeve Seppe 23 (0) 1.0 0-1 Kuesters Steffen 18 (1065) 3.0
12 Groffils Raf 24 (0) 0.0 0-1 Oenings Hendrik 17 (1363) 3.0
Begin van de pagina

FM Froeyman Helmut (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2309
FIDE-ID203602
F-Elo2287
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 1      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 Z - ½ 3.5 0.79 -0.29
5 1      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 W - 1 4.5 0.73 +0.27
6 1      Peeters Tim BEL 2028 4.0 Z v 1 5.5 0.84 +0.16
7 1      Butzen Robin BEL 1824 4.5 W v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1924 32.0 Totaal 6.5 5.99 +0.51
Begin van de pagina
Dauw Sterre (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo1974
FIDE-ID248886
F-Elo2004
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 4      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
5 4      Boudry William BEL 2034 4.5 Z - 1 4.0 0.42 +0.58
6 2      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 W v 1 5.0 0.56 +0.44
7 2      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 Z v 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1759 27.5 Totaal 6.0 4.53 +1.47
Begin van de pagina
Butzen Robin (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13707
N-Elo1824
FIDE-ID244392
F-Elo1766
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Boudry William BEL 2034 4.5 Z - ½ 1.5 0.23 +0.27
3 4      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 W - 1 2.5 0.78 +0.22
4 2      Peeters Tim BEL 2028 4.0 W - ½ 3.0 0.24 +0.26
5 3      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 Z - ½ 3.5 0.35 +0.15
6 3      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 W - 1 4.5 0.18 +0.82
7 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1999 30.0 Totaal 4.5 2.78 +1.72
Begin van de pagina
Van Den Bosch Arno (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10546
N-Elo2082
FIDE-ID231835
F-Elo2132
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 2      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 W - 1 3.0 0.43 +0.57
4 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 W - ½ 3.5 0.21 +0.29
5 2      Peeters Tim BEL 2028 4.0 Z - 0 3.5 0.58 -0.58
6 3      Butzen Robin BEL 1824 4.5 Z v 0 3.5 0.82 -0.82
7 5      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 W v 1 4.5 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1929 29.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Van Herck Marcel (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2132
FIDE-ID200344
F-Elo2116
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 2      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
4 3      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 W - 1 3.0 0.76 +0.24
5 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
6 4      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 W ^ ½ 3.5 0.88 -0.38
7 4      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1878 29.5 Totaal 4.5 5.08 -0.58
Begin van de pagina
Demiddele Kevin (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21440
N-Elo1927
FIDE-ID262781
F-Elo2016
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Maes Floriaan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 6      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 5      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 Z - ½ 3.5 0.87 -0.37
7 3      Peeters Tim BEL 2028 4.0 W - 1 4.5 0.36 +0.64
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1833 26.5 Totaal 4.5 4.32 +0.18
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2034
FIDE-ID234990
F-Elo2084
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Butzen Robin BEL 1824 4.5 W - ½ 1.5 0.77 -0.27
3 3      Peeters Tim BEL 2028 4.0 Z - 0 1.5 0.51 -0.51
4 6      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 W ^ 0 2.5 0.58 -0.58
6 7      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 W ^ 1 3.5 0.90 +0.10
7 6      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 Z v 1 4.5 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1745 25.5 Totaal 4.5 5.40 -0.90
Begin van de pagina
Peeters Tim (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2028
FIDE-ID210382
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 3      Boudry William BEL 2034 4.5 W - 1 2.5 0.49 +0.51
4 2      Butzen Robin BEL 1824 4.5 Z - ½ 3.0 0.76 -0.26
5 2      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 W - 1 4.0 0.42 +0.58
6 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 W ^ 0 4.0 0.16 -0.16
7 3      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 Z ^ 0 4.0 0.64 -0.64
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1878 31.0 Totaal 4.0 4.31 -0.31
Begin van de pagina
Buhren Wolfgang (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19404
N-Elo1503
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Maes Floriaan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 W - 1 4.0 0.52 +0.48
7 2      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1635 29.0 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina
Verhalle Elias (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11400
N-Elo1934
FIDE-ID232084
F-Elo1979
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 5      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Butzen Robin BEL 1824 4.5 W - ½ 3.5 0.65 -0.15
6 2      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 Z - 0 3.5 0.44 -0.44
7 5      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 Z ^ 0 3.5 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1702 30.0 Totaal 3.5 4.39 -0.89
Begin van de pagina
Steegmans Pieter (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.10943
N-Elo1608
FIDE-ID239194
F-Elo1688
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Peeters Tim BEL 2028 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 4      Butzen Robin BEL 1824 4.5 Z - 0 1.5 0.22 -0.22
4 7      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 7      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
6 5      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 W - ½ 3.5 0.13 +0.37
7 4      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1731 26.0 Totaal 3.5 3.07 +0.43
Begin van de pagina
Cuvelier Annelies (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1798
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 7      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
5 6      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 Z - ½ 3.5 0.12 +0.38
7 6      Boudry William BEL 2034 4.5 W - 0 3.5 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1775 26.5 Totaal 3.5 3.51 -0.01
Begin van de pagina
Bultijnck Kristoff (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1492
FIDE-ID254975
F-Elo1545
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Herck Marcel BEL 2132 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 9      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 W - 0 0.5 0.67 -0.67
4 11      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 Z ^ 1 1.5 0.92 +0.08
5 9      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
6 6      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 Z v 0 2.5 0.48 -0.48
7 8      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 W ^ 1 3.5 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1503 22.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Eichhofer Luca (Rank: 19)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19400
N-Elo1036
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 10      Maes Floriaan BEL 0 3.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 7      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 Z v ½ 2.0 0.08 +0.42
5 8      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Groffils Raf BEL 0 0.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z v ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1634 21.0 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 21)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo0
FIDE-ID257133
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Butzen Robin BEL 1824 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 W v ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1492 20.0 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina
Oenings Hendrik (Rank: 17)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19397
N-Elo1363
Landger  (ger)
Club(62512) Xanten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Peeters Tim BEL 2028 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
4 5      Verhalle Elias BEL 1934 3.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 W - 0 2.0 0.85 -0.85
7 12      Groffils Raf BEL 0 0.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1663 18.5 Totaal 3.0 3.26 -0.26
Begin van de pagina
Kuesters Steffen (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19401
N-Elo1065
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Groffils Raf BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 10      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 Z - 1 2.0 0.15 +0.85
7 11      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 20.0 Totaal 3.0 3.15 -0.15
Begin van de pagina
Maes Floriaan (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.10909
N-Elo0
FIDE-ID238619
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Buhren Wolfgang GER 1503 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 12      Groffils Raf BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
6 12      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1515 18.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1440
FIDE-ID236195
F-Elo1467
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Boudry William BEL 2034 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 W - 0 2.0 0.28 -0.28
6 8      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 Z - ½ 2.5 0.44 +0.06
7 9      Maes Floriaan BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1763 24.0 Totaal 2.5 3.64 -1.14
Begin van de pagina
Cuyx Tomas (Rank: 15)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13921
N-Elo1484
FIDE-ID244619
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Den Bosch Arno BEL 2082 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
4 6      Boudry William BEL 2034 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Demiddele Kevin BEL 1927 4.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 W v ½ 2.5 0.56 -0.06
7 8      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 Z - 0 2.5 0.49 -0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1774 24.5 Totaal 2.5 2.47 +0.03
Begin van de pagina
Vanlommel Maxim (Rank: 11)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.11373
N-Elo1670
FIDE-ID236292
F-Elo1676
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Groffils Raf BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dauw Sterre BEL 1974 6.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 8      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 W - 0 1.0 0.74 -0.74
4 8      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 10      Maes Floriaan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      Boudry William BEL 2034 4.5 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
7 10      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 Z ^ ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1830 22.0 Totaal 2.5 4.66 -2.16
Begin van de pagina
De Maeyer Wannes (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.15376
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Steegmans Pieter BEL 1608 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Cuyx Tomas BEL 1484 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Groffils Raf BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Langie Jeroen BEL 1440 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 9      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 17.5 Totaal 2.5 1.40 +1.10
Begin van de pagina
Lesschaeve Seppe (Rank: 23)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16980
N-Elo0
FIDE-ID255041
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cuvelier Annelies BEL 1798 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Mernier Guillaume BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Bultijnck Kristoff BEL 1492 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 12      Groffils Raf BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 12      Maes Floriaan BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1429 19.5 Totaal 1.0 1.82 -0.82
Begin van de pagina
Groffils Raf (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17813
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vanlommel Maxim BEL 1670 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Kuesters Steffen GER 1065 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      De Maeyer Wannes BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Maes Floriaan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      Lesschaeve Seppe BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 11      Eichhofer Luca GER 1036 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
7 12      Oenings Hendrik GER 1363 3.0 W ^ 0 0.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1283 18.5 Totaal 0.0 1.82 -1.82
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Froeyman Helmut 1 2309 2395 6.5 9 W 1 6 Z 1 2 W 1 4 Z ½ 5 W 1 8 Z 1 3 W 1 29.75 32.00 26.0 6 -
2 Dauw Sterre 6 1974 2138 6.0 17 Z 1 21 W 1 1 Z 0 12 W 1 7 Z 1 10 W 1 9 Z 1 21.00 27.50 23.0 6 -
3 Butzen Robin 9 1824 2007 4.5 15 W 1 7 Z ½ 11 W 1 8 W ½ 10 Z ½ 4 W 1 1 Z 0 17.50 30.00 20.5 3 -
4 Van Den Bosch Arno 3 2082 2060 4.5 20 W 1 12 Z 1 5 W 1 1 W ½ 8 Z 0 3 Z 0 10 W 1 17.25 29.00 21.0 4 -
5 Van Herck Marcel 2 2132 2033 4.5 13 Z 1 10 W 1 4 Z 0 6 W 1 1 Z 0 12 W ½ 11 Z 1 16.75 29.50 19.0 4 -
6 Demiddele Kevin 8 1927 1910 4.5 18 Z 1 1 W 0 19 Z 1 5 Z 0 20 W 1 11 Z ½ 8 W 1 13.75 26.50 17.0 4 -
7 Boudry William 4 2034 1897 4.5 19 Z 1 3 W ½ 8 Z 0 20 Z 1 2 W 0 21 W 1 12 Z 1 13.25 25.50 17.0 4 -
8 Peeters Tim 5 2028 1969 4.0 16 W 1 11 Z ½ 7 W 1 3 Z ½ 4 W 1 1 W 0 6 Z 0 16.00 31.00 20.0 3 -
9 Buhren Wolfgang 13 1503 1551 4.0 1 Z 0 18 W 1 10 Z 0 17 W 1 14 Z 1 13 W 1 2 W 0 13.00 29.00 15.0 4 -
10 Verhalle Elias 7 1934 1802 3.5 14 W 1 5 Z 0 9 W 1 16 Z 1 3 W ½ 2 Z 0 4 Z 0 12.75 30.00 17.5 3 -
11 Steegmans Pieter 12 1608 1660 3.5 22 Z 1 8 W ½ 3 Z 0 14 W ½ 19 Z 1 6 W ½ 5 W 0 11.00 26.00 16.0 2 -
12 Cuvelier Annelies 10 1798 1774 3.5 23 Z 1 4 W 0 17 Z 1 2 Z 0 16 W 1 5 Z ½ 7 W 0 9.25 26.50 16.0 3 -
13 Bultijnck Kristoff 14 1492 1360 3.5 5 W 0 14 Z ½ 16 W 0 23 Z 1 15 W 1 9 Z 0 20 W 1 8.75 22.00 11.0 3 -
14 Eichhofer Luca 19 1036 1093 3.5 10 Z 0 13 W ½ 18 Z 1 11 Z ½ 9 W 0 24 W 1 15 Z ½ 8.25 21.00 12.5 2 -
15 Mernier Guillaume 21 0 1066 3.5 3 Z 0 19 W 0 23 Z 1 21 W 1 13 Z 0 22 W 1 14 W ½ 7.75 20.00 11.5 3 -
16 Oenings Hendrik 17 1363 1339 3.0 8 Z 0 23 W 1 13 Z 1 10 W 0 12 Z 0 17 W 0 24 Z 1 4.50 18.50 12.0 3 -
17 Kuesters Steffen 18 1065 1051 3.0 2 W 0 24 Z 1 12 W 0 9 Z 0 22 W 0 16 Z 1 23 Z 1 4.00 20.00 9.0 3 -
18 Maes Floriaan 20 0 1025 3.0 6 W 0 9 Z 0 14 W 0 24 Z 1 21 Z 0 23 W 1 19 Z 1 3.50 18.00 7.0 3 -
19 Langie Jeroen 16 1440 1303 2.5 7 W 0 15 Z 1 6 W 0 22 Z 1 11 W 0 20 Z ½ 18 W 0 7.25 24.00 11.0 2 -
20 Cuyx Tomas 15 1484 1510 2.5 4 Z 0 22 W 1 21 Z 1 7 W 0 6 Z 0 19 W ½ 13 Z 0 6.25 24.50 12.0 2 -
21 Vanlommel Maxim 11 1670 1400 2.5 24 W 1 2 Z 0 20 W 0 15 Z 0 18 W 1 7 Z 0 22 Z ½ 4.25 22.00 10.5 2 -
22 De Maeyer Wannes 22 0 928 2.5 11 W 0 20 Z 0 24 W 1 19 W 0 17 Z 1 15 Z 0 21 W ½ 4.25 17.50 8.5 2 -
23 Lesschaeve Seppe 23 0 508 1.0 12 W 0 16 Z 0 15 W 0 13 W 0 24 Z 1 18 Z 0 17 W 0 0.00 19.50 3.0 1 -
24 Groffils Raf 24 0 -67 0.0 21 Z 0 17 W 0 22 Z 0 18 W 0 23 W 0 14 Z 0 16 W 0 0.00 18.50 0.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.75 2018/02/06 (©) GMA 2015